Сумісність Риб і Риб в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісності Риб і Риб. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Риби і як складуться ділові відносини між Рибами-чоловіками.

Підходять жінка-Риби і чоловік-Риби один одному

Риби – це мрійливі люди, які плавними і повільними кроками йдуть по життю. Стихія води тільки ще більше заспокоює скромних Риб. Зазвичай схожі один на одного люди рідко створюють міцний і довгий союз, але не завжди це правило працює для пасивних і терплячих Риб. Однозначно сказати, чи підходять Риби один одному – складно, але з цієї пари явно вийде креативний союз.

Заснована риса Риб – це любов до тихого і спокійного проведення часу. Тому і пара, що складається з Риби-жінки і Риби-чоловіки, отримає можливість створити довірчі і затишні відносини. В любові, дружбі і навіть в роботі Риби роблять акцент на своє світовідчуття, як раз схожість в характері дасть їм можливість зациклюватися на собі, не переживаючи про почуття партнера.

Знаки зодіаку також виявляють однакову позицію і у виборі другої половинки. Риба-дівчина і Риба-хлопець вибирають собі впевнених, сильних і самодостатніх людей зі стабільним достатком, хоча характеристика цього знака говорить, що самі вони не володіють такими параметрами.

Дізнатися більше про сумісність цих знаків зодіаку можна, порівнявши плюси і мінуси союзу двох Риб:

Плюси Мінуси
Романтичні і турботливі стосунки Невпевненість партнерів змушує їх часто сваритися
Цінують один одного Не вміють стримувати емоції, часто впадають у депресію
Прислухаються до почуттів свого партнера Люблять побути на самоті
Повне взаєморозуміння Ображаються через дрібниці
Занурюються у відносини з головою Не вміють будувати плани на майбутнє
Вміють в будь-якій ситуації знайти позитивні моменти Ніхто не хоче брати відповідальність за прийняття важливих рішень
Поступаються лідерство у відносинах, готові підтримати будь-який момент Незадоволення партнера веде до зрад
Мрійливість дозволяє оточити партнера приємною атмосферою Складно налагоджує побут в сім’ї

Сумісність Риб з Рибами в дружбі

Риби відчувають люди особливу енергетику, яка може стати поштовхом для створення дружби. Риби і Риби охоче спілкуються один з одним, створюють навколо себе коло довіри і розуміють, що більш надійного друга їм не знайти. Схожість знаків зодіаку веде до дружби, що зароджується на рівні підсвідомості. Емоції для Риб відіграють велику роль, тому їм важливо, які почуття вони відчувають, перебуваючи поруч з іншою людиною.

Сумісні Риби і по інтересам: вони люблять читати, дивитися фільми і серіали, проводити час на природі. Такий набір загальних характеристик дає можливість охарактеризувати дружбу Риб як міцну і надійну.

Сумісність Риб в любові і відносинах

У двох Риб виходить неоднозначний союз. Безперечно, у них багато спільного, але також Риби легко дзеркалять свої недоліки. Риби-жінка і Риби-чоловік при першій зустрічі зможуть один одного зацікавити, і їм захочеться продовжити спілкування. Але в любові все набагато складніше, адже іноді доводиться відступати від своїх принципів на догоду партнеру.

Знак зодіаку за своєю природою романтичний, що робить відносини більш чуттєвими. Але із-за цієї особливості любовна сумісність починає перетворюватися в проблему. На емоціях далеко не заїдеш, Рибам доводиться переступати через себе, щоб зберегти почуття у відносинах. Звичайно, так довго тривати не може.

Основні сварки і конфлікти в парі почнуться приблизно через 1-2 роки, коли Рибам стане нудно і вони будуть перекладати провину один на одного. Астрологи кажуть, що сумісність в любовних відносинах двох Риб – приблизно 70-80%.

Сумісність Риб в ліжку

В ліжку у Риб завжди тихий штиль. Вони консервативні за своїм характером, а в плані інтимних відносин більше віддають перевагу емоційному тлу. Якщо в спілкуванні все добре, то і секс буде яскравим і приємним. При цьому сумісність Риби і Риби змусить забути про пристрасті, що може рано чи пізно призвести до зрад.

Сумісність Риб для сім’ї та шлюбу

В любові і шлюбі у Риб все стабільно і рівно. В парі рідко виникає непорозуміння на тлі сімейного життя, кожен вибирає для себе відведену роль і слід їй. Вона і він однаково дивляться на шлюб, при цьому в далеке майбутнє Риби сильно не заглядають, намагаючись жити тут і зараз.

Сумісність знаків зодіаку полягає в миролюбний характер, який повністю виключає в шлюбі агресію і ненависть. Риби поважають і цінують один одного, вони будуть прикладати всі зусилля для створення ідеальних відносин.

Сумісність Риб в роботі та бізнесі

Найчастіше союз двох Риб можна спостерігати в освітніх установах. Причому не грає великої ролі посаду Риб, вони примудряються спілкуватися на рівних навіть у разі тандему “підлеглий і високий начальник”.

Поєднання знаків Риби і Риби гарантує впевненість у діловому союзі. Незважаючи на мрійливість, вони люблять працювати, але професія повинна приносити їм задоволення. Гороскоп сумісності означає, що головна особливість Риб в роботі та бізнесі – це бажання підтримати і допомогти своєму партнеру без натяку на тиск.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Риби

Перша зустріч повинна залишити у чоловіка за знаком зодіаку Риби впевненість, що дама повністю підтримує його мрії. Якщо жінка не готова жити “в хмарах”, то навіть спільна сумісність знаків тут не допоможе. Риби прагнуть до легким і тямущим відносин, вони не готові миритися з агресією і постійними претензіями.

Риби завжди знайдуть тему для розмови, але залучити чоловіка жінка зможе тільки турботою, похвалою і ніжністю. Тактильність для чоловіка-Риби відходить на задній план, а вперед виходять емоції, інтелект і загальні інтереси.

Як завоювати жінку під знаком Риби

Чоловікові буде важко зрозуміти жінку-Риби. Вона може змінювати своє ставлення блискавично. Зараз вона тягнеться до партнера, а через хвилину закривається в собі. Вгадати її думки не вийде. Риби з Рибами відрізняються від інших пар тим, що вони вміють говорити без слів, тому чоловікові для завоювання серця жінки мрійливої потрібно подарувати їй казку. Чим більше романтики і кроків назустріч, тим швидше він зможе заволодіти її увагою.

Сумісність знаків висока, тому чоловікові всього лише треба запастися терпінням і обдаровувати жінку турботою та рицарськими жестами.

Особливо варто виділити важливий момент – Риби, особливо жінки, ніколи не пробачать зраду. Краще уникнути зради і розлучитися на хорошій ноті, яка може подарувати дружбу з добрим і турботливим чоловіком.

Як двом Рибам зберегти відносини

Емоційність Риби і Риби стане для них стрижнем відносин. Якщо іншим парам ця особливість заважає, то Риби, навпаки, використовують рису характеру собі на благо. Партнер завжди підтримає у важку хвилину, коли хочеться просто поплакати на його плечі.

Головна проблема такого союзу – нерішучість, переплетающаяся з невпевненістю в собі. Це заважає чоловікові і жінці логічно розвивати відносини й робити їх більш серйозними. Кожен в парі чекає ініціативу, що дозволяє повірити у щирість почуттів.

Риби вибирають собі другу половинку, з якою проживуть до кінця своїх днів, тому навіть найбільш токсичні відносини, що приносять негатив, вони будуть намагатися зберегти будь-якими методами. Як раз це і є проблемою, яка може зробити Риб нещасними.

Щоб зрозуміти, наскільки сумісні знаки зодіаку, потрібно заглибитися в їх душу і свідомість. Вирішити проблему зможе лише їх чуттєвість, доброта і щира віра в любов.

Астрологи виокремлюють ще одну важливу складову для пари Риб. Конфлікти можуть виникати на тлі проблем з фінансами. Так як Риби прагнуть більше до душевного благополуччя, грошей їм часто не вистачає. А змусити Риб йти проти себе складно. Доведеться старанно пояснити необхідність додаткового заробітку, причому зробити це так, ніби Риби самі прийняли таке рішення.

Яка сумісність у чоловіків-Риб в дружбі і бізнесі

Сумісність знаків зодіаку гарантує двом Рибам міцну і надійну дружбу. Риби будуть буквально захоплюватися один одним, цінувати союз, а завдяки вмінню спілкуватися на рівні думок, Риби повністю розчиняються в союзі. Вони будуть відмінно проводити час разом, також вони викоренять будь-які конфліктні ситуації, використовуючи метод уникнення, тобто не вирішувати їх, а просто забути або проігнорувати. Двох Риб це однозначно порадує і навіть надихає на вчинки.

Астрологи виокремлюють, що в дружбі Риб може пробігти чорна кішка у вигляді зайвої відчуженості від світу. Через особливості характеру їм властиво замикатися в собі, а проблема виникає, коли інша людина розташований до спілкування і чекає віддачі.

Що стосується робочих моментів, то тут теж не буде явних недопонимай. Не має значення, на одному рівні Риби працюють або в зв’язці “підлеглий – керівник”. Вони знайдуть точки дотику, зможуть разом взятися за справу і довести її до потрібного результату. Тільки навряд чи їх загальна мета – це гроші, більше уваги Риби віддають не матеріальним успіхам, а моральним досягненням, які приносять задоволення для душі. До речі, дівчата в цьому плані більш приземлені.

Сумісність двох жінок-Риб в дружбі та праці

Риби рідко готові взяти на себе відповідальність і керувати колективом. Саме тому найчастіше знак зодіаку обирає професію творчої спрямованості, яка дозволяє заглибитися в свої почуття і емоції. На тлі цієї Риби часто створюють свою компанію за інтересами, в якій цілком можна побачити багатьох представників знаку зодіаку Риби.

Зв’язок між Рибами відчувається на підсвідомому рівні. Іноді здається, що цей знак зодіаку шукає в натовпі собі подібних, так як з іншими налагодити зв’язок їм набагато складніше.

У роботі вони набагато швидше підлаштовуються під обстановку, маневрують акуратно і намагаються уникати гострих кутів. Для спілкування обирають таких же легенів і спокійних людей, яким набагато важливіше почуття, ніж матеріальні блага. Але про гроші вони не забувають. Риби вміють розділяти дружбу і бізнес, для кожної людини вони знаходять свій оригінальний підхід.