Сумісність Тільця і Ваг в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Тілець і Ваги, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Тельцем і дівчиною-Вагами і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Тілець і Ваги

Коротка характеристика кожного з двох знаків зодіаку допоможе краще зрозуміти, як можуть складатися відносини Тільця з Вагами. У таблиці ми описали особливості їх характерів, часто зустрічаються сильні і слабкі сторони.

Телець Ваги
Плюсы:

 • добродушный;
 • благородный;
 • выносливый;
 • трудолюбивый;
 • дружелюбный;
 • ответственный;
 • надежный;
 • честный.

Минусы:

 • медлительный;
 • упрямый;
 • раздражительный;
 • консервативный;
 • ревнивый;
 • меркантильный;
 • обидчивый;
 • злопамятный.
Плюсы:

 • коммуникабельный;
 • дипломатичный;
 • жизнерадостный;
 • обаятельный;
 • творческий;
 • тактичный;
 • сговорчивый;
 • отзывчивый.

Минусы:

 • непостоянный;
 • нерешительный;
 • ленивый;
 • доверчивый;
 • нетерпеливый;
 • тщеславный;
 • несамостоятельный;
 • емоційно нестабільний.

Сумісність Тільця з Вагами може бути високою через схожість деяких рис характеру. Вони оптимісти, які цінують в людях відкритість і чесність, а також прагнуть до стабільності. М’який, неконфліктний і чарівний чоловік-Терези вміє знаходити підхід до доброго, але упертому і непоступливому Тельцю. Між ними бувають розбіжності, але оскільки обидва не схильні піддаватися емоціям і влаштовувати гучні скандали, то можуть домовлятися мирним шляхом.

У представників цих знаків гороскопа є якості, які часто стають причинами для взаємного невдоволення. Наприклад, принциповий, старанний і розважливий Телець дратується через лінь, безвідповідальність і марнотратства партнера. У Терезів на ці претензії виникає лише здивування, чому до нього чіпляються по дрібницях. Незважаючи на відмінності, такі пари рідко розлучаються, тому що обидва партнера з працею беруть кардинальні рішення, і намагаються зберегти відносини.

Сумісність Тільця-жінки і Ваг-чоловіки

При такому поєднанні Тілець і Ваги відносяться до тієї категорії пар, в яких активним партнером і лідером є жінка. Це не означає, що чоловік повністю позбавлений ініціативи і права голосу. Але дівчина може брати на себе занадто багато зобов’язань, що знижує сумісність знаків зодіаку Терези і Телець.

Ще одним приводом для розбіжностей може стати їх взаємне небажання йти на поступки. Жінки-Тельця властиві такі якості, як упертість, наполегливість і невміння визнавати свої помилки. Терезам ж як справжньому чоловікові хочеться бути головним. Нижче розповімо докладніше про їх відносинах.

У дружбі

Вони можуть спілкуватися поза інтимні чи романтичних відносин, але сумісність знаків зодіаку Терези і Тілець в дружбі невисока. Чоловік-Терези і дівчина-Телець часто мають спільні інтереси, наприклад, захоплюються творчістю. Добродушний, балакучий і уважний хлопець – це людина, з яким можна поговорити по душах або разом відправитися на вечірку.

Обидва люблять комфорт, люблять відвідувати красиві місця, вести інтелектуальні бесіди, уникають авантюр і ризику. Їх дружбу може порушити поява дівчини Ваг або раптово спалахнули почуття у Тельця до одного, що буває нерідко.

У любові

У дівчини-Тельця ще в момент знайомства виникає сильний інтерес до привабливого, життєрадісного і галантному чоловікові. Він вміє не тільки виробляти приємне враження, але і красиво залицятися, тому влаштовує романтичні побачення, запрошує в дорогі ресторани і на світські заходи, щедро говорить компліменти і не скупиться на подарунки.

Але оскільки сумісність знаків зодіаку Терези і Тілець в любові невисока, то їх ідилія триває рівно до того моменту, поки жінка і чоловік не вирішують жити разом. Побутові та фінансові проблеми та різні погляди на життя псують їх відносини.

У шлюбі

Телець і Терези люблять стабільність, комфорт і достаток. Чоловік цінує в своїй обраниці відповідальність, акуратність, вміння підтримувати затишок і чистоту в будинку, але йому не подобається її прискіпливість, а також дріб’язковість. Він не буде з таким же завзяттям дотримуватися порядку або вести сімейний бюджет.

згодом жінка почне здаватися йому занадто приземленою і неромантичной. Її, у свою чергу, може дратувати лінь і повільність партнера, а також його невміння економити. Вона може звинувачувати його в тому, що він витає в хмарах, а не думає про їх майбутнє, що сильно знижує сумісність знаків зодіаку в коханні та шлюбі.

У ліжку

Інтимна сумісність дівчата-Тельця і чоловіків-Терезів прагне до ідеалу. Ця жінка має високий темперамент, але як будь-який представник свого знака є консервативною особистістю, тому не схильна до ігор і експериментів.

Чоловік любить нові відчуття, тому спочатку оточує свою обраницю ласкою і ніжністю, говорить компліменти, неквапливо і м’яко допомагає їй довіритися йому. І тільки коли між ними виникає повне взаєморозуміння, розповідає про своїх фантазіях і пропонує урізноманітнити їх інтимні відносини. Після такої підготовки жінки-Тельця складно відмовити.

У роботі та бізнесі

Жінка-Телець і чоловік-Терези можуть працювати в парі, але тільки за умови, що вона не стане чіплятися по дрібницях і контролювати напарника, а він не буде приймати важливі рішення, не порадившись з нею. Цим партнерам потрібно ще на початку спільної роботи чітко розподілити обов’язки.

Пунктуальності Тельцю, який обожнює дисципліну, точність і порядок, краще займатися розрахунками та документацій. Чарівні Ваги можуть взяти на себе спілкування з клієнтами та інвесторами. Ці знаки вдало доповнюють один одного, тому можуть домогтися успіху і високого фінансового результату у багатьох сферах.

Плюси і мінуси відносин

При такій комбінації у Терезів і Тельця може бути хороша сумісність в любові, але не в сімейних відносинах. Навіть будучи успішним і заможним, чоловік не зможе відповідати високим вимогам своєї обраниці. Їй потрібен зразковий сім’янин і домосід, який займається побутом і виховує дітей.

Ваги ж хочуть і після шлюбу відчувати свою свободу і незалежність. В сім’ї для такого чоловіка важлива емоційна зв’язок і схожі інтереси, а для неї – матеріальна стабільність і впевненість у майбутньому. У них не буває гучних сварок, оскільки два впертих знака промовчать, але залишаться при своїй думці.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Висока сексуальна сумісність і взаємний потяг Жінка нерідко пригнічує амбіції та плани свого обранця
Обидва є дбайливими батьками і сходяться в поглядах на виховання Чоловік може забути про свої обіцянки, буває непунктуальним
Партнери здатні вести успішний спільний бізнес Дівчина-Телець занадто меркантильна, а чоловік-Терези – марнотратний
Не люблять скандали, сильні емоції і крики Ваги схильні ставити нереальні цілі і фантазувати
Терплячі і не роблять спонтанних вчинків Пара не завжди може відкрито обговорити свої проблеми

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Ваг

При такому поєднанні сумісність Ваг і Тельця може бути високою, тому що чоловік відчуває сильний потяг до цієї легкої, життєрадісною і витонченої дівчини, а вона захоплюється його мужністю, силою, працьовитістю і бачить в ньому сміливого захисника.

Представники стихій Землі і Повітря мають різні погляди: його цікавлять матеріальні речі, а її краса і естетика. Вона може здаватися йому занадто легковажною, а він – приземленим і грубуватим. Але все ж ці невеликі недоліки непорівнянні з їх достоїнствами, і, в першу чергу, з умінням вирішувати проблеми без скандалів.

У дружбі

знаків зодіаку Телець і Ваги може бути хороша сумісність у дружбі. Телець, планетою-покровителем якого є Венера, може підтримувати дружні стосунки з дівчиною без якого-небудь натяку на романтику або інтим, тобто бути для неї старшим братом.

Цим знаків гороскопа подобається проводити час разом, тому що їх інтереси і смаки багато в чому збігаються. Життєрадісна і допитлива жінка-Терези – відмінний співрозмовник і компаньйон для дозвілля і розваг. В парі панує взаєморозуміння і підтримка, кожен може розповісти другу про свої неприємності або зміни в особистому житті.

У любові

Сумісність Ваг і Тельця в любові – одна з найвищих серед знаків зодіаку. Жінка та чоловік закохуються один в одного практично відразу. Період їх зближення і залицянь проходить ідеально: красиві, романтичні побачення, повне взаєморозуміння, гармонія і бажання як можна частіше проводити час разом.

Телець не скупиться на квіти і подарунки для коханої. Вона, в свою чергу, може віддячити його смачною вечерею в затишній обстановці. У перші місяці спілкування у пари немає причин для конфліктів, оскільки кожен намагається створити комфортну атмосферу і порадувати кохану людину.

У шлюбі

Тілець і Ваги здатні стати один для одного найкращими подружжям. Відповідальний чоловік не тільки бере на себе вирішення всіх матеріальних питань, але й допомагає дружині з справами по будинку. Дівчина, яка цінує комфорт і достаток, робить все, щоб догодити чоловікові: піклується про нього, згладжує конфлікти і прощає спалахи гніву.

за Причиною для розбіжностей може бути ревнощі Тільця, а також різні інтереси. Він любить затишок і тишу, а їй подобається активний спосіб життя і світські заходи. Якщо вони домовляться з цих питань, то сумісність чоловіка та жінки в коханні та шлюбі гарантована.

У ліжку

Між Вагами і Тельцем є сильний фізичний потяг, тому що обидва мають високий темперамент. Але їх погляди на те, якими повинні бути інтимні стосунки, розрізняються.

Дівчина-естет приділяє велику увагу не тільки процес, але й атмосфері. Їй потрібна красива обстановка, атрибути романтики, ритуал спокушання. Чоловік, хоч і проявляє себе як ніжний і уважний коханець, але все ж сприймає близькість більш приземлено. Обидва знака від природи наділені терпінням, тому нехай і не відразу, але знаходять компроміс і домовляються про те, як можуть принести один одному задоволення.

У роботі та бізнесі

У Тельця і Ваг дуже різне ставлення до роботи. Чоловіка можна назвати трудоголіком і педантом, який скрізь наводить порядок. Він легко справляється з монотонними справами, суворо дотримується правил і завжди доводить почате до кінця. Жінка не відрізняється таким завзяттям, але володіє багатою фантазією і вміє знаходити спільну мову з різними людьми.

Діловий союз чоловіка-Тельця і жінки-Ваг може бути успішним і прибутковим, якщо вона стане ідейним натхненником, а він організовує робочий процес і проконтролює його, а також візьме на себе фінансові питання та ведення документації.

Плюси і мінуси відносин

У цієї пари рідко виникають суперечки і конфлікти. З допомогою чарівності, дипломатії і хитрощі дівчина домагається свого м’яко і ненав’язливо. Вона може легко переконати консервативного чоловіка-Тельця на зміни.

У них немає суттєвих претензій один до одного, але бувають розбіжності. Наприклад, у ті моменти, коли чоловік стає занадто впертим і наполегливим або намагається контролювати свою обраницю. Вона як волелюбна і примхлива натура не дозволяє собою керувати.

У таблиці ми коротко перерахували інші фактори, які впливають на сумісність знаків Терези та Телець у відносинах.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Амбітний чоловік вміє багато заробляти і жити в достатку Їм потрібен час, щоб виникла гармонія в інтимі
Жінка-Терези добре справляється з домашніми справами Чоловік-Телець може бути прискіпливим і критичним
Вони цікаві один одному не тільки як коханці, але і як особистості Не збігаються погляди на фінанси, Тілець буває скупим
Чесні, вірні та щирі люди, не схильні до брехні і зрад Необгрунтована ревнощі з боку чоловіка
Обидва намагаються обійти конфлікт, не загострювати його Витончений смак Ваг не знаходить підтримки у земного партнера

Підходять один одному жінка-Терези і жінка-Телець

Ваги-і жінка Телець-жінка легко знаходять спільну мову, тому сумісність знаків зодіаку при такому поєднанні може бути високою. Обидві перебувають під впливом Венери, тому прагнуть до гармонії і краси, цікавляться творчістю, люблять відвідувати виставки, театри і цікаві світські заходи.

Дівчина-Терези і дівчина-Телець не схильні до пліток, інтриг і сварок, тому можуть бути не тільки близькими подругами, але і колегами. Якщо вони вирішать вести спільний бізнес, то для загальної справи буде краще розподілити обов’язки таким чином: Тельцю взяти на себе фінанси і документацію, а Терезам займатися креативом і проводити переговори.

Чоловік-Телець і чоловік-Терези як друзі і партнери

Чарівні і дипломатичні Ваги можуть знайти підхід до будь-якій людині, і Тілець в даному випадку не виняток. Чоловік-Терези і чоловік-Телець можуть підтримувати дружні відносини, тому що обидва мають високий інтелект і широкий кругозір, тому отримують задоволення від спілкування один з одним.

У цих знаків може бути висока сумісність і в спільному бізнесі. Телець, хоч і вважає свого партнера легковажним, але не може заперечувати той факт, що Терези вміють аналізувати питання з усіх боків, тому добре справляються з проблемами. Крім того, Телець-чоловік розуміє, що присутність талановитого дипломата в команді підвищує шанси компанії на успіх.