Сумісність знаків зодіаку в любові: таблиці з розшифровками

У статті ми розповімо, від чого залежить сумісність знаків зодіаку в любові. Ми підготували для вас таблиці з 12 знаків, а також зібрали ТОП-10 пар серед представників гороскопа з самою кращою сумісністю в любові.

Від чого залежить сумісність знаків зодіаку

У житті кожної людини любов грає далеко не останню роль: важливо знайти другу половинку, з якою буде максимально комфортно і цікаво. Союз повинен бути продуктивним і приносити радість обом партнерам – це і є рецепт щастя.

В астрології прийнято описувати сумісність з іншими знаками зодіаку за гороскопом. Не всі люди підходять один одному, іноді між чоловіком і жінкою спалахують яскраві почуття, пристрасть, але разом їм абсолютно некомфортно, а жити в родині просто нестерпно. Від таких стосунків краще відразу відмовитися, якщо вони не зайшли далеко, або заздалегідь дізнатися сумісність і намагатися обходити гострі кути, коригуючи свою поведінку.

Сумісність пари спрогнозувати можливо, але на неї впливають не тільки зірки, але і рівень освіти, виховання і життєвий досвід партнерів. Наприклад, люди відповідних знаків зодіаку, але належать до різних соціальних верств, будуть відчувати труднощі у спілкуванні. Важливі також вплив зовнішнього середовища і вік. Представники одного і того ж знака зодіаку з віком можуть кардинально міняти погляди на життя.

Характеристика знаків зодіаку у відносинах

Любовна сумісність або повна несумісність у відносинах залежить від характеристик кожного знака. Деякі люди добре сходяться майже з представниками всіх стихій, так як володіють легким характером або певною гнучкістю, здатністю підлаштовуватись під партнера. Є знаки, яким підходить лише кілька варіантів, а з іншими вони не знаходять спільну мову.

Незалежний Водолій, впертий Козеріг, самодостатня Діва, наполеглива Овен і активні Близнюки рідше за інших страждають від самотності. Вони реально оцінюють свої шанси і намагаються підібрати найбільш підходящу пару. У кого-то це виходить усвідомлено, а в інших — інтуїтивно.

Овен, Рак, Козеріг, Риби і Водолій відмінно уживаються з представниками своїх знаків. Наприклад, двом Водоліям комфортно разом, не потрібно звітувати перед другою половинкою і придумувати пояснення. Але з фінансової точки зору це не найкращий союз. Два Овна або два Козерога здатні побудувати міцну сім’ю і закласти хорошу фінансову подушку. Телець і Лев погано уживаються з представниками своїх знаків зодіаку. У першому випадку причина в надмірному упертості, а в другому — в гордості.

Знаки фіксованого хреста (Телець, Лев, Водолій і Скорпіон) виявляють в питаннях шлюбу сталість. Вони довго шукають надійного партнера, а після того, як вибір зроблений, не хочуть нічого міняти. Знаки рухомого хреста (Близнюки, Діва, Стрілець і Риби) постійно в пошуку нових вражень та захоплень. Іноді це заважає побудувати міцну сім’ю.

Вплив стихій на сумісність

Астрологи виділяють 4 напрямки або 4 стихії, що визначають особливості характерів: Вогонь, Вода, Повітря, Земля.

відносяться До кожної з 3 зодіакальних знака:

 • Вогонь — Овен, Лев, Стрілець.
 • Повітря — Близнюки, Терези, Водолій.
 • Земля — Телець, Діва, Козеріг.
 • Вода — Рак, Скорпіон, Риби.

Найкраща сумісність не обов’язково повинна бути з представниками своєї стихії. Але за астрологічною статистикою саме такі партнери частіше знаходять взаєморозуміння. Щоб збільшити свої шанси на побудову міцних відносин, бажано знати опис кожної стихії та їх сумісність, а далі вирішити, з ким буде легко, а яка пара приречена на провал.

Вогонь

Овен, Лев і Стрілець виділяються своєю емоційністю, це по-справжньому вогненні знаки. Сумісність з іншими стихіями різна:

 • Повітря — позитивні відносини, але повітряні знаки повинні підтримувати прагнення вогняних.
 • Вода — в парі присутній суперництво. Якщо партнери навчаться поступатися один одному, все складеться.
 • Земля — позитивне поєднання, яке може проіснувати довгі роки, але потрібно постійно вносити у відносини щось нове, інакше знаку Вогню буде нудно.
 • Вогонь — небезпечне поєднання, потрібно контролювати емоції.

Повітря

Близнюки, Терези і Водолій легковажні, непостійні, але легкі на підйом. Вони цінують свободу. Відносини з іншими знаками зодіаку вибудовують наступним чином:

 • Повітря — хороші стосунки, більше схожі на дружні, але сім’я може не скластися через небажання кожного міняти звички.
 • Вода — обидва партнера волелюбні і самостійні, потрібно вміти залишати коханій людині особистий простір.
 • Земля — ідеально для сім’ї, компроміси знаходяться завжди.
 • Вогонь — є “коннект”, але потрібно контролювати емоції.

Земля

Телець, Діва, Козеріг відрізняються скромністю, працьовитістю та наполегливістю. Вони допитливі у всьому, з представниками інших стихій відносини складаються неоднозначно:

 • Повітря — хороша сумісність, але повітряним знакам потрібно надавати більше особистого простору.
 • Вода — є можливість побудувати тривалі відносини.
 • Земля — ідеальне поєднання, партнери розуміють один одного, схожі погляди на фінансові витрати.
 • Вогонь — можуть бути труднощі, це відносини, в яких панує нерозуміння.

Вода

Раки, Скорпіони і Риби, що представляють водну стихію, постійно знаходяться в пошуку чогось. Другу половинку вони люблять перевіряти на міцність. Відносини зі стихіями складаються наступним чином:

 • Повітря — хороша сумісність, але на самому початку відносин можливе нерозуміння.
 • Вода — не найкраще поєднання, партнери конфліктують.
 • Земля — прекрасне поєднання, в парі панує взаєморозуміння.
 • Вогонь — комбінація невдала, так як Вода гасить Вогонь.

Таблиці сумісності в любові і шлюбі всіх знаків Зодіаку

Сумісність в любові можна заздалегідь прорахувати, заглянувши в наші таблиці з розшифровками. Ми зібрали актуальні рекомендації астрологів, вам залишається тільки знайти потрібний з 12 знаків і перевірити сумісність з усіма іншими. А також можна подивитися, наскільки виявиться щасливим шлюб з певним партнером і з ким буде найвища сумісність.

Багатьом складно зрозуміти, що робити з отриманою інформацією. Люди підбирають партнера по симпатії, а не вибирають потрібний знак зодіаку. Насправді отримані дані дають відповіді на актуальні питання, наскільки тривалими виявляться відносини і на що варто звернути увагу, щоб усунути протиріччя. Пари бувають і між несумісними знаками зодіаку, але це серйозна робота над відносинами, до якої не кожен готовий.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен неоднозначні Відносини з-за сильно розвинених лідерських якостей обох партнерів, союзу не вистачає практичності і домашнього затишку, є боротьба за “місце під сонцем”.
Телець Сумісність низька, партнери живуть в різному темпі, Телець занадто спокійний для енергійної і активної Овна, він часто відчуває тиск з його боку.
Близнюки Непогане поєднання двох сильних стихій, у відносинах немає нудьги, але іноді не вистачає практичності.
Рак Партнери вдало доповнюють один одного, Овен приносить у відносини енергійність і активність, а Рак — чуттєвість.
Лев Вдале поєднання, а який розкішний Лев і діяльний Овен створюють яскраві стосунки, схожі погляди на світ і темпераменти.
Діва Неоднозначний союз, в якому надмірно практична Діва намагається перевиховати свого партнера, а Овен вражає своєю емоційністю і вносить хаос в розмірене життя супутника.
Ваги Незважаючи на різний темперамент, союз виходить вдалим, партнери вчаться один у одного, при цьому Ваги стають більш діяльними, а Овен починає тонко відчувати, що йому не властиво.
Скорпіон Пристрасний союз, партнери борються за лідерство, але схожі своєю любов’ю до справедливості, чесністю і романтичністю.
Стрілець Відносини яскраві та емоційні, обоє закоханих — захоплюються натури, що люблять пригоди, але каменем спотикання стає неготовність йти на поступки.
Козеріг Козеріг приносить у відносини стабільність і прагматизм, а Овен ділиться енергійністю.
Водолій Перспективний союз, почуття настільки сильні, що закохані не помічають нікого навколо.
Риби Різні характери, Овна дратує пасивність партнера, а Риби незадоволені занадто сильним тиском з боку Овна.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Темп життя не збігається, Овен дуже діяльний для спокійного Тельця, не любить зміни.
Телець Міцні і стабільні відносини, засновані на довірі, дружбі і повазі, партнери відмінно розуміють один одного, але їм не вистачає вогню.
Близнюки Тільця бентежить непостійність другої половини, а для Близнюка партнер занадто консервативний і повільний, не найвища сумісність.
Рак Обидва партнера працьовиті, цінують домашній затишок і тепло, дивляться в одному напрямку, тому відносини міцні і благополучні.
Лев Непроста пара, кожен намагається стати лідером, а якщо Тельця не влаштовує другорядна роль, відносини приречені на провал.
Діва Закохані не будують повітряних замків, а ставлять перед собою цілком реальні цілі і досягають їх. Союз практичний і довговічний, в ньому і чоловік, і жінка досягають високих результатів у діловій і соціальній сферах життя.
Ваги Сумісність низька, так як різні світогляди. Обом не вистачає рішучості, що погано для шлюбу.
Скорпіон Протилежні знаки, але їх загальні риси — сила та витримка, і це вони часто використовують один проти одного.
Стрілець Не найкращий союз, бо Телець занадто повільний для енергійного Стрільця, якого постійно потрібно рухатися вперед.
Козеріг Обидва партнера практичні, мають чіткі цілі в житті, але період притирання може бути важким.
Водолій Непередбачувана пара, в якій у партнерів різні темпераменти, але їх тягне один до одного.
Риби У відносинах немає палкої пристрасті, але це компенсує чуттєвість обох партнерів, а каменем спотикання стає ревнощі.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен З’єднання двох сильних стихій, амбітний Овен допомагає Близнюкам рости.
Телець Суперечливий союз, у партнерів різні темпераменти і цілі в житті.
Близнюки Партнери чудово розуміють один одного, але їх почуття дуже непостійні для того, щоб стосунки тривали довго.
Рак Складний союз, мінливі Близнюки постійно підносять сюрпризи другій половинці.
Лев Перспективні відносини, обидва партнера енергійні, харизматичні і яскраві, їм добре разом.
Діва Сумісність низька, постійні причіпки Діви виводять Близнюків із себе.
Ваги Обидва партнера мрійливі, романтичні, перспективи непогані, якщо робити акцент на схожих рисах характеру один одного.
Скорпіон Закохані захоплюються один одним, але є багато протиріч, які вносять розлад у стосунки.
Стрілець Відмінний союз, в якому кожен партнер може залишатися безпосереднім і прагнути до нових вражень.
Козеріг Близнюки занадто навіжені для практичного Козерога, тому відносини не завжди тривають довго.
Водолій Взаємна любов до пригод і свободолюбию робить партнерів чудовою парою.
Риби Непрості відносини, чутливі Риби часто не виносять мінливого характеру Близнюків.

Рак (22 червня – 22 липня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Непрості стосунки, але є шанси на успіх, Овен приносить в них практичність, а Рак — легкість.
Телець Обидва практичні, люблять свою родину, бережуть її, намагаючись не пускати сторонніх, але внести розлад може захопленість роботою.
Близнюки Протилежні характери, першим не витримує і заявляє про відхід Рак, так як Близнюки для нього — надто непостійний знак.
Рак Загальні цілі, прагнення до домашнього вогнища і мрійливість створюють прекрасну основу для союзу.
Лев Відносини складні, так як Лев вимагає до себе підвищеної уваги, проводить багато часу в суспільстві, а Рак відчуває себе самотнім і покинутим.
Діва Вдалий союз, обидва партнера практичні і прагнуть до тихого сімейного щастя.
Ваги Романтичні і щасливі відносини, але Рак не вітає прагнення Ваг постійно бути на виду.
Скорпіон Обидва партнера чуттєві і пристрасні, але виникає багато суперечностей, образи і причіпки можуть зруйнувати любов.
Стрілець Дві протилежності, але пара виходить цікавою, так як Стрільця приваблює м’якість Раку, а того притягує авантюризм.
Козеріг Важкий союз, в якому з самого початку Козеріг намагається нав’язати Раку свою волю, а у відповідь отримує опір.
Водолій Ґрунтовному Раку складно зрозуміти непередбачуваного Водолія, на цьому грунті виникають конфлікти.
Риби Тонка душевна організація обох партнерів надає відносинам неймовірну глибину.

Лев (23 липня – 21 серпня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Хороша сумісність, розкішний Лев і діяльний Овен доповнюють один одного, союз виходить міцний і продуктивний.
Телець Низька сумісність, постійна боротьба за лідерство, Лев намагається довести свою перевагу, а не поступається Телець.
Близнюки Обидва партнера харизматичні, активні та енергійні, що дозволяє їм добре себе відчувати поруч один з одним.
Рак Неоднозначна пара, Леву потрібно багато уваги, а Рак не розуміє такого прагнення до публічної життя.
Лев Перспективний союз, в якому зосереджено багато яскравості, сили і краси. Леви чудово розуміють один одного, але іноді між ними виникає конкуренція.
Діва Лев бере на себе роль лідера, а Діва або приймає умови гри, або краще чинити опір.
Ваги Партнери доповнюють один одного, Лев додає Терезам рішучості, а сам стає м’якше.
Скорпіон Напружений союз, в якому обидва люблять авантюри і пригоди, але при цьому протистоять один одному, чим і руйнують відносини.
Стрілець Партнери мають схожі характери і темперамент, але обом притаманні лідерські якості, тому час від часу в парі виникають сутички.
Козеріг Леву подобається неприступність Козерога, він з захопленням намагається подолати цю стіну, а Козерога підкорює енергійність Лева.
Водолій Волелюбний Водолій і активний, яскравий Лев багато чому можуть навчити одне одного, але відмінності у поглядах на світ з часом стають причиною розладу.
Риби Відносини можна назвати випробуванням на міцність, Рибам за душі емоційність Лева, але його грубість з часом відштовхує.

Діва (22 серпня – 23 вересня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Неоднозначний союз, Діва дуже практична і намагається переробити свого партнера, але стикається з опором.
Телець Хороша сумісність, гармонійний тандем, в якому панують любов і взаєморозуміння.
Близнюки Бурхливий роман заснований на притягання протилежностей, але з часом ці відмінності дають про себе знати.
Рак Обидва практичні і потайливі, прагнуть до тихого сімейного щастя.
Лев Лев бере на себе роль лідера у відносинах. Якщо Діва підпорядковується, у спілки є всі шанси на успіх.
Діва Непогана сумісність, партнери відмінно розуміють один одного, але це може стати причиною розладу.
Ваги Погане поєднання, так як у партнерів різні життєві цілі, Діва надто зайнята роботою, що відштовхує Ваг.
Скорпіон Можливі тривалі і гармонійні відносини, Скорпіон вносить у них емоційність, а Діва — упорядкованість.
Стрілець Діву приваблює загадковість Стрільця, а його в свою чергу манить практичність партнера.
Козеріг Гарне поєднання, обидва вважають за краще дивитися на світ без рожевих окулярів.
Водолій Незважаючи на різницю в поглядах, партнери знаходять один в одному джерело натхнення.
Риби Не найвдаліше поєднання вся життя Діви націлена на створення комфортних умов, а мрійливість і відсутність ініціативи Риб їй чуже.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Характери різні, але кожен вчиться від партнера: Овен стає більш романтичним, а Ваги —діяльним.
Телець Протилежність стихій вносить у стосунки нерозуміння, партнерам складно один з одним.
Близнюки Перспективний союз, особливо якщо закоханих об’єднує спільна справа.
Рак Непередбачувані відносини, вже через деякий час стає зрозуміло, що люди дуже різні.
Лев Партнери доповнюють один одного: Ваги вчать Лева спритності, а Лев — рішучості, позбавляючи від зайвих коливань.
Діва Не дуже хороший союз, так як Ваги більше налаштовані на будинок і сім’ю, а Діві хочеться досягти висот у кар’єрі.
Ваги Добре поєднуються, бачать всі недоліки і достоїнства партнера, мають можливість давати адекватну оцінку один одному.
Скорпіон Різниця в темпераментах дає про себе знати, Ваги — врівноважені і неконфліктні, Скорпіон — запальний і навіть агресивний.
Стрілець Специфічна пара, в якій консервативність Ваг уживається з неординарністю та ризикованістю Стрільця.
Козеріг Рішучого Козерогові складно зрозуміти часті сумніви Ваг, треба постійно йти на компроміс.
Водолій Партнери доповнюють один одного, у них однакові довгострокові плани на життя.
Риби Раціональним Терезам складно знайти спільну мову з емоційними і мрійливими Рибами.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Гарячий і пристрасний тандем, в ньому партнери отримують взаємодопомога і взаєморозуміння.
Телець Союз повних протилежностей, але якщо партнери зможуть закрити очі на недоліки один одного, вони будуть щасливі.
Близнюки Обидва знака зодіаку — сильні особистості, вони різні, але захоплюються один одним.
Рак Схожі інтереси, за зовнішньою холодністю обох партнерів ховається чуттєвість.
Лев Обидва знака зодіаку люблять пригоди, кидають виклик навколишньому світу, але нерідко і самі борються за лідерство.
Діва тривалі Відносини і щасливі, при цьому Скорпіон вносить у них емоційність, а Діва — практичність.
Ваги Партнерам складно порозумітися один з одним, але союз перспективний. Емоційний і діяльнісний Скорпіон пом’якшує безініціативність Ваг.
Скорпіон Небезпечна суміш, пристрасть захоплює партнерів і стає руйнує, нудно в такій парі точно не буде.
Стрілець Обидва партнера — сильні особистості, але ніхто не бажає поступатися, тому будинок нерідко перетворюється на “поле бою”.
Козеріг Гармонійна щаслива пара, в якій Скорпіон захоплює силою духу і непередбачуваністю, а Козеріг дивує партнера завзятістю.
Водолій Сумісність низька, різне ставлення до сім’ї та шлюбу, Скорпіон прагне до стабільності в сім’ї, а Йому більше по душі вільні відносини.
Риби Скорпіон стає лідером, а Риби розкривають свою чуттєвість.

Стрілець (23 листопада – 22 грудня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Обидва партнера люблять веселощі і пригоди, у них багато спільного, але каменем спотикання стає зайва прямолінійність з обох сторін.
Телець Енергійність і швидкість Стрільця не вживаються з повільністю і відсутністю ініціативи у Тельця.
Близнюки Партнери до зрілого віку не втрачають безпосередності й уміння радіти дрібницям, союз проблемний, але довговічний.
Рак Повні протилежності один одному, причиною для сварок найчастіше стають фінанси.
Лев Характери схожі, обидва партнери прагнуть спілкування і нових вражень, у них йде боротьба за лідерство, тому краще заздалегідь розподілити ролі.
Діва Неоднозначний союз, тяжіння є, але з часом Діву починає дратувати непередбачуваність Стрільця.
Ваги Складна пара, але партнери можуть дати один одному дуже багато, незважаючи на різний світогляд.
Скорпіон Сумісність низька, обидва є сильними особистостями, тому часто виникають конфлікти.
Стрілець Відмінно розуміють один одного, обидва волелюбні і обожнюють подорожувати.
Козеріг Динамічний, яскравий союз, в якому партнери можуть багато дати один одному.
Водолій Обидва партнера максимально розкривають свої здібності в товаристві одне одного, легкість характерів дає можливість бути щасливими.
Риби Складний союз, відкритого Стрільцеві важко зрозуміти загадкових Риб, а тим, у свою чергу, важко дається спілкування з таким прямолінійним і активною людиною.

Козеріг (23 грудня – 20 січня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Козеріг приносить у відносини стабільність і прагматизм, а Овен ділиться своєю енергійністю.
Телець Обидва партнера практичні, мають чіткі цілі в житті, досягають висот у кар’єрі поруч один з одним, але період притирання може бути важким.
Близнюки Близнюки дуже активні і непередбачувані для практичного Козерога, тому відносини часто недовговічні.
Рак Важкий союз, в якому Козеріг намагається нав’язати Раку свою волю, а у відповідь отримує сильний опір.
Лев Леву подобається неприступність Козерога, він з захопленням намагається завоювати його, а Козерога підкорює енергійність Лева.
Діва Гарне поєднання, обидва вважають за краще реально дивитися на світ.
Ваги Рішучого Козерогові складно зрозуміти часті сумніви і коливання Терезів, партнерам потрібно постійно йти на компроміс.
Скорпіон Гармонійна пара, Скорпіон захоплює силою духу і непередбачуваністю, а Козеріг дивує партнера завзятістю.
Стрілець Динамічний і яскравий союз, партнери можуть багато дати один одному, добре розвиваються в тандемі.
Козеріг Партнери чудово розуміють один одного, ставлення до грошей схоже, немає серйозних протиріч.
Водолій Консервативному Козерогові і яскравого, непередбачуваного Водолію складно зрозуміти один одного, але їх об’єднує рішучість і цілеспрямованість.
Риби Між партнерами складаються спокійні стосунки, їм легко разом, Козеріг задовольняє свої потреби в домінуванні, а Риби набувають надійного захисника.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Перспективний союз, закоханим добре разом, тому вони не помічають один одного деяких недоліків.
Телець На самому початку партнерів приваблюють сильні сторони характерів один одного, але вже зовсім скоро вони розуміють, що є серйозні суперечності.
Близнюки Відносини побудовані здебільшого на дружбі, а не на пристрасті, але роман не можна назвати нудним.
Рак Сумісність низька, ґрунтовному Раку складно зрозуміти непередбачуваного Водолія.
Лев Волелюбний Водолій і Лев, що шукає задоволень, а також пригод, багато чому можуть навчити одне одного.
Діва Сильно відрізняються за характером, але все-таки знаходять точки дотику.
Ваги У партнерів схожі довгострокові плани, Водолій дає можливість Терезам знайти себе у творчості, а Ваги надихають партнера постійним пізнанням навколишнього світу.
Скорпіон Скорпіон послідовний і рішучий, Водолій замріяний, разом їм важко, тим більше, що Йому подобаються вільні стосунки, без прихильностей.
Стрілець Обидва партнера сповнені ідей та розвиваються поруч одна з одною.
Козеріг Консервативному Козерогові і яскравого, непередбачуваного Водолію складно зрозуміти один одного, але їх об’єднує рішучість і цілеспрямованість.
Водолій Розуміють один одного з півслова, але проблема в тому, що обидва не йдуть далі мрій і планування.
Риби Доповнюють один одного, обидва мають багатий внутрішній світ, люблять мріяти.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Знак зодіаку Розшифровка
Овен Різні характери, Овна дратує пасивність партнера, а Риби незадоволені тиском з його боку.
Телець У відносинах немає палкої пристрасті, але є глибокі почуття. Зіпсувати все здатна ревнощі.
Близнюки Складні відносини, чутливі Риби часто не виносять мінливого характеру Близнюків.
Рак Тонка душевна організація обох партнерів надає відносинам глибину.
Лев Відносини можна назвати випробуванням на міцність, Рибам за душі емоційність Лева, але грубість відштовхує.
Діва Не найкраще поєднання, Діва націлена на створення комфортних умов, мрійливість і відсутність ініціативи Риб їй чуже.
Ваги Практичним Терезам складно знайти спільну мову з емоційними і мрійливими Рибами.
Скорпіон Вдалий союз, в якому Скорпіон стає лідером, а Риби вносять у відносини чуттєвість.
Стрілець Відкритому Стрільцеві складно зрозуміти загадкових Риб, а тих у свою чергу шокує активність і прямолінійність партнера.
Козеріг Між партнерами складаються спокійні стосунки, їм легко і комфортно разом, Козеріг задовольняє свої потреби бути лідером, а Риби набувають надійного захисника.
Водолій Взаєморозуміння досягти складно, але обидва партнера з багатим внутрішнім світом, їм не нудно разом.
Риби Відносини наповнені романтикою і ніжністю, однак партнери не бажають вирішувати побутові проблеми.

Які знаки Зодіаку мають кращу сумісність

Для набуття гармонії і щастя в сімейному житті варто заглядати в гороскоп і підбирати партнерів з хорошою сумісністю. Деякі фахівці вважають цей показник у відсотках, але такий підхід досить умовний. Важливо, щоб партнери мали схожі погляди на життя, а темперамент може бути різним. Добре, коли чоловік і жінка доповнюють один одного. За умови ідеальної сумісності є всі шанси побудувати гармонійний союз раз і назавжди.

Астрологи склали ТОП-10 пар з самою кращою сумісністю (майже 100%):

 1. Телець і Діва — відмінна пара земних знаків. Обидва партнера практичні, у них схожі погляди на життя. Телець є ідейним натхненником, а Діва слід за партнером.
 2. Близнюки і Терези — інтелектуальний союз, у якому ігри розуму розпалюють пристрасть і підтримують почуття. Обидва мрійливі, люблять витати в хмарах і не дуже засмучуються через побутових негараздів.
 3. Телець, Козеріг — практичні знаки, які люблять комфорт і затишок. Обидва прагнуть до підвищення добробуту родини і відмінно розуміють один одного.
 4. Скорпіон і Риби — між ними виникає сильне тяжіння. Це класичний союз сильного і слабкого партнера, які доповнюють один одного.
 5. Овен і Стрілець — пристрасні й емоційні відносини. У такій парі нікому не буде нудно, чого ці знаки зодіаку і домагаються.
 6. Стрілець і Лев — вдалий союз для обох партнерів, яким важко знайти по-справжньому споріднену душу. Стрілець не звертає уваги на недоліки Лева, приймає його гордість і бажання справити враження на оточуючих.
 7. Рак і Телець — прекрасна пара, в якій майже не буває суперечок. Рак поблажливо ставиться до упертості Тельця, обидва люблять домашній затишок.
 8. Водолій і Овен — союз, в якому ніколи не буває нудно. Партнери чудово розуміють один одного, обидва володіють вибуховим темпераментом, але Водолій компенсує непрактичність Овна.
 9. Терези і Водолій — загадкові і навіть містичні відносини. Оточуючі не завжди добре розуміють їх, але їм не так важливо думка близьких.
 10. Риби і Рак — партнери розуміють один одного без слів. Чоловік і жінка як ніби створені один для одного.

Рейтинг повної сумісності допомагає знайти партнера, з яким буде максимально легко йти по життю. Можна залишатися самим собою, одночасно насолоджуючись спілкуванням і сімейним щастям.