Стихія знака зодіаку Овен: характеристика, особливості, плюси і мінуси

У статті ви дізнаєтеся, з якою стихією пов’язаний знак зодіаку-Овен. Розберемося, як вона проявляється в характері чоловіка і жінки, як її відчути і на що вона впливає. А також розповімо, з якими стихіями сумісний знак Овен за гороскопом.

До якої стихії ставиться знак зодіаку Овен

Знаки зодіаку прийнято ділити на чотири групи. Це тригоны, кожному з яких відповідає певна стихія. Овен – це знак стихії Вогню. В астрологічному колі він перший і позначає зародження життя.

Овен асоціюється з полум’ям, силою, натиском і ставиться до самої активної групи за гороскопом. Він пов’язаний зі стихією Вогню, тому не кожен може впоратися з його буйною вдачею. З вогненним елементом складно ужитися, але з ним точно не буде нудно.

Як проявляється стихія Вогню в знаку Овна

Овен – знак вогню, його образ асоціюється з іскрою. Характер вибухової і імпульсивний. Такі люди схоплюють все швидко, але їм не вистачає терпіння довести справу до кінця. Їх називають “гарячими головами”.

Овен прагне до незалежності і лідерства. Для нього важливо знайти сферу, в якій він зможе проявити себе, показати сильні сторони. І рано чи пізно вона знаходиться. Овен не переносить рутину. Йому потрібно обирати професію, пов’язану з адреналіном і швидкістю.

Він часто грубить і занадто емоційний. Така людина спочатку що-небудь робить, а потім думає. Під впливом стихії Вогню він часто вплутується в суперечки і конфлікти.

Вплив повітряної стихії на характер Овна – плюси і мінуси

Овен – вогненний знак, тому чоловіки і жінки зовні можуть здаватися неприступними і навіть холодними. Але всередині вирують пристрасті. Позначається вплив стихії цього знака. Такі люди відверті, ранимі й чутливі. Для них важливо, щоб близькі поспівчували їх переживання в потрібний момент і надали підтримку.

Овни люблять романтику і компліменти. При цьому самі часто не можуть висловити своїх почуттів, але вимагають цього від партнерів.

Основні плюси і мінуси характеру:

Переваги Недоліки
Впевненість у своїх силах Впертість
Самостійність Егоїзм
Щедрість Одержимість ідеями
Романтичність Примхливість
Чесність Зарозумілість
Життєрадісність Нетерплячість
Відважність Агресивність
Темпераментність Схильність до імпульсивних вчинків
Можливість швидко приймати рішення Невміння спокійно висловити почуття

Гідності Овнів іноді переходять в недоліки. Наприклад, представники цього знака щедрі, але якщо їм щось не сподобається чи їх не влаштує поведінку близької людини, то можуть бути необґрунтовані напади жадібності.

Сумісність з іншими стихіями

Овен вважається вогняним знаком. І найкраще відносини у нього складаються із собі подібними, тобто з представниками стихії Вогню. Від знаків Води і Землі можна очікувати неприємних сюрпризів, але в цілому сумісність висока.

З Повітряною стихією відносини складаються по-різному. Іноді представники знаків Повітря роздмухують проблеми до великих масштабів.

Таблиці сумісності Овнів з представниками інших стихий:

Огонь

Овен Нудно не буде, але і взаєморозуміння не на висоті. Двом лідерам складно ужитися разом.
Лев Ідеальна сумісність. У таких людей багато загального, збігаються життєві цілі.
Стрілець Відносини легкі, але їх може зіпсувати заздрість.

Земля

Телець Спілкування не надто тривалий. Ці люди абсолютно різні.
Діва Багато протиріч. Діва постарається осадити зарозумілого Овна своєю практичністю.
Козеріг Вічне суперництво. Навколишні з інтересом спостерігають, хто переможе.

Воздух

Близнюки Є шанс побудувати дружні відносини або міцну любов. Але Близнюки повинні бути гранично відверті. Образливий Овен не терпить фальші.
Ваги Овна ображає мінливість настрою Ваг та їх постійне бажання фліртувати.
Водолій Такій парі не страшна нудьга, але довго залишатися в напрузі складно обом партнерам.

Вода

Рак Непоганий союз. Спокійний Рак здатний приборкати активного партнера.
Скорпіон Неоднозначний союз. Скорпіон перетягує ковдру на себе, а Овен чинить опір.
Риби Чоловіка і жінку цих знаків пов’язує пристрасть, але тільки на ньому далеко не заїдеш.

Як Овну відчути силу своєї стихії

Овен належить до стихії Вогню. Він не просто так стоїть першим у ряду зодіакальних знаків. Це природжений лідер, який не знає слова “ні”. Щоб досягти гармонії, відчути максимально силу своєї стихії і домогтися багато в житті, Овну варто прислухатися до порад:

  1. Представники знаку чудово справляються з забігом на короткі дистанції. Їх називають спринтерами. З довгостроковими справами все йде гірше. Щоб полегшити свою працю і дійти до мети, варто поділити велику задачу на кілька дрібних і вирішувати їх по черзі.
  2. Делегування повноважень піде Овну тільки на користь. Всі і так розуміють, що представники знаку самостійні і самодостатні. Але періодично потрібно давати собі невеликий відпочинок або передавати дрібні завдання іншим, а самому займатися більш великими.
  3. Не потрібно переживати, якщо хто-то виявляється попереду. Можливо, це ще не кінцевий результат, а всього лише етап. Якщо не сумувати, не впадати в депресію з цього приводу, Овен скоро наздожене і пережене суперника.
  4. Лідерські якості потрібно доповнювати здатністю йти на компроміс. Важливо знати, про що думає співрозмовник і наскільки комфортно йому спілкуватися з такою сильною особистістю.
  5. Вміння бути чесним і відвертим – це добре. Але варто знати міру: зайва прямолінійність ображає людей. Бажано бути більш гнучким.

Внутрішній вогонь може стати для Овна руйнівним. Якщо людина щось задумає, його складно зупинити. З цієї причини важливо своєчасно направляти енергію в потрібне русло.