Сумісність Стрільця з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Стрільців з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Стрільцеві-чоловікові, з ким буде комфортно Стрільцеві-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Стрільця з усіма знаками зодіаку

Характеристика Стрільця включає такі якості, як життєрадісність, енергійність, почуття гумору, прямолінійність і легковажність. У вогняного Стрільця є відмінна сумісність з усіма знаками своїй стихії. Вони розуміють один одного з півслова і мають схожі характери.

В список тих, з ким він може мирно і комфортно існувати, входить і Телець. Але з іншими земними знаками він не сумісний по багатьом параметрам. Йому не підійде занадто раціональний і прагматичний партнер, який не поділяє його прагнень до задоволень. Гарна пара може скластися і з повітряними Близнюками або Вагами. Але, згідно астрології, серед знаків, сумісних зі Стрільцем за гороскопом, немає жодного представника стихії Води.

Стрілець з Овном

Союз двох представників стихії Вогню – це пристрасть, яскраві емоції і радість від спілкування один з одним. Овен і Стрілець володіють невгамовною енергією і фантазією, тому їх спільне життя не буває нудною та одноманітною. Їх об’єднує любов до пригод і азарту.

Ці знаки є волелюбними особистостями, тому вони не вимагають, щоб партнер цілодобово перебував поруч. Незважаючи на схожі характери, у них трапляються бурхливі сварки, від яких, втім, обидва отримують задоволення.

Стрілець з Тельцем

Телець не може залишитися байдужим, зустрівши Стрільця – володаря харизми і яскравої зовнішності. У них відразу ж з’являється взаємний інтерес і фізичний потяг. Але як тільки закоханість і пристрасть вщухають, у пари виникають проблеми.

Стрільця дратує впертість, а той, у свою чергу, ніяк не може підлаштуватися під химерний характер свого обранця. Але Стрільцю варто піти на поступки заради цього союзу. Діловитий, терплячий і надійний Телець – це гідний партнер для шлюбу.

Стрілець з Близнюками

Їх знайомство якщо і не призведе до створення сім’ї, то стане яскравим і незабутнім романом для обох. Представників цих знаків об’єднує жага до життя, інтерес до всього нового і незвіданого.

Обидва уникають одноманітності і домашньої рутини. Тому коли у Близнюка з’являється смілива ідея, Стрілець підтримує її, не замислюючись. Вони можуть утворити міцну пару, але ця сім’я, швидше, буде подорожувати по світу, чим займатися облаштуванням будинку і вирішувати матеріальні проблеми.

Стрілець з Раком

Рак і Близнюки можуть спілкуватися по-дружньому, але не підходять один одному в любові і для шлюбу. Чуттєвий і ранимий партнер-Рак буде постійно знаходити приводи для образи, будучи в парі з безтурботним, непередбачуваним і волелюбним обранцем.

Представник водної стихії легко піддається емоціям і може впадати в песимізм. Стрілець не зрозуміє, чому його улюблений воліє сумувати, а не отримувати задоволення від життя, чим ще сильніше зачепить емоційного Раку.

Стрілець з Левом

Між цими знаками може бути дивовижна сумісність. Вони інтуїтивно відчувають і розуміють один одного без слів. Обидва є сильними, цілеспрямованими і успішними особистостями.

І Лев, Стрілець мають високу самооцінку, тому рідко бачать в іншому людини того, до чиєї думки можна прислухатися. Але в даному випадку відчувають взаємну повагу і захоплення. При такому поєднанні зустрічаються два рівних, гідних партнера, які разом можуть досягти будь-яких висот.

Стрілець з Дівою

У Діви і Стрільця може статися короткий, але яскравий роман. Перший час вони будуть насолоджуватися товариством один одного, а як тільки пристрасті вщухнуть, настане неприємне осяяння.

Діва побачить недоліки обранця і не упустить шансу сказати про них, бо щиро вважає, що робить зауваження на благо. Стрілець, який не звик до критики, тут же дасть відсіч або зникне в невідомому напрямку, щоб бути подалі від Діви, яка здасться йому нудною, нудною та надто прагматичною.

Стрілець з Вагами

У Терезів і Стрільця збігаються погляди на шлюб. Вони дорожать свободою і не поспішають зв’язувати себе зобов’язаннями, тому можуть мати тривалі відносини і жити разом, не будучи подружжям офіційно. Представники цих знаків потребують легкості, новизні і романтику.

Стрільця приваблює спокій, мудрість його партнера і вміння вирішувати проблеми конструктивно. Ваги, в свою чергу, цінують відносини, в яких їх не примушують займатися побутовими та матеріальними питаннями.

Стрілець зі Скорпіоном

Союз Стрільця і Скорпіона можна назвати вибухонебезпечним. У цій парі не буде тихих сімейних вечорів, тому що їхнє спілкування – це виключно бурхливі емоції, від пристрасті до злості, гніву і образ. Кожного з них тягне до партнера і фізично, і емоційно. Але Вогонь і Вода не можуть мирно співіснувати з-за різних поглядів, потреб і цілей.

Стрілець хоче бути вільним, в той час як Скорпіон чекає освідчень. Тому їх відносини рідко закінчуються шлюбом.

Стрілець зі Стрільцем

Два Стрільця можуть утворити міцну пару, якщо не будуть конкурувати один з одним. Оскільки обидва партнери є сильними і самовпевненими особистостями, то кожен наполягає на своїй думці.

Щоб стали гармонійними їхні стосунки, щасливими, потрібно навчитися домовлятися і зрозуміти, як багато спільного між ними: високий інтелект, амбітні цілі, сміливість. Вони стануть успішної забезпеченої сім’єю, якщо кожен побачить у своєму обранцеві не суперника, а однодумця.

Стрілець з Козерогом

Стриманому і практичному Козерогові потрібна стабільність і впевненість у майбутньому – саме те, чого Стрілець йому дати не може. Їх погляди на життя і сім’ю не сходяться.

Партнер-Козеріг цінує затишок, матеріальний достаток і вважає за краще проводити час у приємній, комфортній обстановці. Стрілець, навпаки, любить спонтанність, екстрим і азарт. Ці відносини триватимуть до тих пір, поки у Козерога бракуватиме терпіння, якого, до слова сказати, у нього з запасом.

Стрілець з Водолієм

У цієї пари може бути і міцна дружба, і взаємна любов. Водолій буде зачарований розумним і привабливим Стрільцем, а той, у свою чергу, оцінить щирість і цілеспрямованість. Представники цих знаків добре розуміють один одного і швидко знаходять спільну мову.

Гармонію в їх відносинах може порушити тільки партнер-Стрілець. Його непослідовність, спонтанні рішення та імпульсивність викличуть здивування у Водолія, який звик обговорювати плани та дотримуватися домовленостей.

Стрілець з Рибами

Риби і Стрілець – це протилежності, які не притягаються. Одному з них партнер буде здаватися дуже метушливим, галасливим і непередбачуваним, іншому – замкнутим, підозрілим і пасивним.

Стрілець поруч з собою бачить більш активної та ініціативної людини. Риби ж потребують супутника життя, з яким можна поділитися своїм багатим внутрішнім світом. Тому якщо у них виникають відносини, то вони далекі від ідеальних.

Таблиця сумісності Стрільців з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми докладно розповіли про сумісність Стрільця в любові і шлюбі з усіма знаками зодіаку. Але для більшої наочності склали ще й таблицю, в якій коротко описано, як складаються любовні та дружні стосунки Стрільця з кожним з 12 астрологічних знаків.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Пристрасні стосунки зі спорами і перемир’ям Приємне спілкування та ділове партнерство
Телець Можливий стабільний шлюб при поступки Стрільця Взаємне роздратування, нерозуміння
Близнюки Повне взаєморозуміння і гармонія Гарне поєднання для спільного дозвілля
Рак Занадто різні характери і темпераменти Нейтральне або позитивне спілкування
Лев Ці люди гідні один одного Можлива явна конкуренція
Діва Значні відмінності у поглядах на шлюб і побут Немає спільних інтересів і тем для розмов
Ваги Самий відповідний знак зодіаку для сім’ї Спілкування, яке змінюється відстороненням
Скорпіон Роман з пристрастю, але без перспектив Приховане суперництво
Стрілець Гармонійний, щасливий союз Міцна багаторічна дружба
Козеріг Відносини тримаються лише на терпінні Козерога Можлива дружба, яка триває з дитинства
Водолій Можуть бути незначні розбіжності Взаємну повагу і захоплення
Риби Протилежні погляди на життя Немає основи для близького спілкування

Які знаки зодіаку підходять Стрільцям

Стрільцю, який прагне вільної, легкого і безтурботного життя, підійде обранець, який розділить або хоча б прийме його інтереси і життєві принципи, чи не буде докоряти або виправляти. Для любовних стосунків можна вибрати темпераментного Овна, авантюрного Близнюка або представника свого астрологічного знака. Але краща сумісність в шлюбі у нього буде з іншими знаками.

Для сімейного життя Стрільцеві найбільше підходять терплячий і надійний Телець, сміливий і наполегливий Лев, а також мудрі і дипломатичні Ваги. При таких поєднаннях партнери добре розуміють один одного, вміють вирішувати проблеми без конфліктів і часто рухаються до одних цілей.

Ідеальна сумісність зі Стрільцем-жінкою

Ідеальним знаком зодіаку для жінки-Стрільця можна назвати енергійного і наполегливого Овна. Він чудово розуміє, яка сильна особистість знаходиться поруч з ним, тому не буде придушувати амбіції своєї обраниці.

Кращою парою для неї може стати і чоловік-Терези, який буде щедро обдаровувати її компліментами, захоплюватися розумом і красою, не стане вимагати, щоб вона стала зразковою господаркою.

Хороша сумісність в любові і шлюбі може бути у Стрільця-дівчата з Левом-чоловіком. Ці знаки не тільки мають взаємне фізичний потяг, але і відносяться один до одного з повагою.

Кращі знаки для Стрільця-чоловіки

Кращим поєднанням можна назвати відносини Стрільця-чоловіки і Близнюків-жінки. Їх об’єднує енергійність, ентузіазм, любов до подорожей та експериментів.

Хороша сумісність може бути між чоловіком Стрільцем і жінкою-Терезами. Тактовна, невимушена і розслаблена дівчина не буде вимагати, щоб її обранець брав на себе відповідальність або вирішував якісь побутові проблеми.

Сприятливим знаком зодіаку для Стрільця є і Овен, з яким у нього буде пристрасть. Навіть якщо в цій парі трапляються конфлікти, то обидва партнери про це швидко забувають і прощають один одного.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Стрільці у чоловіка

Такому чоловікові хочеться незвичайну супутницю, іноземку або дівчину іншої культури. Люблять широкі жести, чекають їх в свою адресу і намагаються робити їх самі. Велике значення відіграє статус партнера, обраниця повинна бути шанованою в суспільстві, а головне авторитетною в його очах.

Місяць у Стрільці у чоловіка

Чоловік з Місяцем у Стрільці обожнює подорожі. Йому буде комфортно з жінкою, яка розділяє його інтереси. Для нього важливо мати з обраницею схожі погляди на життя, світогляд.

Марс у Стрільці у чоловіка

Приваблює нестандартність у всьому. Така жінка вибере чоловіка енергійного, спортивного, сміливого. Їй важливий соціальний статус, чоловік повинен бути поважаємо в певних колах, заможний. Їй потрібен той, ким вона може пишатися і захоплюватися.