Жінка-Діва і чоловік-Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Дівою і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Діва в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Діва, Стрілець як пара

Діва-жінка і чоловік-Стрілець мають абсолютно різні погляди на життя. Іноді вони самі не розуміють, що тримає їх разом. Вона – практична і приземлена, хранителька домашнього вогнища. Її приваблюють турботи про будинок і дітей. Така жінка цінує комфорт, їй важливий статус того, хто опиниться поруч. Він – вільний художник. Його приваблює легкість у спілкуванні, постійні зміни в житті. Він терпіти не може стереотипи.

Сумісність знаків зодіаку становить 65 відсотків. Суперечностей багато, і пара може утворитися, тільки якщо почуття по-справжньому сильні. Часто все закінчується ще на цукерково-букетном періоді. Діва не розуміє таких зізнань у любові, як оберемок повітряних куль або замовлений оркестр, що виконує твори біля її дому. Все це їй чуже. А Стрілець дивується, чому даму серця не вражають його пориви.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Стрільця дозволяє їм бути разом.

У спілки чимало плюсів:

  • протилежності притягуються;
  • обидва можуть розраховувати на підтримку і розуміння;
  • в парі немає конкуренції;
  • партнери вчаться один у одного чогось нового;
  • є можливість особистісного зростання.

Діва під впливом Стрільця стає менш категоричною і рідше прискіпується по дрібницях. Риси її характеру пом’якшуються. У свою чергу чоловік-Стрілець її вчить отримувати задоволення від життя, не зациклюватися на одному і тому ж. Вона дозволяє собі розслабитися, коли немає можливості змінити ситуацію або прийняти рішення терміново.

Мінуси відносин

Стрілець-чоловік і жінка-Діва в парі відчувають дискомфорт, але це буває на початку спілкування. Період притирання може бути тривалим.

У такого союзу є мінуси:

  • різні погляди на життя;
  • ставлення до грошей стає приводом для сварок;
  • Діва відмовляється підтримувати плани Стрільця, а чоловіка це ображає;
  • по-різному виховують дітей;
  • ревнощі у відносинах.

Щедрість стрільця не знає кордонів. Жінку-Діву це не влаштовує, тому що гроші починають витікати з сімейного бюджету. Поступово невдоволення один одним накопичується. Стрілець влаштовує бурхливі скандали. Якщо обставини складаються так, що він піти не може, починаються походи на бік.

Сумісність Діви-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Стрілець-чоловік і жінка-Діва рідко стають справжніми друзями. Але між ними можливі приятельські стосунки, засновані на спільних захоплення або спільній роботі. Їм є чому повчитися один у одного. Стрілець піднімає настрій Діві, коли це необхідно, і відповідає за емоційну сторону дружби. Жінка-Діва, у свою чергу, завжди дасть слушну пораду і підтримає.

Різні погляди на фінансові витрати можуть стати причиною початку розладу. Стрілець любить витрачати гроші, живе на широку ногу. Якщо друзі захочуть зустрітися, він запропонує піти в шикарний ресторан. А для Діви це занадто великі і марні витрати. Навіть бажання чоловіка оплатити рахунок її не переконає.

Сумісність Стрільця-хлопця і Діви-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в любові на перший погляд здається невисокою. Це почуття схоже на випробування. Діва зазвичай вибирає для себе більш практичних, приземлених і статусних партнерів. Але коли на шляху зустрічається Стрілець, він вражає її своїм розмахом і почуттям гумору. Цей чоловік гучний, помітний і привабливий. Діва втрачає голову, а потім не знає, що робити з цим почуттям.

Стрільця-чоловіка приваблює доброта Діви і зовнішня поступливість. Але з часом він починає розуміти, що характер у такої жінки не найлегший. На початковому етапі стосунки тримаються на пристрасті і взаємне притягання. Далі стає зрозуміло, що люди дуже різні. Але якщо почуття сильні, можна подолати труднощі.

Сумісність пари в ліжку

Інтимне життя в парі складається гармонійно. Ніхто не перетягує ковдру на себе. Обом важливо доставити задоволення партнеру. Стрілець розкріпачує Діву і заряджає її упевненістю в собі. Для соромливою жінки це саме те, що потрібно.

Стрільцеві подобається бути свого роду учителем, провідником. Він задоволений тим, з якою ніжністю та чуттєвістю його жінка віддається любові. Часто Стрільці і Діви стають коханцями. Це ідеальний формат відносин, якщо обидва не хочуть зобов’язань.

Дівчина-Діва і чоловік-Стрілець у шлюбі

Діва-дівчина і Стрілець-чоловік доходять до Рагсу, тільки якщо по-справжньому закохані одне в одного. У них різні погляди на родину. Діва думає про шлюб і про майбутнє вже на початковому етапі відносин. Для неї важливий статус дружини. Якщо чоловік не готовий до сім’ї і дітям, подальші зустрічі для неї втрачають сенс. А Стрілець часто не готовий. Він не хоче змінювати свій життєвий уклад.

Навіть якщо весілля відбудеться, пару чекає чимало випробувань. Чоловік-Стрілець любить витрачати гроші і робить це із задоволенням. Він не вміє і не любить збирати, що для Діви стає справжнім шоком. У сім’ї часто виникають сварки. Гучні з’ясування відносин для жінки земної знака чужі, а доводиться приймати в цьому участь.

Якими батьками будуть жінка-Діва, Стрілець

Стрілець-чоловік і Діва-дівчина після народження дитини не стають ближче. Сумісність знаків в питаннях виховання низька. Діва намагається бути ідеальною матір’ю. Вона вивчає всю інформацію, яка стосується дітей, потім поспішає застосувати все це на практиці. Така жінка нерідко присвячує всю себе сім’ї і підростаючому поколінню. Вона вибирає секції та гуртки для дітей, водить їх на заняття і активно бере участь в їх освіті.

Стрільцеві буває складно звикнути до нової ролі батька. Часто після народження дитини він відчуває стрес, так як розуміє, що тепер життя не буде колишньою. Він повинен стати більш відповідальним. Такі тата з часом приділяють дітям досить часу, але балують їх і дозволяють собі занадто багато. У питаннях виховання вони дотримуються принципів свободи, що не подобається Діві.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Діви-жінки

Ці знаки зодіаку – не найбільш вдала комбінація для ділового партнерства. Обидва піддаються обставинами замість того, щоб боротися з ними. Діва правильна і не може мислити нестандартно. А Стрілець легковажний. Йому простіше відійти в сторону, а не добиватися поставлених цілей.

Коли Діва виступає в ролі начальниці, це не найкращий варіант. Вона вимагає від підлеглого Стрільця занадто багато, завантажує його рутинною роботою замість того, щоб дати можливість генерувати ідеї. Чоловік-підлеглий, що належить до цього знаку, не любить критику, а йому доводиться постійно вислуховувати невдоволення від Діви. Коли він сам виступає в ролі начальника, в роботі занадто багато креативу. Діва намагається робити рутинні справи, і важливо, щоб Стрілець дозволив їй цим займатися.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Діву

Чоловік за знаком зодіаку Стрілець яскравий і цікавий. У нього немає недоліку в шанувальниць. Жінці-Діві доведеться докласти зусилля, щоб завоювати його. Вона має всі шанси залучити Стрільця своєю красою і розумом, а далі доведеться діяти хитрістю. Стрілець волелюбний. Він не терпить ніяких обмежень, тим більше на початковому етапі відносин. Не потрібно намагатися переробити його. Замість того, щоб обдумати свою поведінку, він просто відмовиться від нудної дівчини.

Жінки за знаком зодіаку Діва слід навчитися приймати подарунки з гідністю. Стрільці люблять дивувати. Потрібно дозволити їм це робити. Коли він принесе букет або запросить в знаменитий ресторан, не потрібно навіть жартома говорити про його марнотратства.

Як Діві-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

Стрілець-чоловік має посередню сумісність з Дівою-жінкою. Щоб завоювати таку неприступну особу, йому доведеться постаратися. Вона любить інтелектуальних, перспективних і статусних чоловіків. З Дівою потрібно вести себе максимально природно і демонструвати свою ерудицію. Можна поговорити з нею про якомусь літературному творі, а потім запросити на фільм, знятий за мотивами книги.

Не варто квапити Діву. Зайвий натиск може його відлякати. Такі жінки вимогливі і пунктуальні. Запізнитися до неї на побачення – це вже великий мінус. Навіть така дрібниця може змусити її відмовитися від подальшого спілкування.

Як дівчина-Діва і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Стрілець і дівчина-Діва можуть розходитись та сходитись по кілька разів. При цьому чоловік переносить розрив легше. Багато залежить від того, наскільки сильними були його почуття. Якщо він не сприймав дівчину всерйоз, Стрілець просто зникне з її життя. Коли у стосунках була любов, розставання буде для нього важким. Але він все одно не відмовиться від можливості вибратися їх руйнівного союзу.

Діва-жінка довго не може зважитися на розрив відносин або шлюбу. Вона сумнівається, зважує всі “за” і “проти”. Найчастіше кидають її. В такій ситуації вона відчуває велику образу, може довго не забувати про вчинок екс-коханого і намагатися з’ясувати з ним стосунки. Жінка не залишає його в спокої навіть після розставання, намагаючись контролювати його через соціальні мережі або спільних знайомих.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Діва і хлопець-Стрілець не мають найвищу сумісність. Щоб уникнути розлучення, над відносинами доведеться працювати і працювати. Йому варто утихомирити свій запал і хоча б іноді опускатися з небес на землю. Жінці-Діві потрібно перестати жорстко контролювати свого коханого. Якщо він захоче змінити, йому не обов’язково їхати на тиждень у відрядження. Важливо навчитися довіряти партнеру.

В парі Діви і Стрільця можуть виникнути розбіжності і в питаннях інтимного життя. Чоловік-Стрілець не виносить критики на свою адресу. Якщо його жінку щось не влаштовує, вона може сказати про це максимально тактовно, щоб не зачепити його самолюбство.