Жінка-Лев і чоловік-Козеріг: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Козерогом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Козеріг-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і чоловік-Козеріг як пара

Більшість астрологів оцінюють сумісність цих знаків зодіаку не більше ніж 70 відсотків. Їхні стосунки – це боротьба двох сильних особистостей, природжених лідерів з абсолютно різними поглядами, цінностями, цілями і стилем життя. Лев-жінка і чоловік-Козеріг розрізняються за характером і світоглядом. Він стриманий, принципової, стриманий, консервативний, вона – емоційна, темпераментна, імпульсивна і комунікабельна.

У Лева і Козерога є спільні риси, але саме вони і є причиною всіх проблем у парі: егоїзм, упертість, зайва прямолінійність і небажання йти на поступки.

Плюси відносин

Незважаючи на безліч відмінностей і протиріч, жінка-Лев і чоловік-Козеріг відчувають один до одного повагу і мають інтелектуальну сумісність. Вони не завжди досягають взаєморозуміння, але легко знаходять теми для бесіди.

У цього поєднання знаків є й інші переваги:

 • Дівчина позитивно впливає на Козерога. Він стає менш замкнутим і неприступним, розвиває комунікативні навички, вчиться шукати підхід до різних людей.
 • Надійний, відповідальний, працьовитий чоловік стихії Землі може стати опорою для будь-якої жінки. Він не боїться брати на себе зобов’язання і бути главою сім’ї. Лев може розраховувати на його підтримку і допомогу.
 • Козеріг-чоловік заряджається енергією і ентузіазмом своєї обраниці. Він скупий на емоції, тому йому подобається, що чуттєва дівчина-Лев вносить романтику і пристрасть в їх відносини.
 • Ця пара швидко досягає хорошого матеріального положення. Вони є кар’єристами, тому можуть мати високий дохід і навіть успішно розвивати сімейний бізнес.
 • Обидва партнера хоч і дають приводи для ревнощів, але не змінюють, оскільки зацікавлені в побудові стабільного і міцного любовного союзу.

Мінуси відносин

Важко знайти двох настільки несхожих людей як Козеріг-чоловік і жінка-Лев. Їй хочеться бути в центрі уваги, блищати в суспільстві, жити в розкоші, а йому потрібні стабільність, спокій і домашній затишок. Між ними часто виникають суперечки з-за того, що кожен намагається нав’язати партнеру свої інтереси і цінності.

У даного поєднання знаків є інші недоліки:

 • Дівчина-Лев любить отримувати новий досвід. Їй потрібні яскраві емоції, гострі відчуття, тому життя з домосідом-Козерогом здається їй нудною, нудною і прісною.
 • Чоловік хоч і вміє заробляти великі гроші, але з працею їх витрачає. У жінки, яка не звикла на собі економити, нерідко виникають претензії за його скнарість і дріб’язковість.
 • Обидва мають такі якості, як гордість і впертість. Навіть незначний спір може перерости в затяжний конфлікт, тому що ні один з них не хоче вибачатися і першим йти на перемир’я.
 • Лев-жінка вважає себе еталоном і не терпить ніяких претензій на свою адресу, тому вона злиться на обранця, який часто критикує оточуючих. Замість компліментів вона чує від нього докори і зауваження.
 • Знаки відрізняються за темпераментом. В цих відносинах пристрасна, чуттєва дівчина відчуває нестачу уваги, ласки, ніжності і турботи.

Сумісність Лева-жінки і Козерога-чоловіки в дружбі

У цих знаків зодіаку немає високої дружній сумісності. Жінка-Лев і чоловік-Козеріг навряд чи стануть близько спілкуватися або дружити сім’ями, але вони можуть бути приятелями з однієї компанії. Козеріг приваблює людей своїм інтелектом і широким світоглядом, а Лев – почуттям гумору, вмінням створити приємну атмосферу та безліччю ідей, як цікаво провести час.

Їх відносини можуть будуватися й на розрахунку. Дівчина знає, що один-Козеріг не відмовить у мудрому раді і чоловічої допомоги, а при необхідності навіть складе їй пару для походу на світські заходи, але тільки після довгих умовлянь.

Сумісність Козерога-хлопця і Лева-дівчата в любові

Про цих знаків зодіаку не можна сказати, що вони мають високу сумісність в любові. Жінка-Лев, звикла бути в центрі уваги численних шанувальників, сама не завжди розуміє, що її приваблює стриманий Козеріг. Він не відноситься до категорії чоловіків, які активно домагаються взаємності щедрими компліментами, квітами, подарунками і роблять пропозицію в перші дні знайомства.

Чоловік-Козеріг доглядає галантно, але намагаючись не бути пафосним і демонстративним. Дівчині може не вистачати у відносинах романтики і пристрасті, але вона вибирає Козерога за його надійність, щирість і мужність.

Сумісність пари в ліжку

Темпераментна, розкута, грайлива володарка багатої фантазії і нескромних бажань може розбудити пристрасть навіть у такому стриманому і консервативному чоловікові, як Козеріг. Поруч з жінкою-Левом він стає активним і починає по-новому дивитися на інтимні стосунки. Вона вчить його бути уважним, ніжним, ласкавим, чуттєвим, відверто говорити про свої уподобання і експериментувати.

Саме в ліжку вони досягають взаєморозуміння і гармонії. З кожним роком їх сексуальна сумісність стає краще, тому що вони дізнаються смаки один одного і підлаштовуються під біоритми.

Дівчина-Лев і чоловік-Козеріг у шлюбі

Лев-дівчина і Козеріг-чоловік серйозно ставляться до шлюбу, тому приймають рішення про створення сім’ї, ретельно все обміркувавши. Вони реєструють свої відносини, коли мають повне уявлення про свого партнера, його достоїнства і недоліки, тому розлучення у таких пар – це рідкісне явище.

Їх шлюбний союз може будуватися на взаємній розрахунку. Жінка цінує Козерога за його мужність, чесність, відповідальність, надійність і працьовитість. Вона впевнена, що цей чоловік не кине її у важкий момент, не буде заводити романи у неї за спиною, не стане перекладати на неї частину своїх обов’язків.

Чоловік-Козеріг вибирає в дружини жінку-Лева з-за її сміливості, рішучості і наполегливості. Він розуміє, що з такою супутницею йому не страшні ніякі труднощі і проблеми. Вона хоч і далека від звання ідеальної домогосподарки, але вміє поєднувати сімейні зобов’язання з кар’єрою.

У них виникають складнощі з-за різного ставлення до побуту та фінансів, з-за відсутності душевного тепла і емоційної близькості, із-за того, що нерідко проводять дозвілля окремо. Але з роками вони звикають один до одного і приходять до взаєморозуміння.

Якими батьками будуть жінка-Лев і чоловік-Козеріг

Козеріг-чоловік і Лев-дівчина відповідально ставляться до виховання дітей і довго готуються до їх появи. Їх погляди багато в чому збігаються, що підвищує сумісність знаків. Обоє батьків приділяють увагу і здоров’ю дитини, його розвитку, і освіти.

Діти, які ростуть у сім’ї Лева і Козерога, завжди мають якісний і модний одяг, не відчувають нестачі в іграшках, відвідують не тільки школу, але й творчі гуртки чи спортивні секції. Чоловікові й жінці вдається створити баланс: він привчає їх до дисципліни і порядку, а вона вчить бути самостійними, сміливими і впевненими в собі.

Ділова сумісність Козерога-чоловіки і Лева-жінки

У цих знаків зодіаку частіше виникає суперництво, а не плідну співпрацю, тому їм не варто бути колегами. Але вони не допускають конкуренції, якщо є партнерами і просувають спільний бізнес. Обидва, як люди, зацікавлені у високій прибутку, готові йти на компроміс заради досягнення спільної мети і не заважати один одному.

Жінка-Лев має навички керівника, вміє управляти персоналом і чітко ставити завдання, тому чоловік визнає її авторитет. Але вона не може працювати у суворого, прискіпливого начальника-Козерога, який вимагає від неї дотримання дисципліни і обмежує його ініціативу.

Як чоловікові-Козерогові завоювати жінку-Лева

Чоловік знака зодіаку Козеріг далекий від образу ідеального обранця жінки-Лева. Але він може домогтися її взаємності при певних зусиллях. Йому слід знати деякі особливості її характеру і не допускати помилок при спілкуванні:

 • Вона не терпить критики на свою адресу. Дівчина-Лев може слухати тільки компліменти, тому вона розірве відносини після першого ж зауваження критично налаштованого чоловіка-Козерога.
 • Їй подобаються люди легкі на підйом, з хорошим почуттям гумору та активною життєвою позицією. Козеріг може здатися їй нудним, нецікавим і консервативним.
 • Жінка знака зодіаку Лев ніколи не стане на собі економити і не допустить такого ставлення з боку чоловіка. Вона не платить за себе в ресторанах, не радіє дрібничок і дешевої біжутерії.

Як Леву-дівчині закохати в себе чоловіка-Козерога

Сумісність Козерога-чоловіки з Левом-жінкою заснована на тому, що його приваблює її ефектна зовнішність і чарівність. Але він вимогливий до дівчат і не вибирає супутницю життя тільки через її краси.

Є кілька секретів, як зацікавити Козерога:

 • Йому хочеться відчувати себе лідером і бачити, як оточуючі визнають його авторитет. Дівчині-Леву варто послабити свою ініціативу, бути менш активною і наполегливою. Їй слід частіше просити його про допомогу, а потім щедро дякувати.
 • Він цінує в жінках такі якості, як вміння створювати домашній затишок і піклуватися про близьких. Він оцінить по достоїнству смачна вечеря, приготований власними руками і поданий у приємній, розслаблюючій обстановці.
 • Леву-жінці потрібно вчитися зберігати самовладання в стресових ситуаціях, тому що чоловік-Козеріг може провокувати дівчину і перевіряти її на чесність і вірність.

Як дівчина-Лев і хлопець-Козеріг ведуть себе при розставанні

Хлопець-Козеріг і дівчина-Лев з працею приймають рішення про розставання, особливо якщо їх пов’язують майно, фінанси, побут або діти. Між ними є сильне взаємне потяг, яке не дає їм розлучитися навіть в умовах частих конфліктів. Обидва вкрай емоційно поводяться, коли дізнаються про бажання партнера розірвати стосунки, але приховують свої справжні почуття від оточуючих.

Вони можуть возз’єднатися, якщо чоловік-Козеріг проявить ініціативу. Жінка-Лев може пробачити свого обранця, але вона не стане сама повертати його, особливо якщо саме чоловік став ініціатором розлучення.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Козеріг псують свою сумісність обопільним бажанням підлаштувати партнера під себе. Цим знакам потрібні взаємні поступки, якщо вони хочуть зберегти відносини.

Козерогові слід змиритися з тим, що його жінка завжди буде імпульсивною, товариською і марнотратною. Льву ж варто прийняти такі якості обранця, як стриманість, замкнутість і економність.

Чоловік зможе налагодити стосунки в сім’ї, якщо дозволить дружині займатися кар’єрою, саморозвитком і делегує домробітниці вирішення побутових проблем, а також почне частіше говорити дівчині про свої почуття, проявляти турботу і ніжність.