Який знак зодіаку підходить чоловікові-Стрільцеві: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Стрілець. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Стрільця-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить чоловікові-Стрільцеві

Невтомний чоловік-Стрілець знаходиться в постійному пошуку пригод, що поширюється і на його особисте життя. Йому потрібна жінка, здатна без питань відправитися з ним на край світу. При цьому вона повинна бути освіченою, привабливою і дотепною.

Щоб дізнатися, хто підходить Стрільцеві-чоловіка, перевіримо його сумісність з іншими знаками зодіаку. У відносинах Стрілець шукає легкості, гостроти відчуттів, пристрасті і яскравих емоцій. Але далеко не кожна дама здатна це дати.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Важливо перевіряти сумісність знаків зодіаку в любові перед початком відносин, щоб потім не зіткнутися з неприємними сюрпризами. Наприклад, чоловіку-Стрільцеві для відносин підходить не кожна жінка. Це повинна бути впевнена в собі особа, здатна утримати увагу вітряної натури. Якщо партнерка не підходить йому за гороскопом, то в шлюбі раз виникатимуть конфлікти на грунті несумісних характерів.

З якими знаками сумісний Стрілець-чоловік і з якими у нього будуть труднощі:

Знаки зодіаку Сумісність
Овен Висока. Схожі темпераменти і пристрасть у стосунках.
Телець Низька. Різні потреби і характери.
Близнюки Середня. Добре для вільних стосунків, але не підходить для серйозних.
Рак Низька. Різні темпераменти і світогляд.
Лев Висока. Наявність сильних емоцій і пристрасті.
Діва Низька. Різні побутові звички, постійні розбіжності.
Ваги Висока. Пристрасть, взаємний інтерес і повагу один до одного.
Скорпіон Середня. Присутні інтерес і пристрасть, але відсутнє взаєморозуміння.
Стрілець Середня. Запальність партнерів і часті бурхливі сварки.
Козеріг Низька. Різні характери і темпераменти, ревнощі.
Водолій Висока. Море вражень і пристрасті.
Риби Низька. Ревнощі і постійні непорозуміння.

Можна зробити висновок, що найбільш висока сумісність у чоловіка-Стрільця з представниками вогняної стихії. Відносини з цими знаками зодіаку здатні наповнити його життя яскравими враженнями та позитивними емоціями.

Сумісність чоловіка-Стрільця з жінками інших знаків

Як ми з’ясували, чоловік-Стрілець краще всіх сумісний з жінками наступних знаків зодіаку: Водолій, Ваги, Лев і Овен. Ці дами мають відповідні якості: оригінальність, харизматичність і впевненість у собі.

Найбільш висока сумісність у чоловіка-Стрільця з жінкою знака зодіаку Водолій. Це прекрасна пара, яку пов’язують спільні інтереси і схожий світогляд. Але подивимося, якими будуть стосунки чоловіка-Стрільця з представницями інших знаків зодіаку.

Чоловік-Стрілець і жінка-Овен

Найбільше підходить чоловікові-Стрільцеві активна, впевнена в собі і яскрава жінка. Саме такими якостями характеру має чарівна дама знака зодіаку Овен. Створення тривалих і міцних відносин між чоловіком Стрільцем і жінкою-Овном сприяють спільні захоплення і схожі темпераменти.

Ці двоє із задоволенням будуть подорожувати та пізнавати нове, а також займатися спортом. Їх не влаштовують нудні домашні посиденьки перед каміном. Єдина перешкода, що заважає гармонії у відносинах — імпульсивність партнерів.

Чоловік-Стрілець і жінка-Телець

Чоловікові-Стрільцеві неймовірно важко знайти спільну мову з жінкою, яка за знаком зодіаку є Тельцем. Це різні люди, які не розуміють один одного і ведуть протилежні образи життя. Телець-жінка цінує домашній затишок і комфорт, її дратує постійна тяга Стрільця до пригод.

Крім того, чоловік не завжди володіє якостями характеру, яка приземлена дівчина-Телець шукає партнера: надійність, вірність і стабільність. Легковажність Стрільця швидко призведе до розриву відносин.

Чоловік-Стрілець і жінка-Близнюки

Сумісність знаків зодіаку Стрілець і Близнюки можна назвати середньої. Безумовно, чоловіка-Стрільця відразу привертає свавільна і оригінальна дівчина-Близнюки. У них дійсно багато спільного: любов до подорожей і активного проведення часу.

От тільки їх взаємний інтерес досить швидко згасає. Обидва цих знака зодіаку поверхово ставляться до своїх романтичним захопленням, тому їх відносини рідко переростають у серйозні і вже тим більше закінчуються міцним шлюбом.

Чоловік-Стрілець і жінка-Рак

Стрілець-хлопець нерідко залишається заінтригований чарівною і загадковою жінкою-Рак. Його приваблює її жіночність і ніжність, мрійливість і боязкість. У перший час утримувати їх разом буде взаємний інтерес і пристрасне бажання пізнати один одного. Але потім починаються проблеми.

Чоловік-Стрілець швидко розуміє характер водної дами і усвідомлює, наскільки вони різні. Дівчина-Рак прагне до створення традиційної сім’ї, мріє про шлюб і дітвору. Стрільця-чоловіка все це не особливо приваблює, він боїться втратити свою свободу, тому незабаром може покинути партнерку.

Чоловік-Стрілець і жінка-Лев

Якщо шукати найбільш відповідний знак зодіаку для чоловіка-Стрільця, то не можна не згадати про темпераментної і яскравою жінці-Леві. Ця вогненна дама знає, як і чим зацікавити вибагливого Стрільця, а також утримати його увагу.

Чоловік-Стрілець швидко захоплюється енергійною дівчиною-Левом, і між ними спалахує пристрасть. Їх відносини виходять цікавими і захоплюючими, залишаючи після себе прекрасні спогади навіть у тому випадку, якщо не переростають в шлюб.

Чоловік-Стрілець і жінка-Діва

Чоловік знака зодіаку Стрілець рідко закохується в раціональну жінку-Діву. Занадто вони різні і занадто мало точок дотику між ними. Прагматична Діва не розуміє легковажну і імпульсивного чоловіка-Стрільця, а той вважає її надто серйозною і не здатною радіти життю.

Сексуальні темпераменти Стрільця-чоловіки і жінки-Діви теж не збігаються. Розкріпаченому хлопцеві не вистачає від партнерки проявів емоційності, внутрішнього вогню і відкритості експериментів.

Чоловік-Стрілець і жінка-Терези

Ваги — ідеальний знак зодіаку для примхливого і вимогливого Стрільця, який шукає собі бездоганну партнерку. Саме жінці-Терезам властиво постійно прагнути до саморозвитку, удосконалювати своє тіло і інтелект.

Дівчина викликає у чоловіка-Стрільця щире захоплення та інтерес. Цю пару об’єднують загальні інтереси і соціальна активність. Вони мотивують одне одного й намагаються робити кожен спільно проведений день насиченим і яскравим.

Чоловік-Стрілець і жінка-Скорпіон

Деякі вважають, що Скорпіон — це найкращий знак зодіаку для чоловіка-Стрільця. У цьому є частка правди. Загадкова жінка відразу привертає увагу харизматичного Стрільця. Їх роман, як правило, бурхливе і емоційний.

Але проблеми у відносинах проявляються швидко. Партнери мучать один одного постійної ревнощами, скандалами і претензіями, що призводить до втоми і виснаження.

Чоловік-Стрілець і жінка-Стрілець

Помилково вважати, що два Стрільця — це обов’язково ідеальна пара. У них загальний світогляд і однакові інтереси, але це не означає, що відносини будуть гармонійними. Чоловік-Стрілець і жінка-Стрілець мають вибуховими характерами, що не сприяє збереженню довірчих відносин.

Роман Стрільців запам’ятається їм надовго, але навряд чи переросте в серйозні стосунки або шлюб. Представники даного знака волелюбні і не терплять обмежень.

Чоловік-Стрілець і жінка-Козеріг

Стрілець-чоловік і жінка-Козеріг — далеко не найбільш сумісні знаки зодіаку. Вони взагалі рідко цікавляться один одним, оскільки очевидно, наскільки вони різні. Принциповою жінці-Козерогові вкрай важлива стабільність, яку вітряний Стрілець просто не здатний їй дати.

В інтимне життя пари також виникають проблеми. Чоловікові-Стрільцеві не подобається статечність і повільність дівчата-Козерога, а ту відштовхує поспішність і безцеремонність партнера.

Чоловік-Стрілець і жінка-Водолій

Жінка знака зодіаку Водолій складе відмінну пару для чоловіка-Стрільця. Вона оригінальна і загадкова, не залежить від думки оточуючих і здатна зробити будь-які відносини яскравими і неповторними.

Ці двоє чудово мотивують один одного і діляться самими божевільними ідеями. В інтимному житті теж все відмінно. Чоловік-Стрілець розуміє дівчину-Водолія з півслова і часто йде їй назустріч.

Чоловік-Стрілець і жінка-Риби

Чоловік-Стрілець часто буває зачарований ніжною і турботливою дівчиною-Рибами, хоча ці відносини рідко тривають довго. Він скоро втомлюється від уразливості і ранимості партнерки. Стрілець, перебуваючи у відносинах з жінкою-Рибами, змушений зважувати кожне своє слово, щоб ненароком її не образити.

А також дівчину буде зачіпати постійна потреба хлопця в легкому флірті з іншими представницями слабкої статі. Непорозуміння, ревнощі і сварки забезпечені.