Стихія знака зодіаку Скорпіон: характеристика, особливості, плюси і мінуси

У статті ви дізнаєтеся, з якою стихією пов’язаний знак зодіаку Скорпіон. Розберемося, як вона проявляється в характері чоловіка і жінки, як її відчути і на що вона впливає. А також розповімо, з якими стихіями сумісний знак Скорпіон за гороскопом.

До якої стихії ставиться знак зодіаку Скорпіон

Скорпіон – це знак стихії Води. За гороскопом саме Скорпіон володіє найпотужнішою силою цієї стихії. Вода робить його на загадковим, цілеспрямованим і стрімким. Він сильно пов’язаний зі стихією і буквально стає бурхливим потоком, який не в змозі зупинити.

Життя і характер Скорпіона асоціюється з гірською річкою, яка може бути спокійною, так і переходити у величезні водоспади, здатні зносити все на своєму шляху. Скорпіон, на відміну від інших знаків зодіаку стихії Води, відноситься до матеріальних благ нейтрально, вважаючи за краще моральні складові життя, які стають головним елементом характеру Скорпіона.

Як проявляється стихія Води в знаку Скорпіона

Якщо порівняти Скорпіона і його стихію з природою, то подається гаряче джерело, в яке неможливо вступити. Вся справа у внутрішній силі, інтуїції та здатності легко розпізнавати людей.

Скорпіон – знак Води, який легко і невимушено керує своїм життям. У нього ніколи не буває паніки, навряд чи від цього знаку можна очікувати страху щось втратити. Вода дарує йому одночасно спокій і розсудливість, і в той же час неймовірну силу, енергію і влада. Це знак стихії означає скритного людини, але його внутрішній світ багатий і яскравий.

Вплив водної стихії на характер Скорпіона – плюси і мінуси

Стихія цього знака дозволяє проявити себе в трьох видах, так само як і вода: непробивний шар льоду, спокійна річка і вируюче течія зносить з ніг. Скорпіон – водяний знак, який може здивувати будь-кого. На тлі такого мінливого характеру він має позитивні і негативні риси характеру.

Плюси Мінуси
Вміє ставити цілі і їх легко добивається Потайний, рідко показує свої емоції
Рішучий, має лідерські якості Збирає образи, а потім віддає їх занадто агресивно
Вірний і щирий, ніколи не зрадить друзів і улюблених Легко піддається шкідливим звичкам
Любить ризик, сміливий, завжди йде до кінця Ревнивий, однолюб
Відмінна інтуїція, проникливість, легко розпізнає брехню Може легко образити людину просто так, буває грубий близьким до
Хороший сім’янин, вміє займатися побутом Маніпулює людьми, може скористатися їх слабкістю
Успішний на будь-якій роботі Іноді ледачий, буде робити лише те, що потрібно йому
Обирає собі в партнери тільки гідного супутника В інтимному житті може бути надто вимогливим
Любить дітей і займається їх вихованням Партнеру доведеться змиритися, що Скорпіон головний в союзі

Сумісність з іншими стихіями

Скорпіону буває непросто знайти підходящого партнера. Він може роками змінювати супутників, поки не буде впевнений, що ця відмінна партія. Скорпіон – водний знак, але з іншими представниками своєї стихії він буде боротися за право бути головним, а земні знаки зодіаку викликають у Скорпіона нудьгу.

Особливо складно йому з Дівою і Тельцем, так як вони намагаються приструнити буйного Скорпіона. Стрілець, Овен і Лев можуть стати хорошими партнерами для Скорпіона, особливо виділяється Стрілець, який має схожий темперамент. Вода і Вогонь – це яскравий союз, який дарує безліч позитивних емоцій парі, але і конфліктів їм не уникнути. Скорпіон добре проводить час з повітряними знаками, але на тривалий союз з ними сподіватися не варто.

Серед усього гороскопу немає ідеального знака зодіаку, який би зміг впоратися з неймовірною внутрішньою силою Скорпіона і його стихією Води. Тому астрологи радять вибирати обранця, спираючись тільки на свої внутрішні відчуття і інтуїцію.

Як Скорпіону відчути силу своєї стихії

Скорпіон вміло керує своїм життям, треба віддати належне його сталевого стрижня і незворушності до всього що відбувається. Тим не менш він бере лише малу частину того, що може дати йому Вода.

Астрологи пропонують Скорпіонам взяти під контроль свою стихію, а зробити це можна наступним чином:

  • Інвестуйте в себе – розвивайтеся, вчіться, прагнете до нових знань. Скорпіон належить до стихії, яка гарантує швидку здатність до навчання і легкість у сприйнятті нових знань.
  • Стаєте краще – змінюйтесь і підлаштовуйтеся під обставини, не змінюючи при цьому своїм принципам.
  • Частіше займайтеся прибиранням, не лінуйтеся, проводите кожен день з користю. Вода дасть вам потрібну енергію.
  • Більше спорту та фізичних навантажень, стихія Води відповідає за здорове тіло.