Квіти для знака зодіаку Козеріг: які підходять для жінок і чоловіків

У статті ми розповімо, які квіти відповідають Козерогам за знаком зодіаку. Ви дізнаєтеся, які улюблені квіти у дівчат і чоловіків, яке кімнатна рослина найкраще подарувати і як правильно вибрати букет для Козерога за гороскопом.

Які квіти відповідають Козерогові за знаком зодіаку

Далеко не всі квіти відповідають суворим і твердим характером Козерогів. Квітка для цього знака зодіаку повинен бути особливим і асоціюватися з його головними якостями характеру.

Спокійні і розважливі Козероги оцінять благородні і скромні квіти. До таких можна віднести братки, лілії і хризантеми. Але, зрозуміло, це далеко не весь список.

Квіти для жінки-Козерога

Жінка під знаком зодіаку Козеріг елегантна і вимоглива до всього, що її оточує, включаючи квіткові композиції. Щоб підібрати рослини, необхідно враховувати риси характеру цієї дами.

Які квіти підходять леді-Козерогові:

 • Гвоздика. найпоширеніший варіант кольорів для жінки-Козерога. І недарма, адже гвоздика приносить їй матеріальний достаток і везіння, а також наповнює внутрішньою силою для подальших досягнень.
 • Роза. Козероги відрізняються любов’ю до класики, тому список відповідних кольорів не можна не внести благородну троянду. Вона приносить жінкам благополуччя, взаємні почуття і щастя в особистому житті.
 • Лілія. Підкреслює приналежність жінки-Козерога до вищого суспільства. Це квітка для елегантної, привабливий і гордої жінки, яка знає, чого хоче.
 • Хризантема. Така жінка поважає скромність і стриманість. Хризантеми символізують відданість, чесність і справедливість, тобто все те, що є життєвими принципами Козерога.

Квіти для чоловіка-Козерога

Чоловік за знаком зодіаку Козеріг може здаватися з вигляду холодним і неприступним, але насправді він любить природу і є естетом.

Потрібно знати, які квіти ідеально підходять чоловіка-Козерога, щоб не розчарувати його вибором:

 • Мак. Яскраві і незвичайні маки точно порадують вимогливого хлопця. У більшості випадків представник цього знака надто занурений в роботу, так що барвисті квіти піднімуть йому настрій і дадуть заряд творчої енергії.
 • Астра. Таємнича квітка, який обов’язково приверне увагу вдумливого чоловіка. Айстри можна дарувати Козерогам будь-якого віку.
 • братки. Цей ніжна квітка є потужним символом вірності, стабільності і мудрості. Не дивно, що він вважається талісманом Козерогів при такій характеристиці.
 • Волошка. Виражає витривалість і відданість, є символом свободи і краси. Такі квіти прекрасно впишуться в букет для серйозного і принципового чоловіка-Козерога.

Підходящі кімнатні рослини

Кімнатні квіти, як відомо, володіють потужною енергетикою і здатні змінити життя господарів в кращу сторону. Знак зодіаку Козеріг вимогливий, тому для нього нелегко підібрати відповідні рослини. Однак спробуємо впоратися з цим завданням:

 • Драцена. Козеріг поважає лаконічність і конкретику. Таке суворе і войовниче рослина, як драцена, заспокоїть господаря, прожене сумні думки і подарує рішучість, необхідну для просування по кар’єрних сходах.
 • Кротон. Це кімнатна рослина виглядає одночасно яскраво і просто. Воно захищає житло Козерога від негативу і благотворно впливає на його здоров’я. А також кротон сприяє розвитку комунікабельності.
 • Кактус. Для Козерога надзвичайно важливо тримати себе в руках і контролювати емоції у будь-якій ситуації. Саме цьому сприяє домашній кактус. Його можна розташувати в будь-якій кімнаті, крім спальної, інакше кактус негативно вплине на інтимне життя.

Квіти-талісмани

Квіти для знака зодіаку Козеріг потрібно вибирати з обережністю. Далеко не кожна рослина впорається з сильним характером представника земної стихії. Але є особливі квіти, які здатні стати для Козерога справжніми талісманами, уберігаючи його від проблем.

 • Лавр благородний. Це незвичайне рослина з промовистою назвою підтримує в Козерозі прагнення перемагати, захищає від будь-якого роду неприємностей і чуток. З допомогою лавра благородного всі бажання Козерога будуть виконуватися.
 • Маранта. Надійно захищає господаря від агресії — як від внутрішнього, так і з боку оточуючих. А також ця рослина сприяє розкріпаченню Козерога, його соціальної реалізації.
 • Алое. Оберігає Козерога від проблем зі здоров’ям, налагоджує взаємини домочадців і приносить фінансову стабільність, яка так важлива знакам зодіаку земної стихії.

Можна придбати толстянку – так зване грошове дерево. Це рослина з промовистою назвою сприяє поповненню фінансів і закладу вигідних ділових знайомств.

Небажані рослини

Стабільному і приземленого Козерогові не підходять швидко ростуть квіти і тендітні рослини з м’яким і ламким стеблом.

До числа небажаних рослин відносять дзвіночки, запашний горошок і жасмин. Ці квіти мають дуже м’якою і ніжною енергетикою для того, щоб впливати на сильного Козерога.

Який букет подарувати Козерогам

Щоб не розчарувати Козерога, дарувальник повинен дбайливо ставитися до складання букета і розуміти, що це відповідальне завдання. Далеко не кожна квіткова композиція сподобається вимогливому Козерогові.

При виборі краще всього дотримуватися елегантної класики і лаконічності. Немає потреби прикрашати букет численними кольоровими стрічками та святкової папером. Кольори рекомендується використовувати холодні, пастельні або суворі.

Складаючи композицію, уникайте використання польових квітів. Кращим вибором стануть класичні лілії, гвоздики і троянди. Упаковка повинна бути мінімалістичною, не містити блискіток і страз.

Козероги будь-якої статі і віку оцінять пишні і важкі букети з довгими міцними стеблами. Уникайте міні-букетів — з точки зору Козерогів це буде скупістю і зневагою. Квіти вручайте в спокійній і урочистій обстановці.

Дерева і чагарники для Козерога

Козерога позитивний вплив надають повільно зростаючі дерева, до яких относятся:

 • Дуб.
 • Каштан.
 • Граб.
 • Орешник.

Міцні дерева здатні зцілити Козерогів, вберегти від неприємностей, подарувати фінансове благополуччя, захистити від заздрісників і недоброзичливців.

Бузина як символ родючості і довголіття теж стане відмінним помічником для Козерога. Вона зміцнить його здоров’я і додасть життєвої енергії, потрібної для досягнення нових горизонтів.

Від заздрісників Козерогові допоможе позбутися таке незвичайне чагарникова рослина, як рута. Його називають символом смутку і каяття, але в життя Козерога рута принесе позитивні зміни.