Жінка-Телець і чоловік-Близнюки: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Близнюками. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Близнюки-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Близнюки, як пара

Телець-чоловік і жінка-Близнюки мають кардинально різні характери, темпераменти, пріоритети та життєві цілі. Тому в спокійною, розважливою, прагматичної дівчата і активного, волелюбного, безтурботного чоловіка нечасто виникають міцні і довготривалі стосунки. Вони можуть з інтересом і повагою ставитися один до одного, але рідко досягають повного взаєморозуміння.

Незважаючи на протиріччя, Телець і Близнюки утворюють пари і навіть сім’ї, але при певних умовах. Сумісність цих знаків зодіаку на 50 відсотків залежить від терпіння жінки і її готовності закривати очі на недоліки партнера.

Плюси відносин

З боку жінка-Телець і чоловік-Близнюки здаються різними, але саме завдяки своїм відмінностям вони можуть доповнювати один одного: він стає менш імпульсивним і легковажним, а вона – більш розслабленою і активною.

Перерахуємо інші достоїнства їх спілки:

 • Чоловік має багату фантазію, тому в нього часто виникають оригінальні ідеї. Але тільки за участю дівчини-Тельця він зможе їх реалізувати. Практична і розважлива обраниця допоможе перетворити сміливий задум у реальний проект.
 • Енергійний і винахідливий Близнюк-чоловік вміє робити сімейне життя романтичною, цікавою та насиченою. Він не допустить, щоб у відносинах з’явилася рутина і нудьга.
 • Терпляча, стримана жінка намагається уникати конфліктів і воліє вирішувати розбіжності шляхом конструктивного діалогу, в чому її повністю підтримує життєрадісний Близнюк.
 • Обидва знака не мають таких недоліків, як злопам’ятність або мстивість, тому прощають один одному помилки і образи.
 • Партнери вміють дотримуватися особисті кордону і не схильні нав’язувати власну думку, що підвищує їх сумісність.

Мінуси відносин

Головний недолік відносин цих знаків гороскопа полягає в тому, що для їх збереження потрібні постійні взаємні поступки. Ніхто з партнерів не може бути беззастережно щасливий, якщо залишається самим собою.

Інші мінуси цього союзу:

 • Близнюки-чоловік і жінка-Телець живуть в різному темпі. Їй потрібна стабільність, спокій, сталість, а йому – рух. Чоловік може з легкістю змінити місце проживання, а жінка довго приймає рішення про ремонт.
 • Близнюк прагне бути вільним і незалежним, навіть якщо у нього є постійні стосунки або сім’я. Телець вважає, що доросла людина повинна брати на себе зобов’язання і забувати про своїх холостяцьких звички.
 • партнерів рідко виникають спільні захоплення і хобі. Вони воліють по-різному проводити дозвілля. Їй подобається комфорт, а його більше приваблює екстрим, спорт і активний спосіб життя.
 • Чоловіка-Близнюка може дратувати повільність, пасивність, безініціативність і консервативні погляди дівчини-Тільця.
 • Жінці складно звикнути до мінливості, імпульсивності й мінливості обранця, хоча вона не завжди показує своє невдоволення.

Сумісність Тільця-жінки і Близнюків-чоловіки в дружбі

У цих знаків зодіаку рідко буває дружня сумісність, але жінка-Телець і чоловік-Близнята можуть бути приятелями. Веселий, комунікабельний, життєрадісний Близнюк швидко і легко знаходить спільну мову з людьми. Йому подобається спілкуватися з розумною і милою дівчиною-Тельцем, проводити вільний час, ділитися з нею своїми ідеями і думками, отримувати емоційну підтримку.

Але він є людиною вітряним і волелюбним, тому може раптово зникати і також несподівано з’являтися. Така поведінка викликає подив і навіть образу у жінки, яка серйозно ставиться до дружби.

Сумісність Близнюків-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Чоловік-Близнюки користується популярністю у протилежної статі, тому в нього виникає інтерес до чарівною, ніжною дівчині-Тельцю, яка виглядає недоступною і загадковою. Він є справжнім романтиком, і його залицяння не можуть залишитися непоміченими. Близнюки відносяться до тієї категорії чоловіків, які вміють влаштовувати красиві побачення, радувати жінку несподіваними сюрпризами і балувати подарунками.

Але з часом знаків зодіаку може знижуватися сумісність в любові. Якщо в парі постійно не підтримувати пристрасть і яскраві емоції, то Близнюки-чоловік починає втрачати інтерес до своєї обраниці.

Сумісність пари в ліжку

Чоловік-Близнюки і жінка-Телець є власниками високого темпераменту, але вони не завжди підходять один одному як коханці. Чуттєвої, ніжною і пристрасної дівчині хочеться під час близькості відчувати увагу, турботу і ласку партнера. Чоловіка ж цікавить не емоційний зв’язок, а різноманітність.

Новатор-Близнюк не любить нудьгу в будь-яких сферах життя, тому з задоволенням експериментує не тільки в спальні, але і за її межами. Його нескромні бажання і сміливі ідеї можуть шокувати жінку, яка дотримується традиційних поглядів на інтим. Їй доведеться стати більш розкутою і активною, щоб не здатися Близнюку-чоловікові закомплексованою або старомодною.

Дівчина-Телець і чоловік-Близнюки у шлюбі

Телець-дівчина і Близнюки-чоловік мають дуже різні погляди на сімейні відносини. У цій парі ініціатором шлюбу зазвичай є жінка, тому що волелюбний чоловік не поспішає обмежувати себе шлюбними зобов’язаннями. Йому подобається спільне життя зі спокійною, турботливою дівчиною, її вміння створювати домашній затишок і смачно готувати. Але його не приваблює перспектива ставати главою сімейства, брати на себе відповідальність за дружину і дітей, а також відмовлятися від звичного способу життя.

В цій родині нерідко виникають сварки на грунті побутових або фінансових проблем. Жінка-Телець любить жити в комфорті і достатку, але при цьому не хоче порівну вкладатися в сімейний бюджет. Вона дотримується традиційних поглядів і вважає, що чоловік повинен бути годувальником. Але Близнюк зазвичай вибирає роботу, яка приносить йому задоволення, а не високий заробіток. Ще одним приводом для конфліктів може бути легковажну поведінку чоловіка, який вважає за краще присвячувати вільний час своїм захопленням, а не близьким, чим викликає ревнощі і образу у дружини-Тільця.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Близнюки

Близнюки-чоловік і Телець-дівчина не сходяться в думці про те, як слід виховувати дітей, із-за чого у сумісність знаків знижується. Жінка є турботливою і відповідальною мамою, яка цілком присвячує себе малюкові і займається ним без участі няні або бабусі. Вона із задоволенням грає з ним, уважно стежить за його здоров’ям та розвитком.

Батько-Близнюки не проявляє такого завзяття і інтересу до дітей, по крайней мере, в дитячому віці. Він починає проводити вільний час з дитиною, коли той вже стає самостійною, вміє ходити і говорити. Цей папа прищеплює дітям любов до активного способу життя, не вимагає від них дотримання дисципліни і дозволяє пустувати.

Ділова сумісність Близнюків-чоловіки і Тельця-жінки

Працьовитому, але повільна Тельцю і енергійній, але безвідповідальному Близнюка не слід перетинатися в робочих питаннях. Вони можуть працювати над одним проектом паралельно, але якщо їм доручають спільну справу, то не варто чекати хорошого результату.

Найбільшого успіху Близнюки-чоловік і Телець-жінка можуть досягти, якщо він займає посаду керівника, а вона – підлеглого. При такому поєднанні він є стратегом і генератором ідей, а вона – надійним, відповідальним і уважним виконавцем.

Як чоловікові-Близнюкам завоювати жінку-Тельця

Чоловік знака зодіаку Близнюки не є ідеальним партнером для дівчини-Тельця. Він викликає у неї інтерес і потяг, але абсолютно не підходить для спільного життя. Якщо між ними виникають взаємні сильні почуття, то йому доведеться переглянути свої погляди і принципи.

Коротко розповімо, що треба знати про Тільце-жінці:

 • Їй подобаються чоловіки з хорошими манерами. Вона не стане миритися з такими якостями, як нетактовність, грубість і непунктуальність.
 • Вона зацікавлена виключно в серйозних відносинах. Не варто розраховувати на те, що дівчина погодиться на швидкоплинну любовний зв’язок. Їй потрібен відповідальний, надійний, вірний партнер, на якого можна покластися.
 • Жінка знака зодіаку Телець завжди звертає увагу на матеріальне становище шанувальника. Їй важливо, щоб обранець міг забезпечити їй високий рівень життя.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Близнюки

Сумісність Близнюків-чоловіки з Тельцем-жінкою рідко буває високою через безліч відмінностей. Але це не означає, що дівчина не може домогтися взаємності від вподобаного їй чоловіка.

Перерахуємо, що треба знати про цьому знаку зодіаку:

 • Представнику повітряної стихії потрібна така ж волелюбна, активна і легка на підйом жінка, яка, не замислюючись, підтримає будь-яку його ідею.
 • Його не можна обмежувати і контролювати. Він не терпить посягань на свою свободу, тому йому підійде лише та дівчина, яка не стане обтяжувати його зобов’язаннями, а самостійно впоратися зі своїми проблемами.
 • Близнюки-чоловік має високу самооцінку, тому не чує закиди на свою адресу. Марно закликати до совісті, оскільки він ніколи не визнає свою неправоту.

Як ведуть себе при розставанні Телець-дівчина і Близнюки-хлопець

Хлопець-Близнюки і дівчина-Телець по-різному реагують на розставання. Близнюк легко розриває відносини і швидко перемикає свою увагу на інших жінок. Приводом для такого рішення може бути надмірна наполегливість і нав’язливість дівчата, брак романтики і пристрасті в сімейному житті, раптова закоханість і безліч інших причин.

Жінка-Телець, навпаки, важко переживає розрив і всіма силами намагається зберегти цей союз. Єдиною ситуацією, коли вона сама йде від партнера, може стати тільки його невірність.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Телець і хлопець-Близнюки практично ніколи не мають ідеальної сумісності. Але якщо у них є сильні взаємні почуття і бажання, то відносини можна зберегти.

Їм треба прийняти один одного зі всіма недоліками. Не варто дорікати Близнюка в легковажності та безвідповідальності, а Тільця – в повільності і меркантильності. Якщо поглянути на ці якості під іншим кутом, то можна побачити, що вони допомагають, з одного боку, робити спільну життя стабільною, а з іншого – цікавою і насиченою.

Партнерам слід заздалегідь домовитися про те, як вони проводять вільний час. Краще не нав’язувати чоловікові свої цінності і не намагатися робити його більш “домашнім”, а жінку не змушувати займатися екстримом.