Женщина-Риби і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рибами і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Риби в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Риби і чоловік-Телець як пара

Між Рибами-жінкою і чоловіком-Тельцем складаються гармонійні відносини, т. к. сумісність знаків зодіаку становить приблизно 80 відсотків. Дипломатичне і ніжна дівчина здатна захопити увагу сильного Тільця. Їй подобається спокій і цілеспрямованість чоловіка, а він цінує в дівчині доброту і чуйність. Вона не стане конкурувати з ним за верховенство у відносинах, дівчина-Риби не любить маніпуляцій і відкрита до всього нового.

Зіпсувати відносини може тільки впертість – його небажання поступатися навіть в дрібницях. Іноді ніжна жінка-Риби може ображатися через дрібниці на коханого, але в цілому в цій парі панує взаєморозуміння.

Плюси відносин

Романтична жінка-Риби і практичний чоловік-Телець доповнюють один одного. Хороша сумісність сприятливо позначається на їхніх стосунках: вона дарує позитивні емоції, а він піклується про забезпечення сім’ї.

Інші позитивні сторони союзу:

 • взаємна довіра і впевненість у спільному майбутньому;
 • прагнення обох до домашнього комфорту;
 • партнери не схильні до ревнощів;
 • характер Риб допомагає обходити гострі кути і конфлікти;
 • завзятість і працьовитість Тельців сприяє матеріального благополуччя пари;
 • гармонія в інтимному житті.

Мінуси відносин

Телець-чоловік – непоступливий, а жінка-Риби любить драматизувати, між ними мало душевної близькості, тому вони можуть конфліктувати.

Мінуси пари:

 • різні погляди на життя;
 • Телець цінує економність, а Риби люблять витрачати гроші;
 • дівчина часто ображається на коханого по дрібницях;
 • мало спільних інтересів і захоплень;
 • Риби часто ставлять пріоритет друзів, чим дратують обранця.

Сумісність Риб-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Емоційна жінка-Риби і спокійний чоловік дружать у виняткових випадках. Сумісність знаків зодіаку в дружбі – середня. В основному вони підтримують дружні стосунки. Дівчина-Риби часто виручає свого знайомого-Тельця корисним радою, а сама позичає в нього гроші до зарплати.

Телець може мати серйозні види на дівчину, але не знає, як висловити свої почуття, тому знаходиться поруч як приятеля. Якщо симпатія взаємна, то Риби можуть підіграти закоханому і самі виведуть його на відверту розмову.

Сумісність Тільця-хлопця і Риб-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в любові ґрунтується на взаємному тяжінні. Леді-Риби – м’яка і добра, саме ці якості Телець цінує в жінках. У чоловікові Риби бачать перспективного нареченого, який багато чого доб’ється в житті. В її фантазіях небагатослівний хлопець постає надійним лицарем, що захищає її від житейських проблем. Правда, її дратує його занадто прямий і тверезий погляд на життя.

Тельцю може не подобатися постійне витання дівчата в хмарах, і він буде намагатися повернути кохану на землю. Хлопець не стане довго доглядати за нею – зрозумівши, що вона його людина, зробить пропозицію про заміжжя через кілька місяців зустрічей.

Сумісність пари в ліжку

Мрійлива дівчина-Риби часто втілює в ліжку свої незвичайні бажання. Вона здатна здивувати консервативного хлопця-Тельця і навчити його інтимним премудростям.

У Тельці як до коханця вона цінує енергійність і ніжність. Він може розкрити з цією партнеркою свою пристрасність і чуттєвість. Риби і Телець здатні отримати від близькості максимум задоволення і приємних вражень.

Дівчина-Риби і чоловік-Телець у шлюбі

Риби-дівчина і Телець-чоловік можуть створити щасливу сім’ю. Господарський і практичний чоловік буде не тільки здобувачем в союзі, але і завжди допоможе дружині з домашніми клопотами. Риби люблять облаштовувати будинок, але дружину дратує надмірна економія чоловіка.

Вона потребує душевної теплоти і відвертих розмовах, а Телець цього не любить. Він нікого не пускає в свою душу, навіть найближчих. Емоційна жінка-Риби може затаїти образу на чоловіка і навіть завести коханця. Телець здатний роками не помічати такі проблеми, а дізнавшись про все, просто подасть на розлучення.

Якими батьками будуть жінка-Риби і чоловік-Телець

Сумісність знаків зодіаку означає, що чоловік і дівчина можуть стати зразковими батьками. Поки діти маленькі, Батько-Телець мало часу приділяє вихованню і присвячує весь свій час роботі. Мама-Риби намагається виростити дітей чуйними і інтелектуальними. Вона з малих років прищеплює їм основи ввічливості і постарається розвинути у сина або дочки артистичні здібності.

Коли діти переходять в підлітковий вік, до виховання підключається тато. Він вчить сина постояти за себе і водить його на спортивні секції. Дочкам Телець дає корисні поради і контролює, скільки вони приходять додому.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Риб-жінки

Телець-чоловік і Риби-жінка як колеги доповнюють один одного. Риби трохи не зібрані, але володіють творчим мисленням. Телець, навпаки, може виконувати рутинну роботу і здатний довести справу до кінця. Завзятість Тільця і креативні ідеї Риб допоможуть їм створити прибутковий бізнес.

Якщо начальником буде Тілець, він навряд чи побачить перспективу в талановитих Рибах. Такого управлінця хвилює тільки кінцевий результат, а не старання людей. Риби можуть затаїти образу на нього і навіть організувати змову проти.

Якщо ж керувати компанією буде жінка, то вона швидко помітить працездатність і старанність підлеглого-Тельця, тому часто підвищувати його на посаді.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Риби

Терплячий чоловік знака зодіаку Телець зможе завоювати серце Риб романтикою. Потрібно частіше влаштовувати вечері при свічках і дарувати їй незвичайні подарунки. Закохати жінку допоможуть душевні розмови. Їй важливо, щоб людина, яка перебуває поруч, не тільки любив, а й розумів її.

Підкорити жінку знака зодіаку Риби можна турботою і ніжністю. Чоловікові варто частіше показувати свою любов не тільки словами, а й ділом. А також йому не варто занадто економити – Риби цінують щедрість і доброту.

Як Рибам-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Господарський Телець-чоловік має високу сумісність з Рибами-жінкою, але щоб він серйозно закохався в неї, потрібно показати себе відповідальною і серйозною. Не варто обманювати: чоловік цього знака відчуває неправду. Дівчині треба продемонструвати свою порядність і доброчесність, Телець мріє саме про такий дружині.

Дістати чоловіка допоможе і турбота. Якщо приготувати йому смачний сніданок або зв’язати шарф власними руками, то оцінить такий жест по достоїнству. Тельцю сподобається спокійна і неагресивна дівчина, яка вже замислюється про одруження і дітей.

Як дівчина-Риби і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Різні темпераменти хлопця-Тельця і дівчата-Риб можуть стати причиною розставання. Телець постійно контролює дівчину, ніж дратує її. У якийсь момент їй набридне така поведінка коханого, і вона вирішиться розірвати відносини. Впертий Телець буде не згоден з таким станом справ і спробує повернути дівчину. Риби сентиментальні і можуть дати чоловікові другий шанс.

Проте все це буде марно, оскільки Телець навряд чи зможе змінити свою поведінку. Розставання сильно б’є по душевному спокою дівчини: вона переживає, що не змогла зберегти свою любов. Хлопець теж може надовго закритися в собі.

Як парі знайти спільну мову

Незважаючи на те, що дівчина-Риби і хлопець-Телець мають хорошу сумісність, зрозуміти один одного їм буває складно. Рибам потрібно перестати ідеалізувати партнера і приписувати ті якості, яких у нього немає. Чоловікові-Тельцю слід менше ревнувати кохану і спробувати зрозуміти її душевні переживання.

Спільна турбота і ніжність можуть врятувати відносини від краху. А також закоханим потрібно трохи урізноманітнити своє життя цікавими зустрічами, захоплюючими подорожами і більше часу проводити вдвох. Такі моменти наповнять спільне життя яскравими враженнями – вони стануть ближчими один до одного і зможуть подолати всі життєві негаразди.