Стихія знака зодіаку Водолій: характеристика, особливості, плюси і мінуси

У статті ви дізнаєтеся, з якою стихією пов’язаний знак зодіаку Водолій. Розберемося, як вона проявляється в характері чоловіка і жінки, як її відчути і на що вона впливає. А також розповімо, з якими стихіями сумісний знак Водолій за гороскопом.

До якої стихії ставиться знак зодіаку Водолій

В астрології прийнято ділити знаки зодіаку на чотири групи – Вогонь, Повітря, Земля і Вода. Як ні парадоксально, Водолій не має нічого спільного з водним тригоном, хоча у багатьох вона асоціюється саме з таким елементом. Водолій – знак стихії Повітря.

За гороскопом цим людям рекомендується жити і працювати в просторих приміщеннях і на максимально відкритих майданчиках. Водолій тісно пов’язаний зі стихією Повітря, терпіти не може обмежень і погано ставиться до критики. Ця людина непостійний і поривчастий. У нього завжди багато ідей і планів. Він міг би досягти багато, якби вмів концентруватися на чомусь одному.

Як проявляється стихія Повітря в знаку Водолія

Водолій – знак Повітря по стихії. Він пов’язаний з трансформацією і з усіх повітряних зодіакальних знаків вважається найскладнішим. Водолій трансформує інтелектуальний світ. Це прогресивний знак. У таких людей тісний зв’язок зі світом відкриттів і науково-технічного прогресу.

Астрологи порівнюють образ Водолія з високогірним розрідженим повітрям. Він символізує прагнення людини до досягнення цілей. Щоб дихати вільно, потрібно дістатися до вершини гори, але це не кожному під силу. А Водолії наполегливі, вперті і вміють справлятися з різними завданнями.

Вплив повітряної стихії на характер Водолія – плюси і мінуси

Водолій – повітряний знак, тому такі люди комунікабельні, володіють нестандартним мисленням і творчі. Їх об’єднує любов до всього людства. Чоловіки і жінки знака Водолій швидко навчаються, прагнуть до саморозвитку й до отримання нових знань. Їм важливо виділятися на загальному фоні і бути першими в чому-небудь. Це може проявлятися по-різному. Хтось розвиває свій інтелект, а інші епатують публіку незвичайним зовнішнім виглядом або поведінкою.

Стихія цього знака наділила Водолія схильністю до співпереживання і співчуття. Така людина завжди підтримає у важку хвилину і прийде на допомогу. Він не поділяє людей на багатих і бідних, розумних і дурних. На його думку всі гідні поваги.

Характер у Водолія складний. Є багато сильних і слабких сторін:

Плюси Мінуси
Розсудливість Недисциплінованість
Неупередженість Неорганізованість
Любов до свободи Легковажність
Об’єктивність Впертість
Легкість у спілкуванні Меркантильність
Комунікабельність Нездатність зберігати чужі таємниці
Цілеспрямованість Надмірна впевненість у собі
Доброта Відсутність послідовності в діях
Здатність співпереживати Запальність

Водолій занадто багато часу приділяє суспільного життя. Він постійно до чогось прагне, але часто забуває про близьких. Наприклад, він може забути про сімейній вечері і піти на ділову зустріч. Це стає причиною сварок в сім’ї.

Сумісність з іншими стихіями

Водолій вважається повітряним знаком. І можна приблизно спрогнозувати, як складуться його стосунки з іншими людьми, якщо знати, до якої стихії вони належать. Спілкування з іншими повітряними знаками (Водолієм, Вагами і Близнюками) буде практично ідеальним – розуміння на висоті.

Водолії добре взаємодіють з представниками стихії Вогню: Овнами, Стрільцями і Левами. З земними знаками (Дівами, Козерогами і Тельцями) сумісність не буде високою. Такі люди не відразу розуміють один одного.

Таблиці сумісності Водолія з представниками інших стихий:

Огонь

Овен Відмінні відносини. Погляди на життя схожі, цілі збігаються. Але спілкування може розладнатися, якщо один спробує домінувати над іншим.
Лев Протилежності притягуються, сумісність висока. Затьмарити спілкування може тільки недостатня чуттєвість Лева.
Стрілець Продуктивна пара, довгострокове спілкування або відносини.

Земля

Телець Земній Тельцю складно зрозуміти непередбачуваність Водолія.
Діва Два інтелектуали, які будують міцний союз.
Козеріг Багато протиріч, але в цілому союз можливий.

Воздух

Близнюки Відносини, які стимулюють партнерів на нові звершення.
Ваги Ідеальна сумісність, є взаєморозуміння.
Водолій Хороша сумісність, але двом творчим натурам не завжди легко разом.

Вода

Рак Водолій дуже ексцентричний для Раку. Разом цим людям важко.
Скорпіон Ревнощі Скорпіона руйнує відносини і виводить Водолія з рівноваги.
Риби Союз не можна назвати щасливим. Жорсткість Риб здатна придушити Водолія.

Як Водолію відчути силу своєї стихії

Водолій належить до стихії Повітря. Щоб знайти гармонію з самим собою і зовнішнім світом, необхідно врахувати поради астрологів:

  1. При виборі професії варто орієнтуватися на свої інтереси. Тільки в цьому випадку люди цього знаку зможуть стати справжніми фахівцями. Коли немає інтересу, Водолій намагається використовувати будь-яку можливість, щоб не працювати або не вчитися.
  2. Сім’я для повітряного знака означає багато. Але часто його поведінка суперечить внутрішнім відчуттям. Варто приділяти більше уваги близьким, щоб вони змогли відчувати любов і відданість.
  3. Комунікабельність, прагнення знати все про все – це непогано. Але потрібно навчитися зберігати чужі секрети і знати точно, де варто піднімати ту чи іншу тему, а де краще промовчати.
  4. Набрання родини йде Йому на користь. Щоб представник цього знаку зміг проявити себе, не варто затягувати зі вступом у шлюб. Страхи з приводу обмеження особистої свободи після заміжжя або одруження не завжди обгрунтовані.
  5. Водолій чутливий до енергетичних вампірів. Такі люди можуть вибити його зі звичного ритму життя і принести шкоду. Щоб цього не сталося, потрібно вчасно розпізнати джерело негативної енергетики. Водолію це під силу: достатньо прислухатися до внутрішнього голосу.

Представники повітряного знака – креативні та сміливі люди. Але іноді вони відчувають невпевненість і сумніви. Це відбувається під тиском близького оточення. Не можна допускати таких періодів слабкості. Краще вчасно розібратися в причинах емоційних коливань.