Женщина-Рак і чоловік-Овен: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Овном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Овен-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Овен як пара

Ніжна, м’яка Рак-жінка і сильний, оптимістичний чоловік-Овен можуть стати одне для одного ідеальними партнерами, оскільки сумісність цих знаків зодіаку прагне до ста відсотків. Її спокій і терпіння вдало поєднуються з його активністю і наполегливістю.

Їхні стосунки можуть бути затьмарені тільки тим, що чоловік буває імпульсивним і запальним. Чутлива, ранима і образлива жінка важко переживає його спалахи гніву, але успіх їх союзу багато в чому залежить саме від неї. Якщо вона навчиться направляти енергію емоційного обранця в мирне русло, то в парі настане гармонія.

Плюси відносин

Жінка-Рак і чоловік-Овен не мають спільних рис характеру, що не зменшує їх сумісність, а, навпаки, допомагає їм доповнювати один одного. В цих відносинах він стає більш стриманим, розсудливим, а вона – сміливою і впевненою в собі.

Перерахуємо інші достоїнства союзу:

 • У них збігаються погляди на розподіл ролей у парі. М’яка, поступлива дівчина-Рак визнає авторитет партнера і не змагається з ним.
 • Овен-чоловік трепетно ставиться до своєї обраниці, тому намагається поруч з нею стримати свій запал і гнів. Він розуміє, що ця тендітна жінка має сильний внутрішній стрижень.
 • Вона створює розслаблюючу, спокійну, затишну атмосферу, а він забезпечує їй безпеку, комфорт і високий рівень життя.
 • Чоловік і дівчина відповідають уявленням один одного про те, яким має бути ідеальний чоловік. Вони зацікавлені в створенні міцної і дружної сім’ї.
 • Для знаків характерні такі якості, як чесність і вірність, тому ніхто з них не стане заводити таємний любовний роман, будучи у відносинах.

Мінуси відносин

Ці астрологічні знаки належать до різних стихій, тому по-різному проявляють емоції. Вогненний Овен відкрито демонструє свій душевний стан. За його очах завжди можна зрозуміти, радіє він або злиться. Рак як представник стихії Води, навпаки, здається замкнутим, тому що приховує істинні почуття. З цих відмінностей Овен-чоловік і жінка-Рак не завжди розуміють один одного.

Недоліки пари:

 • Дівчина-Рак не завжди прямо говорить про те, що їй не подобається у відносинах. Вона може ображатися і мовчати, тим самим викликати в Овна-чоловіки подив або роздратування.
 • Незважаючи на взаємну вірність, обидва партнера бувають ревнивими, недовірливими і підозрюють один одного в зрадах без реальних приводів.
 • Їх захоплення можуть не збігатися. У цьому разі кілька об’єднує тільки побут або діти, з-за чого у чоловіка втрачається інтерес, він проводить вільний час без своєї обраниці.
 • Овен не любить себе обмежувати і з задоволенням витрачає гроші, а Рак, навпаки, буває надмірно економним і з обережністю ставиться до фінансів.
 • Жінка часто не отримує емоційної підтримки від свого обранця і не може поговорити з ним по душах.

Сумісність Раку-жінки і Овна-чоловіки в дружбі

Висока любовна сумісність знаків зодіаку не дозволяє їм довго підтримувати дружнє спілкування без романтики і флірту. Крім того, занадто різні інтереси, захоплення і спосіб життя позбавляють їх можливості знайти точки дотику, наприклад, займатися спільною справою або хобі.

Лише в рідкісних випадках жінка-Рак і чоловік-Овен зближуються і стають друзями, якщо бачать один в одному споріднену душу. Добра, чуйна дівчина вміє вислухати без критики і нав’язування своєї думки, надати моральну підтримку, а сильний чоловік ніколи не відмовить у фізичної або матеріальної допомоги.

Сумісність Овна-хлопця і Раку-дівчата в любові

У дівчини-Раку і чоловіка-Овна з першого погляду з’являються взаємні почуття. Їй подобається його сила, брутальність і харизма, а йому – її жіночність, ніжність і чарівність. Їх сумісність в любові є однією з кращих серед знаків зодіаку. Він вміє гарно і романтично доглядати, говорити компліменти, влаштовувати сюрпризи, а вона – щиро і радісно дякувати.

Чоловікові хочеться здаватися сильним і сміливим, тому поряд з боязкою і вразливою жінкою-Раком він відчуває себе справжнім героєм. Він із задоволенням виконує її бажання, оскільки отримує в якості подяки любов, ласку і турботу.

Сумісність пари в ліжку

В спальні Раку і Овна вирують пристрасті незалежно від того, як довго вони живуть разом. Пристрасний, активний, ненаситний чоловік та ніжна, чуттєва, темпераментна жінка ніби створені один для одного. На початку відносин дівчина може бути затиснутою, стриманою і невпевненою. Але чуйний, уважний, романтичний і в той же час винахідливий чоловік-Овен знає, як завести свою обраницю.

Дуже швидко між ними виникає довіра, відкритість і зникають будь-які заборони. Інтимне життя з представником вогняної стихії ніколи не буває нудною та одноманітною завдяки його багатої фантазії.

Дівчина-Рак і чоловік-Овен у шлюбі

Рак-дівчина і Овен-чоловік не належать до тієї категорії людей, які легко міняють партнерів. Обидва зацікавлені в тому, щоб створити міцну, щасливу сім’ю і мати один шлюб все життя. Добра, вірна і господарська жінка-Рак може стати ідеальною дружиною. Їй подобається займатися побутом, створювати домашній затишок, піклуватися про чоловіка і проводити час з дітьми. Вона не стане розвивати кар’єру в збиток інтересам близьких, оскільки шанує сімейні цінності.

Овна складно назвати зразковим сім’янином, але він відповідально ставиться до своїх чоловічих обов’язків. Цей знак прагне до статку, тому його сім’я може дозволити собі комфортний рівень життя. Він вважає себе лідером і не допускає, щоб близькі сперечалися з його думкою. Саме тому йому підходить Рак-жінка, яка готова у всьому слухатися чоловіка. Проблеми в парі виникають із-за того, що чоловікові не вистачає пристрасті та емоцій від дружини, яка буває нудною, пасивної і невпевненою.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Овен

Овен-чоловік і Рак-дівчина не завжди сходяться в поглядах на виховання дітей, що знижує сумісність знаків. Мама-Рак – це жінка, яка цілком присвячує себе дітям. Вони є для неї головною цінністю й основою родини. Вона не довіряє малюка няням і бабусям, а сама займається ним з перших днів життя і до дорослішання. Рак важко переживає момент, коли підросли діти покидають батьківський дім.

Овен ж вважає, що дитину слід не опікати, а з дитинства вчити бути самостійним. Ці розбіжності і повне занурення дівчата в турботу про дітей часто стають причиною конфліктів з чоловіком.

Ділова сумісність Овна-чоловіки і Раку-жінки

Овен-чоловік і Рак-жінка є людьми відповідальними, працьовитими, але їх робочі стосунки не складаються. Педантичного і обережного Раку дратує імпульсивність Овна і його неуважність до деталей. Овну ж Рак здається занадто повільним і прискіпливим. Їм не варто працювати над одним проектом або створювати спільний бізнес.

Найбільш успішним може бути їх діловий союз, якщо чоловік-Овен займає посаду керівника, а жінка-Рак – підлеглою. Уважна, спокійна і розважлива дівчина справляється з будь-якими завданнями і не дає приводу для гніву свого начальства. При іншому поєднанні Рак-начальниця буде придушувати ініціативу сміливого, але норовливого працівника-Овна.

Як чоловіка-Овна завоювати жінку-Раку

Рішучий і привабливий чоловік знака зодіаку Овен в цілому відповідає уявленням дівчата-Рака про те, яким повинен бути її обранець. Але вона не поспішає зближуватися, навіть якщо відчуває до прихильнику сильні почуття.

Розповімо, що треба знати про цю дівчину, щоб домогтися її розташування:

 • Їй потрібні романтичні залицяння. Вона обожнює отримувати квіти, подарунки, сюрпризи та інші знаки уваги від чоловіка. Овну доведеться набратися терпіння, тому що цукерково-букетний період може затягнутися.
 • Представниця стихії Води має багатий внутрішній світ, тому любить довгі душевні розмови. Їй важливо, щоб партнер міг уважно і з цікавістю її слухати, підтримати, але ні в якому разі не перебивати або сперечатися.
 • Жінка зі знаком зодіаку Рак створена для сімейного життя. Вона хоче вийти заміж, народити дітей і займатися побутом. Не варто розраховувати на те, що ця дівчина погодиться на короткий пристрасний роман. Їй потрібні відносини з продовженням.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Овна

Чоловік-Овен цінує в дівчат такі якості, як жіночність, спокій, почуття гумору і добродушність, тому відчуває інтерес до жінки-Раку. Але є кілька жіночих помилок, з-за яких у пари можуть не скластися відносини.

Перерахуємо, що слід знати про Овна:

 • Він любить долати перешкоди і досягати цілей. Йому не подобається, коли дівчина проявляє ініціативу і показує свою закоханість. Недоступність і загадковість Раку-жінки підвищує її сумісність з Овном-чоловіком.
 • Йому подобається слухати компліменти в свою адресу. Не варто опускатися до відвертої лестощів, але можна відзначити його розум чи силу або щедро подякувати за допомогу, підтримку і побачення, проведене в красивому місці.
 • Його приваблює легкість, позитив і комунікабельність. Він дратується через жіночих сліз, образ і тим більше істерик, тому такі маніпуляції на нього не діють.

Як ведуть себе при розставанні Рак-дівчина і Овен-хлопець

Хлопець-Овен і дівчина-Рак не належать до тієї категорії людей, які легко розривають стосунки. Чоловік може в пориві гніву і люті загрожувати розставанням, але його слова рідко призводять до реальних дій. Рішення про розірвання або розлучення він приймає довго і виважено. Жінка ж усіма силами намагається налагодити зв’язок зі своїм обранцем і тільки у виняткових випадках сама йде від нього.

Обидва знака розлучаються спокійно, без криків, докорів і биття посуду. Основною причиною розставання є тільки невірність партнера, інші помилки і образи вони можуть пробачити.

Як парі знайти спільну мову

Кожен з партнерів може зробити свій внесок у ці відносини. Чоловікові варто бути більш стриманим і не забувати, яка чутлива і ранима натура знаходиться поруч з ним. Вона болісно реагує на критику, але виконує будь-яке прохання, якщо її вимовити лагідно.

Жінці слід бути більш сміливою, навчитися спокійно, але прямо і відверто говорити про свої претензії і бажаннях. Не потрібно розраховувати, що чоловік-Овен сам здогадається про причини її образ або сліз. Така поведінка, швидше, викличе у нього гнів, а не співчуття.

Дівчина-Рак і хлопець-Овен можуть підвищити свою сумісність, якщо знайдуть спільні захоплення. Їх пов’язують сім’я, будинок, інтим, але спільне хобі допоможе стати ще ближче і краще пізнати один одного.