Водолій: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку Водолій, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні січня і лютого. Ми розповімо цікаві факти про Водоліїв, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Водолій і дати народження

Знак Водолія за гороскопом відноситься до людей, які народилися з 21 січня по 19 лютого. Всіх Водоліїв умовно поділяють на 3 групи. До першої належать ті, хто з’явився на світ з 21 січня по 1 лютого – це романтики, любителі помріяти. До другої – народжені з 2 по 11 лютого, це комунікабельні м мудрі особистості. До третьої групи відносять чоловіків і жінок, які відзначають День Народження з 12 по 19 лютого – вони відрізняються щирістю і розвиненою інтуїцією.

Водолій – фіксований повітряний знак. Це знак дружби, водолії цінують її вище всього. Ключова фраза Водолія – “Я знаю”. Вважається, що він краще інших повітряних представників запам’ятовує і передає інформацію.

Знак Водолія виглядає як чоловік, який виливає воду з великого глека. Коротко позначається двома хвилястими лініями, розташованими паралельно один одному. Цей символ втілює двох змій мудрості, а також випробування і зміни.

Люди по знаку зодіаку Водолій – які вони?

Водолії – незалежні і товариські, легко вливаються в будь-яку компанію, скрізь знаходять друзів. Вони немов Сонце притягують до себе оточуючих. Знаходять спільні інтереси з людьми іншої культури, релігії або покоління. Найкращі якості цього знака – комунікабельність та цілеспрямованість. Це означає, що Водолії завжди домагаються того, що запланували, і не здаються при будь-яких труднощах. Люди цього зодіаку бувають скромними і невпевненими у собі. Однак у складній ситуації завжди проявляють сміливість і рішучість.

Водолій любить читати книги і володіє хорошою ерудицією. Цим повітряним чоловікам і жінкам подобається фантастика, історична і дослідницька література. Однак вони не живуть ілюзіями, а дивляться на світ реалістичним поглядом.

До негативних рис характеру можна віднести надмірну самокритичність, запальність і підвищену емоційність. Вони легко виходять із себе навіть при невеликому конфлікті. Їм складно піти на компроміс. Завжди чекають, що опонент зробить це першим. Водолії непрактичні – ніколи не шукають вигоди. Можуть бути песимістичними, тобто найчастіше готуються до поганого результату подій.

Водолій вміє робити краще за інших?

Водолії мають здатність підтримувати справедливість. Вони нутром відчувають обман і вміють з ним боротися. Поряд з цим відстоює свою точку зору краще за інших. Буквально по поличках розкладає всі факти, ставлячи учасників спору в глухий кут. А ще Водолій – самий проникливий знак, він одразу розуміє суть питання, від нього складно приховати що-небудь, він обов’язково докопатися до істини.

Багато представників цього знаку наділені творчими талантами. Вони малюють, складають оповідання, пишуть музику і вірші. Легко Водоліям дається і спорт. Найчастіше займаються легкою атлетикою і армрестлінгом.

Опис жінки-Водолія

Волелюбна жінка-Водолій не терпить, коли її намагаються загнати в якісь рамки. Не любить підкорятися, не виносить тиску. Леді-Водолій являє собою искательницу пригод і винахідливу особу. Така дівчина не поспішає заміж, завжди відкрита для спілкування і пізнання всього нового. В описі знаку Водолія-жінки можна побачити дружелюбність, товариськість і прагнення до прекрасного.

Ця дама бачить світ таким, який він є, і не будує повітряних замків. Чітко усвідомлює, що їй потрібно зробити, щоб досягти бажаного. Дивує оточуючих своїм гострим розумом, романтичною натурою і любов’ю до життя.

Опис чоловіка-Водолія

Чоловік цього знаку зодіаку не схильний до агресії, незважаючи на дратівливість. Він добродушний і завжди чутливий до проблем інших людей. У загальній характеристиці чоловіки присутня активність і раціоналізм. Іноді він може безпосередньо питати людину про хвилюючому його або подію питанні.

Такий хлопець хороший тим, що ніколи не буде вимагати від коханої дівчини повної покори. Він сприймає оточуючих як незалежних особистостей, не намагається ставити себе вище інших. Молода людина, незалежно від віку, володіє життєвою мудрістю і внутрішньою силою.

Висхідний знак – Водолій

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Привітний і товариський, з нальотом ексцентричності – так можна описати Водолія на куспиде першого Будинку. Це яскрава і неординарна особистість, що володіє широким колом інтересів. Висхідного Водолія приваблює все нове і передове, а його проникливість дозволяє встати біля витоків змін.

Асцендент у Водолії забезпечить успіх у науково-дослідницькій діяльності, в політиці, в торгівлі. Також серед висхідних Водоліїв зустрічаються талановиті актори, режисери, художники.

Характер у дітей-Водоліїв

Дитина-Водолій має допитливим характером. Він читає пізнавальні розповіді і цікавиться всім невідомим і таємничим. У дитини цього знаку багато друзів, однак він вважає за краще спілкуватися з ровесниками, а з приятелями постарше. У цих товаришів юний Водолій спробує перейняти життєві навички. Тому важливо, щоб оточення було правильним.

Не варто таких дітей змушувати щось робити, їх потрібно зацікавлювати. В іншому випадку дитина буде робити все на зло. Такий маленький бунтар шукає справедливості. І якщо батько поставився до нього не справедливо, він втратить до нього довіру. Тоді дитина не буде ділитися своїми проблемами і стане замкнутою. Потрібно постаратися, щоб він побачив у батьків одного, і в такому випадку процес виховання пройде менш гостро.

Водолій в дружбі

Люди, народжені під знаком Водолія, вважаються чудовими друзями і подругами. Щиро переживають за друзів, можуть дати корисну пораду, підказати вихід з неординарної ситуації. Такі яскраві особистості завжди оточені безліччю людей, проте в основному це лише приятелі для Водолія. Вони потрібні, щоб скрасити самотність або скоротати вільний час. З справжніми друзями Водолій підтримує спілкування з дитинства. Тільки їм може повідати про свої турботи і радощі.

Водолії часто прощають своїм друзям помилки, продовжують спілкування незважаючи на плітки і інтриги. Вони помиляються про справжні наміри своїх приятелів. Водоліям не варто бути занадто відкритим і великодушним. Цими позитивними якостями можуть легко скористатися недоброзичливці.

Вдалий в коханні та стосунках

В любові і відносинах Водолії дбайливі й емоційні. Стараються, щоб коханій людині було весело і комфортно поруч з ними. Сповнені романтичних задумів, які вони з радістю реалізують. Щоб справити враження, здатні на неймовірні вчинки. Можуть “викрасти” кохану і відправитися в незвичайну подорож або виконати пісню під вікнами дівчини. Однак не терплять критику з боку обранця або коханої. Друга половинка повинна гладити улюбленого Водолія тільки “по шерстці”, інакше він може розлютитися.

Треба знати про знак зодіаку Водолій, що він буває занадто категоричним і вимогливим. Чекає чогось особливого і незвичайного від улюблених. З-за цього може довго шукати свою справжню любов.

Водолії не належать до власників і не люблять, коли їх ревнують. Вважають, що ревнощі підриває довіру між партнерами. Не змагатимуться з коханими в успішності. Однак не потерплять власного приниження. Не здатні до маніпуляцій і шантажу. Якщо їх щось не влаштовує у відносинах, поговорять відверто. У разі розставання не будуть мстити або влаштовувати істерики. Намагаються підтримувати приятельські відносини з колишніми.

Сім’я і шлюб для Водолія

Зі вступом у шлюб Водолії тягнуть до останнього. Основними рушійними силами до створення союзу можуть стати боязнь втратити гарного партнера і прагнення до стабільності. Відмітними особливостями такого чоловіка або дружини є турбота про сім’ю, прагнення, щоб домочадці жили в мирі та злагоді.

Від подружжя Водолії чекають підтримки і схвалення всіх вчинків. А також очікують, що обранець буде радувати їх приємними дрібницями, приготуванням сніданку або купівлею подарунків. Не намагаються зайняти лідируючу позицію. Обожнюють сімейні посиденьки і романтичні подорожі, їм подобається планувати подальшу спільне життя.

Не люблять займатися побутовими питаннями. Краще зайняти місце добувача незалежно від статі. Деколи всю відповідальність за рішення важливих сімейних питань покладають на чоловіка чи дружину. Якщо щось пішло не так, звинувачують супутника в цих проблемах. У деяких випадках висловлюють свої думки занадто прямо, а іноді і грубо. Можуть поранити своїх близьких неприємними словами.

Якими батьками будуть Водолії

Водолій серйозно готується до материнства і батьківства. Це найбільш відповідальні і надійні батьки, яких тільки можна уявити. Їх характерні риси – підтримка дружніх стосунків з дітьми, а також прищеплення любові до творчості. Зазвичай дитина Водолія переймає захоплення батька або матері. Такі батьки не вимагають від дітей дотримання жорсткої дисципліни і не карають за погані оцінки.

Дорослі діти ставляться до батьків з вдячністю і повагою. З роками все більше розуміють і цінують їх. Водолій намагається приділяти увагу навіть дорослим дітям, надаючи їм моральну та фінансову підтримку.

Захоплення Водоліїв

Знак Водолія – натура захоплена, це означає, що у нього різноманітні інтереси. Подобається проводити вільний час з книгою в найближчому парку. Іноді займаються спортом. Зазвичай це біг або плавання в басейні. Водолії люблять музику, тому часто займаються вокалом або грають на струнних інструментах. Водолії відмінно рухаються, багато хто з них ходять на танці.

Представники цього знаку часто пишуть красиві пейзажі і портрети. Серед них багато завзятих мандрівників і поліглотів. Ще одна пристрасть Водоліїв – мода. Люблять люксові речі і навіть можуть намагатися реалізуватися в колі оточуючих за рахунок брендів.

Кар’єра, професія і заробіток Водолія

Водолій – командний гравець, що говорить про його готовність і успішності в колективній роботі. Він улюбленець колег і креатив компанії. Блищить творчими ідеями, які може легко обґрунтувати керівництву. Високі інтелектуальні здібності і цілеспрямованість допомагають просуватися по службі. Завдяки наявності цих якостей з Водоліїв виходять професійні журналісти, юристи і педагоги. Точність і інтерес до техніки може призвести Водолія до професії інженера. А творча жилка і відмінні артистичні здібності допоможуть отримати визнання на сцені.

Водолії вміють заробляти, але у них рідко виходить відкладати гроші. Фінанси не представляють великого значення для цього знаку зодіаку. Головне, щоб робота приносила задоволення і можливість реалізувати свої здібності.

Здоров’я Водоліїв

Вразливим місцем Водоліїв служить нервова система: вона занадто часто піддається перевантаженням. З-за цього можуть виникати тривожні стани і фобії. Щоб ці недуги не здолали організм, потрібно частіше висипатися, бувати на природі, займатися фізичною активністю.

Під ударом можуть опинитися також очі Водолія і судини. Щоб уникнути проблем з органами зору, потрібно збагачувати харчування вітамінами групи В, а також більше відпочивати від комп’ютера. Захворювання судин не торкнуться організм, якщо вести здоровий спосіб життя, а також відмовитися від куріння і алкоголю.

Характеристики знака зодіаку за східним календарем

Повна характеристика Водоліїв включає і опис знака зодіаку за Східним календарем. У таблиці ми зібрали важливі якості в залежності від року народження.

Щур Енергійні, оптимістичні, ерудовані, відстоюють свої інтереси.
Бик Легко знаходять спільну мову з оточуючими, обожнюють пригоди
Тигр Мають гарну зовнішність і весела вдача
Кролик Відрізняються мудрістю і наполегливістю
Дракон Творчі особистості, нестандартно мислять
Змія Активні та амбіційні, завжди досягають поставлених цілей
Кінь Рішучі, але мінливі в своїх думках
Вівця Занадто вимогливі до близьких, примхливі і зарозумілі
Мавпа Мають особливий погляд на світ, виділяються з натовпу
Півень Винахідливі, постійно прагнуть до новаторства
Собака Життєлюбні, з гострим розумом і відмінною пам’яттю
Свиня Довірливі, надійні і пристрасні у відносинах

Сильні і слабкі сторони Водолія за датами народження

Знак зодіаку Водолій має як плюсами, так і мінусами, які ми зібрали в таблиці.

Дати народження Сильні сторони Слабкі сторони
21.01 Розумність, милосердя, оригінальність Запальність, егоцентризм, занадто балакучі
22.01 Незалежність, прагнення до мети, комунікабельність Не вистачає терпіння, надто імпульсивні
23.01 Гострий розум, допитливість, відмінні ораторські здібності Нетактовність, егоїзм, запальність
24.01 Гарна логіка, великі амбіції, комунікабельність Вразливі, легко піддаються стресам
25.01 Відмінне уяву, чесність, незалежність Песимізм, замкнутість, надто прискіпливі до себе
26.01 Рішучість, цілеспрямованість, впевненість в своїх силах Імпульсивність, безкомпромісність, легко виходять з себе
27.01 Дружелюбність, безплатність, прагнення до мети Лінь, відсутність активності, загальмованість
28.01 Щедрість, ентузіазм, сміливість Непрактичність, імпульсивність, підвищена емоційність
29.01 Проникливість, дружелюбність, хоробрість Нерішучість, замкнутість, запальність
30.01 Неординарність, доброта, старанність Імпульсивність, образливість
31.01 М’якість, неординарність, дружелюбність Легко піддаються злу, легко ображаються
01.02 Комунікабельність, розвинена інтуїція Людина настрою, незібраність
02.02 Винахідливість, допитливість, милосердя Піддаються ілюзіям, занадто чутливі
03.02 Працьовитість, комунікабельність, велике коло спілкування Ранимість, гордовитість
04.02 Амбіційність, щирість, відкритість Люблять пускати пил в очі, ранимість
05.02 Відмінний інтелект, комунікабельність, працьовитість Нерішучість, нетерплячість
06.02 Дружелюбність, винахідливість Невпевненість, бажання прославитися
07.02 Товариськість, індивідуальність Нестійкість до стресів, нетерплячість
08.02 Чесність, наполегливість, доброта Впертість, владність, відсутність стійкості до стресів
09.02 Комунікабельність, чесність, доброзичливість Консерватизм, принциповість, непрактичність
10.02 Чесність, нестандартне мислення Емоційна перевантаженість, страх змін
11.02 Працьовитість, проникливість, великий інтелект Запальність, дратівливість
12.02 Відмінне почуття гумору, активність Боязнь змін, відсутність любові до себе
13.02 Дружелюбність, товариськість Зайва емоційність, невміння бачити головне
14.02 Комунікабельність, цілеспрямованість Нетерпимість до критики, безапеляційність
15.02 Чуйність, енергійність, спостережливість Непередбачуваність, запальність
16.02 Добродушність, винахідливість, активність Невміння слухати, підвищена емоційність
17.02 Ерудиція, чесність, щедрість Войовничість, небажання зрозуміти суть
18.02 Харизматичність, індивідуальність Снобізм, егоїзм, невизнання програшу
19.02 Талановитість, надійність Замкнутість, нестриманість

Цікаві факти про знак зодіаку Водолій

Ми зібрали для вас 3 найпопулярніших факту про Водоліїв:

 • люди цього знака обожнюють увагу;
 • ніколи не підуть проти своїх бажань;
 • люблять брати участь у цікавих дискусіях.

Знаючи ці особливості, можна легко підібрати ключик до серця Водолія.

Знаменитості-Водолії, народжені з 21 січня по 19 лютого

Відомі чоловіки, хто народився під знаком Водолія:

 • Володимир Висоцький (25 січня 1938 року);
 • Борис Єльцин (1 лютого 1931 року);
 • Кріштіану Роналду (5 лютого 1985 року);
 • Жюль Верн (8 лютого 1828 року);
 • Джон Траволта (18 лютого 1958 року).

Популярні жінки-Водолії:

 • Опра Уїнфрі (29 січня 1954 року);
 • Періс Хілтон (17 лютого 1981 року);
 • Ірина Муравйова (8 лютого 1949 року);
 • Олена Ваєнга (27 січня 1977 року);
 • Катерина Максимова (1 лютого 1939 року).