Сумісність Близнюків і Скорпіона в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Близнюки і Скорпіон, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Скорпіоном і дівчиною-Близнюками і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Близнюки і Скорпіон

Сумісність Близнюків зі Скорпіонами багато в чому залежить від характерів знаків зодіаку. У таблиці ми зібрали їх короткі характеристики – описали часто зустрічаються сильні і слабкі сторони.

Близнюки Скорпіон
Плюсы:

 • оптимистичный;
 • энергичный;
 • обаятельный;
 • коммуникабельный;
 • веселый;
 • добродушный;
 • романтичный;
 • самостоятельный.

Минусы:

 • самовлюбленный;
 • легкомысленный;
 • непостоянный;
 • непредсказуемый;
 • противоречивый;
 • двуличный;
 • своевольный;
 • расчетливый.
Плюсы:

 • амбициозный;
 • харизматичный;
 • темпераментный;
 • целеустремленный;
 • настойчивый;
 • выносливый;
 • трудолюбивый;
 • володіє тонкою интуицией.

Минусы:

 • обидчивый;
 • скрытный;
 • вспыльчивый;
 • злопамятный;
 • мстительный;
 • пессимистичный;
 • язвительный;
 • придирчивый.

Поєднання Близнюка зі Скорпіоном – це союз протилежностей, які лише у виняткових випадках утворюють міцну і гармонійну пару. У їх відносинах є все, крім взаєморозуміння: пристрасні зустрічі, романтика, розставання зі сльозами, образи і драматичне перемир’я.

за Причиною розбіжностей стають занадто різні характери. Близнюк, який може здаватися добрим і товариським, насправді є людиною досить холодним і байдужим в емоційному плані. У той час як у замкнутого і підозрілого Скорпіона в душі вирують сильні почуття – від любові і пристрасті до гніву і ненависті.

Сумісність Скорпіона-жінки і Близнюків-чоловіки

При такому поєднанні сумісність знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон далека від ідеалу. Ревнива і підозріла дівчина намагається контролювати свого обранця. Він же, в свою чергу, не тільки прагне до свободи і незалежності, але й дає безліч приводів для ревнощів.

Дві сильних і егоїстичних особистості утворюють пару, в якій ніхто не хоче поступатися, щоб вирішити проблему мирним шляхом. Будь-яка суперечність, розбіжність у думках стає причиною гучної сварки. Незважаючи на протиріччя між ними є фізичний потяг, тому бурхливі скандали змінюються періодами пристрасті.

У дружбі

Хороша сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Близнюки в дружбі – це велика рідкість. Чоловік-Близнюки воліє мати багато знайомих і постійно міняти коло спілкування. Жінка-Скорпіон і зовсім не вірить у дружні стосунки з протилежною статтю. Якщо між ними не виникає романтичних почуттів, то вони можуть бути приятелями, але не близькими друзями. Ці знаки вибирають різні види дозвілля та нерідко мають схожі інтереси, тому спілкуються, якщо знаходяться в одній компанії або дружать сім’ями.

У любові

Харизматична, яскрава дівчина-Скорпіон і привітний, життєрадісний чоловік-Близнюки привертають увагу один одного. Незважаючи на сильний потяг, у знаків зодіаку Близнюки і Скорпіон немає високої сумісності в любові. Відносини жінки і чоловіки нагадують емоційні гойдалки.

Навіть будучи в парі, він вважає себе вільним і фліртує з іншими дівчатами, а вона шукає докази його невірності і намагається “перевиховати”. Зазвичай їх спілкування буває недовгим і закінчується тим, що Скорпіон втомлюється від драми і вирішує розлучитися, або Близнюк після чергової сварки зникає в невідомому напрямку.

У шлюбі

Скорпіон і Близнюки мають дуже різні погляди на те, якою має бути сім’я. Їй хочеться мати надійного, вірного чоловіка, при цьому займатися кар’єрою і самореалізацією, а не домашніми клопотами. Чоловік-Близнюки, для якого характерні інфантильність і легковажність, і зовсім намагається не думати про побутові або матеріальних проблемах.

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі псує ще й різне ставлення до батьківських обов’язків. Мама-Скорпіон вкладає багато сил у виховання та навчання дитини, тому сердиться, коли тато-Близнюки дозволяє пустувати або прогулювати уроки.

У ліжку

В інтимі, як і в інших сферах відносин, у Скорпіона з Близнюками немає повного взаєморозуміння і гармонії, хоча між ними з першого погляду виникає потяг. Чоловік-Близнюки має багату фантазію, а пристрасна, розкута жінка-Скорпіон готова на експерименти.

Але на відміну від свого партнера, чуттєва дівчина потребує не тільки фізичної, а й емоційної зв’язку. Їй хочеться, щоб їх близькості передував ритуал спокушання: залицяння, компліменти, атрибути романтики. Чоловіка ж більше цікавить різноманітність. Виходить, що йому важливий тільки результат, а їй – весь процес.

У роботі та бізнесі

Незважаючи на те, що особисті відносини Скорпіона і Близнюків не складаються вдало, вони можуть досягти успіху в бізнесі. Амбітному, сміливому чоловікові вигідний союз з розумною і наполегливою жінкою. Він не здатний займатися рутиною або довгий час працювати тільки над одним проектом, тому швидко втрачає інтерес або загоряється новою ідеєю.

Йому потрібна відповідальна і працьовита напарниця-Скорпіон, яка вміє знаходити спільну мову з людьми і добиватися своїх цілей навіть в складних ситуаціях. Найбільш плідним і прибутковим може бути їх спільна справа в творчій сфері або індустрії краси.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Близнюків і Скорпіона у відносинах – нижче середнього. Їй хочеться стабільності, знаків уваги, зізнань у любові, гарних подарунків і емоційної близькості. Йому потрібна свобода, легкість, відсутність зобов’язань і обмежень.

Щоб в їх парі настав довіра і взаєморозуміння, потрібні серйозні поступки з обох сторін: їй необхідно навчитися довіряти, а йому треба попрощатися зі своїм холостяцьким життям. Але подібна ситуація, коли обидва знака йдуть на компроміс, буває рідко.

У таблиці вказано, що ще впливає на їх відношення.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Обидва ведуть активний спосіб життя, не люблять нудьгу і одноманітність По-різному відносяться до інтимної близькості, мають різні уподобання
Чоловік може поступатися, погоджуватися з думкою своєї обраниці Скорпіон прагне до комфорту, а Близнюки віддають перевагу простоту
Двом емоційним знаків подобаються гострі відчуття від сварок і примирень Небажання чоловіка-Близнюка бути відповідальним і вирішувати сімейні проблеми
Вони не люблять рутину, тому не чіпляються один до одного в побуті Прагнення жінки-Скорпіона контролювати партнера, стежити за ним
Можуть займатися однією справою або розвивати спільний бізнес Часті суперечки, конфлікти, докори і претензії з боку дівчини

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Близнюків

Сумісність Близнюка і Скорпіона при такому поєднанні також складно назвати високою. Владний, самовпевнений чоловік і життєрадісна, волелюбна дівчина мають більше протиріч, ніж точок зіткнень, які могли б їх об’єднати.

В їх відносинах можуть бути взаєморозуміння і гармонія, але тільки в тому випадку, якщо чоловік-Скорпіон не стане обмежувати і контролювати свою обраницю, а дозволить їй займатися своєю справою, мати велике коло друзів і перестане її критикувати. Їй, у свою чергу, варто бути більш турботливою, ніжною й уважною до партнера.

У дружбі

знаків зодіаку немає сумісності в дружбі, оскільки Близнюки і Скорпіон практично не мають спільних інтересів і захоплень. Чоловік обмежує коло друзів і підпускає тільки тих людей, які заслужили його довіру. Він віддає перевагу спокійний і комфортний відпочинок. Темпераментний і самолюбний Скорпіон не стане підтримувати спілкування з жінкою, яка сприймає його лише як друга.

Дівчина ж легко заводить знайомства, любить вечірки і нові компанії, може без роздумів відправитися в подорож. Вона вміє спілкуватися з протилежною статтю без натяку на романтичні або інтимні відносини.

У любові

Замкнутий і песимістичний чоловік-Скорпіон не може встояти перед легкою, життєрадісною і добродушною дівчиною. Він відчуває до неї настільки сильні почуття, що не шкодує сил і засобів, щоб домогтися розташування: говорить компліменти, влаштовує романтичні побачення, дарує шикарні букети та подарунки, виконує всі її бажання.

Сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Близнюки в любові псує ревнощі чоловіка – і не тільки до іншим шанувальникам, але і до друзів, кар’єру і навіть до хобі. Саме контроль та обмеження з його сторони часто стають причиною спочатку для сварок, а потім для розставання.

У шлюбі

У жінки-Близнюків і чоловіка-Скорпіона може бути непогана сумісність в коханні та шлюбі. Дівчина повітряного знака, хоч і здається легковажною, не забуває про свою вигоду. Вона розуміє, що чоловік-Скорпіон може чіплятися по дрібницях, але є надійним людиною, яка зможе забезпечити їй високий рівень життя і буде зберігати вірність.

Він надасть їй можливість не працювати, а жити в своє задоволення, і навіть буде радий, якщо вона почне приділяти більше часу родині, а не кар’єрі. Якщо він ще й перестане її контролювати з маніакальною наполегливістю, то їхній шлюб буде стабільним.

У ліжку

У цих знаків не завжди збігаються переваги в інтимній сфері. Ніжною, сентиментальної дівчині-Близнюка активний і темпераментний чоловік може здатися занадто наполегливим і навіть агресивним. Скорпіону ж, навпаки, може не вистачати чуттєвості і пристрасті під час інтиму з жінкою повітряної стихії. І хоча вона зовсім не проти флірту, ігор і експериментів, але у її партнера можуть виникати претензії.

Йому хочеться мати не тільки фізичну, але і емоційну близькість. Вона сприймає секс як приємне проведення часу, а він – як доказ її любові, важливу частину їх відносин.

У роботі та бізнесі

Амбітний, сміливий і наполегливий чоловік не боїться конкурентів, труднощів і невдач, він завжди доводить почате до кінця. Його компаньйоном може стати жінка-Близнюки, яка володіє високим інтелектом і сильною логікою. Успіх їх ділового тандему залежить від того, чи зможе Скорпіон сприймати дівчину як рівноправного партнера, а не як підлеглу.

Щоб їх бізнес був процвітаючим і приносив прибуток, їм потрібно розділити обов’язки. Він може займатися юридичними і фінансовими документами, продумувати стратегію, а вона управляти командою, спілкуватися з клієнтами і вести переговори.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків багато в чому залежить від того, чи є у Скорпіона і Близнюків бажання і прагнення зберегти цей союз. Чоловікові подобається енергійна, життєрадісна і яскрава жінка з гарним почуттям гумору і легким ставленням до життя, але коли вона стає його дружиною, він починає пред’являти до неї завищені вимоги, прискіпується в побуті і заважає її спілкуванню з численними друзями. Дівчину-Близнюки приваблює серйозний, відповідальний і забезпечений чоловік, але в відносинах вона намагається відстояти свободу і незалежність.

Є й інші чинники, які впливають на їх взаємовідносини:

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Жінка не любить займатися побутовими справами Дівчина-Близнюки не провокує конфлікти і вміє йти на компроміс
Скорпіон буває уїдливим, може критикувати обраницю без приводу Чоловік-Скорпіон цілком забезпечує сім’ю, вирішує фінансові проблеми
У пари немає повного взаєморозуміння і довіри в інтимі Вони зберігають вірність, не заводять швидкоплинні романи на стороні
Близнюки схильні до раптових змін настрою без причини Обидва прагнуть до достатку і комфортного способу життя
Підозрілість Скорпіона-чоловіки часто стає приводом для сварок Дівчина не претендує на лідерство, визнає обранця главою сім’ї

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Скорпіон

-Близнюки жінка та Скорпіон-жінка можуть спілкуватися, але рідко стають близькими подругами. Обидві мають високий інтелект і широкий кругозір, тому легко знаходять спільну мову і навіть можуть захоплюватися однією справою. Скорпіону подобається оптимізм і життєрадісність Близнюка, а їй, у свою чергу, – харизма і почуття стилю приятельки.

Але емоційна нестабільність обох знаків зодіаку псує їх сумісність. І дівчина-Скорпіон, і дівчина-Близнюки схильні до перепадів настрою. Навіть незначний привід може стати причиною для затяжної образи однієї з них. Вони також не підходять один одному в якості ділових партнерів, оскільки не вміють вирішувати розбіжності конструктивно і без емоцій.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Близнюки по-різному ставляться до дружби, із-за чого в цих знаків немає сумісності. В очах Близнюка Скорпіон виглядає дуже замкнутим і похмурим. Скорпіон, у свою чергу, сприймає його як людину балакучого, недалекого і поверхневого.

Обидва не викликають довіри один у одного, тому навряд чи стануть вести спільний бізнес. Якщо ж у них і складеться діловий союз, то працьовитий і амбітний Скорпіон-чоловік буде незадоволений своїм легковажним і безвідповідальним партнером, а Близнюки-чоловік, швидше обере іншого напарника – того, хто зможе оцінити його розум, винахідливість та креативність.