Жінка-Близнюки і чоловік-Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Близнюками і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Близнюки в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Близнюки і чоловік-Стрілець як пара

Близнюки-жінка і чоловік-Стрілець створені один для одного. Сумісність цих знаків зодіаку, на думку астрологів, перевищує 90 відсотків. Обидва легкі на підйом, ведуть активний спосіб життя, люблять спорт та екстрім. Ця пара відкрита всьому новому і цікавому. Між закоханими палають справжні пристрасті, вони не можуть прожити і дня один без одного.

Проте сварки між ними теж бувають. Їм не вистачає серйозності і відповідальності. Близнюки часто піддаються мрій та ілюзій, а Стрілець боїться одруження як вогню. Але якщо вони закохані по-справжньому, всі проблеми відходять на другий план.

Плюси відносин

У жінки-Близнюків і чоловіка-Стрільця багато спільного: смаки, звички, погляди на життя. Їм можуть подобатися однакові речі, люди, у них схожі інтереси.

Висока сумісність цих людей складається з наступних моментів:

 • взаєморозуміння і підтримка;
 • відсутність ревнощів, довіра один одному;
 • доброзичливість обох обранців;
 • швидко пробачають помилки і закривають очі на недоліки;
 • не вимогливі і не чіпляються за дрібниці;
 • гармонія в ліжку.

Мінуси відносин

Стрілець-чоловік і жінка-Близнюки нерідко конфліктують між собою. Хлопець запальний, а дівчина теж може різко відповісти коханому.

Частими причинами сварок служать:

 • невиконані обіцянки і несерйозність у обох;
 • постійний флірт на стороні – це стосується і чоловіка, і жінки;
 • великі ілюзії і идеализирование другої половинки у Близнюків;
 • часто звинувачують партнера у своїх проблемах і негараздах;
 • марні витрати, які призводять до грошових проблем;
 • не люблять займатися побутом і перекладають один на одного домашні обов’язки.

Сумісність Близнюків-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Жінка-Близнюки пов’язана з чоловіком-Стрільцем міцною дружбою. Обом подобається блищати в суспільстві і проводити час в галасливих компаніях. Висока сумісність знаків зодіаку допоможе їм легко знайти спільні теми для розмов.

Однак Стрільцеві не варто надто довіряти балакучою подрузі. Близнюки здатні розповісти своїм знайомим чужі секрети. Ці дівчина і хлопець будуть разом займатися спортом і брати участь у цікавих заходах. Їм подобається одна і та ж музика, тому вони завсідники концертів, нічних клубів і вечірок учасники.

Сумісність Стрільця-хлопця і Близнюків-дівчата в любові

Любов цієї пари схожа на американські гірки: сьогодні вони цілий день проводять в обіймах, а завтра закочують черговий скандал. Але висока сумісність знаків зодіаку в коханні допомагає їм подолати всі складнощі.

Поступово вони вчаться поступатися та йти на компроміси. Близнюки поруч зі Стрільцем отримують заряд позитивної енергії та хорошого настрою. А дівчина дарує чоловікові ласку і турботу. Фатальна жінка – Близнюки притягує хлопця своєю сексуальністю. За неї він готовий відправитися на край світу.

Сумісність пари в ліжку

В ліжку закоханих киплять пристрасті. Обидва темпераментні і не терплять одноманітності. Стрілець – пристрасний коханець, який може подарувати задоволення самої вимогливої коханої.

Близнюки-дівчина не боїться експериментів і піде на все, лише б чоловікові було добре з нею. Стрілець буде в захваті від ідей другої половинки і намагатися втілити їх.

Дівчина-Близнюки і чоловік-Стрілець у шлюбі

Вітряна Близнюки-дівчина і волелюбний Стрілець-чоловік рідко вступають у шлюбні відносини. Ця пара може роками жити без зобов’язань, а на докори рідних стверджувати, що штамп у паспорті їм не потрібен. Але якщо весілля все-таки відбудеться, то вона не є гарантією щасливого життя для них.

Обидва партнера не вміють планувати сімейний бюджет і можуть витратити гроші бездумно, а потім сваритися із-за фінансових проблем. До того ж обидва можуть заводити романи на стороні, що також негативно впливає на сімейне життя. Плюсом стане уміння подружжя не приймати близько до серця проблеми і здатність прощати один одному забуті дати і невиконані обіцянки.

Якими батьками будуть жінка-Близнюки і чоловік-Стрілець

Висока сумісність знаків зодіаку означає, що вони зможуть грамотно підійти до виховання дітей. Однак, Стрілець-чоловік і Близнюки-дівчина можуть довго не вирішуватися завести дитину. Обидва не хочуть обтяжувати себе зайвою відповідальністю.

Але якщо в парі з’явиться малюк, його оточать турботою і любов’ю. Стрілець постарається, щоб він ріс самостійним і розвивав свої таланти. Мама-Близнюки буде спілкуватися з дитиною по душам і підтримувати його у всіх починаннях. У цій сім’ї діти виростають самодостатніми і щасливими.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Близнюків-жінки

Винахідливі і рішучі Стрілець-чоловік і Близнюки-жінка зможуть не просто спрацюватися, але і створити перспективний проект. Він вміє розташовувати до себе інших людей, продуктивний у вирішенні колективних завдань і завдяки своїй цілеспрямованості зможе довести до кінця будь-який проект. А вона зможе перейняти від колеги наполегливість і старанність, при цьому підкине пару цікавих ідей, які приведуть компанію до успіху.

Якщо Стрілець-чоловік буде керівником, то він оцінить підприємливість Близнюків і буде давати цінні поради щодо реалізації їх задумів. Дівчина з повагою ставиться до боса і приймає всі його рішення.

Однак, начальниця-Близнюки часто дратує Стрільця-підлеглого. Йому потрібен більш твердий і сміливий керівник, який направить його діяльність у правильне русло.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Близнюки

Щоб чоловік знака зодіаку Стрілець привернув увагу дівчини, потрібно бути максимально відкритим, сміливим, хоробрим і рішучим. Однак йому не можна бути занадто нудним і вимогливим, потрібно акуратно показати свою зацікавленість в жінці знака зодіаку Близнюки. Важливо дарувати букети, водити в ресторани і підносити цікаві подарунки – її приваблюють хлопці, які вміють красиво залицятися.

Закохати дівчину-Близнюки допоможе позитивний настрій і іскрометне почуття гумору. Чоловікові слід продемонструвати свою відповідальність і серйозність, щоб вона змогла довіряти. А ще потрібно знайти спільні інтереси і звички, адже Близнюки-дівчина підсвідомо тягнеться до схожим на неї хлопцям.

Як Близнюкам-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

Стрілець-чоловік має хорошу сумісність з Близнюками-жінкою – підкорити його буде непросто, але у неї є всі шанси. Дівчині краще відразу показати, що вона легка на підйом і прагне пізнати світ. Необхідно більше часу проводити з обранцем, проявляти турботу і підтримку. Не варто обмежувати свободу Стрільця і натякати йому про заміжжя, це тільки відштовхне його.

Близнюкам-дівчині потрібно дозволити Стрільцеві-чоловікові завоювати себе, тоді він точно закохається. Треба проявити хитрість і довгий час тримати його на невеликій відстані. При цьому варто показати себе тільки з хорошого боку, як приємного співрозмовника і яскраву подругу, від якої він не зможе відмовитися.

Як дівчина-Близнюки і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Стрілець і дівчина-Близнюки часто сваряться і одного разу вирішують розлучитися. Причиною може стати зрада або охолодження інтересу в одного з них. Вони будуть все рідше бачитися і мало часу проводити разом.

Стрілець-чоловік швидко переключається на нову дівчину, він не шкодує про розставання і не чекає повернення колишньої. Близнюкам-дівчині складніше прийняти розрив відносин. Зовні вона не покаже своїх почуттів, але в душі буде сильно страждати. Однак, зібравши думки, налаштуватися на позитивний лад і займеться пошуком нового коханого.

Як парі знайти спільну мову

Щоб зберігати близькі відносини довгий час, однією сумісності дівчині-Близнюкам і хлопцеві-Стрільцеві буде недостатньо. Їм належить серйозна робота над своїми недоліками.

Стрільцеві потрібно стати більш стабільним і відданим. Дівчині хочеться бачити його серйозні наміри, а не просто гру з почуттями. Тоді вона поступиться чоловікові першість і буде більше його поважати. А їй не варто піддаватися ілюзіям і не очікувати багато від партнера, краще проявляти ініціативу самої. Тільки в цьому випадку стосунки пари складуться максимально гармонійно, і вони зможуть бути поруч довгі роки.