Жінка-Рак і чоловік-Лев: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Левом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Лев-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Лев як пара

Чоловік-Лев – це енергійний, велелюбний і егоїстичний знак зодіаку, який часто не готовий до оковам шлюбу і великої відповідальності. Рак-жінка – його повна протилежність, тиха і домашня особа, яка живе заради сім’ї та дітей.

Сумісність знаків зодіаку може становити максимум 60 відсотків, і то у випадку, якщо чоловік готовий до серйозних стосунків. Причина, по якій Рак-жінка і чоловік-Лев не завжди можуть створити довгий і міцний союз, банальна – хлопцеві стає нудно, а дівчина втомиться ревнувати. Але шанс є завжди, тому між Левом і Раком можливі відносини, щоправда, не без конфліктів.

Плюси відносин

При сприятливому результаті жінка-Рак роздобуде впевненого чоловіка, який буде її захищати і оберігати від неприємностей. Лев, у свою чергу, знайде даму серця, яка створить навколо нього атмосферу спокою і затишку.

Сумісність між ними багато в чому залежить від віку: чим старше жінка-Рак і чоловік-Лев, тим міцніше їх союз, який підкріплюється наступними перевагами:

 • у парі завжди головний чоловік-Лев, а дівчина-Рак згодна з другорядною роллю;
 • пристрасні, турботливі стосунки;
 • жінка цінує свого обранця і намагається у всьому допомогти йому;
 • Лев з ніжністю і трепетом приділяє увагу своїй обраниці-Раку;
 • разом можуть досягти великих висот у житті;
 • щирі і віддані один одному;
 • однаково дивляться на процес виховання дітей.

Мінуси відносин

У цих знаків зодіаку кардинально різні темпераменти. Що близько чоловікові, то викликає у жінки невдоволення. Дівчина-Рак – це символ сімейних цінностей, а Лева-хлопця часто називають ловеласом. Якщо вона зможе його “одомашнити”, то відносини принесуть радість обом.

Однак, Лев-чоловік і жінка-Рак не зможуть жити спокійно, вони все одно будуть чіплятися до недоліків одне одного. Інші мінуси союзу:

 • обидва партнера вперті;
 • кожен намагається переробити іншого, змусити жити за новими правилами;
 • розрізняються інтереси;
 • різне ставлення до шлюбу;
 • Рак занадто песимістичний, що дратує позитивного Лева;
 • дівчина ревнує і істерить, коли мова заходить про свободу хлопця;
 • жінка-Рак може боляче ранити, якщо захоче помститися Леву за його примхливість.

Сумісність Раку-жінки і Лева-чоловіки в дружбі

При першій зустрічі Рак і Лев навряд чи захочуть продовжити спілкування. Якщо це все-таки сталося, то з часом вони розкриються один одному з кращого боку. Лев-чоловік здасться їй справжнім лицарем, який вміємо дбати про близьких. А вона стане для нього віддушиною, їй можна висловитися і отримати хороший рада.

Сумісність знаків зодіаку в дружбі невелика, так як у них мало тем для спілкування. Але позитивні якості жінки-Раку і чоловіка-Лева можуть компенсувати відсутність загальних інтересів.

Сумісність Лева-хлопця і Раку-дівчата в любові

Складнощі у відносинах починаються буквально відразу. На перше місце виходить ревнощі жінки-Раку, вона буде поза себе від сказу, що біля Лева вічно в’ються інші дівчата. Хлопець з цим увагою нічого вдіяти не може, так як його харизматичність стає магнітом для протилежної статі.

Жінка-Рак починає обмежувати його, забороняючи надовго йти з друзями. Чоловік такого ставлення довго не потерпить. У зв’язку з цими особливостями сумісність знаків зодіаку в любові вважається низькою.

Сумісність пари в ліжку

Перший млинець грудкою – так можна описати перші спроби Раку і Лева отримати задоволення один від одного в ліжку. Рак-жінка – чуйна, скритна особа, вона хоче довіряти своєму партнеру на всі 100%. Лев-чоловік палкий і не любить довгих попередніх ласк, вважаючи за краще відразу ж переходити до справи.

Якщо вони стануть ближче, то Рак-дівчина зможе показати, що вона вміла коханка, яка інтуїтивно вгадує бажання обранця. Така поведінка змусить Лева переглянути свою думку і відмовитися від думки, що з цією дівчиною може бути нудно в інтимному плані.

Дівчина-Рак і чоловік-Лев у шлюбі

Лев-чоловік погодиться на шлюб тільки в той момент, коли зрозуміє, що нагулявся. І як раз дама-Рак стане його затишним і тихим куточком, в якому панує любов і турбота. А якщо він буде приділяти мало уваги дружині, шлюб може протривати недовго.

Лев-чоловік – хороший сім’янин, хоча і не дуже любить побут і домашні обов’язки. Якщо дружина-Рак зможе правильно розставити пріоритети і пояснити чоловікові, що без нього не обійтися, то він швидко адаптується в процес. Однак, в сім’ї Раку-дівчата і Лева-чоловіки все одно будуть сварки, так як у них різні темпераменти та інтереси.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Лев

Рак-жінка – це типова матуся, яка жити не може без своїх дітей. Вона трепетно ставиться до своїх малюкам. Папа Лев теж відрізняється добродушностью по відношенню до своїм спадкоємцям і рідко їх карає. На цьому тлі діти розуміють свою безкарність і користуються цим по повній програмі.

При появі дитини сумісність знаків зодіаку не змінюється, стосунки чоловіка і жінки залишаються на тому ж рівні. Астрологи вважають, що Лев-чоловік і Рак-дівчина забагато дозволяють дітям, тому їм варто переглянути модель виховання.

Ділова сумісність Лева-чоловіки і Раку-жінки

Раку і Лева зазвичай немає проблем при діловому спілкуванні. Чоловік-Лев намагається домогтися більшого у житті, тому весь час працює і виконує будь-які обов’язки, щоб завоювати увагу начальства. Рак-жінка звикла до монотонної праці, в якому немає великої відповідальності.

Поки він вирішує проблеми, вона буде доробляти за ним дрібну роботу. У спілкуванні у них немає претензій один до одного, вони просто приймають як даність наявність колеги. Варто відзначити, що почавши спілкуватися в діловій сфері, ці знаки зодіаку ніколи не стають ближчими, ніж просто колеги.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Раку

Якщо Львові захотілося спокійного і розміреного життя, то він почне шукати серед жінок представницю знака зодіаку Рак. Вона виділяється на тлі своєї материнської аурою і теплотою. Тому Лев відразу ж почне вживати активні дії. Тільки такий агресивний підхід з демонстрацією своєї переваги призведе до зворотного – Рак не захоче мати з ним нічого спільного.

Чоловік знака зодіаку Лев повинен кардинально змінити свій звичний варіант спілкування з дівчатами, стати ніжним, турботливим хлопцем, який готовий до подружнього життя. Жінка-Рак зможе змінити гнів на милість, якщо щиро повірить Леву.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Лев-чоловік – це завидний наречений, якого хочуть роздобути багато дами. Сумісність Раку і Лева не найвища, тому якщо жінка поставила за мету домогтися його уваги, то доведеться відкинути всі сумніви й стати сміливіше. Хлопець любить яскравих, веселих і красивих жінок, при цьому терпіти не може легкодоступних дамочок.

Рак-дівчина повинна загравати з ним, але тримати на відстані. Це дозволить запалити у Леві іскру хижака, яка гарантує, що чоловік не втратить інтерес.

Як дівчина-Рак і хлопець-Лев ведуть себе при розставанні

Якщо Лев і Рак сильно прив’яжуться один до одного, то розставання буде важким. Дівчина-Рак буде шукати причини розриву в собі в собі і в підсумку впаде в депресію, а Лев-чоловік на якийсь час розчарується в любові і жінок.

Ці хлопець і дівчина часто лаються, і конфлікти іноді бувають занадто затяжними. Але розставання для них – це крайній крок, на який партнери підуть у випадку реальних проблем у вигляді зради або іншого зради.

Як парі знайти спільну мову

Для поліпшення відносин Леву необхідно довести Раку щирість почуттів. Якщо йому це вдасться, то з відносин зникне ревнощі і бажання жінки-Раку змінити свого обранця. Зробити це складно, особливо враховуючи егоїзм чоловіка.

Раку-дівчині і Леву-хлопцю слід запастися терпінням, щоб кожен раз не вступати в суперечку з-за дрібниць. Бажано відразу ж на початку відносин розподілити обов’язки і частіше проводити час удвох.

Жінка-Рак і чоловік-Лев можуть підвищити свою сумісність. Але важливі не тільки сильні почуття і пристрасть, але і бажання зробити свого партнера щасливим. Кожному доведеться довго працювати не тільки над відносинами, але і над собою.