Жінка-Козеріг: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про жінку по знаку Зодіаку Козеріг. Ви дізнаєтеся, з яким чоловіком у неї максимальна сумісність, плюси та мінуси її характеру, які подарунки вона любить, сильне у неї здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, якою вона буде дружиною і мамою.

Про жінку знака Козеріг у трьох словах

Жінка-Козеріг – сама дисциплінованість і сила волі. Все в цьому знаку зодіаку говорить про реалістичність і прагматичності мислення. Така дівчина незалежна від стереотипів і воліє жити “своїм розумом”. Все тому, що стихією Козерога є Земля, що не дає своїм представникам витати в хмарах.

В загальній характеристиці представниць Зодіаку є цікаві факти:

  • жінка-Козеріг відрізняється моложавостью, виглядає молодше на 5-10 років;
  • небагатослівна;
  • стримана і не проявляє сильних емоцій;
  • володіє міцним чоловічим характером;
  • найчастіше любить кішок чорного кольору;
  • в одязі віддає перевагу відтінки фіолетового, коричневого і бежевого.

Треба знати, що така дівчина самостійна з дитинства. Не терпить придушення агресії. І якщо рідна людина одного разу проявив до неї жорстокість, викреслить його зі свого життя назавжди. Зібрана і сконцентрована на цілі. Не любить хвалитися, навіть якщо у неї все чудово виходить.

За датою народження цей знак припадає на період з 23 грудня по 20 січня. Керує ним планета Сатурн, яка наділяє людей рішучістю і наполегливістю. Зодіак зображують як букву n з заокругленим хвостиком.

Опис плюсів і мінусів характеру жінки-Козерога

У жінки-Козерога є свої плюси і мінуси. Характер зодіаку поєднує в собі надійність і проникливість, дотепність і емоційну холодність. У таблиці ми зібрали найбільш часто зустрічаються якості цього знака.

Сильні сторони Слабкі сторони
Віддана до “мозку кісток” коханій людині або справі Для досягнення мети здатна на шантаж і моральне насильство
Вперто йде до мети, ніколи не здається Занудна, може вивести з себе самого спокійного людини
Витривала і терпляча Вимоглива до людей, зауважує їх недоліки
Продумує кожен крок, прогнозує події Меркантильна і оцінює людей “по одягу”

Зрозуміти жінку цього знака від А до Я буде важко. З одного боку, психологія Козерогів побудована на мудрості і практичності. З іншого, особливістю дівчини є бажання йти напролом. Жінка рассудительна, розуміє, що робить і для чого. При описі знака потрібно враховувати великі інтелектуальні здібності і чуйність.

Вона любить красиво одягатися і підкреслювати свою фігуру. Таким способом привертає до себе увагу. Прагне до лідерства, часто наводить довідки про людей, перш ніж вступати з ними у відносини.

Як Козероги проявляють себе у відносинах

В любовних відносинах з чоловіком жінка цього Зодіаку буде шукати користь і вигоду. Перед тим, як стати чиєюсь половинкою, десять разів подумає, чи потрібно їй це. Жінка-Козеріг – знак обережний і не піддається почуттям. Їй потрібно постійність і стабільність. Для неї важливий статус партнера, його фінансові можливості. Ніколи не зв’яжеться з вільним художником, який перебивається випадковими заробітками.

Може бути занадто консервативною. З-за цієї зацикленості на стабільності може втратити нові, більш перспективні відносини.

Жінка-Козеріг завжди підтримає свого чоловіка, навіть якщо його ідея не викликає захвату. Не буде критикувати коханого, і з боку здається, ніби вона віддала йому кермо правління. Але насправді вона може крутити чоловіком немов маріонеткою. Це відбудеться непомітно для нього. Така жінка вміє наводити супутника на певні думки. А хлопець буде вважати, що сам прийняв рішення.

Козероги-дівчата приховують свою закоханість. І навіть коли у них всередині будуть кипіти пристрасті, не піддадуться почуттями. Від цих дам рідко почуєш три заповітних слова. Тому чоловікові треба першим робити визнання. І в подальших відносинах йому знадобиться багато терпіння і залізна воля, щоб розташувати до себе примхливу красуню.

Сумісність жінки-Козерога з чоловіками інших знаків

У жінки цього Зодіаку хороша сумісність в любові з Овном, Козерогом, Дівою і Скорпіоном. З іншими знаками може підтримувати приятельські стосунки або фліртувати.

Хлопець-Козеріг ідеально підійде дівчині-Козерогові. Кожен з них не живить ілюзій і реально дивиться на спільне життя. Обидва будуть працювати над стосунками і прагнути до сімейного благополуччя. Створять ідеальний союз, повний пристрасті, радості і щастя.

З Овном жінка цього знаку пізнає сильну пристрасть і сімейне щастя. Заради цього чоловіка жінка-кар’єристка стане берегинею вогнища і багатодітною мамою. Однак, вона не потерпить придушення своєї особистості і думки. Тому завжди буде давати мудрі поради чоловікові і допомагати вести сімейний бізнес.

Якщо чоловік за гороскопом Скорпіон, то він стане найкращим другом і ідеальним коханцем для Козерога. Їх можуть зв’язати загальні амбіції і прагнення. Правда, жінці доведеться поступатися некомпромиссному Скорпіону. За цю мудрість і терпіння чоловік буде поважати Козерога і покличе заміж.

З чоловіком-Дівою Козеріг буде відчувати себе як за кам’яною стіною. Схожі темпераменти і спільні погляди на життя згуртують їх назавжди. Вони не сперечаються і легко досягають згоди.

Як закохати в себе жінку зі знаком зодіаку Козеріг

Жінка знака зодіаку Козеріг шукає відповідального та перспективного чоловіка. Їй важливо, щоб у коханого були амбіції і серйозні наміри. Інакше їй буде нецікаво з ним. Обов’язковими якостями для обранця вважає вірність і відданість. Не потерпить зрад і других ролей.

Серед представниць цього знака майже немає коханок, тому що вони бажають володіти чоловіком повністю. Важливим аспектом є фінансова самостійність чоловіки. Не закохається в мажору, який живе за татові гроші або в жигало, який використовує гроші забезпечених коханок. Їй подобаються впевнені в собі і цілеспрямовані партнери, які ведуть свій бізнес або займають серйозну посаду.

Любить компліменти та квіти. Це завжди підвищує їй настрій. Але прониклива леді бачить, з якою метою чоловік намагається її втішити. Це означає, що вона довіриться тільки щирому чоловікові, з яким проводить багато часу. Ідеальний варіант – це колега, який працює з нею пліч-о-пліч, вирішальний важливі завдання. Не зверне увагу на малознайомого чоловіка. До останнього приховувати свою любов і розкриється тільки після весілля.

Характеристика жінки-Козерога як коханки

Така дівчина не розтрачується даремно, а шукає ідеального партнера. І можливо, не буде поспішати вступати в сексуальні відносини. Але незважаючи на це, повна характеристика Козерога-жінки відображає її вмілу і яскраву коханку. Незважаючи на зовнішню холодність, під час інтиму вона кардинально змінюється. Раскрепощаясь, показує партнерові все повноту своїх почуттів. Володіє великим сексуальним потенціалом.

Жінка-Козеріг ретельно відбирає партнерів. Випадкові зв’язки не вітає, довго йде на зближення. Щоб укласти таку дівчину в ліжко, доведеться довго і красиво залицятися, показати свої почуття і надати надійне чоловіче плече.

Чого не зазнає жінка-Козеріг в інтимному житті – це зрад. Є дуже ревнивою особливою і великий власницею. Вважає, що чоловік повинен належати одній жінці. І якщо коханий цього не зрозуміє, розірве з ним зв’язки.

Який дружиною буде дівчина-Козеріг

Представниці цього знаку часто рано виходять заміж. Перший шлюб не завжди виявляється успішним, але обпікшись раз, вони недовго залишаються самотні. Відразу після розлучення вступають у нові відносини.

Перед повторним одруженням придивляються до кожної дрібниці в обранцеві. Зазвичай другий чоловік більш успішний і заможний. Якщо обранець володіє м’яким характером, буде сидіти у неї під каблуком. З вигляду мила “Козерожка” може щосили командувати чоловіком.

Жінка за знаком зодіаку Козеріг проявить себе як турботлива і ніжна дружина. Вона не буде сидіти на шиї у чоловіка. А можливо, стане успішніше нього в кар’єрі. При цьому вдома у таких дам ідеальний порядок, наглаженные сорочки і щасливі діти. Завжди запасає запас речі, продукти, господарча в побуті.

Дружина-Козеріг не схильна до зрад і інтрижок на стороні. Вона націлена на збереження сім’ї. Правда, не потерпить ледачого чоловіка, який буде лежати на дивані або грати в танчики. Їй потрібен чоловік, який буде розвиватися і рости інтелектуально і матеріально. Заради чоловіка може змінити свої уподобання в одязі або взутті. Не зв’яже свою долю з людиною, яка багато обіцяє, але мало виконує. Завжди орієнтується фактами, а не мріями.

Жінка-Козеріг у ролі мами

Своїх дітей жінка-Козеріг привчає до дисципліни і порядку з малих років. Буде намагатися розвивати їх таланти. По можливості відправить їх в школу мистецтв або музичний гурток. Як би ні була зайнята мама-Козеріг, вона ніколи не забуває про дітей. Завжди в курсі їхніх оцінок і турбот. Обов’язково візьме з собою у відпустку або прочитає казку перед сном. Пам’ятає про мрії своєї дитини і завжди купує те, що він хоче. Ніколи не дасть в образу своєї дитини, буде на його боці.

Прагне, щоб діти отримали хорошу освіту і стали незалежними людьми. Не втручається в життя дорослих дітей, підтримуючи теплі дружні стосунки.

Варто дружити з дівчиною під знаком Козерога

Дівчина по знаку зодіаку Козеріг вітає відкритість і життєрадісність в дружбі. Намагається, щоб її оточували благополучні і фінансово незалежні люди. Зазвичай підтримує дружбу з часів школи або інституту. Може образитися на друга або подругу, якщо вони зачепили її гордість. Після цього довго не спілкується і дотримується дистанції. Але при цьому ретельно зберігає чужі секрети. Ніколи не виставить колишніх друзів на посміховисько. Має багато знайомих і друзів серед колег, які захоплюються її працьовитістю.

Дівчина-Козеріг однаково добре ладнає з чоловіками і жінками. Любить запрошувати друзів у свій будинок на свята і вихідні.

Жінка зодіаку Козеріг – яка вона в роботі?

Кар’єра – це один з головних пріоритетів жінки, народженої під знаком Козерога. Лідерські якості змушують її бути пробивний і цілеспрямованою. Завдяки своєму інтелекту вона обов’язково досягне керівної посади. Буде наполегливо працювати над проектом, щоб домогтися гарних результатів, може працювати без вихідних. Такі співробітники раніше інших приходять на роботу і зазвичай закривають офіс ввечері.

У жінки-Козерога за гороскопом є велика зацікавленість у фінансах. Заради отримання матеріального благополуччя вона згорне гори і доб’ється успіху. А ще така дама має великі владні зазіхання. Вона любить командувати, тому і прагне стати начальником.

Гроші витрачає акуратно, не марнотрат, але і не дуже скупа. Любить купувати подарунки близьким. Часто збирає кошти на великі покупки або відкладає на чорний день. Може зважитися відкрити свою справу, але цей план буде довго виношувати, продумуючи кожен крок.

Які професії підходять жінці-Козерогові

Головне в роботі – почуття впевненості і незалежність від зовнішніх факторів. Саме тому дівчині-Козерогові підійдуть багато чоловічі та аналітичні професії. Вона стане відмінним інженером, геодезистом і археологом. Завзятість і прагнення до перемоги відкривають для таких дам великі перспективи в спорті. Ще одна хороша можливість для реалізації – політика. Стоїть роботою для цього знаку стане державна і муніципальна служба. Непоганим вибором професії стане журналістика і юриспруденція.

Козероги відмінно розбираються в моді і малюють. Їм підійде робота модельєра або дизайнера інтер’єру та одягу. Хороший смак і вміння красиво оформити страву допоможуть у роботі кухаря або кондитера. З дівчини-Козерога вийде прекрасний банківський працівник, адміністратор або лікар. З творчих професій можна вибрати роль актриси або музичну кар’єру. Але такий варіант можливий, якщо жінка на 100% впевнена у своєму таланті.

Здоров’я жінки-Козерога

Представниці цього знака не знають міри в роботі, і з-за цього часто страждає їхня нервова система. Щоб не відбувалося перевантажень, потрібно робити невеликі зупинки і бувати на свіжому повітрі.

Другим вразливим місцем є шлунково-кишковий тракт. Уникнути проблеми в цій сфері допоможе правильне харчування і щоденні заняття фізкультурою.

Багато Козероги схильні вірусів і простудних захворювань. Треба одягатися по погоді і не допускати переохолоджень.

Дівчатам потрібно боротися зі шкідливими звичками, тому що вони послаблюють організм. Рекомендується приймати вітамінні комплекси і гартувати організм.

Захоплення Козерогів

Пані цього Зодіаку натури витончені, люблять естетику і красу. Це часті відвідувачки виставок і музеїв. Їм до вподоби пам’ятники античної архітектури, старовинні монети або антикваріат. Люблять їздити на екскурсії по старовинних містах і незвичайним місцях. Завзяті мандрівниці. Причому воліють активний відпочинок лежання на пляжі. Цікавляться культурою та релігією інших країн.

Стежать за своєю фігурою, тому відвідують спортзали і фітнес-центри, займаються танцями. Деякі дівчата цього знака у вільний час займаються астрологією або езотерикою. Живлять великий інтерес до всього неоднозначного і непізнаного. Люблять книги і фільми на історичну і пізнавальну тематики.

Які подарунки любить дівчина зі знаком Зодіаку Козеріг

Якщо чоловік хоче справити враження на дівчину-Козерога, то приємною дрібничкою точно не відбудеться. Саме по подарунку вона буде оцінювати свого кавалера, його можливості і серйозність намірів. Така дівчина буде в захваті від брендових парфумів або одягу і вишуканих аксесуарів, наприклад, сумок. Оцінить і сучасний гаджет, особливо той, що з яблуком на обороті.

Козероги-дами – великі цінительки ювелірних прикрас, особливо з натуральними каменями і красивою гравіюванням. Вони обожнюють різьблені кільця з фіанітами і білим золотом. Підійдуть як подарунок і речі для захоплень. Наприклад, якщо дівчина любить займатися танцями, то оцінить красиву танцювальне взуття. Щоб не потрапити в халепу, потрібно ретельно спостерігати за захопленнями Козерога.