Жінка-Риби і чоловік-Рак: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рибами і чоловіком-Рак. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Рак-чоловік і жінка-Риби в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Риби і чоловік-Рак як пара

Рак і Риби схожі – вони часто однаково думають і можуть бути близькі один одному за духом. В цих відносинах майже завжди панує спокій. Риби-жінка і чоловік-Рак вміють ладнати один з одним, т. к. сумісність знаків зодіаку може досягати 95 відсотків.

В той же час характер Раку не дозволяє Рибам сильно розслабитися. Жінці іноді доводиться відмовлятися від своїх звичок, щоб догодити вимогливому чоловікові.

Плюси відносин

Ці два знака зодіаку прагнуть до серйозних і усвідомленим відносин. Риби-жінка буде створювати затишок будинку, вона не любить гучні вечірки, а воліє проводити час з сім’єю. Чоловік-Рак підтримує свою обраницю і готовий весь свій час проводити з близькими.

Висока сумісність знаків можлива за рахунок однакового ставлення до життя. У спілки жінки-Риб і чоловіка-Рака є інші плюси:

 • легко знаходять спільну мову один з одним;
 • однакові цінності і прагнення до гармонії у відносинах;
 • готові проводити час один з одним цілодобово;
 • схожі погляди на виховання дітей і побут;
 • в сім’ї немає агресії, партнери поважають потреби один одного;
 • відданість і бажання зробити щасливим коханого;
 • жертовність заради любові з боку Раку і Риб.

Мінуси відносин

Рак-чоловік іноді занадто пасивний, він просто пливе за течією і не поспішає щось змінювати в житті. А Риби-жінка часто опиняється в полоні своїх мрій, вона не може розпізнати, де правда, а де вигадка. Обидва знака зодіаку дуже м’які, підвладні чужої думки, тому можуть мати пристрасті до шкідливих звичок.

Рак-чоловік і жінка-Риби нерідко бачать і недоліки у своїх відносинах:

 • часті образи з-за дрібниць;
 • заради своєї вигоди можуть маніпулювати партнером;
 • знаки зодіаку не розбираються в причинах сварок, тому проблеми тільки накопичуються;
 • залежні від своїх батьків і родичів;
 • їм складно приймати важливі рішення, кожен намагається перекласти відповідальність на іншого;
 • Рак ревнивий, іноді переходить усі межі;
 • у пари мало друзів, вони зациклені один на одного;
 • будь-яка незвична ситуація викликає у партнерів паніку.

Сумісність Риб-жінки і Раку-чоловіки в дружбі

Раку і Риб об’єднує любов до спілкування та вміння фантазувати. Вони можуть годинами розмовляти ні про що, але в той же час про важливе для себе. Дружба цих чоловіки і жінки – це завжди теплі почуття.

Висока сумісність знаків означає, що вони весело проводять час в компанії один одного, розповідати один одному про свої проблеми, діляться сокровенним. Але далі дружнього спілкування жінка-Риба і чоловік-Рак не підуть, їм складно зважитися на якісь дії, їм легше просто помріяти і на цьому зупинитися.

Сумісність Раку-хлопця і Риб-дівчата в любові

З першої хвилини знайомства Рак і Риби відчують симпатію один до одного. Чоловік і жінка легко спілкуватися, тому любов спалахне відразу. Тільки в цих відносинах немає місця дикої пристрасті і серйозних конфліктів, в основному вони проводять разом тихі сімейні вечори, насолоджуючись тишею і затишком.

Сумісність знаків зодіаку в любові з-за цього і велика, що Рибам і Раку не потрібно занадто багато для створення гармонійного союзу – достатньо лише взаєморозуміння.

Сумісність пари в ліжку

В інтимних стосунках Рак і Риби на перше місце ставлять почуття і емоції. І якщо вони не можуть вирішити якісь побутові проблеми, то і в ліжку їх чекає криза.

Чоловік-Рак здатний здивувати свою партнерку, хоч і не готовий до якихось досліджень в сексі. Жінка-Риби часто ідеалізує хлопця і відчуває до нього сильні почуття У Раку і Риб класична, розмірене інтимне життя, якої партнерам вистачає з головою.

Дівчина-Риби і чоловік-Рак в шлюбі

Риби-дівчина і Рак-чоловік довго готуються до шлюбу. Вони зважують всі плюси і мінуси такого рішення. Після весілля подружжя живуть мирно, обходять стороною гострі кути і намагаються не зациклюватися на дрібницях. Перші місяці – найкращий період для пари, але з часом Рак і Риби зрозуміють, що їм не вистачає фінансового благополуччя, так як ніхто не збирається надто напружуватися для поліпшення фінансового стану.

Рак-чоловік іноді надто песимістичний, а Риби-жінка любить жити в казці, де все завжди щасливі. На цьому тлі можуть початися проблеми. Чоловік знайде будь-який привід, щоб зачепити кохану, а вона буде на нього ображатися і сильно засмучуватися, так як від цього руйнується її повітряний замок.

Якими батьками будуть жінка-Риби і чоловік-Рак

Для мами-Риб і тата-Раку важлива емоційна зв’язок з дітьми. Вони роблять все для того, щоб дитина відчувала їх любов і жив в комфорті. Однак, для таких батьків матеріальна частина знаходиться на останньому місці – вони не будуть витрачати гроші на дітей, але віддадуть їм все свій час.

Сумісність знаків означає, що батьки мають схожі погляди на виховання, тому між ними немає конфліктів на цю тему. І до речі, сім’я Раку-чоловік і Риб-жінки нерідко стає багатодітної.

Ділова сумісність Раку-чоловіки і Риб-жінки

Рак і Риби сприймають роботу тільки як можливість заробити якісь гроші. Вони часто вибирають спокійну і монотонну діяльність, навіть якщо за неї пропонують зарплату нижче середнього. Для цих знаків зодіаку важливий душевний комфорт, а все інше-другорядне.

Побачити Раку і Риб в ролі серйозних начальників – велика рідкість. А коли чоловік і жінка просто колеги, то їм завжди є про що поговорити за чашкою чаю. Знаки зодіаку Рак і Риби навряд чи захочуть створити спільний бізнес, вони не можуть розподілити обов’язки і намагаються перекласти відповідальність на іншого.

Як чоловікові-Раку завоювати жінку-Риби

Романтична і ніжна жінка-Риби шукає собі справжнього принца, при цьому його матеріальний достаток для неї не грає великої ролі. Чоловік знака зодіаку Рак повинен розташувати до себе дівчину романтичним вчинком, наприклад, організувати побачення на даху.

Жінка знака зодіаку Риби вразлива і наївна, вона швидко повірить чоловікові, що він готовий заради неї на все. У дівчини також добре розвинена інтуїція, тому сумісність з Раком вона відчує майже відразу.

Як Рибам-дівчині закохати в себе чоловіка-Рака

Шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Саме це варто запам’ятати жінці-Рибам, щоб закохати в себе Раку. Хлопець тягнеться до затишній родинній обстановці, тому досить його запросити на вечерю і самої приготувати його улюблені страви.

Жінки-Рибам потрібно відмовитися від занадто вульгарного вигляду, нехай чоловік і звертає увагу на зовнішність, але терпіти не може яскравих і незалежних жінок. Рак-хлопець вже при спілкуванні відчує сильну сумісність з Рибами-жінкою, їй залишиться тільки закріпити цей ефект.

Як дівчина-Риби і хлопець-Рак ведуть себе при розставанні

Обидва знака зодіаку до останнього відтягують момент розставання. Риби-жінка вигадує свій світ, який не може бути зруйнований ні за яких обставин, а Раку-чоловікові складно змиритися з змінами у житті.

Приводом для розриву відносин Раку і Риб стане ревнощі чоловіка або мрійливість жінки, але при цьому обидва терплять недоліки партнера довгий час. Хлопець-Рак і дівчина-Риби, швидше за все, знову зійдуться після розставання, щоб дати один одному шанс створити повноцінні відносини.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Риби і хлопець-Рак мають одну з найвищих сумісних в зодіакальному просторі. Партнерам легко спілкуватися і перебувати довгий час разом, але на цьому щастя не побудуєш. Мрійливий характер жінки-Риб може зіпсувати будь-яку гармонію, вона іноді так сильно занурюється в себе, що забуває про рідних. Рак-чоловік у цей час починає підозрювати свою партнерку в зраді і нищить її перевірками.

відносини Раку і Риб стали ідеальними, астрологи радять:

 • не замовчувати образи, частіше висловлювати один одному переживання;
 • не зациклюватися на собі, більше уваги приділяти партнеру;
 • Раку потрібно вірити Рибам, дівчина не зрадить коханої людини;
 • жінка повинна розуміти, що її чоловік дуже чуйний, тому його песимізм потрібно підтримати, а не засуджувати;
 • Рибам і Раку необхідно подорослішати і перестати сподіватися на батьків або інших людей, чим швидше вони зможуть взяти на себе відповідальність, тим легше і гармонійніше будуть їхні відносини.