Сумісність Близнюків і Водоліїв в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Близнюки і Водолій, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Водолієм і дівчиною-Близнюками і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Близнюки і Водолій

Знак зодіаку Близнюки відрізняється комунікабельністю, дипломатичністю та мінливістю. А в характеристиці Водолія є такі риси, як волелюбність, винахідливість і підприємливість. На думку астрологів, ці знаки сходяться завдяки схожим темпераментам, світогляду і однієї стихії Повітря.

Близнюки Водолій
Допитливі Прагне до всього нового
Вміють дружити Легко прощає помилки
Не терплять тиску Любить великі компанії

Сумісність Близнюків з Водолієм будується на взаєморозумінні, спільних інтересах і мрійливості. Партнери не зациклені на матеріальному, їм важливіше людські відносини і пізнання навколишнього світу. Ці “повітряні” люди завжди сповнені ідей, люблять займатися творчістю і подорожувати. Обидва партнери можуть проявляти легковажність та несерйозність, тому для ведення спільного бізнесу або створення сім’ї їм може не вистачити терпіння.

Сумісність Водолія-жінки і Близнюків-чоловіки

Сприятлива сумісність знаків зодіаку можлива завдяки їх легкості і товариськості. Обидва з задоволенням заводять нові знайомства і мають тонким почуттям гумору. І Близнюків, і Водолія можна назвати тусовщиками, вони обожнюють галасливі компанії і вечірки. Водолій-жінка, по суті, – душа будь-якої компанії, а Близнюки-чоловік легко знаходить контакт навіть з людиною іншої культури або національності.

Мінусом їх спілки може стати безвідповідальність. Близнюки люблять перекладати відповідальність на інших, а Водолії рідко бувають серйозними навіть у дорослому віці. Однак ця пара має добрі шанси зав’язати міцну дружбу, створити творчий тандем і побудувати близькі відносини.

У дружбі

У дружбу у відмінна сумісність знаків зодіаку. Їх дружні відносини можуть початися в загальному колективі, під час поїздки або на курсах з образотворчого мистецтва. У цій парі чоловік-Близнюки і жінка-Водолій проявляють себе чуйними і щирими, вони буквально з півслова розуміють один одного. Можуть відверто поговорити про наболіле, попліткувати про спільних знайомих і, що дивно, мають спільну точку зору.

З цієї дружби можуть розвинутися справжні любовні стосунки, але тільки в тому випадку, якщо обидва не знаходяться у відносинах з іншими партнерами.

У любові

Сумісність в любові Близнюків-чоловіки і Водолія-жінки можлива завдяки гнучкості і гострого розуму обох. Як жінка-Водолій, так і чоловік-Близнюки вміють вибудовувати відносини і поступатися один одному. Між ними немає яскраво вираженої ревнощів і власництва, все будується на взаємному інтересі та довірі.

Чоловік поважає особистий простір коханої, він не буде намагатися контролювати кожен її крок. Жінка-Водолій знайде в цьому хлопцеві не тільки закоханого, але й однодумця, людину, з якою завжди є про що поговорити і помріяти. Складнощі можуть виникнути з-за надмірного идеализирования обранцями один одного.

У шлюбі

Водолій-жінка Близнюки-чоловік володіють чудовою сумісністю не тільки в любові, але і в шлюбі. Їх складно назвати господарськими, оскільки ця парочка буває рідко. Побутові питання вони вирішують разом, заробляють для сім’ї також удвох. Між ними немає суперництва, вони не з’ясовують, хто головний.

Ця подружня пара сповнена авантюрних задумів. Поки інші мріють про власну квартиру, вони прагнуть підкорити Еверест або відправитися в подорож в будинку на колесах. Відмінною рисою пари є згуртованість і повна свобода дій, чоловік і дружина не нав’язують один одному свою думку.

У ліжку

Жінка-Водолій більш жагуче, чим її обранець, однак, обидва партнера активні в інтимі і намагаються по максимуму доставити задоволення один одному. Прагнуть до отримання нових емоцій і з радістю йдуть на експерименти, у партнерів немає комплексів і скутості.

Інтим відіграє важливу роль у цих відносинах. Вони не просто насолоджуються одне одним, але і заряджаються позитивною енергією. Можуть використовувати секс для примирення, якщо довго знаходяться у сварці.

У роботі та бізнесі

Жінка-Водолій стане відмінним бізнес-партнером для хлопця-Близнюків. Вона більш рішуча і смілива, зможе побороти сумніви Близнюків. Ці люди сповнені творчого потенціалу, який цілком зможуть реалізувати разом. Тому сферу для бізнесу теж варто вибрати максимально креативну. Вони можуть розробити власний бренд одягу або створювати унікальні сувеніри, відкрити салон краси або парфумерну компанію.

Як наймані співробітники вони теж зможуть спрацюватися. Співробітники легко знайдуть спільну мову і згладять будь-які гострі кути в колективі.

Плюси і мінуси відносин

Унікальна сумісність Близнюків-чоловіки і Водолія-жінки у відносинах відкриває безліч можливостей. Основні плюси і мінуси їх пари ми зібрали в таблиці.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Схожі у своїх захопленнях та інтересах Дуже мрійливі
Вміють домовлятися Не завжди втілюють те, що задумали
Немає ревнощів Непостійні в своїх переконаннях
Поважають особистий простір один одного Не готові брати відповідальність
Прагнуть до різноманітності в житті Не вміють планувати сімейний бюджет

Сумісність чоловіка-Водолія і жінки-Близнюків

-Близнюки жінка і Водолій-чоловік сумісні в любові, дружніх стосунках і роботі. Їх союз ґрунтується на взаєморозумінні і рівноправність. В цьому тандемі немає лідерства у партнерів однакові права, ніхто з них не намагається придушити іншого і показати себе вище.

Ці люди дивляться в одному напрямку. Для них велику роль відіграє особистісний розвиток та інтелектуальність партнера. Вони не прагнуть заробити багато грошей, їх більше хвилює реалізація своїх ідей. Перешкодити щастя цих партнерів може тільки легковажність і егоїзм обох.

У дружбі

Хороша сумісність у дружбу у цих знаків зодіаку обумовлена схожими життєвими цілями й поглядами на світ. Близнюки-жінка і Водолій-чоловік люблять бути в центрі уваги, мають багато друзів, обидва легкі на підйом.

Для них немає нічого неможливого, чоловік-Водолій разом зі своєю подругою-Близнюки може раптово відправитися в поїздку або організувати вечірку для друзів. Їм подобається вести інтелектуальні бесіди і жартувати. Вони завжди щирі і відкриті у спілкуванні. Ніколи не відмовлять у допомозі один одному, не стануть плести інтриги за спиною і підставляти.

У любові

Сумісність знаків зодіаку в любові означає, що вони можуть дати один одному максимум ніжності, теплоти і турботи. Лагідна жінка-Близнюки здатна довго утримувати увагу непостійного Водолія-чоловіки. Вона ніби загадка, яку йому захочеться розгадувати кожен день.

Чоловік-Водолій не стане контролювати і ревнувати кохану, він наповнить її життя яскравими враженнями. Їх союз створений не тільки на взаємної закоханості, а на подібному способі життя, мисленні і однакових устремліннях.

У шлюбі

У Близнюків-жінки і Водолія-чоловіки сприятлива сумісність не тільки в любові, але і в шлюбі. Вони завжди горою один за одного, підтримують у всіх починаннях і рішеннях. У них схожі погляди на сім’ю та виховання дітей. Всередині пари трапляються непорозуміння, але завдяки поступливості і дипломатичності обох, вони можуть вирішити ці проблеми.

Правда, їм складно вирішувати побутові питання, вони не вміють контролювати витрати і схильні до марнотратства. Але чим довше ці двоє перебувають у шлюбі, тим краще в них виходить налагоджувати побут і тим більше вони розуміють один одного.

У ліжку

В ліжку жінки-Близнюків і чоловіка-Водолія киплять пристрасті. Вони розкуті коханці, не соромляться своїх бажань і намагаються їх виконувати. Разом вони здатні на багато що. Завжди намагаються, щоб партнерові було комфортно і приємно.

Жінка-Близнюки володіє величезною сексуальною енергетикою і здатна захопити будь-якого чоловіка. А чоловік-Водолій – ніжний коханець, він ніколи не дозволить собі грубощів і не заподіє болю дівчині. Вони насолоджуються один одним і прагнуть до взаємного задоволення.

У роботі та бізнесі

Колеги дівчина-Близнюки і хлопець-Водолій зможуть стати однією командою на роботі. Їм легко налагодити контакт і доопрацювати ідеї один одного. Вони сповнені креативних думок та енергії для їх втілення. Як бізнес-партнери вони теж легко зійдуться. Водолію-чоловікові доведеться взяти на себе відповідальність за вирішення повсякденних питань, а дівчині-Близнюка сподобається придумувати нові ідеї для їх спільної справи.

Між ними можуть виникати спори та розбіжності, але вони вирішуються. Обом доведеться стати серйозніше і відповідальніше, інакше можна втратити свій бізнес.

Плюси і мінуси відносин

Ідеальна сумісність Водолій-чоловік і Близнюки-жінка у відносинах досягається за рахунок схожого світогляду і переваг. У відносинах цих знаків зодіаку є як плюси, так і мінуси – ми зібрали їх в таблицю.

Сильні сторони союзу Слабкі сторони союзу
Люблять спілкування і легкі на підйом Занадто легковажні і мрійливі
У відносинах немає місця собственничеству Не завжди серйозно підходять до вирішення питань
Люблять компанії, свята і вечірки Марнотратні, не вміють економити
Ставляться з повагою один до одного Іноді піддаються песимізму
Пристрасні і схожі погляди на життя Розпорошуються на кілька справ

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Водолій

-Близнюки жінка і Водолій-жінка можуть стати справжніми подругами і скласти вдалий робочий тандем. Що дівчина-Водолій, що дівчина-Близнюки щирі і не люблять брехня. Вони поважають і підтримують один одного, не змагаються за лідерство у відносинах. Сумісність знаків зодіаку можлива завдяки спільним інтересам. Їх може об’єднувати одне хобі. Найчастіше воно пов’язане з активним видом спорту або мистецтвом. Жінці-Близнюкам важко зберігати чужі секрети, а Водолію важко стримувати емоції. І імпульсивність останньої може спровокувати конфлікт.

Колеги-дівчата цих знаків зодіаку можуть легко спрацюватися. У кожного в запасі є кілька дивних ідей. Вони досить винахідливі і можуть знайти підхід до будь-якої проблеми. З легкістю розроблять рекламний проект або новий продукт, який буде затребуваний на ринку.

А ось одноманітну роботу або ведення документації їм краще не доручати. Цієї творчої парочці складно даються звіти, вони можуть наробити помилок. Запаморочливому успіху цих жінок може перешкодити тільки їх незібраність і мінливість.

Чоловік-Водолій і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

Чоловік-Водолій і чоловік-Близнюки сумісні для ведення спільної справи і простого спілкування. Чоловік-Близнюки трохи серйозніше свого друга-Водолія. У першого більша сила волі, а у другого сильніша за інтелект. Тому Близнюки частіше стримують свого товариша від необачних вчинків і налаштовують його на позитив. Водолію складно довести до кінця важлива справа, але він може подати блискучу ідею для спільного бізнесу. Цей чоловік занадто холодне, і від нього складно дочекатися підтримки, але на співчуття він все-таки здатний.

Чоловік-Близнюки у загальному бізнесі зможе стати керівником. Він домовиться з постачальниками і знайде спільну мову з клієнтами. Чоловік-Водолій, немов його молодший брат, може зайняти крісло заступника і креативного директора. Він не прагне до лідерства, але хоче реалізувати свої задуми.

Обидва чоловіки активні і не терплять зволікання у роботі. Їм треба зробити все швидко, при цьому якість часто страждає. Можуть жартувати один над одним, але сваряться рідко і швидко вирішують всі розбіжності.