Жінка-Водолій і чоловік-Скорпіон: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Водолієм і чоловіком-Скорпіоном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Скорпіон-чоловік і жінка-Водолій в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Водолій і чоловік-Скорпіон як пара

Водолій-чоловік і жінка-Скорпіон на перший погляд настільки несхожі, що в оточуючих виникають питання, як вони взагалі можуть бути разом. Любов в парі виникає не відразу. Різниця у поглядах і характерах служить перешкодою на шляху до щастя. Період притирання займає багато часу, а іноді і все життя. Часто партнерам здається, що вони витрачають багато сил на подолання перешкод. Це заважає просто насолоджуватися моментом.

Сумісність знаків зодіаку становить приблизно 60 відсотків. З розподілом ролей відразу виникають проблеми. Жінка-Водолій вважає, що це і не потрібно. Досить кожному робити те, що найкраще виходить або більше подобається. Але Скорпіон не згоден. Він упевнений, що за партнерами повинні бути закріплені обов’язки і бачить себе лідером. Від своєї коханої він очікує практичності, готовність завжди прийти на допомогу і впевненості в собі. Однак Водолій – жінка м’яка, піднесена і романтична.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Водолія і чоловіка-Скорпіона невисока, але цілком достатня для того, щоб закохані змогли бути разом. Якщо почуття щирі, можна подолати багато перешкод.

У такого союзу багато плюсів:

 • протилежності притягуються;
 • є постійне відчуття новизни;
 • сексуальна сумісність;
 • ні виснажливих скандалів і гучних сварок;
 • партнери можуть про все домовитися мирним шляхом;
 • у важкій ситуації кожен може розраховувати на підтримку.

Скорпіон – яскравий і емоційний, йому постійно потрібно щось нове, в його випадку нудьга вбиває відносини. А жінка-Водолій якраз здатна дати йому ці емоції. Вона зовні буває холодною, але в її душі вирують пристрасті. З часом цей ураган емоцій трохи слабшає.

Мінуси відносин

Скорпіон-чоловік і жінка-Водолій відчувають труднощі у відносинах.

До мінусів такого союзу відносять:

 • впертість обох партнерів;
 • часто виникає бажання робити наперекір своїй другій половинці;
 • різні погляди на виховання дітей;
 • жінці-Водолію може стати нудно в такій парі, вона буде шукати емоції на стороні;
 • чоловіка дратує відсутність дисциплінованості у партнерки;
 • з часом любов і пристрасть проходять, з’являється роздратування.

Скорпіон тільки зовні здається непостійним і запальним. Насправді він швидко заспокоюється, йому хочеться, щоб сім’я стала острівцем безпеки і затишку. Жінка-Водолій постійно шукає себе, що сильно виводить з рівноваги її партнера.

Сумісність Водолія-жінки і Скорпіона-чоловіки в дружбі

Жінка-Водолій і чоловік-Скорпіон стають друзями вже в зрілому віці. Цьому сприяє не найвища сумісність знаків зодіаку. Поки вони молоді, у обох не вистачає мудрості, щоб прийняти іншу людину з усіма його недоліками і закрити очі на деякі речі.

Водолій і Скорпіон можуть дружити ще в дитинстві, до перехідного віку інтереси розходяться, з’являється багато протиріч. Після 40 років знову підвищується ймовірність подружитися, але це частіше приятельські стосунки, не надто глибокі. Вони тримаються на спільних інтересах, цілях, але не на внутрішньому бажанні знайти споріднену душу.

Сумісність Скорпіона-хлопця і Водолія-дівчата в любові

Пристрасть і захоплення зводить Скорпіона і Водолія на перших етапах розвитку відносин. Навіть зовні холодна і відсторонена жінка-Водолій втрачає голову. Партнери інтуїтивно розуміють, що вони різні, багато перешкод чекає їх попереду. Але почуття виявляються понад усе.

Сумісність знаків зодіаку в любові складає не більше 60 відсотків. З часом Скорпіона починає багато дратувати в партнерці. Він направляє негативні емоції на жінку й себе самого, відчуваючи при цьому дискомфорту. Водолій реагує негайно, спілкування переходить на новий рівень і наповнюється яскравими фарбами.

Скорпіон ревнивий, він власник за природою. Чоловікові не подобається, що його кохана дуже непостійна, багато часу приділяє суспільного життя, спілкування з колегами, друзями, в тому числі і протилежної статі. Водолій-жінка не готова йти на поступки і не розуміє, чому вона повинна відмовлятися від звичного способу життя. На цьому грунті виникають протиріччя.

Сумісність пари в ліжку

В інтимній сфері у такої пари все складно. Пристрасть рідко спалахує на першому побаченні. Водолій і Скорпіон помічають один одного відразу ж, але відчуття двоякі. Це, швидше, роздратування, змішаний з цікавістю. Можуть спалахувати сварки, палкі суперечки, а через деякий час Водолій і Скорпіон починають бачити один в одному щось привабливе і вабить.

На початку відносин їх сексуальна життя насичена і різноманітна. Але Володею явно не дотягує до свого партнера по темпераменту. Чоловіка дратує холодність і показне байдужість до інтимної близькості. На тлі цього починаються причіпки. Коли неможливо вирішити ситуацію, можуть бути зради, причому з обох сторін. Скорпіон змінює, щоб задовольнити плотські бажання. А Водолій шукає зовсім інше – жінка хоче отримати нові емоції.

Дівчина-Водолій і чоловік-Скорпіон у шлюбі

Водолій-дівчина і Скорпіон-чоловік інтуїтивно розуміють, що в родині їм буде складно. Це стає перешкодою на шляху до створення нового осередку суспільства. Нерідко відносини закінчуються ще до їх офіційного оформлення.

Якщо почуття сильні, і Скорпіон з Водолієм все-таки вирішуються на шлюб, їм доведеться запастися терпінням. Виникне чимало суперечностей, причому вже у перші місяці спільного життя. Скорпіону потрібна більш дисциплінована і відповідальна дівчина. Водолій не може похвалитися такими якостями. Вона постійно в пошуку, живе за своїми правилами і порядками. Будь-які спроби переробити її з тріском проваляться.

Скорпіона дратує таке положення речей. Він звик бути лідером і вважає, що все навколо повинно крутитися навколо нього. Щоб зберегти сім’ю, доведеться запастися мудрістю і терпінням. З часом Водолій заспокоїться і усвідомлює цінність сім’ї. Але до цього моменту її партнер, можливо, вже втомиться чекати.

Якими батьками будуть жінка-Водолій і чоловік-Скорпіон

Скорпіон-чоловік і Водолій-дівчина складно проходять етап перших місяців життя дитини. Сумісність знаків не дуже висока, тому виникають розбіжності. Чоловікові важко звикнутися з новою роллю батька, він не знає, що робити, як себе вести. Йому й так не вистачало уваги з боку жінки, а зараз його стало ще менше. Згодом йому вдається адаптуватися до нового статусу, він з радістю проводить час з малюком і стає гарним батьком.

Жінка-Водолій після народження дитини може впасти в депресію. Чоловік чекає, що вона візьме на себе всі клопоти, але цього не відбувається. Дружина звикла до більш вільного життя. Згодом у родині вдається розподілити ролі. Жінка стає зразковою матір’ю, але в питаннях виховання виникають конфлікти. Кожен чекає від свого партнера більшої жорсткості і принциповості. Але в результаті ніхто не готовий приміряти на себе роль суворого батька. Діти виростають вільними особистостями, але їм часто не вистачає дисциплінованості.

Ділова сумісність Скорпіона-чоловіки і Водолія-жінки

Ці знаки зодіаку не мають найвищу сумісність у діловій сфері. Результат від їх роботи низький, у процесі виникає чимало конфліктів. Скорпіона підхід дратує його колеги на роботі. І він не володіє достатнім терпінням і благородством, щоб приховувати це, а воліє висловлювати все відкрито.

Комбінація “Водолій-начальник та Скорпіон-підлеглий” дивна, але вона має місце бути. З Водолія вийде не самий організований керівник, а з Скорпіона – поганий виконавець. Якщо жінка дасть чоловікові свободу дій, це врятує ситуацію. Коли в ролі начальника виступає Скорпіон, все теж складно. Він починає чіплятися до безвідповідальної підпорядкованої-Водолію. Жінки цього знаку люблять критику і не особливо дорожать роботою, яка супроводжується постійними стресами. Висока ймовірність того, що довго вони не витримають і почнуть шукати інші варіанти.

Як чоловіка-Скорпіона завоювати жінку-Водолія

Чоловік за знаком зодіаку Скорпіон може привернути увагу жінки-Водолія, якщо не буде обмежувати її з найперших зустрічей і почне демонструвати відкрито своє розташування. Водолій не любить критики. Їй важливо мати можливість залишатися собою.

Матеріальне становище чоловіка має значення. Жінка знака Водолій не меркантильна, але вона не буде з людиною, яка не зможе забезпечити їй комфортне життя, не гірше, ніж було до зустрічі з ним. Альфонс її точно не зацікавить. Чоловік, який претендує на увагу Водолія, повинен бути чудовим співрозмовником і твердо стояти на ногах.

Як Водолію-дівчині закохати в себе чоловіка-Скорпіона

Скорпіон-чоловік не має найвищу сумісність з Водолієм-жінкою. Але у представниці повітряного знака зодіаку є всі шанси на завоювання яскравого Скорпіона. Ставку слід зробити на свій мінливий і експресивний характер. Такі чоловіки люблять все незвичайне. Критикувати і піддавати сумніву його дії точно не варто. Це відштовхне і налаштує проти подальших відносин.

Зовнішність відіграє не останню роль. Скорпіона приваблюють яскраві, помітні дівчини. Не потрібно боятися експериментів з макіяжем, зачіскою та одягом. Йому обов’язково сподобаються зміни.

Як дівчина-Водолій і хлопець-Скорпіон ведуть себе при розставанні

Хлопець-Скорпіон і дівчина-Водолій розлучаються складно, якщо відносини були тривалими. Ситуацію ускладнює наявність дітей у пари. Жінка-Водолій довго не може зважитися на розрив. Вона сумнівається, шукає варіанти виходу з ситуації. Навіть після остаточного розставання сьогодні вона може думати, що її колишній винен у всьому і зіпсував їй життя, а завтра подзвонить йому і подякує за все хороше, запропонувавши спробувати все спочатку.

Скорпіон з легкістю розлучається з жінкою, якщо хоче цього сам. Але коли кидають його, він перетворюється в розлюченого месника. Водолію буде складно вийти з таких відносин.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Водолій і хлопець-Скорпіон мають невисоку сумісність. Але її можна поліпшити і довести, що при наявності сильних почуттів можливий міцний союз навіть між людьми, які не підходять один одному. Водоліям варто трохи заспокоїтися, зосередитися на своєму обранцеві і сім’ї. Суспільне життя нікуди не дінеться. Не можна критикувати свого коханого: якщо є претензії, висловлювати їх слід м’яко і тактовно.

Скорпіону не потрібно намагатися контролювати другу половинку. Якщо вона захоче пошукати гострих відчуттів на стороні, це станеться. Контроль не допоможе. Замість нього краще працювати над відносинами.