Сумісність Ваг і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Ваги і Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Вагами і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Ваги і Риби

В характеристиці Ваг присутні такі риси, як дипломатичність, тактовність і почуття гумору. Вони мріють про красиве життя, але досягти великих висот їм заважає страх відповідальності. Знак зодіаку Риби відрізняється добротою душі, чуйність і інтуїцією. Риби не вміють керувати грошима і не претендують на лідерські позиції.

Ваги Риби
Талановиті та творчі Романтичні і ніжні
Вміють привернути до себе Образливі і ранимі
Спокійні, вміло ведуть переговори Мудрі і винахідливі

Сумісність Ваг і Риб обумовлена їх м’якими і спокійними характерами. Однак активним і товариським Ваг може бути нудно з замкнутими і закритими Рибами. Щоб відносини приносили радість обом, партнерам доведеться потрудитися. Наприклад, урізноманітнити своє життя приємними сюрпризами, романтичними подорожами і веселими святами в колі друзів.

Сумісність Риб-жінок і Ваг-чоловіків

Діяльний чоловік-Терези і добродушна дівчина-Риби можуть стати парою. Це рівні і спокійні відносини, де партнери чують і розуміють один одного. Чарівна жінка-Риби може легко привернути своєю зовнішністю і інтелектом. Вона дозволить чоловікові зайняти лідируючу позицію і не стане з ним сперечатися по дрібницях.

Дипломатичний чоловік-Терези не любить конфлікти, тому він буде в захваті від такої м’якою і податливою обраниці. І навіть невелика сумісність цих знаків зодіаку не є перешкодою для спілкування, дружби і любовних взаємин. Однак, між ними сварки з приводу ревнощі та недовіру.

У дружбі

Хлопець-Ваги і дівчина-Риби можуть підтримувати дружнє спілкування. Терези люблять поговорити на різні теми, а Риби є відмінними слухачами. Ваги допоможуть Рибам стати більш товариськими, вони з радістю ознайомлять цю сором’язливу дівчину зі своєю компанією і можуть зацікавити своїм хобі. Разом вони часто ходять за покупками і проводять час на природі.

Риби вміють зберігати секрети і не залишать одного з проблемами. Ці риси дівчини можуть підкупити хлопця-Ваги і направити їх дружбу у любовне русло. Сумісність знаків зодіаку Риби та Ваги можуть призвести дружбу до більш близьких відносин.

У любові

Для обох знаків зодіаку важлива щирість і правда у відносинах. Жінка та чоловік будують свій союз на взаємній довірі і поступках. Кожен приймає партнера таким, який він є. Ваги з повагою і тактовністю відносяться до коханої, не намагаючись лізти її минулі відносини. Риби-дівчина бачить в обранцеві надійного і турботливого чоловіка, на якого можна покластися.

Слабка астрологічна сумісність знаків зодіаку іноді породжує спори між закоханими. Але вони швидко вирішуються завдяки м’якості Риб і дипломатичності Ваг.

У шлюбі

Чоловік-Терези хоче, щоб дружина була близька йому по духу. І жінка-Риби здатна зрозуміти його душу і мрії. Вона стане його музою і натхненням для успішної роботи і в побутових справах. У відносинах Риб і Ваг панує любов, мир, повага та турбота. Їм не потрібні мексиканські пристрасті, вони насолоджуються кожним днем, проведеним удвох.

Дружина-Риби може іноді ревнувати кохану. Однак, якщо чоловік-Терези дійсно заведе інтрижку на стороні, то чесно в цьому зізнається. Такі чоловіки не вміють приховувати почуттів і люблять говорити правду.

Сумісність знаків зодіаку в шлюбі не найвища. Але найчастіше подружжя залишаються вірними один одному довгі роки.

У ліжку

Обидва партнера люблять романтику і красиву обстановку. Чоловік-Терези оцінить яскраве білизну на своїй дівчині і підтримає цікаву рольову гру.

Жінки-Рибам потрібні компліменти, турбота і красиві залицяння від партнера. Якщо вона отримає бажані емоції, то буде здатна на експерименти в ліжку. Чоловік-Терези часто радує кохану букетами троянд, прикрасами і може створити їй романтичний настрій. Обидва розкуті і отримують взаємне задоволення від близькості.

У роботі та бізнесі

Ваги-чоловік не любить нести відповідальність, але займаючись улюбленою справою, може досягти високої посади. Жінка-Риби сповнена творчих задумів, тому завжди на хорошому рахунку у начальства. Цей союз принесе обом корисний досвід і прибуток.

Проте можуть виникнути проблеми з реалізацією ідей. Потрібен третій чоловік, який направить їх потенціал у правильне русло. До того ж обидва партнера слабо обізнані у фінансовому плані і можуть втратити важливі деталі роботи. Тому як творчі особистості вони спрацюються, але їх реалізацією проекту доведеться зайнятися більш наполегливій колезі.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Ваг і Риб у відносинах складається з взаємної поступливості і романтичності. Але поряд з сильними сторонами, їх спілки є і слабкі.

Плюси пари Мінуси пари
Спокійно ставляться до недоліків партнера Відсутність пристрасті в союзі
Довіряють один одному Терезам іноді нудно з замкнутими Рибами
Обидва неконфліктні і можуть йти на компроміс Риби можуть необгрунтовано ревнувати кохану
Немає суперечок, хто головний у відносинах Обидва марнотратні і не вміють збирати
Гармонійні в інтимі Терези люблять різноманітність, а Риби стабільність

Сумісність чоловіків-Риб і жінок-Терезів

Риби-чоловік і Ваги-жінка при бажанні можуть бути разом. Дівчина підсвідомо шукає серйозного і надійного хлопця. Але романтичні і замкнуті Риби навряд чи підходить під цей опис. Вони можуть зійтися на прагненні до справедливості та інтелектуальних бесідах.

Їх сумісність не можна назвати ідеальною. Жінка-Терези живе, керуючись логікою і розрахунком, а чоловік-Риби – почуттями і емоціями. Вони здатні створити успішний діловий або дружній союз. А ось в особистих стосунках можуть розчаруватися.

У дружбі

Поки дівчина Ваги не впевнена у своїх почуттях, вона тримає Риб у френдзоне. В цей час вона перевіряє потенційного коханого на надійність і доброту. Великодушні Риби мчать до своєї подруги буквально по одному дзвінку або повідомленням. Хлопець готовий допомогти їй з чим завгодно – полагодити кран або вислухати монолог про погане начальника. Ваги, в свою чергу, можуть познайомити одного з важливими людьми і дати мудру пораду.

У цьому дружньому тандемі Ваги-жінка і Риби-чоловік можуть бути корисні один одному. При такому поєднанні сумісність у дружбу у цих знаків зодіаку вище середнього. Однак на дружбі вони не зупиняються.

У любові

В любові дівчина-Терези може маніпулювати почуттями чоловіка-Риби. Вона часто користується його добротою і співчуттям, але сама не помітить, як закохатися по вуха. Жінка-Терези приваблює Риб приємною зовнішністю і м’яким характером. Вона вміє жартувати і легко піднімає настрій обранцеві. Сумісність знаків зодіаку означає, що вони ставляться один до одного з турботою і довірою.

Риби і Терези рідко сваряться, а при розбіжності шукають компроміс. Риби здатні втомитися від діяльної коханої, їй доведеться хоч на деякий час залишити його на самоті і самостійно відправитися на вечірку. При цьому дівчина непостійна й може закохатися в іншого. Якщо так станеться, вона не стане морочити голову Рибам і розповість про те, що трапилося.

У шлюбі

Сумісність Ваг і Риб означає, що вони можуть вирішити одружитися завдяки сильним почуттям. В цьому союзі жінка стане лідером і буде оберігати свого вразливого дружина від нападок родичів і сімейних негараздів. У свою чергу, чоловік-Риби прислухається до думки мудрої дружини і довіряє їй прийняття важливих рішень.

Жінка та чоловік підтримують один одного в складних ситуаціях і не влаштовують скандалів. Чоловік-Риби пишається самостійної обраницею і боїться її втратити. Щоб відносини були міцними, обом слід утриматися від ревнощів.

У ліжку

В інтимі цієї пари завжди є місце взаємної ніжності, ласки і приємним сюрпризам. Вони вміють одержувати приємні емоції від близькості і насолоджуватися один одним.

Дівчина-Терези любить фантазувати в ліжку, вона постійно змінює образи. Чоловікові-Рибам ніколи нудьгувати з цією партнеркою. Він теж любить створити відповідну обстановку: влаштувати романтичну вечерю, задобрити улюблену букетом або прикрасами.

У роботі та бізнесі

Для творчої роботи жінка-Терези і чоловік-Риби ідеально підходять один одному. Обидва володіють гострим розумом і багатою фантазією. Разом вони здатні створити перспективний проект, який принесе великий прибуток.

У Риб розвинена інтуїція, і вони точно знають, коли потрібно почати діяти. Ваги терплячі і дипломатично – вони легко знайдуть спонсорів проекту. Однак, обом бракує раціональності, щоб втілити задумане в життя. Тому бажано, щоб у процесі брав участь хтось третій – більш наполегливий і цілеспрямований.

Плюси і мінуси відносин

В близьких відносинах Риби та Ваги можуть стати надійними і турботливими партнерами. Але сумісність цих знаків не можна назвати ідеальною – у спілки є як сильні, так і слабкі сторони.

Плюси пари Мінуси пари
Вміють домовлятися і мирно вирішувати питання Різний світогляд і захоплення
Не змагаються за лідерство Відсутність пристрасті в союзі
Збігаються в сексуальних уподобаннях Взаємна ревнощі
Довіряють один одному Ваги можуть маніпулювати партнером
Обидва прагнуть до правди Риби здаються нудними Терезам

Підходять один одному жінка-Терези і жінка-Риби

Дівчина-Терези і дівчина-Риби не стануть кращими подругами. Терези люблять спілкування і часто змінюють оточення, а Риби проводять вільний час вдома за переглядом улюблених фільмів. Вони можуть підтримувати спілкування як сусідки або однокурсниці. Ваги-жінка і Риби-жінка часто виручають один одного грішми до зарплати або допомагають життєвими порадами. Терези мають потребу в співчутті та розумінні, а Риби завжди готові вислухати. Перша може познайомити другу з цікавим хлопцем і витягнути домоседку на вечірку.

У роботі Риби і Ваги легко знаходять точки дотику, т. к. сумісність колег цих знаків зодіаку вище середнього. Вони не змагаються за владу і не прагнуть до кар’єрного росту. Кожна з них хоче максимально розкрити свій творчий потенціал. Риби наділені інтуїцією, вони легко ловлять потрібну “хвилю” в бізнесі, а терплячі і стійкі Ваги можуть довести проект до досконалості.

Чоловік-Риби і чоловік-Терези як друзі і партнери

Чоловіки Риби і чоловік-Терези – це приятелі, які, можливо, знають один одного з дитинства. Незважаючи на різні захоплення їм завжди є про що поговорити. Риби, спілкуючись з Вагами, стають більш відкритими, а Ваги – спокійними. Пов’язує цих чоловіків допитливість і прагнення до постійного розвитку.

Сумісність знаків зодіаку така, що вони можуть разом працювати або відкрити бізнес. Більш сміливому чоловікові-Терезам доведеться стати лідером і взяти відповідальність за фірму в свої руки. Творчий хлопець-Риби стане кращим генератором ідей. Він здатний розробити товари, які будуть користуватися високим попитом.

Стратегічним плануванням варто зайнятися Рибам, вони інтуїтивно відчувають, яка сфера принесе успіх. Ваги з легкістю знайдуть відповідних інвесторів і вишукують довірчі відносини з іншими бізнес-партнерами.