Сумісність Водолія і Риб в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Водолій і Риби, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рибами і дівчиною-Водолієм і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Водолій і Риби

Визначити ступінь сумісності Риб з Водолієм допоможе порівняння характеристик кожного знака зодіаку.

Водолій Риби
Ідеаліст, якого регулярно відвідують нові ідеї щодо вдосконалення себе і світу. Мрійливі романтики. Деколи ховаються від реальності у створеному ними ілюзорному світі.
Не виносить порушення особистих кордонів. Свобода стоїть на першому місці. Часто прив’язуються до людей. Можуть розчинитися в людині, забувши про свої інтереси.
Добре переносить самотність, розраховує на свої сили, рідко потребує помічниках. Вміють зрозуміти будь-якого і допомогти у важкій ситуації.
Має високий інтелект. При прийнятті рішень найчастіше спирається на логіку. Володіють мудрістю. Можуть проникнути в суть речей. Приймаючи рішення, спираються на досвід та інтуїцію.
Може знайти спільну мову з будь-якою людиною. При необхідності легко підтримає розмову. Не прагнуть до лідерства. Воліють непомітне місце в середині, нічим не виділяючись.
Наділений творчими здібностями, але рідко доводить розпочате до кінця, переключається на новий. Творчі особистості, можуть реалізувати себе у сфері мистецтва.
Цінує дружбу, готовий у будь-який момент прийти на допомогу. Милосердя — одна з основних рис. Іноді оточуючі плутають чуйність Риб зі слабкістю і починають користуватися їх добротою.
В сім’ї може порушувати традиції, але, як правило, зберігає вірність партнеру. Є власниками. Бажають, щоб обранець або обраниця належали тільки їм, схильні до ревнощів і сильним переживанням.
Легко розлучається з грошима, не схильна накопичувати багатство. Не надають великого значення матеріальній стороні життя. Бувають непрактичними, роблять необдумані витрати.

Характери та погляди на світ у Водолія і Риб багато в чому збігаються – все завдяки високій сумісності знаків зодіаку. Між ними рідко виникають непорозуміння і конфлікти.

Сумісність Водоліїв-жінок і Риб-чоловіків

Сумісність Риб і Водолія вище середнього – їх об’єднує неабиякий розум і неординарне мислення обох. Складнощі можуть виникати з-за того, що жінка-Водолій має більш вольовий характер, ніж чоловік-Риби. Нижче розберемося, в яких стосунках вони легко розуміють один одного, а в яких доведеться докласти зусиль для збереження гармонії.

У дружбі

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Риби в дружбі вище середнього. Обидва ідеалісти і романтики. Подруга-Водолій заряджає Риб оптимізмом і виводить з меланхолійного стану. Він, у свою чергу, вчить приятельку більш глибоке відношенню до життя. Між друзями не буває розбіжностей. Риби з розумінням ставляться до взбалмошному характером приятельки та її прагнення до оригінальності.

Дружба між знаками триває до того моменту, поки риба не зустрінуть дівчину своєї мрії. В силу своїх моральних переконань хлопець зазвичай припиняє спілкування з іншими дівчатами, щоб не викликати невдоволення коханої.

У любові

Як правило, любовні стосунки між дівчиною-Водолієм і хлопцем-Рибами зав’язуються не відразу. Тільки після цього спілкування в їхніх серцях спалахують почуття. Риби захоплюються яскравою, не схожої на інших коханої. Хлопцеві подобається її неординарність і незалежний норов. Дівчина-Водолій бачить у Рибах споріднену душу. Їй тепло і приємно в суспільстві цього романтичного послужливого чоловіки.

Сумісність знаків зодіаку Риби і Водолій в любові висока – це гарантія для створення щасливого союзу. Жінку і чоловіка пов’язують не тільки інтимні стосунки, але й спільні інтереси. Якщо у одного проявляться творчі здібності, інший підтримає і буде надихати. Основою відносин є довіра – вміння обговорювати проблеми позбавить пару від конфліктів.

У шлюбі

Сімейні відносини між жінкою-Водолієм і чоловіком-Рибами складаються гармонійно. Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі одна з найвищих. Вони виважено підходять до створення сім’ї, обговоривши всі деталі. Кожен готовий надавати другій половині достатньо свободи для самореалізації. Чоловік-Риби, будучи домосідом, спокійно ставиться до частого відсутності дружини. Їх союз заснований на взаємній довірі. Риби дорожать сімейними традиціями і підтримують атмосферу затишку і спокою. А Водолій-дівчина вдячна чоловікові і заохочує його похвалами і турботою.

Можуть виникнути складності в матеріальному плані, так як подружжя не вміють раціонально розпоряджатися грошима. Проблеми між Водолієм і Рибами також з’являться, якщо хто-то з боку втрутиться в їх сімейні справи.

У ліжку

Жінка-Водолій і чоловік-Риби сумісні в ліжку. Вони розкуті, готові до експериментів і люблять пробувати щось нове. Ініціативу, як правило, виявляють Риби. У них розвинена фантазія, в тому числі, в інтимній сфері. Водолій, за умови повної довіри партнера, з задоволенням приймає його пропозиції.

Вони невимушено обговорюють свої переваги, діляться враженнями і досягають повної гармонії. Риби вважають інтим важливою частиною відносин і велике значення надають емоційній стороні близькості. Дівчина-Водолій, хоча і не ставить близькість на перше місце, але не відмовляє своєму обходительному і уважному партнеру.

У роботі та бізнесі

Чоловік-Риби і жінка-Водолій можуть стати корисними бізнес-партнерами. Вони злагоджено працюють у команді і не присвоюють собі спільні здобутки. Креативна дама-Водолій пропонує незвичайні ідеї. А чоловік-Риби — трудівник, він скрупульозно працює над втіленням цих ідей. Його інтуїція допомагає уникати проблем у бізнесі.

У питанні подолання труднощів знаки схожі. Ніхто з них не піде напролом. Швидше за все, обидва віддадуть перевагу відмовитися від складного завдання і переключитися на щось інше.

У випадку, коли жінка-Водолій є начальником чоловіка-Риб, їх сумісність буде низькою. Трохи інфантильний чоловік-Риби буде гальмувати робочий процес. Потрібно багато зусиль, щоб організувати спільну роботу.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Риб і Водолія у відносинах буде легше зрозуміти, якщо визначити плюси і мінуси у спілкуванні цих знаків.

Плюси Мінуси
Мрійники і інтелектуали Водолій і Риби легко знаходять точки дотику і будують гармонійні відносини. Риби готові заради коханої на все. Жінка-Водолій більш егоїстична і може користуватися партнером.
Обидва не потребують суспільстві. Вони самодостатні і чудово відчувають себе в компанії один одного. Дівчина-Водолій навіть після укладення шлюбу не залишить своїх друзів і продовжить займатися колишнім хобі. Це не завжди подобається Рибам.
У Водолія і Риб схожі погляди на освіту і професійну діяльність. Вони можуть стати чудовою опорою для партнера. Коли спаде романтичний настрій перших місяців сімейного життя, Водолій може відчути себе потрапила в клітку домашнього побуту.
З них виходять гарні батьки, які не тиснуть на дітей своїм авторитетом. Сталість жінки-Водолія триває, поки є сильні почуття. Як тільки вогонь пристрасті загасає, жінка може шукати когось на стороні.
Обидва здатні стати для партнера людиною, якій можна довіритися. В їх будинку рідко буває порядок, так як обидва не надають цьому особливого значення.

Сумісність чоловіків-Водоліїв і жінок-Риб

Чоловік-Водолій — оптиміст, що володіє високим інтелектом і хорошим почуттям гумору. Навколо нього завжди багато дівчат. Але серед них рідко зустрінеш Риб. Дівчата-Риби воліють віддаватися мріям в стінах свого будинку і рідко відвідують гучні заходи.

Якщо ці двоє все-таки зустрінуться, то їхні стосунки можуть скластися по-різному, т. к. у Водолія і Риб різна сумісність у дружбі, коханні й роботі.

У дружбі

Показники сумісності в дружбі жінки-Риб і чоловіка-Водолія вище середніх. Водолій відкритий для спілкування, але в коло друзів приймає далеко не всіх. Жінка-Риби здатна заслужити його довіру і стати близькою людиною. Особливо Водолій цінує в подрузі готовність пожертвувати своїми інтересами заради спільної справи.

Це неконфліктні знаки зодіаку. Вони легко знаходять компроміс. Але дружні відносини між Рибами і Водолієм рідко тривають роками. Жінка та чоловік незабаром починають живити один до одного більш романтичні почуття, і дружба переростає у щось більше.

У любові

Чоловік-Водолій і жінка-Риби демонструють високий ступінь сумісності в любові. Стосунки розвиваються стрімко. Водолій, який сам схильний до екстравагантності, обов’язково помітить красиву і незвичайну дівчину-Риби. Будучи зачарованим таємничою незнайомкою, чоловік першим проявить ініціативу.

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Риби в любові супроводжується гармонією і спокоєм. У цій парі рідко бувають сварки. Обидва розумні і допомагають один одному в особистісному зростанні. Дівчина-Риби, завдяки Йому, стає більш відкритою і може показати свій богатий внутрішній світ навколишніх. А повітряний Водолій під впливом коханої починає більш глибоко ставитися до того, що відбувається.

У шлюбі

Сумісність в шлюбі і любові між чоловіком-Водолієм і жінкою-Рибами вище середнього. Сімейне життя з Рибами здатна зробити з незалежної Водолія цього домосіда. Чоловікові добре і затишно зі своєю обраницею. Між подружжям панують мир і взаєморозуміння, хоча в будинку цих жінки і чоловіки рідко буває порядок. Вони не надають особливого значення ідеальній чистоті і чудово відчувають себе у творчому хаосі, серед розкладених в безладді речей.

Риби і Водолій прагнуть спочатку зміцнити матеріальне становище, а потім замислюються про дітей. Вони багато часу приділяють вихованню дитини. Проблеми в сім’ї можуть виникнути із-за втручання чиїхось родичів або сторонніх людей.

У ліжку

щиро люблять один одного чоловіка-Водолія і жінки-Риб стосунки у ліжку складаються найкращим чином. Сумісність близька до ідеальної. При цьому вони по-різному сприймають інтимні стосунки і надають їм різний ступінь значущості.

Для дівчини-Риб сексуальна сумісність відіграє велику роль. Вона впевнена, що без неї неможливий міцний союз. Водолій додає близькості набагато менше значення і часто сприймає її лише як засіб задоволення природних потреб. Але він намагається догодити своїй обраниці, роблячи їх інтимні зустрічі романтичними і яскравими.

Парі потрібно побоюватися буденності і урізноманітнити інтимні стосунки. Інакше одноманітність може привести до розставання.

У роботі та бізнесі

Якщо в робочому союзі між Рибами і Водолієм начальником буде чоловік, то відносини складуться добре. Жінка-Риби рідко займає керівні пости. Їй не вистачає марнославства і впевненості у власних силах. Зате з Риб виходять кращі радники для чоловіків-Водоліїв.

Сумісність знаків в бізнесі висока в разі, якщо Водолій і Риби — рівноправні партнери. Тоді вони доповнюють один одного. Чоловіки-Водолії вміють налагоджувати ділові зв’язки і укладати вигідні угоди. Риби-жінки передбачають можливі проблеми і можуть прорахувати ризики. Разом вони домагаються бажаних результатів.

Плюси і мінуси відносин

Ступінь сумісності знаків зодіаку можна оцінити, виявивши основні плюси і мінуси у відносинах між Водолієм і Рибами.

Плюси Мінуси
Обидва знака — невиправні романтики. І хоча їх романтизм проявляється по-різному, але їм легко зрозуміти один одного. Таємничість Риб, яка спочатку приваблює Водолія, згодом стає дратівливим моментом. Рибам потрібно бути більш відкритими і зрозумілими.
При взаємній повазі вони підтримують один одного у сфері духовності та саморозвитку. Дівчина потребує підвищеної уваги та обмежує свободу хлопця-Водолія.
Водолій, виявляючи чуйність і делікатність, вміє заслужити довіру зовні холодною жінки-Риб. Закохана жінка-Риби часом доходить до крайнього ступеня самозречення, розчиняється в обранцеві і втрачає свою особистість.
Обидва знака не люблять конфлікти і бурхливі з’ясування стосунків. В їх спілках панують спокій, вони мирно вирішують питання. Розрив відносин стає для вразливих Риб великою трагедією. Тоді як Водолій переносить розставання легше і знаходить розраду в роботі або нових знайомствах.
Знаки здатні доповнити один одного в особистій і діловій сфері. Водолію може здаватися, що відносини з жінкою-домосідкою гальмує його розвиток. Якщо Риби не будуть давати чоловікові свободу, то союз довго не протримається.

Підходять один одному жінка-Риби і жінка-Водолій

Риба-жінка і Водолій-жінка прекрасно будують свої відносини в різних сферах життя. Вони ідеалістки, що люблять мріяти і жити в придуманих ними світах. Дівчина-Водолій відрізняється великим прагматизмом – вона оцінює події з точки зору логіки і здорового глузду. Її подруга-Риби сентиментальна, яка емоційно реагує на події.

Але дівчині-Водолію і дівчині-Рибам легко зрозуміти один одного. Вони цінують ті тонкі духовні нитки, якими зв’язала їх дружба. Як правило, вони довіряють один одному і знають, що подруга не стане плести інтриги за спиною.

Риби в будь-якому віці трохи інфантильні, і подруга-Водолій часом стає заступницею і наставником для них. Але немає більш кращого слухача і порадника, ніж жінка-Риби. Водолій цінує це якість у своїй приятельці.

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Риби висока і в разі, коли жінки перебувають у близькому спорідненні. Мати-Риби виявляє справжнє самопожертву щодо дочки. Вона зробить все для її щастя, навіть якщо подання про щастя у матері і дочки відрізняються. Мати-Водолій може здатися дещо холодною по відношенню до дочки-Рибам. Але вона не стане дорікати дочку за надмірну мрійливість і не буде перевиховувати її.

В роботі та бізнесі між Водолієм і Рибами рідко виникають непорозуміння. Вони вирішують всі питання спокійно, знаходячи компроміси. Проблеми можуть виникнути із-за повільності та неуважності Риб або необов’язковості і легковажності Водолія. Але до відкритих конфліктів справа не доходить.

Чоловік-Водолій і чоловік-Риби як друзі і партнери

Хороша сумісність знаків зодіаку Риби і Водолій поширюється і на спілкування двох представників сильної статі. Водолій і Риби сповнені творчих задумів і прогресивних ідей. Обидва люблять інтелектуальні бесіди. Вони шукають нестандартні підходи для вирішення питань, виступаючи за креатив. Часто вибирають схожу сферу діяльності. У них є багато спільних тем для обговорення. З цих знаків виходить найбільше вчених і філософів.

Риби цінують одного-Водолія за те, що той не дає загрузнути в зневірі і рутині. Риби, у свою чергу, стимулюють розумову діяльність Водолія, підкидаючи нові ідеї.

Чоловік-Водолій і чоловік-Риби не мають упереджень і сприймають людей такими, які вони є. Обидва щедрі, готові на жертви заради друга. Особливо це відноситься до Риб. Чоловік цього знака віддасть не тільки останню сорочку, але і присвятити весь свій час вирішення проблем свого товариша. Водолій веде себе більш прохолодно, іноді він може забути про одного, але ніколи його не зрадить.

Ці знаки добре поєднуються як ділових партнерів. Вони не намагаються обійти партнера, а все роблять разом. Однак, Водолій не може довго фіксуватися на одній задачі. Коли йому стає нудно, він кидає проект і переключається на новий. Рибам доведеться доробляти все поодинці або слідувати за Водолієм.