Дитина-Діва: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Дів. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Діві. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Дев

Діва – врівноважений і спокійний знак зодіаку. Це представники стихії Земля. З вихованням малюків-Дів у батьків немає серйозних проблем. Але у дитячого гороскопу є і свої особливості.

Маленькі Діви примхливі і вимогливі. Вони не влаштовують скандалів без причин, але приводом може послужити будь-яка дрібниця: несмачна їжа або забруднена одяг. Все це провокує голосний плач і вимоги прибрати дратівливий чинник.

У дитинстві Діви трепетно ставляться до своїх речей і не дають їх стороннім. Вони прив’язуються до людей і місць, важко сприймають будь-які зміни. Ця риса характеру зберігається на все життя.

Дівчинка знака зодіаку Діва

Діва-дівчинко чистоплотна і старанна. Вона з радістю забирається в своїй кімнаті і допомагає мамі. Вихователі та педагоги дають їй найкращі характеристики. Але це не означає, що в дитинстві Діви ідеальні. У них є і негативні якості. Навіть астрологи не знають все про це знаку зодіаку. Маленькі Діви потайливі і неохоче діляться своїми переживаннями з оточуючими. Вони можуть написати щось у своєму щоденнику, але ніколи не скажуть мамі чи подрузі.

Для дітей цього знака любити когось- не означає показувати почуття відкрито. І це стає причиною нерозуміння. Батьки чекають прояву почуттів ніжності й подяки. Але зовні дівчинки-Діви холодні. Вони виражають емоції непомітно і інтуїтивно.

Хлопчик знака зодіаку Діва

Діва – нерішучий і боязкий знак зодіаку. Для хлопчика це часто означає розвиток комплексів. Якщо дитина опиняється під впливом наполегливих лідерів, він йде у них на поводу, але відчуває при цьому не найкращі почуття. Починає зростати невпевненість в собі і невдоволення власною слабкістю.

Щоб уникнути всіх негативних наслідків, батькам доведеться докласти чимало зусиль. Треба відразу давати характеристику діям інших дітей і пояснювати, що напористість і нахабство – не показник сили. Всього можна досягти розумом і кмітливістю.

Хлопчики-Діви не вплутуються в бійки. Вони воліють спокійні ігри і рідко потрапляють під поганий вплив. Маленькі представники знаку важко заводять друзів, але якщо зближуються з кимось, то це надовго. Приятель може бути впевнений у чесності і відданості Діви.

Опис для дошкільнят

Діти, народжені під знаком Діви, дивовижні і незвичайні. Їх звички і захоплення можуть викликати глузування у однолітків. Маленькі Діви люблять допомагати батькам. Їх улюбленими іграшками в дошкільному віці можуть стати не ляльки і машинки, а віник, совок і татів інструмент. В описі знака бажання бути корисним зазначено як одна з головних характеристик.

Важливо пояснити дитині, що це добре, підтримати його, захистити від насмішок з боку інших малюків і не відбити бажання працювати. Діви-дошкільнята виховані, тихі і спокійні. Вони не будуть брати участь у витівках, які організовують більш активні хлопці.

Яскравою рисою характеру є любов до чистоти. Діва не сяде за стіл, не помивши руки. При цьому дитина може перевірити чистоту рук не тільки у себе, але ще і у батьків. В даному випадку важливо не дати Діві можливість перегнути палицю. Любов до порядку не повинна перерости в одержимість.

Характер молодших школярів

Діти по знаку зодіаку Діва стають одними із кращих учнів у класі. Вони допитливі, кмітливі і схоплює інформацію на льоту. Навчання дається їм легко. Дівчатка і хлопчики вже 8 років можуть знати точно, чого хотіли б досягти і ким бачать себе у майбутньому.

Діви акуратні і уважні. Але у школярів є і негативна риса – нездатність адекватно сприймати невдачі. Якщо учень-Діва отримує погану оцінку, він винить у всьому себе і навіть може впасти в депресію. Батькам треба частіше хвалити його і підтримувати, якщо він отримує погані оцінки. Важливо пояснити дитині, що це всього лише позначка, а не показник того, що він поганий.

Як поводяться підлітки-Діви

Педагоги завжди дають гарну характеристику хлопчикам і дівчаткам-підліткам за знаком зодіаку Діва. Як правило, вони непогано вчаться і впевнено йдуть до своїх цілей. Представники знака до підліткового віку вже точно знають, чого хочуть, і впевнено стоять на ногах. Їх важко збити з наміченого шляху, юнаки і дівчата рідко виявляються в поганих компаніях.

Негативними рисами характеру є занудство і постійне невдоволення життям і оточенням. Діви з ранніх років вимогливі до себе і близьким, від знайомих людей чекають такого ж ставлення. Їх виводить з себе неорганізованість, відсутність пунктуальності та повільність. Діви критикують і, часом, не скупляться на колючі висловлювання. Батькам треба постаратися донести до дітей, що зауваження та висловлювання невдоволення не завжди доречні.

Сильні і слабкі сторони дитини-Діви

Діва – спокійний і розважливий знак зодіаку, діти часто досягають успіхів. Але в них є як позитивні, так і негативні якості характеру:

Сильні сторони Слабкі сторони
Гострий розум Дріб’язковість
Коректність Нетактовність
Відповідальність Емоційна холодність
Освіченість Егоїзм
Обов’язковість Помисливість
Ощадливість Сором’язливість
Пунктуальність Метушливість
Працьовитість Нерішучість
Спостережливість Примхливість
Охайність Прискіпливість
Розсудливість Заздрісність

Таблиця за Східним календарем

На характер дітей під знаком Діви впливає і рік народження. Кожному року відповідає певна тварина-символ:

Діва за Східним гороскопом Особливості характеру
Щур Володіє аналітичними здібностями
Бик Надмірно вимогливий до оточуючих і самого себе
Тигр Швидко знаходить спільну мову з новими людьми
Кролик Цілісна, максимально зібрана особистість
Дракон Любить порядок, не звертає з наміченого шляху
Змія Товариська, педантична і цікава особистість
Кінь Енергійний, емоційний, швидко занурюється в будь-яку задачу
Коза Володіє відмінним смаком і хорошими манерами
Мавпа Стриманий, вимогливий, постійний
Півень Харизматичний, товариська, перфекціоніст
Кабан Зібраний, відповідальний

Немаловажне значення має і декада народження. Це можна пояснити впливом різних планет.

Для Дів характерні особливості:

 1. Народжені в кінці серпня – емоційні, гостро реагують на невдачі. Помилка або проміжний програш здатні вивести таку дитину з рівноваги, змусити розридатися. Маленькі перемоги приводять їх у захват. Таким Дівам важливо займатися чимось, що пов’язане з емоціями.
 2. Народжені в першій декаді вересня – маленькі педанти, а місцями навіть зануди. Вони критикують усіх і все, не дають розслаблятися і собі. Такі діти знайдуть себе в заняттях, що вимагають старанності і посидючості.
 3. Народжені в другій декаді вересня – це діви в квадраті. На перфекціонізм накладається ще й чутливість, а також залежність від думки оточуючих. Вони негативно ставляться до суперечок. Їм боляче дивитися на те, як сваряться оточуючі. Такі Діви часто захоплюються музикою і живописом.

Здоров’я дитини під знаком Діви

Слабкі місця в організмі дітей-Дев – це шлунок і кишечник. Неякісна їжа легко може призвести до отруєння. Потрібно намагатися приділяти достатньо уваги дитячому меню. До шлунково-кишкових проблем можуть додатися алергія і висипання на шкірі.

Представники знаку можуть страждати душевними розладами. Вони переживають за дрібниці, засмучуються, а це відбивається на здоров’ї. Діти-Діви приховують від батьків свої проблеми, тому треба уважніше стежити за змінами в їх настрої.

Захоплення

Діви в дитинстві – захоплені творчі натури. Їх залучають різні напрямки: музика, танці і малювання. Щоб визначитися з колом, потрібно об’єктивно оцінити здібності дитини, а далі залишиться тільки підтримати його інтерес на перших порах. Коли він відчує, що в нього починає виходити, відчує смак перших перемог, прагнення досягати все більших висот буде тільки збільшуватися.

Дівчатка-Діви люблять вишивання, квіллінг і кулінарну майстерність. У них достатньо терпіння для завершення таких кропітких справ. Хлопчики цього знаку люблять читати. Їм подобається вивчати енциклопедії.

Спорт

Деякі астрологи вважають, що спорт – це не для Дів. Але значна кількість відомих спортсменів серед представників знаку говорить про зворотне. Природне наполегливість і впертість Дів дозволяють їм досягти відмінних результатів. Спорт необхідний Дівам і як засіб переключення уваги, і як можливість відпочити від інтелектуальної діяльності.

Дівчаткам і хлопчикам підходять легка атлетика, стрибки у висоту, біг і єдиноборства. Але потрібно також дивитися на здібності дитини, на його фізичні дані. У шкільні роки можна запропонувати Діві командні види спорту, щоб не розвивалися комплекси і була можливість більше спілкуватися з однолітками.

Навчання в школі

Представники знаку старанно вчаться. Часто вони стають кращими. Незважаючи на природну скромність, Діви не бояться брати на себе роль старости. І потрібно всіляко заохочувати такі пориви. Хлопчики швидко схоплюють матеріал, але намагаються не афішувати свої успіхи. Їм здається, що набагато більш престижно – проявити себе в чомусь іншому.

Діви з задоволенням допомагають однокласникам, якщо в цьому є необхідність. Прагнення до отримання знань схвалюють як вчителі, так і батьки. Але в такому ставленні до навчання є і негативний момент. Діви швидко перевтомлюються, і це призводить до нервового зриву.

Які професії підходять дітям-Дівам

Аналітичний склад розуму, старанність і терплячість відкривають перед Дівами багато доріг при виборі професії. Але представники цього знака – хороші виконавці, а не начальники. Їм не підходять керівні посади. Діви піклуються не тільки про своє здоров’я, але і про здоров’я інших. З них виходять відмінні лікарі і фармацевти.

Послідовність, старанність і гострий розум допомагають досягти успіхів у професіях, пов’язаних з грошима. Діви проявляють себе в ролі економістів і бухгалтерів. У представників знаку хороша пам’ять, вони вміють вести дискусії, з них виходять непогані психологи і юристи.

Діви непогано працюють як самотужки, так і в колективі. Начальство може повністю покластися на них. Але є у представників знаку і недолік. Вони можуть протягом довгих років працювати на одному і тому ж місці, отримуючи одну і ту ж невелику зарплату. Нечесні роботодавці цим користуються. Дівам краще обирати таку професію і роботу, які добре оплачуються, а для отримання гідної винагороди не потрібно “торгуватися”.

Сумісність дітей-Дів з батьками

Діти-Діви залежні від мами і тата. Їм важливо схвалення з боку дорослих, хоча зовні це може бути і не помітно.

З батьками певних знаків зодіаку відносини можуть складатися по-різному:

 • хороша сумісність з Раком, Козерогом, Тельцем і Дівою;
 • нейтральні відносини з Левом, Скорпіоном, Рибами і Близнюками;
 • складно взаємодіяти з Овном, Стрільцем, Водолієм і Вагами.

Батькам важливо розуміти, що фундамент їх майбутніх відносин з дитиною закладається ще з дошкільного віку. Чим далі, тим складніше буде щось виправити. Діви злопам’ятні, вони пам’ятають всі неприємні моменти.

Як виховувати сина або дочку під знаком Діви

З вихованням дитини-Діви у батьків не повинно виникнути проблем, якщо підійти до цього питання розумно. У дошкільному та молодшому шкільному віці у таких дітей немає навіть думки про те, щоб сперечатися зі старшими і не довіряти їм.

Коли Діви стають підлітками, можуть виникнути протиріччя. Але юнаки та дівчата намагаються вирішити все мирно, наводячи аргументи. Дорослі завжди можуть надати протилежні факти і постаратися переконати.

У процесі виховання Дів важливо піднімати їх самооцінку. У дорослому віці цим людям не вистачає віри в себе. Від критики краще відмовитися. Натомість варто попрацювати над собою. Діти-Діви намагаються в усьому наслідувати своїх кумирів. А в шкільному віці вони орієнтуються на поведінку матері і батька. Важливо стати гідним прикладом для маленьких Дів.

Дівчатка цього знака критично ставляться до власної зовнішності. Потрібно постаратися з ранніх років вселити дочки те, що вона приваблива і чарівна. Така впевненість придасться їй у житті. На дітей-Дів не можна тиснути емоційно і тим більше карати фізично. Втратити їхню довіру легко, а відновити потім буде складно.

Яке ім’я вибрати для дитини-Діви

При виборі імені для малюка-Діви потрібно враховувати, що воно повинно підтримувати основні характеристики знака: посилювати логіку, проникливість і самовладання.

Дівчатам підійдуть варианты:

 • Клара;
 • Жанна;
 • Тамара;
 • Ирина;
 • Елена;
 • Галина;
 • Алла.

Хлопчикам варто давати імена, що врівноважують характер.

Підійдуть следующие:

 • Станислав;
 • Николай;
 • Сергей;
 • Василий;
 • Петр;
 • Иосиф;
 • Георгий.

В астрологічних календарів представлені найбільш відповідні імена для кожної дати народження. При їх складанні враховували вплив планет і характер зодіакального знаку. Є можливість вибору. Для всіх дат запропоновано кілька варіантів.