Камінь для знака зодіаку Близнюки: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Близнюки. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Близнюкам щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Близнюки

Близнюки – люди часто суперечливі і мінливі. Нерідко їм самим заважає така суперечливість. Вони є яскравими представниками повітряної стихії. Знаком зодіаку Близнюки підходять певні дорогоцінні камені та мінерали, але важливо правильно їх вибирати.

Назв відповідних каменів багато: берил, топаз, смарагд, аквамарин, агат, аметист або місячний камінь. Всі вони врівноважують характер Близнюків і допомагають відновити сили. До вибору талісмана варто поставитися серйозно, так як невідповідний амулет здатний залучити неприємності або стати причиною проблем зі здоров’ям.

По даті народження

Близнюки – повітряний знак зодіаку, до якого ідеально підходять за гороскопом камені синіх, блакитних, зелених і рожевих відтінків. Важливо, щоб амулет був близький по енергетиці. Але навіть в межах одного знака характери можуть сильно відрізнятися, так як домінуючі планети різні.

Астрологи радять вибирати камені по декадах народження:

 • 21.05-30.05 – гірський кришталь, турмалін, смарагд, місячний камінь, малахіт, нефрит, янтар і жовтий турмалін. Домінуюча планета – Юпітер, тому таким Близнюкам властива практичність, націленість на результат, а камені посилюють позитивні риси характеру.
 • 1.06-10.06 – бурштин, александрит, хризопраз, жовтий агат і цитрин. Близнюки перебувають під впливом Марса, у них сильно розвинене творче начало, яке потрібно підживити відповідними камінням.
 • 11.06-20.06 – смарагд, бурштин, топаз, турмалін або олександрит. Домінуюча планета – Сонце. У цей період народжуються лідери, а грамотно підібраний амулет тільки посилить здатності керувати.

Щоб більш точно дізнатися свій камінь, можна орієнтуватися на дату народження.

Близнюкам підійдуть такі амулети:

Дата народження Камінь
21.05 Смарагд
22.05 Корал
23.05 Хризопраз
24.05 Олександрит
25.05 Нефрит
26.05 Лазурит
27.05 Аметист
28.05 Малахіт
29.05 Берил
30.05 Гірський кришталь
31.05 Цитрин
1.06 Перли
2.06 Хризопраз
3.06 Олександрит
4.06 Цитрин
5.06 Місячний камінь
6.06 Опал
7.06 Хризопраз
8.06 Берил
9.06 Бурштин
10.06 Нефрит
11.06 Сардонікс
12.06 Олександрит
13.06 Смарагд
14.06 Агат
15.06 Нефрит
16.06 Берил
17.06 Турмалін
18.06 Бурштин
19.06 Бурштин
20.06 Місячний камінь
21.06 Смарагд

Якщо камінь, відповідний по даті народження, чомусь бентежить, людина відчуває по відношенню до нього суперечливі почуття, краще вибрати той, який відповідає найближчими днями. Амулет повинен подобатися своєму власникові.

По року народження

На характер Близнюків впливає і рік народження, кожному з яких присвоєно певний знак зодіаку за Східним календарем або тварина-символ.

Каміння, відповідні знаку Близнюки за роками народження:

Тигр Місячний камінь
Півень Перли
Кабан Берил
Кролик Смарагд
Бик Берил
Мавпа Олександрит
Вівця Місячний камінь
Дракон Аквамарин
Кінь Перли
Собака Смарагд
Змія Агат
Свиня Нефрит

Збіг по даті і року не обов’язково. Можна вибирати той камінь, який більше подобається, від якого відчувається потужна енергетика.

Камені-талісмани для Близнюків-жінки

Близнюки-жінки володіють широким кругозором і легко пристосовуються до нових умов. Є камені, які підходять цього знаку зодіаку найбільше – їх потрібно носити для набуття внутрішньої гармонії. Вибирати можна за властивостями каменю і дату народження.

Для жінок підходять талісмани:

 1. Сапфір – символ оптимізму, сили і бадьорості. Камінь знімає напругу під час конфліктів і покращує здоров’я. Вважається, що мінерал пов’язаний з космосом, тому покращує екстрасенсорні здібності.
 2. Перли – символ вірного кохання і щасливого життя. Камінь залучає удачу і допомагає пройти випробування, які випадають на життєвому шляху. Астрологи рекомендують носити жінкам-Близнюкам перлинні намиста, якщо в стосунках з коханою людиною не все гладко.
 3. Малахіт – мінерал зеленого кольору. Він допомагає Близнюкам довести задумане до кінця і дарує їм запас енергії. Малахіт робить представниць знака більш життєрадісними та поліпшує стан здоров’я.
 4. Бурштин – камінь мудрості і спокою. Змушує Близнюків думати над своїми діями і приймати правильні рішення. Бурштин підсилює життєву енергію, а також покращує організаторські здібності.
 5. Місячний камінь – незамінний талісман для невгамовної жінки-Близнюки. Камінь пом’якшує емоції, утихомирює і направляє енергетику власниці вглиб, змушуючи уважніше поглянути на свої проблеми.
 6. Яшма – дарує мудрість, силу передбачення і внутрішню гармонію. Камінь допомагає вилікувати жіночі хвороби.
 7. Гірський кришталь – відновлює внутрішню гармонію, приваблює успіх в любовних справах. Камінь прояснює розум, сприяє налагодженню зовнішніх контактів і зв’язків.
 8. Турмалін – знімає нервову і м’язову напругу, допомагає стати більш незалежною від громадської думки. Камінь рятує свою власницю від душевного болю, створює внутрішню гармонію і коригує негативні риси характеру.
 9. Смарагд – приносить удачу в особистому житті та у державних справах, зміцнює здоров’я і оберігає від вступу в авантюри.
 10. Хризопраз – різновид халцедону. Це потужний оберіг для Близнюків, які мають свій бізнес. Камінь приносить удачу в будь-яких починаннях і допомагає просунутися по кар’єрних сходах. Талісман захищає свою власницю від неприємностей. З його появою в житті жінки починається ” біла смуга.

В якості оправи для каменів жінкам краще вибрати золото. Воно посилює властивості амулетів.

Камені-обереги для Близнюків-чоловіки

Деякі природні мінерали підсилюють чоловічу енергетику. Близнюкам часто не вистачає впевненості в своїх силах і правильності прийнятих рішень. Талисмани допомагають виправити ситуацію.

Для чоловіків цього знака зодіаку більше підходять такі камені:

 1. Берил – недорогий мінерал зеленуватого відтінку. Він допомагає заспокоїтися і врівноважує вибуховий характер Близнюків. Камінь знімає роздратування і покращує настрій.
 2. Топаз – зміцнює імунітет, покращує здоров’я, наділяє свого володаря здатністю мислити позитивно. Камінь рятує від туги і депресивного стану, а також оберігає від пристріту. Чоловікам він приносить удачу в справах.
 3. Аквамарин – потужний амулет, що оберігає від зла і обману. Його рекомендують носити чоловікам, які займаються бізнесом. Аквамарин покращує стосунки з протилежною статтю. У давнину люди вірили, що камінь навіть нейтралізує дію будь-якого отрути. Талісман з аквамарином допомагає знайти вірних друзів, продовжити молодість і красу. Але астрологи радять Близнюкам носити невеликі камені такого інтенсивного відтінку, щоб не порушити енергетичний баланс.
 4. Агат – камінь з потужною енергетикою. Сильним чоловікам він допомагає розвивати дар ясновидіння, а слабких захищає від зовнішнього впливу і оберігає від труднощів, які на даний момент людина не може подолати. Мінерал благотворно впливає на зір і нормалізує травлення.
 5. Аметист – сильний оберіг, сприяє омолодженню і зміцнює здоров’я. Аметист покращує фінансовий добробут, знімає тривогу і стрес, робить позитивний вплив на психічне здоров’я.
 6. Олександрит – камінь, що має властивість попереджувати свого власника про небезпеку. Він змінює колір, а при появі на його поверхні жовтих плям потрібно бути обережніше. Від такого талісмана краще не відмовлятися морякам, військовим і акторам. Олександрит благотворно впливає на всі сфери життя.

Чоловіки можуть носити каміння у вигляді запонок, браслетів-чоток або амулета. В якості металу для оправи підійде золото або срібло.

Камінь-амулет для Близнюків-дитини

Талісмани носять не тільки дорослі, але і діти. Якщо дитина – Близнюки за знаком зодіаку, його камені:

 1. Тигрове око – допомагає покращити увагу, посидючість, зміцнює пам’ять і розвиває логічне мислення.
 2. Малахіт – розвиває творчі здібності і покращує пам’ять.
 3. Бурштин – позитивний камінь, зміцнює впевненість у власних силах.
 4. Місячний камінь – допомагає налагодити контакт з однолітками.
 5. Агат – заспокоює занадто активної дитини.

Діти-Близнюки допитливі і рухливі. Іноді гіперактивність заважає навчанню, а амулети допомагають виправити ситуацію, врівноважуючи характер.

Грошові камені для Близнюків

Близнюки діяльні, активні, для них важливе визнання у професійній сфері, а також набуття фінансової незалежності. Щоб домогтися бажаного як можна швидше, варто вибрати один з грошових амулетів, придатних для знака:

 1. Хризопраз – залучає удачу, допомагає пробитися по кар’єрних сходах, захищає від надмірних витрат, підтримує Близнюків, схильних до ризику і авантюр.
 2. Цитрин – обмежує азартні пориви, допомагає власникові більш раціонально використовувати кошти. Камінь розвиває інтуїцію, що важливо при виборі ділових партнерів.
 3. Олександрит – незамінний для людей, які займаються підприємницькою діяльністю.
 4. Смарагд підтримує постійний джерело доходу і примножує його.

Камені для залучення грошей можна носити не тільки на собі як амулети, але і класти на робочий стіл. Фігурки з хризопразу і цитрину притягують удачу.

Камені на любов

Мінливість натури Близнюків може зіграти з ними злий жарт і стати перешкодою для побудови гармонійних стосунків. Амулети допомагають врівноважити характер і добитися успіхів на любовному фронті.

Близнюкам підходять:

 1. Смарагд – робить представників знаку більш серйозними, допомагає зробити правильний вибір.
 2. Гірський кришталь – збільшує привабливість Близнюків в очах представників протилежної статі.
 3. Турмалін – привертає любов і щастя.
 4. Перли – допомагає юним дівчатам знайти другу половинку.

Магія гірського кришталю і турмаліну проявляються, тільки якщо власник або власниця має безкорисливі помисли. Важливо хотіти побудувати гармонійні стосунки, а камені тільки допомагають це зробити.

Камені, поліпшують здоров’я

Близнюки не відрізняються міцним здоров’ям. Часто вони хворіють через свою забудькуватість і легковажності. Вони просто забувають стежити за собою і відвідувати лікарів.

Камені, які допоможуть поліпшити стан:

 1. Малахіт – відповідає за сон, зміцнює стан нервової системи.
 2. Олександрит – знімає напругу і втому.
 3. Аметист – допомагає при вирішенні проблем із сечостатевою системою.
 4. Агат – підвищує імунітет.
 5. Турмалін – позитивно впливає на роботу опорно-рухового апарату, допомагає позбутися болю в суглобах.
 6. Олександрит – рекомендують носити людям із захворюваннями серцево-судинної системи.

Всі камені допомагають покращити стан здоров’я, але це всього лише допоміжні засоби. Не можна розглядати їх як основну частину терапії.

Камінь на удачу і щастя

Деякі амулети вважаються універсальними. Вони привертають щастя, удачу та успіх.

Для Близнюків підійдуть:

 1. Бурштин – покращує позитивний настрій, допомагає прийняти багато неприємні ситуації, робить людину щасливою.
 2. Яшма – додає впевненості у собі, допомагає налагодити контакти з оточуючими.
 3. Аметист – покращує настрій, допомагає пережити розставання з коханою людиною.

Всі мінерали позитивно впливають на енергетику Близнюків. Якщо вони подаровані люблячою людиною, їх сила багаторазово збільшується.

Камінь для Близнюків від пристріту

Близнюки – досить прямолінійні люди. Іноді вони кидають фрази, які можуть не сподобатися співрозмовникам. У представників знаку вистачає заздрісників і ворогів.

Для власного захисту потрібно використовувати камені:

 1. Олександрит – оберігає від пристріту.
 2. Тигрове око – зміцнює захисні сили, захищає від псування.
 3. Турмалін – допомагає відвадити недоброзичливців.
 4. Місячний камінь – покращує інтуїцію, захищає від ворогів.
 5. Хризопраз – оберіг від пристріту.

Кільце з тигровим оком може передвіщати проблеми зі здоров’ям або справжню біду. У таких ситуаціях воно трохи важчає і починає заважати.

Якого кольору краще вибрати камінь

Колір каменя за знаком зодіаку Близнюки має важливе значення.

При виборі амулета враховують колірні характеристики кожного:

 1. Білий – символізує чистоту, наївність, відвертість і щирість. Білі камені збагачують енергію людини і допомагають досягти досконалості.
 2. Жовтий – відтінок багатства і тепла. Камені захищають від стресу, покращують здоров’я і допомагають досягти фінансового благополуччя.
 3. Зелений – символ гармонії і відродження життя. Зелені амулети покращують добробут свого власника.
 4. Блакитний – символ спокою. Камені допомагають досягти гармонії у всіх сферах життя.
 5. Фіолетовий – підсилює здібності до ясновидіння, покращує фінансове благополуччя.

Близнюкам більше підходять напівпрозорі камені ніжних відтінків. Червоні і яскраво-рожеві амулети для представників цього знака дуже агресивні.

Небажані камені для Близнюків

Не всі камені приносять Близнюкам удачу і везіння. Деякі мінерали астрологи не радять носити. В першу чергу це чорні амулети і талісмани похмурих відтінків. Вони притягують невдачі і провокують проблеми зі здоров’ям.

А також близнюкам не рекомендують носити:

 1. Рубін – притягує невдачі у всіх сферах життя, робить Близнюків дратівливими і може увігнати в депресію.
 2. Альмандин – залучає негатив, печаль і самотність.
 3. Змійовик – схиляє господаря або господиню до порочному поведінки.
 4. Діамант – приносить нещастя.

Близнюкам не рекомендується носити дорогі камені. Для них це дуже потужна енергетика, здатна викликати дисбаланс у всіх сферах.

Як правильно носити каміння Близнюкам

Камені носять в прикрасах, у вигляді амулетів. Є правила, які допомагають використовувати мінерали з максимальною користю:

 1. Камені повинні контактувати з шкірою. Не можна носити в кишені або декоративної сітки з дорогоцінних металів, а також поверх одягу.
 2. Носіння амулетів повинно бути регулярним, а не від випадку до випадку.
 3. Знімати прикраси з камінням іноді можна і потрібно, але краще не виставляти їх на загальний огляд, а відразу класти в скриньку.
 4. не Можна давати свої амулети комусь носити. Не варто брати у інших людей прикраси з камінням, особливо якщо у них нещаслива доля або важка енергетика.

Іноді талісмани символізують про майбутні невдачі. Камені можуть змінити колір або стати помітно важче. У таких ситуаціях потрібно зняти прикрасу і помістити його на декілька хвилин в розчин солі. Це найпростіша процедура очищення.

Рекомендації для Близнюків – як вибрати свій камінь

При виборі каменю варто дотримуватися низки універсальних порад. Вони допоможуть придбати ідеальний талісман:

 1. Камінь не повинен мати відколів і тріщин. Якщо дефекти виникли в процесі експлуатації, від носіння таких талісманів краще відмовитися.
 2. не Можна купувати мінерали або прикраси з рук і в ломбарді.
 3. Чим більше камінь, тим більше його сила.
 4. Не варто вибирати прикраси, в яких скомбинировано відразу кілька каменів. Мінерали взаємодіють один з одним на енергетичному рівні, що не завжди добре. Невдала комбінація зробить прикраса марним.

Астрологи радять не вдягати на себе кілька амулетів відразу. Близнюкам достатньо одного активного каменю. Через деякий час, якщо захочеться поліпшити якісь інші сфери життя, можна поміняти прикраса, а попередній талісман прибрати в скриньку на час.