Жінка-Риби і чоловік-Терези: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рибами і чоловіком-Терезами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Ваги-чоловік і жінка-Риби в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Риби і чоловік-Терези як пара

Риби-жінка і чоловік-Терези можуть створити міцний союз. У ньому чуттєвий і поривчастий характер Риб врівноважується дипломатичністю і легкістю Ваг. Сумісність знаків зодіаку в різних областях життя може варіюватися від 50 до 80 відсотків. Вона залежить від віку, духовної зрілості партнерів і їх бажання бути разом.

Як правило, у відносинах жінки-Риб і чоловіків-Терезів панують мир, спокій і повагу. Вони уникають конфліктів, але, часом, ухиляються від щирих розмов. У цій парі не киплять пристрасті, але зате багато ніжності, делікатності і взаємної турботи.

Плюси відносин

У відносинах жінки-Риб і чоловіків-Терезів є ряд позитивних моментів, які впливають на сумісність цих знаків.

Основні плюси:

 • високе взаєморозуміння;
 • спорідненість душ і однакові життєві установки;
 • вишуканість манер і естетичність обох партнерів;
 • романтичне уявлення про світ;
 • хороша сумісність в інтимній сфері;
 • вміння уникати сварок і розбіжностей;
 • м’якість і делікатність партнерів.

Мінуси відносин

Союз Ваг-чоловіки та жінки-Риби не позбавлений недоліків.

Мінуси відносин:

 • невміння планувати на майбутнє;
 • пусте і відірване від земних реалій ставлення до життя обох знаків;
 • недовірливість і надмірна образливість дівчата-Риб;
 • марнотратство і трата грошей на непотрібні речі і задоволення;
 • закритість чоловіків-Терезів і небажання обговорювати важливі проблеми;
 • прагнення Риб розчинитися в партнері і втрата ними індивідуальності.

Сумісність Риб-жінки і Ваг-чоловіки в дружбі

Дружба між жінкою-Рибами і чоловіком-Терезами зазвичай виникає в юності на ґрунті спільних захоплень. Якщо вони не пов’язані навчанням або роботою, то хлопець-Ваги навряд чи зверне увагу на тиху дівчину-Риби. Його приваблюють більш яскраві і оригінальні жінки.

Дівчина-Риби більш відкрита в дружніх відносинах. Вона прагне розповісти своєму приятелеві про власні переживання та мрії. Хлопець-Ваги не завжди готовий її слухати: Риби можуть набриднути йому зі своїми душевними виливами.

Але якщо чоловік зрозуміє, як йому пощастило з подругою, то зможе їй довіряти і в її особі знайде уважного слухача і вірного порадника. Сумісність знаків зодіаку в дружбі хоча і не ідеальна, але тримається на досить високому рівні.

Сумісність Ваг-хлопця і Риб-дівчата в любові

Дівчина-Риби і хлопець-Ваги — романтичні натури. Вони мріють про ніжності, ласки, повному взаєморозумінні і злиття душ. Познайомившись, можуть вирішити, що шукали саме цієї людини. Їх любов наповнена красою, теплом і витонченістю. Однак сумісність знаків зодіаку в любові не досягає високого показника.

Через деякий час дівчина-Риби може зрозуміти, що Ваги занадто легковажні і непостійні для неї. Вона потребує більш ґрунтовного і надійному партнері, поруч з яким можна відчувати себе маленькою, вразливою дівчинкою.

Терезам-хлопцеві бракує яскравості, експресивності та непередбачуваності. Йому стає нудно з покірною, ніжною, коханою, особливо якщо та в прагненні догодити втрачає себе як особистість. Проблем можна уникнути при глибоких почуттях і прагненні бути разом.

Сумісність пари в ліжку

Дівчина-Риби і чоловік-Терези мають непогану сумісність в ліжку. Але для того, щоб партнерка змогла розкритися і проявити всю свою сексуальність, необхідно час. Риби не відокремлюють секс від спорідненості душ. Дівчині потрібні довгі прелюдії і романтичний настрій. Вона любить ніжитися в обіймах обранця.

Чоловік-Терези більш практично підходить до інтимного життя. Його пригнічують занадто тривала підготовка і розмови по душам. Але в цілому, якщо пара знайде спільну мову, стосунки у ліжку будуть влаштовувати обох. Дівчина-Риби любить експерименти та різноманітність, тому її партнеру-Терезам не доведеться нудьгувати.

Дівчина-Риби і чоловік-Терези в шлюбі

Ставши чоловіком і дружиною, Риби-дівчина і Ваги-чоловік продовжують витати в хмарах, насолоджуючись своїми почуттями. Вони обходять гострі кути, не сваряться через дрібниці, відносяться один до одного ніжно і делікатно.

Проблеми виникають в матеріальній сфері. Обоє занадто легковажно ставляться до розподілу фінансів, не вміють планувати покупки і витрати. Дружина-Риби може звинувачувати чоловіка у нездатності заробити, хоча сама не вміє економити. Нові труднощі виникають після народження дітей. У подружжя різні погляди на їх виховання, обидва недостатньо суворі і послідовні.

Шлюб триватиме довгі роки і буде щасливим, якщо хтось із подружжя візьме на себе роль глави сім’ї і буде з нею успішно справлятися. Але по своїй природі і дівчина-Риби, і чоловік-Терези є відомими і потребують керівника.

Якими батьками будуть жінка-Терези і чоловік-Риби

Ваги-чоловік і Риби-дівчина люблять своїх дітей і приділяє їм максимум уваги. Батько-Ваги використовує будь-який привід, щоб прищепити спадкоємцям норми моральності, розвинути їх інтелект і урізноманітнити дозвілля. Він цікавиться їх навчанням і намагається у всьому допомогти.

Мама-Риби ніжна і велелюбна. Їй не вистачає строгості і наполегливості. Вона часто балує малюків, з-за чого виникають розбіжності з чоловіком. Однак мати-Риби досягає послуху вмовляннями і довірчими бесідами. Риби і Ваги, незважаючи на різний підхід до виховання, доповнюють один одного. Сумісність знаків в ролі батьків тримається на середньому рівні.

Ділова сумісність Ваг-чоловіки і Риб-жінки

Ці знаки зодіаку добре уживаються в одному колективі як рівноправних колег. Вони неконфліктні, можуть виручити і підказати найкраще рішення. Але їм не слід удвох працювати над проектом. Ні Риби, ні Ваги не готові взяти на себе ініціативу і відповідальність. Чоловік-Терези довго розмірковує над одним завданням, не наважуючись приступити до її виконання. А жінка-Риби часто відволікається і витає в хмарах. Їм потрібен хтось, хто б керував їхньою діяльністю.

Якщо один із знаків є начальником, сумісність підвищується. Ваги-чоловік може загорітися ідеєю і залучити до її реалізацію всіх підлеглих. Проте він виявляє поблажливість до підлеглої-Рибам, що розхолоджує її і знижує ефективність праці.

Начальниця-Риби рідко буває честолюбної. Вона цінує виконавчого співробітника-Ваги. Чоловікові комфортно працювати під її керівництвом.

Як чоловікові-Терезам завоювати жінку-Риби

Жінка знака зодіаку Риби часто в душі залишається беззахисною дівчинкою, яка потребує довірену особу і захисника. Вона вибирає чоловіків, ідучи за покликом серця, а не оцінюючи розміри гаманця чи суспільне становище. Жінка-Риби з вдячністю ставиться до подарунків. Але найбільше цінує щирість, теплоту і нематеріальні знаки уваги.

Щоб завоювати серце дівчини-Риб, чоловік знака зодіаку Терези повинен продемонструвати своє вміння вислухати і зрозуміти. А вислуховувати доведеться багато, так як душу зовні тихої дівчини часто роздирають суперечності. Риби схильні до меланхолії. На щастя, хлопець-Ваги володіє легким характером і чудовим почуттям гумору, він зуміє розвеселити обраницю.

Розмови про сім’ю, дім і дітей не збентежать дівчину-Риб. Вона орієнтована на тихе сімейне життя. Риби — один з найбільш мрійливих і відірваних від реального світу знаків. Вони створюють свій ідеальний світ і бачать майбутнє поруч з чоловіком, підтримує їх цінності.

Як Рибам-дівчині закохати в себе чоловіка-Терези

Ваги-чоловік має не дуже високу сумісність з Рибами-жінкою, тому їй доведеться докласти зусиль, щоб захопити собою представника цього знака. Чоловіки-Терези звертають увагу на яскравих, впевнених в собі і успішних жінок.

Дівчата-Риби зазвичай мають спокійною і невычурной красою. Потрібен час і вдалий збіг обставин, щоб Ваги змогли оцінити всі її переваги і зрозуміти, що перед ним чуттєва, глибока натура. Для знайомства підійде вечірка або поїздка з компанією за місто.

Чоловік-Терези — естет, який помічає помилки у зовнішності та поведінці. Дівчині-Рибам потрібно вибрати вишуканий стиль одягу і бути завжди доглянутою. Риби позбавлені вульгарності, тому не варто турбуватися про манери. Звернути на себе увагу Ваг допоможе участь в цікавій розмові, висловлювання своєї точки зору. Ваги мріють зустріти дівчину-однодумницю. Йому важливо, щоб обраниця розділяла його інтереси і була близька по духу.

Як дівчина-Риби і хлопець-Терези поводяться при розставанні

Хлопець-Ваги і дівчина-Риби однаково болісно ставляться до розставання, Особливо, якщо вони перебувають у шлюбі.

Чоловік-Терези навіть при невірність коханої довго не зважиться на розрив. Він буде коливатися і давати собі час подумати. Після свого відходу може знову повернутися і спробувати почати відносини з чистого аркуша. Не зумівши пробачити зради, чоловік-Терези шукає заспокоєння в роботі, хобі, спілкування з друзями або в стосунках з іншою жінкою. Наважившись на розлучення, перестане спілкуватися з колишньою коханою, викресливши її зі свого життя.

Жінка-Риби постарається утримати чоловіка поруч із собою. Вона спритний маніпулятор може використовувати різні психологічні прийоми, щоб запобігти розставання. Улюблений спосіб маніпулювання — викликати до себе жалість або пробудити у Терезів почуття провини. Сама вона рідко виступає ініціатором розриву. Якщо у відносинах щось піде не так, жінка-Риби займеться самокопанням і буде вишукувати причини охолодження почуттів. Зважитися на відхід від чоловіка зможе, лише все зваживши і зрозумівши, що відновити втрачене вже не можна.

Як парі знайти спільну мову

Для того, щоб дівчині-Рибам і хлопцеві-Терезам підвищити сумісність, потрібні бажання і щире спілкування. Не потрібно уникати незручних тем і робити вигляд, що все добре. Добросердечний розмову і делікатне з’ясування у другої половини – що її не влаштовує в стосунках – допоможуть встановити гармонію.

І Риби-жінка, і Ваги-чоловік по своїй природі неконфліктні. Це дві людини з тонкою інтуїцією і знанням психології, тому їм буде нескладно знайти спільну мову. Навіть якщо з’ясується, що їх цілі та уявлення про майбутнє не збігаються, спокійне обговорення допоможе все прояснити і прийти до компромісу. Недомовки і копящиеся образи зруйнують крихкий союз, а довіра і щирість зміцнять його.

Щоб пара могла жити без потрясінь, кожен повинен взяти на себе частину обов’язків, а не перекладати їх на плечі партнера. Дівчині-Рибам потрібно боротися зі своєю інфантильністю і бажанням маніпулювати, а чоловік-Терези міг би стати більш уважним до коханої.