Сумісність Діви з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Дів з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Діві-чоловікові, з ким буде комфортно Діві-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Діви з усіма знаками зодіаку

Відповідальні та практичні Діви відносяться до стихії Землі. У них відмінна сумісність з усіма земними знаками – Козерогами, Тільцями і Дівами. Вони розуміють один одного, їх об’єднує прагнення до матеріального збагачення.

Гармонійне поєднання за гороскопом і з представниками стихії Води: працьовиті Діви знайдуть підтримку у спокійних і впевнених Раків, ніжних Риб і цілеспрямованих Скорпіонів. Пристрастей у спільному житті точно не буде, зате спокій і впевненість у завтрашньому дні забезпечені.

А от з ким Діва не сумісна з багатьма параметрами, так це з вогняними і повітряними знаками. У першому випадку вона втратить спокою і впевненості. До того ж їй чужі пристрасті і відвертості. З представниками стихії Повітря Діві буде некомфортно – вони багато говорять, але виконувати задумане не завжди збираються. Відсутність раціоналізму в людях дратує Діву, а незібраність просто злить. Тому тривалі гармонійні відносини з цими знаками навряд чи вийде.

Діва з Овном

Владний і категоричний Овен стане пригнічувати Діву. Якщо Діва погодиться на такий стан речей, то союз можливий. Розподіл ролей складеться таким чином, що Овен буде заробляти гроші, а Діва займеться побутом.

Мінусом таких відносин може стати лінь і упертість Баранів. А ще Діва може поміняти свої плани і вийти з тіні Овна, що йому точно не сподобається.

Діва з Тельцем

Ідеальною парою можна назвати Тільця і Діву. Їх об’єднає схоже світогляд і гармонія в інтимному житті.

З Тельцем у Діви не буде палких пристрастей, але затишний і теплий будиночок з каміном забезпечений. Вони побудують міцну сім’ю, в якій буде декілька дітей.

Діва з Близнюками

Це люди з різними поглядами на життя, які навряд чи протримаються довгий час без серйозних конфліктів. Можливий невеликий роман, в якому Близнюки розчарують Діву своєї непрактичностью і марнослів’ям. Близнюкам також некомфортно жити в рамках сталості Дів.

Якщо пара вирішить створити сім’ю, то обом доведеться постійно йти на компроміси: Близнюкам стає серйозніше, а Дівам менш вимогливими.

Діва з Раком

Консервативний і серйозний Рак може скласти Діві вдалу партію. За життя вони рухаються в одному напрямі – у бік сімейного благополуччя.

Проте впертість Раку може спровокувати конфлікти, розв’язати які Діві буде непросто. Якщо їй набридне ця риса характеру обранця, вона зважиться на розрив відносин.

Діва з Левом

Левова енергетика може залучити Дів. Але далі закоханості справа навряд чи піде. Леви шукають пристрасних партнерів і не зможуть довго перебувати з практичною Дівою. А її може налякати така спритність і меркантильність Львів.

До того ж останні люблять перебувати в оточенні залицяльників, але така увага до другої половинки Діва точно терпіти не буде.

Діва з Дівою

Дві Діви зможуть комфортно співіснувати разом в молодому віці. Тоді їх об’єднають схожа енергетика і любов до інтелектуальних розмов.

З віком може стати нудно. Створюється враження, що читаєш одну і ту ж книгу багато років поспіль. До того ж багато Діви, дорослішаючи, стають більш закритими і замкнутими.

Діва з Вагами

Повітряні Ваги дуже мрійливі і не зазнають жорсткого консерватизму. Їм хочеться романтики і прогулянок під місяцем, а більшість Дів на таке не здатні. Але якщо закохані підуть на компроміс і ставитимуться один до одного з розумінням, утворюється міцна сім’я.

В інтимному житті Ваги і Діва відмінно підходять. Пристрастей тут точно немає, зате є ніжність і турбота про партнера.

Діва зі Скорпіоном

Яскравим і емоційним Скорпіонам комфортно і легко поруч з Дівами. До тих пір, поки Діви не стануть влаштовувати моралей. Скорпіон може не витримати критики в свою адресу.

Але якщо Діви будуть м’яко маневрувати і уникати гострих кутів у відносинах, їх чекає щасливе спільне життя з Козерогами: шлюб, будинок з дітьми і безхмарне життя.

Діва зі Стрільцем

Ці протилежні особистості можуть притянуться для короткого роману. Діви мріють про затишок і спокій, а Стрільці про підкорення черговий гірської вершини. Якщо між ними спалахне почуття, то швидко згасне під вагою побутових проблем.

Їх, до речі, доведеться самотужки вирішувати практичною Діві, поки Стрілець буде жити в своє задоволення. Розрив неминучий, якщо обидва партнери не прийдуть до компромісу.

Діва з Козерогом

Щасливий шлюб з розрахунку – це про Діву і Козерога. Вони обоє живуть “холодною головою”, а не емоціями, і мають схожі цілі. Разом вони досягнуть добробуту і створять міцну сім’ю.

Єдиний мінус таких стосунків – відсутність чуттєвості й романтики. З віком Діві може захотітися більше душевного тепла, яке Козеріг не завжди здатний дати.

Діва з Водолієм

Між Дівою і Водолієм з перших хвилин спілкування може виникнути симпатія. Проте з часом товариськість і безліч друзів Водолія стануть дратувати замкнуту Діву. А Йому набридне нескінченна рутина.

На цьому грунті у закоханих часто виникають конфлікти. Якщо вони не спробують досягти згоди, то не зможуть зберегти відносини.

Діва з Рибами

Спочатку Діву може трохи дратувати емоційність і вразливість Риби. Але якщо вони зможуть знайти спільні точки, то надалі все складеться найкращим чином.

Діва отримає необхідні їй душевне тепло і спокій, а Риба навчиться у неї практичності і раціональності. Разом вони подолають всі життєві перешкоди і створять міцну сім’ю.

Таблиця сумісності Діви з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми писали про сумісність Діви з іншими знаками зодіаку. Для наочності ми підготували таблицю, в якій коротко описали, як складуться її відносини з кожним з них.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Важко ужитися разом Плідна дружба
Телець Ідеальна пара Близькі друзі
Близнюки Доведеться працювати над стосунками Приятелі з різними інтересами
Рак Вдала партія Загальні погляди на життя
Лев Закоханість, частіше без продовження Спілкування на рівні “привіт – поки”
Діва Хороші взаємини Міцна дружба
Ваги Обом доведеться йти на компроміси Схожі захоплення
Скорпіон У майбутніх відносинах повинні бути зацікавлені обидві Взаємовигідне співробітництво
Стрілець Складні відносини Невимушене спілкування
Козеріг Гармонійна пара Одна команда
Водолій Часті конфлікти Приятелі
Риби Успішний союз Кожен чогось навчиться один у одного

Які знаки зодіаку підходять Діві

Для відносин та спільного життя Діві більше підходять водяні знаки. Комфорт і благополуччя чекає Діву з Раками, Скорпіонами і Рибами: вони не виявляють пристрасті, але можуть стати надійною опорою в сімейному житті.

Краща сумісність у Діви з Тельцем і Козерогом. Вони налаштовані на створення міцних відносин, мають практичний підхід до життя і величезну силу волі. Двох Дів теж можна вважати вдалим тандемом, якщо в подальшому однією з них не захочеться шукати пригод.

Ідеальна сумісність з Дівою-жінкою

Жінка-Діва незалежна і самостійна. Ті ж якості вона чекає побачити і в чоловікові. Ідеальний знак зодіаку для неї – серйозний і зібраний Тілець. Їх сумісність виявляється не тільки в ліжку, але і в побуті. Схожі інтереси і відсутність боротьби за лідерство тільки зміцнять їх бажання бути разом. У такій парі Діва буде берегинею сімейного вогнища, а Телець – здобувачем. Союз має великі фінансові перспективи, ці відносини триватимуть довгі роки.

Найкращу пару з Дівою-дівчиною складе чоловік-Риби. Він може годинами слухати її настанови і не проявляти агресії. Розумна і практична Діва легко повертає мрійливих Риб з небес на землю. З нею останні стають більш радісними і рідше піддаються меланхолії.

Взаємна любов і успішний шлюб забезпечений Діві з пробивним Козерогом. Діва надасть такому чоловікові верховенство в сім’ї, а сама займеться вихованням дітей і будинком. Основою такої сім’ї стане взаємна повага і підтримка. Діва завжди подбає про здоров’я Козерога, а він завжди підтримає морально у важкі хвилини.

Кращий знак для Діви-чоловіки

Діва-чоловік – практичний, йому чужі мексиканські пристрасті. Від партнерки хоче отримати розуміння і повагу. З дівчиною-Тельцем відчує турботу і спокій. Разом вони будуть прагнути до фінансової спроможності, багато працюючи. Вільний час стануть проводити вдвох за улюбленим фільмом або сімейною вечерею.

З дівчиною-Козерогом у чоловіка-Діви можливий міцний і надійний союз. Початком їх відносин може стати службовий роман, який розростеться в повноцінну сім’ю. Ці трудоголіки обожнюють інтелектуальні бесіди і не люблять великі компанії. Вони стануть суворими, але справедливими батьками і турботливими дружинами.

Лідерська позиція чекає чоловіка-Діву у відносинах з дівчиною-Рак. Їй комфортно і безпечно з раціональної Дівою. А йому приємно в компанії ніжною і вразливою жінки-Раку. Взаємна підтримка і відданість зроблять стосунки міцними на все життя.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Діві у чоловіка

Такий чоловік любить в першу чергу розумом, а не серцем. Несвідомо відносини сприймаються як процес, з якого можна отримати моральну чи матеріальну вигоду. У любові розважливі. Володар Венера в Діві зупинить свій вибір на працьовитою, ділової і практичною жінці. Але естетика для них також є вкрай важливою, головним чином ідеальна зовнішність, охайність, акуратність.

Місяць у Діві у чоловіка

Такий партнер може стати складністю для жінки, у якої немає ні єдиної планети в Діві. Місячні Діви славляться занудством, маніакальним прагненням до чистоти і порядку, прискіпливістю і пунктуальністю. Від дружини він буде чекати ідеального порядку вдома, економії і працьовитості.

Марс у Діві у жінки

До чоловіка ставиться спокійно та раціонально, також як і до всього іншого. Вона практична і працелюбна, того ж чекає від свого супутника. Чоловік їй потрібен освічений, господарський, відповідальний у питаннях власного здоров’я і підтримує себе у формі. В любові не вірить словами, для неї важливі вчинки.