Дитина-Скорпіон: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Скорпіонів. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Скорпіону. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Скорпіонів

Під знаком Скорпіона народжуються діти з великим потенціалом, які можуть стати неординарними, успішними особистостями. Маленький представник знака зодіаку справляє враження спокійного, розважливого і не по роках розумну дитину. Але незважаючи на милу зовнішність, він з дитячих років показує свавілля, завзятість і незалежність.

Характер Скорпіона залежить від часу народження. Діти, народжені наприкінці жовтня, – активні, енергійні, ініціативні, але неслухняні, на початку листопада – цілеспрямовані і бажаючі бути краще інших. Діти-Скорпіони другої декади листопада є емоційними, чутливими натурами, бувають сором’язливі і воліють уникати конфліктів.

Дівчинка знака зодіаку Скорпіон

Дівчинка, що має знак зодіаку Скорпіон, виглядає спокійною, вихованим, ввічливим, тому часто є прикладом для інших дітей. Вона не любить бурхливо виявляти свої емоції, не вередує і не влаштовує скандали в людних місцях, хоча може бути вимогливою і впертою. Але дівчинка-Скорпіон хоче отримувати любов батьків сильніше, ніж іграшки та солодощі. Незважаючи на свою стриманість, вона має потребу в турботі, ласці і ніжності мами і тата.

У Скорпіона ще в дитинстві формуються жорсткі особисті межі. Це означає, що у дівчинки повинна бути своя кімната, щоб вона могла побути наодинці. Їй подобається грати в ляльки, але на відміну від своїх ровесниць, які влаштовують милі чаювання, вона програє складні і драматичні сценарії.

Даючи характеристику дитині-Скорпіону, слід згадати про ревнощі, тривожності і перепадах настрою, які зазвичай виникають із-за неуваги з боку дорослих.

Хлопчик знака зодіаку Скорпіон

У хлопчика зі знаком зодіаку Скорпіон в рівній мірі можуть проявлятися доброта і чуйність або гнів і агресія. Ця дитина із задоволенням піклується про молодших братів і сестер, любить доглядати за домашніми вихованцями, захищає слабких, але при цьому може бути жорстким, коли порушуються його інтереси. Його бурхливу енергію потрібно направляти в мирне русло, наприклад, у спорт.

Дитина-Скорпіон з дитинства володіє чудовими розумовими здібностями. Це означає, що батькам необхідно підтримувати його інтереси і купувати спеціальну наукову літературу для хлопчиків.

Характеристика будь-якого Скорпіона включає такі якості, як злопам’ятність і мстивість. Він болісно реагує, якщо хто-небудь з дітей або дорослих зачіпає його гідність, і не прощає кривдників, хоча сам буває уїдливим.

Опис для дошкільнят

Головне в описі дитини цього знака – його самостійність. Скорпіон з раннього віку намагається бути незалежним, тому нерідко раніше інших дітей починає ходити, вивчати світ і грати без батьків. Якщо в цілому він отримує достатньо материнської любові, то сам знаходить собі заняття протягом дня і не відволікає маму від домашніх справ.

Малюка-Скорпіона можна назвати активним і допитливим, але в той же час обережним, оскільки він завжди відчуває небезпеку. У дитинстві він буває примхливим, але з часом перестає домагатися свого криками, а шукає інші способи впливу на дорослих.

Характер молодших школярів

Поведінка дитини-Скорпіона в чому залежить від стилю виховання. Він може бути і підступним маніпулятором, і вихованим інтелектуалом. Уже у віці 7-8 років хлопчик чи дівчинка знака зодіаку Скорпіон вміє спілкуватися з дорослими на рівних, наполегливо, але аргументовано відстоювати свою думку.

Дитина легко адаптується в шкільному середовищі, знаходить спільну мову з однокласниками і вчителями. Ситуація, коли школяр-Скорпіон стає ізгоєм – велика рідкість. Але батькам варто пам’ятати про його скритність, егоїзм і примхливий характер. Він не допускає по відношенню до себе тиску, контролю і критики.

Як поводяться підлітки-Скорпіони

Перехідний вік Скорпіона – це складний період і для нього самого, і для його батьків. Підліток цього знака зодіаку сильніше, ніж інші діти, ризикує потрапити у погану компанію або передчасно почати доросле життя. У хлопчиків і дівчаток рано з’являється інтерес до протилежної статі, тому ситуація, коли зовсім юна дівчина-Скорпіон активно фліртує з чоловіками – далеко не рідкість. Єдине, що можуть зробити батьки – спілкуватися зі своєю дитиною шанобливо, щоб не зачепити його гідність або самооцінку.

Але в характеристиці молодого Скорпіона є і позитивні якості, наприклад, тонка інтуїція і гарне почуття гумору. У цьому віці він досить амбітний, наполегливий і смів, тому здатний на значні досягнення у навчанні чи спорті. У нього є прагнення бути незалежним, яке можна підтримати, наприклад, запропонувати підробіток, сумісну з навчанням. Підлітку-Скорпіону подобається перебувати серед дорослих, тому важливо, щоб в його оточенні були розумні і успішні наставники, а не приятелі з асоціальною настроєм.

Сильні і слабкі сторони дитини-Скорпіона

Щоб підвести підсумок і ще раз перерахувати основні риси характеру дитини-Скорпіона, ми склали зведену таблицю. В ній коротко перераховані головні достоїнства і недоліки, які зустрічаються у більшості дітей, народжених під знаком зодіаку Скорпіон.

Слабкі сторони Сильні сторони
 • ревнивый;
 • обидчивый;
 • непокорный;
 • высокомерный;
 • ехидный;
 • эгоистичный;
 • раздражительный;
 • мнительный;
 • злопамятный;
 • схильний до агресії та жорстокості.
 • сообразительный;
 • самостоятельный;
 • принципиальный;
 • честный;
 • смелый;
 • волевой;
 • трудолюбивый;
 • проницательный;
 • находчивый;
 • целеустремленный.

Таблиця за Східним календарем

Можна дати більш точну характеристику дитині, якщо доповнити гороскоп описом Східного календаря. В таблиці нижче подані провідні якості дітей, народжених під знаком Скорпіона, по роках.

Рік за Східним календарем Риси дитини-Скорпіона
Щур Комунікабельний, амбіційний
Бик Норовливий, сміливий
Тигр Креативний, цілеспрямований
Кролик Оптимістичний, добродушний
Дракон Енергійний, впевнений у собі
Змія Прямолінійний, чутливий
Кінь Працьовитий, допитливий
Коза Спокійний, сором’язливий
Мавпа Кмітливий, комунікабельний
Півень Життєрадісний, наполегливий
Собака Поміркований, щирий
Свиня Дипломатичний, раціональний

Здоров’я дитини під знаком Скорпіона

Дитина-Скорпіон зазвичай має міцне від народження здоров’я і хороший імунітет, тому у нього рідко бувають хронічні хвороби. Він не належить до тієї категорії дітей, які часто сидять на лікарняному з ГРВІ. Найбільш вразливою є сечостатева система, тому у Скорпіона є ризик проблем з нирками, наприклад, циститу.

Але батькам слід приділяти увагу не лише фізичного, але і психічному стану дитини. Несприятлива сімейна обстановка, часті конфлікти з близькими або однолітками, а також суворе виховання нерідко провокують розвиток неврозу.

Захоплення

Скорпіон з дитинства проявляє інтерес до всього загадкового і містичного, тому його улюбленими жанрами зазвичай стають детективи, трилери і навіть книги по езотериці. Він, як людина стримана, може вибрати хобі, яке вимагає уваги і посидючості, наприклад, в’язання або конструювання.

В підлітковому може розвинутися акторський і письменницький талант. Його також захоплюють ігри, в яких потрібно проявити свій інтелект, ерудицію або інтуїцію, тому діти-Скорпіони обожнюють квести.

Спорт

Діти-Скорпіони рідко бувають дуже енергійними, тому їм не підходить спорт, який вимагає надмірної фізичної активності, наприклад, біг або футбол. Дитині цього знака подобаються змагання і перемоги, але він вважає за кращет не командні ігри, а індивідуальні виступи.

Його стихією є Вода, тому він любить все, що з нею пов’язано, тобто може досягти великих результатів у плаванні, фігурному катанні або гірськолижному спорті.

Навчання в школі

Школяр-Скорпіон володіє високим інтелектом, тому йому легко дається навчання, особливо гуманітарні предмети. Він з захопленням займається тими науками, які викликають у нього щирий інтерес, у тому числі на шкоду іншим.

Скорпіон може і стати відмінником через бажання бути кращим у класі, і закинути навчальний процес тільки з-за конфлікту з педагогом, до якого не відчуває повагу. Вчителям непросто домогтися авторитету дитини-Скорпіона, тому у нього нерідко бувають проблеми з дисципліною. Для нього краще вибрати профільний ліцей з поглибленим вивченням улюблених предметів.

Які професії підходять дітям-Скорпіонам

Для дитини-Скорпіона характерні такі риси, як відповідальність, сміливість, принциповість, тому у нього є хороший потенціал, щоб освоїти професію лікаря, психолога, журналіста, адвоката, судді або політика.

Хлопчики цього знака нерідко стають військовими, слідчими, прокурорами, криміналістами, а також інженерами, наприклад, у машинобудівній або космічної галузі.

Сумісність дітей-Скорпіонів з батьками

Найбільш сприятливі відносини у дитини-Скорпіона складаються з батьками, які вміють проявляти терпіння і розуміння. До таких знаків відносяться Телець, Рак і Ваги. Дитині може не вистачити уваги від мами зі знаком Водолій, Близнюки або Скорпіон, які часто захоплені іншими справами, наприклад, кар’єрою.

Козеріг, Діва, Лев можуть бути критичними, прямолінійними і вимогливими, а Риби, навпаки, занадто м’якими для дитини із залізним характером. Овну і Стрільцеві, які бувають дратівливими та запальними, теж непросто впоратися з упертим Скорпіоном.

Як виховувати сина або дочку під знаком Скорпіона

Батькам Скорпіона слід з раннього віку розвивати в ньому такі якості, як доброта, чуйність, чесність, вчити справлятися з негативними емоціями без шкоди для оточуючих.

Перерахуємо, що ще треба знати про дитину-Скорпіоні:

 • Скорпіон буває вразливою, тому болісно реагує на критику і закиди. Він може затаїти образу, віддалитися і довгі роки згадувати одну неприємну фразу.
 • На нього марно впливати погрозами, шантажем, покараннями і силою. Він визнає авторитет сильних і врівноважених людей.
 • У нього завжди є секрети, тому батькам потрібно вибудовувати довірчі відносини, а не намагатися силою дізнатися правду.
 • Не варто робити табуйованою тему інтиму, особливо якщо в сім’ї росте підліток-Скорпіон. Краще відверто з ним поговорити і розповісти про правила безпеки.

Яке ім’я вибрати для дитини-Скорпіона

Астрологи рекомендують вибирати імена, які, з одного боку, підкреслять сильний характер Скорпіона, а з іншого – його чутливу натуру. Хлопчикові підійде ім’я Дмитро, Єгор, Роман чи Володимир, а дівчинці – Анастасія, Мар’яна, Варвара або Агата.