Сумісність Терезів і Козерога в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Терези й Козеріг, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Козерогом і дівчиною-Вагами і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Терези й Козеріг

Знак зодіаку Терези наділяє людей мрійливістю, творчим потенціалом, але в той же час мінливістю. Вони вразливі, однак у складних ситуаціях швидко знаходять правильне рішення. Характеристика Козерога включає такі якості, як стійкість і цілеспрямованість. Іноді Козероги бувають агресивні, вони не прощають зради і багато чого приховують навіть від близьких.

Ваги Козеріг
Володіють гострим розумом Трудоголіки, які звалюють на себе всі
Не люблять брати відповідальність на себе Прискіпливі по дурницях
Вміють тонко і в тему пожартувати Важко йдуть на контакт

Сумісність Терезів і Козерога не найвища. Представники повітряної стихії часто не розуміють людей стихії Земля. Вони їм здаються нудними і задушливими. Козерогам важко знайти спільну мову з мрійливими особами. Але якщо Козеріг і Ваги хочуть бути поруч і готові до компромісів, то вони зможуть вибудувати гармонійні відносини.

Сумісність Козерога-жінки і Ваг-чоловіки

Чоловік-Терези любить очима. Тому його легко зачарує тендітна і струнка жінка-Козеріг. Він може почати доглядати за нею, запрошувати на побачення і дарувати квіти. Вона точно зацікавиться ввічливим і галантним хлопцем.

На шляху їх відносин буде чимало перешкод, але навіть слабка сумісність знаків зодіаку Терези й Козеріг не завадять закоханим бути разом. А якщо їм не судилося утворити любовний союз, то вони зможуть залишитися друзями або навіть відкрити спільний бізнес.

У дружбі

Шанси на дружбу у цих знаків зодіаку невеликі. Дівчина-Козеріг – домувальниця, вільний час проводить за читанням або гуляє в парку. А хлопець-Ваги любить перебувати поза домом, йому подобаються гучні вечірки і посиденьки в кафе.

Але якщо їх шляхи перетнуться, то дружні стосунки можуть скластися. Хоч сумісність знаків зодіаку Козеріг і Ваги невисока, але в дружбі вони зможуть підтримувати один одного. Козеріг може навчитися у Терезів життєрадісності, а Ваги поруч з цією дівчиною стануть більш серйозними.

У любові

Жінка та чоловік цих знаків нечасто сходяться, щоб створити любовний союз. Але якщо між ними пробігла іскра, то відносинам бути. У коханні хлопець-Ваги – романтик, готовий присвячувати улюбленій пісні і вірші. Дівчина-Козеріг меркантильна і шукає вигоду, але навіть її серце може похитнутися.

згодом жінка поставить чоловікові умову, що вона буде з ним, якщо він стане відповідальніше і серйозніше. Чоловік-Терези турботливий зі своєю коханою і завдяки її наполегливості може стати успішніше на роботі. Вона ж поруч з ним проявляє ніжність і встигає приділяти час кар’єрі. Через слабку сумісності знаків зодіаку Терези й Козеріг можуть сперечатися і конфліктувати, але завдяки дипломатичності Ваг, сварки будуть улагоджені.

У шлюбі

Козеріг-жінка і Ваги-чоловік здатні створити міцну осередок суспільства. Чоловік не буде придушувати свою дружину, Ваги завжди прагнуть рівноправності. А жінка-Козеріг стане для цього чоловіка надійним тилом. Вона господарча і спокійна, не прагне до скандалів.

Але іноді жінка-Козеріг вимагає, щоб чоловік заробляв більше за неї. Якщо чоловік не буде прагнути до цього, то справа може дійти до розлучення. Чоловікові-Терезам може стати нудно поруч з зацикленої на грошах жінкою. У цей момент він може захопитися іншою дівчиною, більш схильною до компромісів. Низька сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі – не запорука їх розставання, але обом потрібно постаратися, щоб відносини влаштовували кожного.

У ліжку

Дівчина-Козеріг емоційно холодна, а Терезам-чоловікові потрібна пристрасть. Він здатний розкріпачити свою партнерку, багато чому навчили її в ліжку. Однак йому може не вистачати взаємності від партнерки.

Якщо жінка-Козеріг не проявить себе як чуттєва коханка, відносини можуть зійти нанівець. Ця дівчина консервативна в інтимному плані, але щоб утримати чоловіка-Терези, вона буде намагатися втілювати його бажання.

У роботі та бізнесі

Наполеглива жінка-Козеріг завжди досягає поставлених цілей. Вона чудовий працівник, якому можна доручити будь-яку задачу. В парі з чоловіком-Терезами, у якого в запасі багато творчих ідей, вона зможе працювати ще продуктивніше. Козеріг завжди прагне до влади і керівних посадах, тому в загальному бізнесі з Вагами їй можна передати управління компанією, вона також впорається з наймом персоналу і фінансовими питаннями.

Чоловік-Терези – креативний і дипломатичний партнер. Саме за рахунок його пропозицій спільну справу зможе швидко вийти на новий рівень. А в плані переговорів йому немає рівних.

Плюси і мінуси відносин

Навіть невисока сумісність Терезів і Козерога у відносинах означає, що шанс бути разом у них є. У таблиці ми зібрали сильні і слабкі сторони цього союзу.

Плюси пари Мінуси пари
Не сперечаються, хто з них головний Ваг може дратувати занудство Козерога
Доповнюють один одного Козерогові не до вподоби легковажність Ваг
Прагнуть до створення міцної сім’ї Мало гармонії в інтимному житті
Є чому повчитися один у одного Чоловік здатний вважати жінку меркантильною
Взаємна довіра і повага Козеріг може чіплятися до Ваг по дрібницях

Сумісність чоловіка-Козерога і жінки-Ваг

Чоловік-Козеріг може здатися жінці-Терезам дуже наполегливим і занудним. Їй хочеться романтики і красивих залицянь, на які цей хлопець не хоче витрачати час. Але якщо вона прямо скаже про свої бажання, він може їх втілити. Заради ніжною і привабливої дівчини-Ваги чоловік-Козеріг готовий перевернути гори. Але незважаючи на їх тяжіння Козеріг і Ваги насилу знаходять спільну мову. Чоловік намагається козиряти своїм матеріальним становищем та високою посадою. Але дівчину-Ваги це точно не вразить. Її приваблює в чоловікові стійкість і сильний характер.

Низька сумісність не буде перешкодою на шляху ці закоханих. А якщо вони не стануть родиною чи близькими друзями, то цілком спрацюються як бізнес-партнери.

У дружбі

Ваги-дівчина і Козеріг-хлопець не мають найвищу сумісність у дружбі. У представників цих знаків зодіаку різні захоплення і уподобання. Але згідно з принципом тяжіння протилежностей вони можуть бути разом. Козеріг закритий, він боїться комусь довіряти свої секрети. Але тактовна жінка-Терези здатна його розговорити.

Вони можуть разом гуляти після навчання або роботи, відвідувати виставки і ходити в театр. Обидва люблять інтелектуальні бесіди і мистецтво. Ваги здатні розтопити холодне серце Козерога. Її тонкий гумор і позитивний настрій – запорука міцної дружби з Козерогом на довгі роки.

У любові

Козерогові-хлопцеві складно відкрити свої почуття дівчині. Але з Вагами цього робити не доведеться, вона зрозуміє все сама зробить перший крок. Їх відносини будуть розвиватися повільно, але вірно. Козеріг завжди прагне до лідерства у відносинах, а дівчина-Терези може втомитися від такого тиску.

Слабка сумісність знаків зодіаку Козеріг і Ваги в любові буде періодично проявлятися у вигляді спорів. Якщо чоловік-Козеріг не піде на поступки коханої, то любовні стосунки можуть припинитися.

У шлюбі

Якщо невелика сумісність в любові не стала перешкодою для шлюбу, Ваги-дівчина і Козеріг-чоловік створять щасливу сім’ю. Ці чоловік і жінка навчаться поступатися один одному і зможуть домовитися. Дипломатичність і терпіння Ваг допоможе згладжувати гострі кути під час конфліктів, а постійність і відданість Козерога не дозволять йому зраджувати дружині.

Господарський і практичний чоловік завжди допоможе дружині з домашніми клопотами, він суворий, але справедливий батько. Жінка-Терези цінує свого чоловіка за чесність, відповідальність та повагу.

У ліжку

Стриманий Козеріг зможе розкритися в ліжку з чуттєвої партнеркою. Щоб подарувати їй приємні емоції, він перетвориться на справжнього романтика і зробить так, щоб близькість принесла обом тільки позитивні емоції. Чоловік може красиво прикрасити спальню або влаштувати вечерю при свічках. Кохана точно оцінить такий антураж.

Дівчина-Терези готова на різні експерименти заради коханого. Їй важливо, щоб партнерові було добре поруч з нею. Палких пристрастей в ліжку коханців точно не буде, зате вони подарують один одному ніжність і ласку.

У роботі та бізнесі

Козеріг-чоловік і Ваги-жінка можуть спілкуватися по роботі, але конкурувати вони точно не будуть. Козеріг прагне до просування по кар’єрних сходах, а у дівчини-Ваг все відбувається стихійно. Начальство цінує такого чоловіка як надійного співробітника, а Ваги – за творчі задуми і гострий розум.

Керувати спільною компанією зможе чоловік-Козеріг, його напарниця буде вести переговори, залучати інвесторів і нових клієнтів. У Козерога виходить вести фінансову звітність, він легко помічає сильні і слабкі сторони бізнесу. А жінок-Ваги, завдяки неординарному підходу, здатна зробити проект оригінальним.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Ваги – це не про гармонію, але у них є шанс створити міцний союз. У таблиці ми вказали сильні і слабкі сторони відносин.

Плюси пари Мінуси пари
Терези не будуть змагатися з Козерогом за лідерство Різні захоплення та погляди на життя
Довіряють один одному Несхожі темпераменти
Обидва люблять інтелектуальні бесіди Козерога дратує влюбливість Ваг
Взаємна турбота Ваг насторожує замкнутість партнера
Не люблять з’ясовувати стосунки Чоловік може давати мало свободи жінці

Підходять один одному жінка-Терези і жінка-Козеріг

Ваги-жінка Козеріг-жінка зможуть стати приятельками, але не подругами. Дівчина-Козеріг не звикла довіряти іншим свої таємниці, частіше вона все тримає в собі. Ваги, навпаки, товариські і легко знаходять контакт з оточуючими. Поки дівчина-Козеріг відпочиває вдома за переглядом серіалу, Ваги з друзями катаються на роликах в парку. Ці жінки можуть періодично телефонувати, якщо у них є спільні родичі або друзі, але стати найкращими подружками не вийде через несхожих характерів.

У загальному бізнесі дівчина-Терези і дівчина-Козеріг доб’ються великого успіху. Обидві надійні і налаштовані на результат, тому їх сумісність в роботі вище середнього. Ваги швидко розуміють суть справи, вони повні цікавих ідей. А виконати ці ідеї допоможе така наполеглива напарниця, як Козеріг. Вона природжена керівниця з залізною волею і величезним прагненням до перемоги. Козеріг з упевненістю зможе взяти на себе фінансові питання, а Терезам можна зайнятися розробкою товару.

Чоловік-Козеріг і чоловік-Терези як друзі і партнери

У чоловіка-Козерога і чоловіків-Терезів мало спільного. Вони несхожі на інтереси, захоплення та погляди на життя. Ваги підсвідомо прагнуть до справедливості, а Козероги – виключно до особистої вигоди. Близької дружби між ними точно не вийде, тільки якщо вони не знайомі з дитинства. Вони можуть спілкуватися всередині однієї компанії, але вважати один одного нецікавими.

Зате сумісність цих знаків зодіаку сприяє ведення спільного бізнесу. Ваги в цьому союзі є дипломатичної стороною, а Козеріг – фінансової. Товариські Ваги легко входять у довіру до клієнтів і привертають в компанію нових інвесторів. Вони комунікабельні і без проблем відправляються освоювати нові міста, відкриваючи в них філії. Обґрунтованість і уважність Козерогів говорить про те, що вони впораються з найму персоналу. Бізнес цих чоловіків обов’язково буде успішним і принесе чималий прибуток.