Сумісність Лева і Скорпіона в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Лев і Скорпіон, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Скорпіоном і дівчиною-Левом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Лев і Скорпіон

На сумісність Скорпіона з Левом багато в чому впливає приналежність знаків зодіаку до різних стихій – Води і Вогню. Це позначається на характеристиці кожного: перший є більш замкнутим, але має багатий внутрішній світ, другий – любить привертати до себе увагу.

У таблиці ми коротко вказали їх особливості, часто зустрічаються сильні і слабкі сторони.

Лев Скорпіон
Плюсы:

 • обаятельный;
 • коммуникабельный;
 • оптимистичный;
 • активный;
 • великодушный;
 • отзывчивый;
 • щедрый;
 • искренний.

Минусы:

 • самовлюбленный;
 • тщеславный;
 • схильний до лени;
 • надменный;
 • вспыльчивый;
 • требовательный;
 • упрямый;
 • деспотичный.
Плюсы:

 • харизматичный;
 • темпераментный;
 • проницательный;
 • целеустремленный;
 • смелый;
 • выносливый;
 • трудолюбивый;
 • справедливый.

Минусы:

 • эгоистичный;
 • скрытный;
 • подозрительный;
 • обидчивый;
 • злопамятный;
 • мстительный;
 • язвительный;
 • пессимистичный.

Як видно з опису, обидва знака є власниками складних характерів. Вони мають схильність до лідерства, але тільки Лев відкрито заявляє про своє бажання бути у всьому першим і кращим, а Скорпіон вважає за краще приховувати від оточуючих справжні наміри. У цій парі може бути безліч розбіжностей, тому що партнери не вміють поступатися, але можуть провокувати конфлікти, давати приводи для ревнощів і змагатися один з одним.

Скорпіон має тонку інтуїцію, тому бачить слабкі місця людей. Його витончена критика і єхидство серйозно ранять Лева, схильного до марнославства і самозамилування. У їх відносинах може наступити гармонія і взаєморозуміння тільки при обопільному бажанні йти на поступки. Якщо два знака побачать один одного гідних партнерів і зрозуміють, що їх співпраця може бути більш вигідним, ніж конкуренція, і об’єднають зусилля, зможуть досягти будь-яких цілей.

Сумісність Скорпіона-жінки і Лева-чоловіки

Сумісність чоловіка-Лева і жінки-Скорпіона складно назвати гармонійною. Зовні союз сильного, успішного, мужнього Лева і яскравою, привабливою, стильної дівчини-Скорпіона здається ідеальним. Чоловік щиро вважає, що є лідером, і навіть не підозрює, що жінка їм таємно керує. Це влаштовує обох, поки не виникає конфлікт.

Прямолінійний Лев-чоловік не може конкурувати на рівних з мстивої, саркастичній і розважливою дівчиною, тому нерідко стає дратівливим і деспотичним. Для збереження їх відносин потрібні взаємні поступки.

У дружбі

Дружня сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Лев при такому поєднанні – велика рідкість. Вони не тільки не вірять у дружбу з представниками протилежної статі, але і не можуть залишатися байдужими один до одного. Два темпераментних людини, швидше, почнуть фліртувати, а не вести світські бесіди.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Лев можуть бути приятелями, наприклад, колишніми однокласниками або колегами, але навряд чи стануть близькими друзями. Товариський, життєрадісний Лев воліє мати велике коло знайомих, в той час як іншому таємничої дівчини-Скорпіона може стати далеко не кожен.

У любові

Початок відносин жінки-Скорпіона і чоловіка-Лева – це яскравий і красивий роман. Щедрий галантний Лев романтично доглядає, дарує шикарні букети і дорогі подарунки і запрошує на побачення в кращі заклади, тому швидко добивається взаємності в любові у дівчини-Скорпіона. Вона не схильна до швидкоплинних зв’язків і може вибрати в якості партнера тільки успішного, розумного і заможної людини, тому оцінить Лева-чоловіка як гідного обранця.

Сумісність знаків зодіаку Лев і Скорпіон на етапі залицяння ніщо не псує – вони щиро захоплені і отримують задоволення один від одного.

У шлюбі

Сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Лев в любові і шлюбі далека від ідеальної. У них збігаються погляди на багато сфер сімейних відносин, наприклад, на фінанси або виховання дітей. Але в парі завжди є привід для сварки.

Чоловік-Лев мріє про дружину, яка б щиро їм захоплювалася, піклувалася про нього, створювала домашній затишок і з нетерпінням чекала його вечорами. Жінка-Скорпіон, хоч і вміє підтримувати порядок в домі, але воліє направляти енергію в бік кар’єри і самореалізації. Вона може грати за правилами Лева, якщо їй вигідний цей союз, але не упустить шансу на уїдливу жарт.

У ліжку

Пристрасний, ніжний чоловік-Лев і розкута жінка-Скорпіон можуть бути ідеальними коханцями один для одного. Вони обожнюють яскраві емоції, нові враження, гострі відчуття, не мають будь-яких забобонів і обмежень в інтимній сфері, із задоволенням пробують ігри і експерименти.

Кожен з них намагається вносити різноманітність у сімейне життя, сміливо ділиться своїми фантазіями і відгукується на пропозиції партнера. Для обох фізична сумісність є важливою умовою збереження відносин. Саме інтим часто стає тим чинником, який їх зближує і не дає розлучитися.

У роботі та бізнесі

Скорпіон і Лев можуть стати діловими партнерами і успішно просувати спільний проект, але тільки якщо на початку співпраці прийдуть до угоди – розподілять завдання і розділять зони відповідальності так, щоб не було приводів для конкуренції. Вони мають великі амбіції, прагнуть до кар’єрного росту та фінансової незалежності, тому досягнуть висот, якщо об’єднаються.

Сміливий, рішучий чоловік-Лев не боїться ризикувати, а прониклива жінка-Скорпіон знає, коли його потрібно зупинити від необдуманих вчинків. Обидва вміють долати труднощі і невдачі, а також ведуть себе порядно по відношенню один до одного.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Лева і Скорпіона у відносинах багато в чому залежить від того, чи вони готові йти на компроміси. Обидва знака бувають прискіпливими, вимогливими, але для збереження союзу їм обом треба частіше закривати очі на недоліки один одного. Незважаючи на безліч протиріч, у цієї пари є спільні інтереси.

Наприклад, вони люблять жити в комфорті, мати хороший дохід, не обмежувати себе, вести активний спосіб життя і не стають домосідами після весілля. Вони відповідально підходять до вибору партнера і не заводять романи на стороні, хоча обидва можуть давати приводи для ревнощів своєю поведінкою.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
В їх парі немає нудьги, рутини, одноманітності Не вміють вирішувати конфлікти шляхом діалогу і поступок
Партнери мають схожі життєві цілі та пріоритети Обидва не люблять займатися побутовими проблемами
Інтимна сумісність з кожним роком стає все краще Два знака є егоїстичними
Можуть успішно розвивати спільний бізнес Претендують на роль лідера, намагаються пригнічувати один одного
Лев не перестає доглядати за жінкою навіть у шлюбі Жінка-Скорпіон насилу прощає образи і буває мстивої

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Лева

Скорпіон і Лев мають взаємний потяг один до одного. Чоловіка приваблює багата фантазія дівчини-Лева, завдяки якій вони завжди проводять час цікаво і захоплююче. Жінці подобається, що вона може розраховувати на надійного Скорпіона-чоловіка, який не відмовить їй у підтримці та допомозі. Їхні стосунки можуть бути гармонійними, якщо вона навчиться направляти свою енергію в мирне русло.

Сумісність пари псує те, що волелюбна жінка-Лев не терпить обмежень, а недовірливий чоловік-Скорпіон прагне контролювати близьких. Крім того, обидва схильні нав’язувати свою точку зору.

У дружбі

У жінки-Лева і чоловіка-Скорпіона дуже мало спільних інтересів, щоб виникла сумісність у дружбі. Зате багато чарівності і пристрасті, які швидко перетворюють дружні стосунки в романтичні або інтимні.

Представники цих знаків зодіаку рідко стають друзями. Вона веде активний спосіб життя, любить світські заходи, вечірки, свята, легко заводить знайомства і швидко сходиться з людьми. Він же обмежує своє коло спілкування і вважає за краще дружити лише з тими, у чиїй порядності і чесності впевнений. Якщо між знаками немає симпатії, то вони навіть не вступають в діалог.

У любові

Приваблива, яскрава і спокуслива жінка-Лев викликає захоплення у чоловіка-Скорпіона, який робить все, щоб добитися її розташування. Він добре розбирається в людях, тому швидко розуміє, як можна завоювати серце цієї дівчини: захоплюється її красою, розумом, харизмою і безліччю інших достоїнств, вишукано зізнається в любові, потурає будь-яким її примхам, не скупиться на подарунки.

Сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Лев буде високою, якщо вони не стануть поспішати з весіллям, а постараються дізнатися один одного краще, перевірять свої почуття і стосунки, зрозуміють, готові до компромісів.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі у Лева-жінки і Скорпіона-чоловіка може бути високою, оскільки у них збігаються погляди на сімейні відносини, фінанси і виховання дітей. Він є главою сім’ї, вирішує матеріальні питання, а вона успішно поєднує кар’єру і домашні обов’язки. Обидва знака не чіпляються один до одного в побуті, але цінують комфорт і затишок.

Приводом для конфліктів найчастіше стає ревнощі. Дівчина-Лев обожнює бути в центрі уваги і отримувати компліменти, що викликає гнів у власника-Скорпіона, який буває підозрілим, хоча сам не відрізняється беззастережною вірністю.

У ліжку

Інтимна близькість – це та сфера відносин Скорпіона-чоловіки і Лева-жінки, в яких панує гармонія, довіра і повне взаєморозуміння. Сексуальний потяг між ними виникає практично з перших хвилин знайомства і не послаблюється навіть через роки спільного життя.

Експериментатора-Скорпіона приводять у захват ідеї та фантазії спокусливої дівчини-Лева. Їй подобається в партнері пристрасть у поєднанні з ніжністю і ласкою. Він приділяє велику увагу не тільки процесу, але і атмосфері, тому намагається створити для коханої розслаблюючу обстановку, додавши атрибути романтики.

У роботі та бізнесі

Амбітна і самовпевнена жінка-Лев прагне скрізь бути лідером, тому в неї можуть скластися робочі стосунки зі Скорпіоном, якщо він погодиться на рівне партнерство і проявить мудрість. Як типовий представник свого знака він не любить перебувати в центрі уваги, тому дозволить дівчині бути обличчям компанії, проводити зустрічі з клієнтами і управляти персоналом.

Але всі важливі справи і особливо фінансові питання він буде вирішувати сам, про що його напарниця може навіть не знати. Розважливий маніпулятор-Скорпіон вміє вселяти свою думку непомітно, впливаючи на імпульсивного і емоційного Лева.

Плюси і мінуси відносин

Владні і вперті Скорпіон і Лев самі псують відносини, в яких може бути гармонія, якщо вони почнуть прислухатися один до одного. Чоловікові треба частіше говорити компліменти і надавати знаки уваги своїй обраниці, а не провокувати її на ревнощі. Їй же варто визнати в Скорпіоні лідера сім’ї або вибрати іншого – терпеливого і поступливого партнера.

Скорпіон-чоловік емоційно більш стійкий, тому Леву не слід з ним змагатися. Бажання дівчини підпорядкувати його собі не дасть результатів.

У таблиці ми вказали, що ще може вплинути на сумісність цих знаків гороскопа.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Невміння партнерів йти на поступки Взаємний інтерес один до одного як до особистості
Імпульсивність, егоїстичність Лева Вміння робити спільну життя цікавим, насиченим
Образливість, злопам’ятність Скорпіона Чесність, щирість двох знаків
Схильність пари до гучних сварок, скандалам Висока сумісність в інтимній сфері
Бажання перевіряти почуття на міцність в обох Відсутність суперечок, побуту та фінансових питань

Підходять один одному жінка-Лев і жінка-Скорпіон

Незважаючи на безліч відмінностей у характерах Лев-жінка та Скорпіон-жінка можуть бути близькими подругами. Хороша сумісність цих знаків зодіаку ґрунтується на тому, що між ними немає явної конкуренції.

Лев обожнює блищати в променях слави, в той час як Скорпіон воліє залишатися в тіні і приховувати від оточуючих свої справжні емоції. При цьому дівчина-Скорпіон і дівчина-Лев відмінно доповнюють один одного. Обом подобаються азарт і пригоди, яскраві емоції і ризик.

Ця пара може досягти успіхів і в бізнесі. Творчий потенціал Лева і розсудливість, а також розважливість Скорпіона забезпечать їм популярність і високий дохід.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Лев як друзі і партнери

Планетою-покровителем Лева є Сонце, а у Скорпіона – Плутон, тому у першого більше проявляються такі якості, як енергійність, оптимізм, а у другого – владність і похмурість. Але обидві планети уособлюють сильну чоловічу енергію, що знижує сумісність знаків.

Чоловік-Скорпіон і чоловік-Лев схильні змагатися, сперечатися і пригнічувати один одного. І якщо Лев буде голосно і наполегливо відстоювати свою точку зору, то Скорпіон завдасть непомітний удар, наприклад, скаже їдку фразу, яка обеззброїть опонента. Але якщо ж вони націлені на досягнення загальних цілей, то стають надійними, чесними і рішучими напарниками.