Жінка-Терези і чоловік-Овен: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Овном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Овен-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези і чоловік-Овен як пара

М’яка за характером жінка-Терези може скласти вдалу партію імпульсивної чоловіка-Овна. Астрологи стверджують, що сумісність цих знаків зодіаку висока і досягає практично 100 відсотків. Ваги управляються планетою Венера, яка відповідає за жіночі якості, наприклад, м’якість і доброту. Овни знаходяться під владою Марса – покровителя чоловічої енергії і сили.

Дипломатична жінка-Терези і активний чоловік-Овен на початку відносин можуть не розуміти один одного. Але надалі Овен розгледить в цій жіночною леді хорошого співрозмовника. А так як Терези мають потребу в сильному і серйозного чоловіка, то теж звернуть увагу на Овна.

Плюси відносин

Висока сумісність витонченої жінки-Терези та войовничого чоловіка-Овна можлива завдяки плюсів їх спілки:

 • дівчина-Терези поступає мудро, передаючи верховенство у відносинах чоловіка-Овна;
 • заряджають один одного позитивом;
 • Овен цінує обраницю за делікатність і терпіння;
 • Ваги прощають Овну імпульсивну поведінку і не намагаються його переробити;
 • обидва партнера відповідальні і серйозні;
 • і чоловік, і жінка самодостатні;
 • надійний Овен завжди захистить ніжну обраницю.

Мінуси відносин

Агресивний Овен-чоловік і товариська жінка-Терези можуть конфліктувати. І ось основні причини їх спорів:

 • Овен буває надто підозрілим і ревнує кохану;
 • кожен з них із працею йде на поступки;
 • різні погляди на життя, несхожі інтереси;
 • можуть заздрити успіху свого партнера;
 • чоловік часто фліртує з іншими дівчатами, ніж дратує кохану;
 • Овен здатний на грубість, чого Терези ніколи не пробачать.

Сумісність Ваг-жінки і Овна-чоловіки в дружбі

Жінка-Терези і чоловік-Овен часто стають близькими друзями. Все завдяки високій сумісності знаків зодіаку. Вони можуть пліткувати про спільних знайомих і міркувати про економіку, але зрозуміти інтереси один одного їм складно.

Овен і Ваги можуть перебувати в одній компанії, обидва люблять тусовки і не проти нових знайомств. Овен – надійний друг, який завжди прийде на допомогу розгубленій подрузі. Але найчастіше дружба між ними є початком любовної історії.

Сумісність Овна-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Самобутня дівчина-Терези здивує хлопця-Овна на початку відносин своєї невимогливістю і прекрасним почуттям гумору. Вони будуть багато часу проводити разом, гуляючи по набережній або відпочиваючи в кафе. Овен може завоювати дівчину завдяки своїй мужності, ввічливості та вміння красиво залицятися. Любі будуть закривати очі на недоліки і підтримувати один одного в складних ситуаціях.

Висока сумісність знаків зодіаку в любові допоможе їм подолати всі негаразди. Незважаючи на влюбливість обох, зради малоймовірні, оскільки їх відносини різноманітні – їм не до нудьги. Але конфлікти можуть бути пов’язані з ревнощами Овна і вразливістю Ваг.

Сумісність пари в ліжку

Взаємна пристрасть і ніжність – основа інтимного життя представників цих знаків зодіаку. Обидва люблять різноманітність, у дівчини-Ваг невичерпна фантазія, тому вона постійно придумує рольові ігри і створює незвичайну обстановку.

Овну подобається така активність і винахідливість партнерки. Тому він буде боятися втратити цю запальну коханку. З його боку часто проявляється підозрілість, проте Ваги сприймає це як частина любовної гри, поки чоловік не виходить за рамки. Якщо він наважиться повести себе грубо з дівчиною, вона розірве ці відносини.

Дівчина-Терези і чоловік-Овен у шлюбі

Незалежна Ваги-дівчина і інтелектуальний Овен-чоловік часто вступають у шлюб. У цьому сімейному дуеті чоловік – голова, а жінка мудро направляє коханого на вірний шлях. Така жінка не буде командувати чоловіком, але за допомогою своєї дипломатичності і хитрощі буде отримувати все, що захоче.

Чоловік-Овен самозакоханий і потребує похвали. Дружина-Ваги вміє надихнути і зарядити дружина позитивом. Він ніколи не дасть в образу свою обраницю, чоловік щедрий на подарунки і завжди підтримає кохану в будь-якому починанні. Подружжю добре разом, але вони можуть сперечатися з-за різних життєвих поглядів.

Якими батьками будуть жінка-Овен і чоловік-Терези

Овен-чоловік і Ваги-дівчина мають високу сумісність, тому точно стануть хорошими батьками. Ваги прищеплять дітям тонке відчуття краси, а Овен постарається, щоб вони виросли наполегливими і ніколи не пасували перед проблемами.

В цій родині дочки і сини виростуть незалежними і впевненими в собі. Вони легко знаходять себе в житті і реалізують свої таланти. Овен і Ваги спілкуються з дорослими дітьми на рівних, поважають їх точку зору і не намагаються ставити себе вище за них.

Ділова сумісність Овна-чоловіки і Ваг-жінки

як колег ці знаки зодіаку можуть стати конкурентами. Тільки чоловік намагається виділитися своєю високою працездатністю і беззаперечною слухняністю, а дівчина – незвичайними творчими ідеями. Якщо вони спрацюють, то можуть вдало доповнювати один одного і вивести будь-який проект на новий рівень.

В парі “Ваги-начальниця і Овен-підлеглий” буде багато суперечок. Овну важко прийняти лідерство Терезів, а жінці складно розгледіти потенціал цього чоловіка. Якщо керівником стане Овен, а Ваги будуть підкорятися йому, робочий процес піде набагато швидше. Дівчина тактовно й делікатно спілкується з босом, а він цінує її за гострий розум і гарне почуття гумору.

Як чоловіка-Овна завоювати жінку-Ваги

Як шанувальник чоловік зі знаком зодіаку Овен буває занадто нав’язливим і ревнивим. А повітряна дівчина не любить тиску, вона себе поважає і цінує. Тож хлопцеві доведеться зменшити свою спритність, ставши більш м’яким. Яскравою жінці зі знаком зодіаку Терези подобаються чоловіки, ретельно стежать за своєю зовнішністю. Їй важливо, щоб чоловік красиво залицявся, виявляв надійність і турботу.

Пані-Ваги прийде в захват від дорогих парфумів або вишуканого прикраси. Їй до вподоби екзотичні подорожі або романтичні вечері на даху. Підкорити її серце може справжній джентльмен, який проявить свою мужність і ввічливість.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Овна

Харизматичний і гордовитий Овен-чоловік і мила Ваги-жінка мають високу сумісність, але щоб він став другою половинкою, їй доведеться потрудитися. Овен не потерпить, якщо жінка лізе в його справи або повчає його. Не до вподоби Овнам занудство і постійне пригадування старих образ. Йому подобаються незалежні, але мудрі дами. Може перервати відносини, якщо вважатиме партнерку занадто вітряною або балакучою. Дівчині-Терезам потрібно проявляти вміння слухати і захоплюватися вчинками чоловіки, якими він обов’язково похвалиться.

– Овен любить жіночних і ніжних дівчат. Він оцінить подарунки, пов’язані з його захопленнями, але матеріальними цінностями його підкупити не вийде. Жінці важливо щиро ставитися до нього, йому хочеться відчувати її підтримку і турботу.

Як дівчина-Терези і хлопець-Овен ведуть себе при розставанні

за Причиною припинення відносин хлопця-Овна і дівчата-Терезів часто є грубість і тиск з боку першого. Ваги довго терплять, але одного разу вирішуються на розлучення. Дівчина може піти по-англійськи, залишивши лише коротке повідомлення в месенджері. Вражений такою поведінкою Овен буде важко переживати відхід коханої.

Він може спробувати повернути обраницю, але Ваги навряд чи дадуть колишньому другий шанс. Можливо, її відхід пов’язаний з захопленням іншим чоловіком, а гострі слова виявилися лише приводом. Овен теж здатний на зраду. Але тільки тоді, коли розуміє, що розставання з партнеркою неминуче.

Як парі знайти спільну мову

Щоб мудрій дівчині-Терезам і палкого хлопця-Овну зберегти високу сумісність на довгі роки, обом доведеться попрацювати над відносинами. Не варто конкурувати і доводити, хто з них лідер. Овну потрібно зменшити контроль за своєю коханою і більше довіряти їй. Терезам – підкреслювати свою жіночність і сексуальність, влаштовуючи коханому незвичайні сюрпризи.

Доброта допоможе дівчині впоратися з упертістю коханого, а надійність і впевненість Овна продемонструє дівчині серйозність його намірів. Якщо закохані будуть підтримувати один одного і проявляти турботу, то їх відносини залишаться теплими на довгі роки.