Квіти для знака зодіаку Стрілець: які підходять для жінок і чоловіків

У статті ми розповімо, які квіти відповідають Стрільцеві за знаком зодіаку. Ви дізнаєтеся, які улюблені квіти у дівчат і чоловіків, яке кімнатна рослина найкраще подарувати і як правильно вибрати букет для Стрільця за гороскопом.

Які квіти відповідають Стрільцеві за знаком зодіаку

Стрілець – самий енергійний оптиміст серед усього зодіакального гороскопу. Цей знак відомий своєю добротою, ініціативністю і цілеспрямованістю. Стрілець відноситься до вогняної стихії, тому в його житті завжди присутні яскраві фарби.

Астрологи запевняють, що у кожного знака зодіаку є особливий зв’язок з рослинним світом. Правильно підібраний квітка зможе внести гармонію в життя людини, зробити його успішніше, очистити розум і серце від негативу.

Знак зодіаку Стрілець вибирає квітка, який може порадувати незвичайним цвітінням і духмяними пахощами. Вибираючи букет для енергійних і добродушних Стрільців, варто віддати перевагу яскраво-червоним, оранжевим і фіолетовим відтінками. Вогненному знаку відповідають екзотичні та рідкісні рослини, про яких ми розповімо далі.

Квіти для жінки-Стрільця

Жінки-Стрільця підходять квіти, які можуть заспокоювати імпульсивну особистість. Дама вогняної стихії хоч і товариська людина, але іноді може наговорити зайвого, що призводить до сильної образі. Природна строгість і вимогливість до людей робить дівчину нетерплячою. І якраз правильно підібраний квітка трохи врівноважити її характер.

Рослини за знаком зодіаку Стрілець:

 • Гладіолус – це квітка тягнеться вгору, тому символізує силу і мужність. Стрільцеві-дівчині цю квітку подарує більше впевненості. Він зможе огорнути вогненний знак турботою, що дає можливість відчути себе потрібним на цьому світі.
 • Гвоздика – зухвалий, яскравий квітка ідеально підходить під колки і одночасно добрий характер Стрільця. Рослина символізує благородство, благополуччя і фінансову стабільність.
 • Жоржин – подарує Стрільцеві більше можливостей для багатства, крім цього, квітка дозволить тримати свої емоції під контролем і позбавить від ліні.
 • Лотос – асоціюється з чистотою, жіночністю, красою і спокоєм. Жінка під знаком зодіаку Стрілець має особливий зв’язок з лотосом, ця квітка додасть їй сил.

Квіти для чоловіка-Стрільця

Чоловік за знаком зодіаку Стрілець відноситься до букетів досить холодно, тому його здивувати важко. Вогненному хлопцеві підходять квіти з ексцентричним і яскравим бутоном, який розпускається і дарує приємний аромат.

Серед відповідних рослин гармоніюють зі Стрільцем-чоловіком наступні:

 • Півонії – ніжні квіти розслаблять скутість Стрільця у важкій ситуації, красивий букет зможе розкрити чоловікові серце і допоможе знайти любов.
 • Хризантеми – квіти асоціюються з Сонцем, що повністю підходить під гарячого чоловіка-Стрільця. Букет зможе розкрити творчий потенціал, звільнить розум і подарує свіжі ідеї для кращого майбутнього.
 • Троянда – королева квітів ідеально підходить під пристрасний характер хлопця-Стрільця. Особливо виділяються темно-бордові троянди з довгим стеблом і гострими шипами. Роза своїм сильним ароматом зможе заспокоїти надто емоційного чоловіка.

Підходящі кімнатні рослини

Кімнатні квіти для володаря вибухового прямолінійного характеру і неймовірною харизми повинні бути незвичайними, сильними і оригінальними. Знак зодіаку Стрілець не любить маленькі сорту, під його стати і неприборканий склад розуму краще вибирати рослина, що символізує енергію і красу.

Астрологи виокремлюють такі домашні рослини:

 • Цитрусові дерева – за темпераментом Стрільцеві підходять лимони. Дерева мають чоловічою енергією, але при цьому підходять і жінки-Стрільця. Лимон внесе в життя креативного вогняного знаку більше стабільності і впевненості у завтрашньому дні, а також активізує роботу мозку.
 • Тещин язик – кімнатна рослина з щільними листами, які прагнуть вгору, зможе очистити простір поруч зі Стрільцем. Знак зодіаку буває іноді дуже наївним, а кімнатний один убезпечить його від поганого впливу.
 • Орхідеї – це потужна рослина, яке дарує Стрільцеві силу Сонця. Якщо знаку зодіаку потрібно натхнення, тоді варто вибрати білі орхідеї. Для поліпшення взаєморозуміння в родині варто придбати додому сорт темно-червоного відтінку.

Квіти-талісмани

Щоб поліпшити енергетику в будинку і відчути всю силу природи, Стрільцю потрібно вибрати талісман у вигляді квітки. Деякі з рослин можна висаджувати поруч з будинком або зробити з них ікебану.

Стрілець любить квіткові подарунки, але в якості талісмана йому радять купити рослина самостійно:

 • клівія – поліпшить настрій Стрільцеві, і очистить його житло від негативу;
 • кімнатний виноград – талісман, який зупинить Стрільця в потрібну хвилину і не дасть йому розв’язати конфлікт;
 • бонсай – це універсальне рослина, воно подарує своєму власникові мудрість;
 • троянди – талісман для Стрільця, який хоче зустріти свою любов.

Небажані рослини

Стрільцям не підходять пекучі, дуже колючі і прості рослини. Не рекомендується вибирати в якості кімнатних квітів кактуси, алое, плющі і декоративні перці. Ці квіти будуть забирати енергію у Стрільця і навіть можуть призвести до депресії.

Який букет подарувати Стрільцям

Вибираючи квіткову композицію для Стрільця, в першу чергу варто врахувати відтінок. Вогненному знаку точно сподобаються яскраво-червоні, помаранчеві, фіолетові або жовті букети. Чим більше кольорів, тим краще виглядає подарунок в очах Стрільця.

Ідеальне число квітів в одному букеті – 5. Саме ця цифра підходить Стрільцеві за гороскопом. Тільки букет не повинен бути занадто кволим, вибирайте сорти з довгими стеблами і великими щільними листами. Намагайтеся збирати букет з одного сорту квітки, так він буде більш цілісним і красивим. Якщо композиція виходить дуже тьмяною, тоді варто додати в неї більше зелені. Упаковку вибирають таку ж строкату і незвичайне.

Даруйте улюблені квіти Стрільцеві несподівано. Цей знак зодіаку обожнює сюрпризи, а будь увага для вогняного представника завжди цінно.