Жінка-Водолій і чоловік-Телець : сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Водолієм і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Водолій в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Водолій і чоловік-Телець як пара

Повітря і Земля – стихії, представники яких часто створюють благополучні спілки. Водолій-жінка і Телець-чоловік вважаються однією з найбільш гармонійних пар у всьому зодіакальному просторі.

Вона яскрава, товариська і точно знає, чого хоче, він сімейний і сильний, цінує серйозні відносини і робить все для своїх близьких. Телець і Водолій доповнюють один одного і разом відчувають себе по-справжньому щасливими. Астрологи вважають, що їх сумісність в любові, дружбі та роботі перевищує 80 відсотків.

Плюси відносин

У відносинах між хлопцем-Тельцем і жінкою-Водолієм є особливий зв’язок, що і гарантує їм високу сумісність. Неординарна і добродушна жінка-Водолій і іноді суворий, але справедливий чоловік-Телець створюють союз, у якого є як мінімум 8 сильних сторін:

 • чоловік і жінка відносяться один до одного як друзі;
 • відносини в парі побудовано на довірі і повазі;
 • легко розподіляють домашні обов’язки;
 • Водолій поступається лідерство Тельцю;
 • у відносинах немає місця нудьзі і одноманітності;
 • хлопець і дівчина легко йдуть на примирення;
 • партнери підтримують один одного у будь-яких починаннях.

Мінуси відносин

Взаєморозуміння – те, що потрібно для стабільних відносин між Тельцем і Водолієм. Але їх тісний зв’язок ще не гарантує, що в парі не буде конфліктів. Астрологи зазначають, що чоловік-Телець має складний характер, а Водолій-жінка може вести себе занадто легковажно.

Серед мінусів відносин цих знаків зодіаку:

 • Телець всіма силами намагається прив’язати до себе волелюбну дівчину-Водолія;
 • вимоги чоловіки іноді переходять всі межі дозволеного;
 • Водолій зациклюється на проблемах інших, забуваючи про свого партнера;
 • в сім’ї починаються проблеми, коли Телець і Водолій вибирають для себе занадто різні інтереси;
 • компроміси в парі досягаються шляхом довгого обговорення;
 • чоловік і жінка нескінченно намагаються довести один одному, що потрібно змінитися в кращу сторону.

Телець-чоловік і жінка-Водолій легко долають будь-які перешкоди, але для цього між ними повинні бути сильні почуття, довіра і повага.

Сумісність Водолія-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

З усіх знаків зодіаку у сфері дружби виділяється Водолій. Жінка дихає оптимізмом, знає мільйон історій і зможе вислухати кожного, а також завжди дасть слушну пораду. Телець при першій зустрічі оцінить харизму Водолія, але не буде поспішати з подальшими кроками. З часом між ними можлива сильна дружба, яка переросте у більш серйозні стосунки, ініціатором яких стане обережний Тілець.

Сумісність знаків зодіаку в дружбі така, що хлопець легко довіряє своїй подрузі, а вона вміє підняти йому настрій. Вони можуть дружити довгі роки, а з віком їх відносини стають тільки тепліше.

Сумісність Тільця-хлопця і Водолія-дівчата в любові

Телець, на відміну від Водолія, рідко висловлює свої почуття словами, але дівчина все зрозуміє по його діям. Сумісність знаків зодіаку в любові одна з найвищих – за рахунок їх духовної близькості і схожості характерів.

Телець все життя шукає собі партнерку, яка зможе його зрозуміти і подарувати справжнє моральне задоволення. Водолій бачить, що чоловікові іноді складно пояснити свої емоції, але за рахунок своєї природної інтуїції жінка завжди вгадує настрій і побажання обранця.

Сумісність пари в ліжку

Для повної сумісності в інтимному житті чоловіка-Тельця і жінці-Водолію потрібно знайти золоту середину. Дівчина більше радіє емоціям, ніж фізичної близькості, а чоловіка-Тельця важливий сам факт близькості.

Іноді їм складно знайти компроміс в ліжку, хоча обидва дотримуються класичних поглядів на секс. Інтимне життя для цих партнерів, швидше за все, грає посередню роль, вона лише доповнює почуття Тельця і Водолія.

Дівчина-Водолій і чоловік-Телець у шлюбі

Водолій-жінка відтягує момент вступу в шлюб, ніж сильно дратує Тільця, який готовий до сімейного життя через кілька місяців знайомства. Якщо все-таки йому вдається переконати її, то у відносинах починається новий гармонійний етап. Дрібні сварки відходять на задній план, прокидається відповідальність з боку Водолія, який раніше роздавав свою увагу не на тих людей. Чоловік-Телець – ідеальний сім’янин, здатний легко ощасливити свою непокірну і тягнеться до свободи жінку-Водолія.

Водолій-дівчина і Телець-чоловік рідко розлучаються, вони до останнього намагаються зберегти відносини. Причиною розриву може стати тільки зрада.

Якими батьками будуть жінка-Водолій і чоловік-Телець

Астрологи вважають, що Телець-чоловік і Водолій-жінка – одні з найбільш дбайливих батьків. Висока сумісність знаків зодіаку може означати, що у пари буде декілька дітей.

Любов Водолія-мами вистачить кожному, а вміння Тільця вибудовувати дисципліну в сім’ї гарантує, що всі спадкоємці досягнуть високих результатів у житті. Тато-Телець дохідливо пояснить, чому мамі треба допомагати, а Водолій буде періодично балувати своїх підопічних.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Водолія-жінки

Водолій-жінка постійно шукає шляхи розвитку, чоловік-Телець в цьому плані консервативний і не любить приймати поспішних рішень. Діловий союз цих людей можливий тільки в тому випадку, якщо вони не будуть сперечатися з приводу способу досягнення цілей.

Як колеги представники знаків зодіаку Телець і Водолій не будуть заважати один одному – у кожного свої обов’язки, і вони рідко перетинаються. Створення спільного бізнесу для них – можливість отримати високі результати, але важливо, щоб керував процесом Тілець.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Водолія

Самий легкий і швидкий спосіб завоювати жінку-Водолія – це їй стати справжнім другом. Найчастіше дівчина байдужа до зовнішності і матеріальної складової, їй набагато важливіше душевні відносини і емоції, довіра і підтримка.

Якщо чоловік знака зодіаку Телець буде приділяти достатньо уваги їй, то вона легко в нього закохається. Однак, жінка знака зодіаку Водолій не поспішає вступати у відносини, вона буде довгий час придивлятися до Тельцю і тримати його під френдзоне.

Як Водолію-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Телець не любить нудних і одноманітних дівчат, в той же час йому важлива стабільність у відносинах. Жінка-Водолій точно зможе подарувати йому масу цікавих вечорів, але розчарує його в плані відповідальності. Щоб дамі завоювати серце чоловіка-Тельця, варто показати йому, що вона налаштована серйозно і готова до сімейного життя.

Завдяки високої сумісності Телець-чоловік і Водолій-жінка відчують інтерес один одному вже в момент знайомства. Дівчині варто частіше заводити душевні розмови, але не бути нав’язливою.

Як дівчина-Водолій і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Невинний флірт на стороні жінки-Водолія змусить Тільця-чоловіка вибухнути і прийняти рішення про розрив. Але це винятковий випадок, зазвичай Тельці ніколи першими не йдуть на розлучення. Чоловік тяжко переносить цей момент, переживає і може надовго закритися в собі.

Водолій-жінка – занадто добра, і може легко жити з партнером через жалість. Але якщо вона прийме рішення розлучитися, то зробить це швидко і без зайвих розмов: просто піде і забуде про стосунки назавжди. Водолій теж відчуває стрес, але за рахунок численних друзів жінці легше пережити складний етап життя.

Хлопець-Телець і дівчина-Водолій заводять серйозні стосунки, які часто переростають у шлюб. А сім’я для цих знаків зодіаку завжди на першому місці, тому такі пари вкрай рідко розлучаються.

Як парі знайти спільну мову

У дівчини-Водолія і Тельця-чоловіки хороша сумісність як у любові, так і в дружбі. Вони швидко знаходять спільну мову і здатні довіряти один одному. Щоб відносини стали ідеальними, кожному необхідно докласти зусиль і навіть підкоригувати власний характер.

Жінки-Йому важливо знайти підхід до серйозного Тельцю, бажано вникнути в його захоплення. А Тельцю-чоловікові астрологи радять поменше ревнувати дівчину і періодично давати їй свободу. Хлопець повинен зрозуміти, що вона живе емоціями, та частіше влаштовувати для неї незвичайні побачення.