Сумісність Лева і Водолія в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Лев і Водолій, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Водолієм і дівчиною-Левом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Лев і Водолій

Знак зодіаку Лев характеризується товариськістю, харизматичністю і прагненням до лідерства. Він великодушний, чуйний і завжди оточений друзями. У характеристиці Водолія помітні такі якості, як волелюбність, прямолінійність, мрійливість і любов до всього нового. У Водолія широке коло спілкування, він легко заводить знайомства, любить гучні тусовки і читати фантастичні історії.

Якості Лева Якості Водолія
Впевненість у собі і своїй привабливості Дружелюбність і дипломатичність
Любить компліменти Може висловити все, що думає
Імпульсивність і агресія Емоційна холодність

Лев, що належить до стихії Вогню, сумісний з повітряними знаками, представником якої є Водолій. Але незважаючи на це, вони можуть обмежитися лише скороминущим романом. Щоб відносини стали тривалішими і міцнішими, обом необхідно прикладати великі зусилля.

Сумісність Водолія-жінки і Лева-чоловіки

Жінка-Водолій має іскрометним гумором і привабливою зовнішністю. Вона здатна звернути на себе увагу чоловіка-Лева. Цей хлопець мріє про розкутою і сміливої подрузі. Він з радістю запросить дівчину на побачення, але буде здивований її неприступністю. Жінка-Водолій, незважаючи на зовнішню відкритість, недовірлива і гостра на язик.

Навіть чудова сумісність знаків зодіаку Лев і Водолій не стане гарантією успішних любовних відносин. Але якщо між ними виникне справжня любов, і вони будуть поступатися один одному, то роман переросте в міцний шлюб. А якщо ні, то вони зможуть стати хорошими друзями або партнерами по бізнесу.

У дружбі

Один-Лев завжди радий допомогти своїй подрузі-Водолію. Обидва комунікабельні і здатні розмовляти годинами. В дружбі чоловіки-Леви досить віддані і можуть дати мудру пораду своєї приятельки. Від Водолія-дівчата навряд чи дочекаєшся співчуття, але вона може допомогти вирішити складну ситуацію. Обидва знака допитливі, тому з задоволенням будуть разом відвідувати концерти, ходити на курси англійської і подорожувати в різні країни.

Сумісність знаків зодіаку Лев і Водолій може означати перехід у більш близькі стосунки. Але якщо цього не станеться, їх дружнє спілкування триватиме довгі роки.

У любові

Чоловік-Лев обожнює дівчину-Водолія за щирість і відкритість. Вона може чесно сказати, що їй подобається, а що ні. В чоловікові-Леві Водолія приваблює рішучість і впевненість у собі. Він хороший собою і самостійний, красиво доглядає, піклується, але інколи ревнує.

І якщо спочатку їй це навіть подобається, то через деякий час таке власництво моторошно дратує. Якщо Лев буде занадто тиснути на неї, вона може вирішити розлучитися. Тому що навіть висока сумісність знаків зодіаку Лев і Водолій не дає стовідсоткової впевненості у надійності партнера.

У шлюбі

Жінка-Водолій не стане змагатися з чоловіком-Левом за верховенство в сім’ї. Але не буде терпіти порушення особистих кордонів. Її дратують непрошені поради подруг і хобі. Йому важливо відчувати свою незалежність і свободу. Чоловік-Лев стане прекрасним добувачем у сім’ї, він потребує щоденної похвалу і турботи.

Водолій-дружина з радістю буде його надихати на нові перемоги у справах. А він завжди допоможе їй у вирішенні побутових питань. Лев – відмінний господар, який може полагодити кран, винести сміття. Сумісність цих знаків зодіаку в любові і шлюбі досить висока за рахунок того, що Водолій і Лев мають схожий світогляд і гармонійно вибудовують відносини.

У ліжку

Дівчина-Водолій і хлопець-Лев живуть бурхливої інтимним життям. Особливо яскраво вони висловлюють свої почуття під час примирення. Чоловік-Лев намагається виконати кожне бажання коханої у ліжку. Йому важливо, щоб його вважали хорошим коханцем для підвищення почуття власної значущості.

А фантазіям дівчата-Водолія можна тільки позаздрити. Вона може запропонувати близькість в незвичайній обстановці і порадувати коханого новим вбранням.

У роботі та бізнесі

Гострий розум леді-Водолія і цілеспрямованість хлопця-Лева можуть принести високі результати на роботі. Вони легко налагоджують діловий контакт і здатні працювати над одним проектом.

Якщо ці люди мають спільний бізнес, то Льву краще зайнятися керівництвом компанії і кадровими перестановками, а Водолію стати креативним директором. Жінка чудово справляється з розробкою нових послуг або товарів, їх просуванням та брендуванням. А Лев зможе домовитися про постачання сировини та інвесторами.

Плюси і мінуси відносин

В близьких відносинах сумісність Лева і Водолія можна вважати перспективною. Проте в їх спільному житті бувають як хороші, так і погані дні. У таблиці ми зібрали позитивні і негативні сторони союзу.

Плюси пари Мінуси пари
Партнери чудово розуміють один одного Водолію неприємно недовіру і ревнощі Лева
Немає боротьби за верховенство в сім’ї Леву не подобається легковажність Водолія
Гармонійне сексуальне життя Обидва імпульсивні і можуть скандалити
Товариські і люблять галасливі компанії Складно поступатися один одному
Подобається все нове, не терплять консерватизм Партнери схильні фліртувати на стороні

Сумісність чоловіка-Водолія і жінки-Лева

Водолій-чоловік і жінка-Лев можуть відбутися як щаслива пара, міцна сім’я, хороші друзі і надійні партнери. Вони мають багато спільних інтересів, що підвищує їх астрологічну сумісність.

Жінка-Лев стане надійним тилом і ідейним натхненником для Водолія. А чоловік подарує Левиці яскраву пристрасть і міцне чоловіче плече. Як друзі вони зможуть відверто обговорити будь-яку хвилюючу тему, і якщо ці люди зустрінуться на роботі, то з легкістю реалізовують самий складний проект.

У дружбі

У Лева-жінки і Водолія-чоловіки чудова сумісність у дружбі. Вони можуть секретничати і розмовляти про що завгодно без сорому. Леді-Лев завжди прийде на допомогу своєму другові, а Водолій придумає вдале рішення для складної ситуації подруги. Хлопець-Водолій часто не має емпатії, йому складно виражати співчуття, зате він завжди тверезо мислить.

Коли Левиця починає ревнувати свого друга, значить, вона готова перевести відносини на новий рівень. Потрібно відверто поговорити з Водолієм, інакше він не зрозуміє натяку. Але якщо почуття не будуть взаємними, представники цих знаків зодіаку зможуть зберегти приятельское спілкування.

У любові

Жінка-Лев і чоловік-Водолій можуть створити гармонійні любовні відносини. Обидва партнера в любові шукають турботу і ласку, їм потрібен надійний чоловік, який не зрадить. Чоловік-Водолій буде у всьому підтримувати свою улюблену, дарувати їй розкішні подарунки і робити компліменти. Але йому може не сподобатися, якщо кохана стане висувати вимоги або обмежувати його спілкування з друзями.

Левиці доведеться зменшити свій запал і проявити мудрість у відносинах, надихаючи обранця на нові звершення. Тоді успішна астрологічна сумісність знаків зодіаку Водолій і Лев знайде своє підтвердження і в реальному житті.

У шлюбі

Як супутники життя жінка-Лев і чоловік-Водолій відмінно підходять один одному. Ця леді зволіє взяти кермо правління сім’єю в свої руки. У будинку цієї господині панує порядок, речі розкладені по своїх місцях, а діти нагодовані. Водолій зможе утримувати сім’ю, але не буде проти, якщо дружина вирішить працювати.

Друзі називають їх гостинній парою, будинок якої завжди відкрито для приємних посиденьок. Погляди чоловіка і дружини також схожі і у вихованні дітей. Вони намагаються привчати їх до самостійності і ввічливості. Успішна сумісність в любові і шлюбі зберігається у цих двох протягом усього життя.

У ліжку

Розкута жінка-Лев здатна пробудити пристрасть у своєму мечтательном обранця. Вона легко входить у роль пристрасної коханки і виконує бажання Водолія.

Їй важлива обстановка – романтична вечеря і приємна музика, а Водолій може їй це забезпечити. Він ніжний і ласкавий зі своєю коханою, обсипає її поцілунками і компліментами. Може прикрасити ложе пелюстками троянд або наповнити спальню ароматичними свічками.

У роботі та бізнесі

Робітничий союз дівчата-Лева і хлопця-Водолія буде корисним для обох. Вона може перейняти у Водолія дипломатичність, а він навчиться у Лева рішучості і впевненості в собі.

У спільному бізнесі Водолію простіше передати управління компанією Леву. Їй легше даються фінансові і кадрові питання, а Водолій впорається з налагодженням ділових контактів. І обидва тільки виграють від такого розподілу обов’язків. Чоловік не буде обмежений формальностями і рамками, а жінка отримає бажану владу.

Плюси і мінуси відносин

У ділових, дружніх і любовних відносинах сумісність знаків Водолій і Лев одна з найвищих. Але навіть у цій ідеальної пари є свої плюси і мінуси – ми вказали їх у таблиці.

Сильні сторони союзу Слабкі сторони союзу
Обидва товариські і володіють хорошим почуттям гумору Можуть фліртувати на стороні
Люблять великі компанії та вечірки Лев часто ревнує Водолія
Прагнуть реалізувати свій потенціал Водолій занадто прямолінійний
Добре розуміють один одного Їм складно пробачити один одного
Ідеально підходять в інтимі Імпульсивні партнери, які часто виходять із себе

Підходять один одному жінка-Лев і жінка-Водолій

Лев-жінка і Водолій-жінка – це найкращі подруги, які люблять подорожувати разом, ходити за покупками і веселитися в нічних клубах. У дівчини-Водолія і дівчата-Лева можуть бути спільні захоплення або хобі. Наприклад, вони відвідують східні танці або ходять в басейн. Лев, володіючи мудрим поглядом на життя, може дати корисну пораду Водолію. Остання, володіючи гострим розумом, здатна знайти вихід з важкої життєвої ситуації. Щира дівчина-Водолій – єдина, хто може відкрити очі подрузі на хлопця-зрадника. А сильна Лев може безоплатно позичити грошей Водолію.

Відмінна сумісність знаків простежується і в професійному середовищі. Обидві дами творчі, цілеспрямовані і можуть бути задіяні в одному проекті. Тільки Водолію важко концентрувати свою увагу на одній справі, цій дівчині необхідно постійно перемикатися. Льву простіше вирішувати бухгалтерські та повсякденні завдання. Разом вони можуть досягти потрібних результатів і навіть побудувати спільну справу.

Чоловік-Водолій і чоловік-Лев як друзі і партнери

Чоловік-Водолій і чоловік-Лев можуть почати дружити ще в дитинстві. Вони розуміють один одного, їм цікаво проводити час в компанії один одного. Лев здатний навчити Водолія – він сприймає одного як молодшого брата. Водолій часто несерйозний, але своїм позитивом може підняти настрій приятелеві. Він чуйний і завжди прийде на виручку потрапив у біду Леву. Цим товаришам завжди є що обговорити: автомобілі, дівчат або роботу. Їх дружба здатна тривати все життя.

Сумісність цих знаків означає, що вони можуть вести спільний бізнес-проект. У робочому тандемі Леву відведена роль управлінця та розпорядника фінансами, а також він може контролювати діяльність кадрів. Водолій стане генератором творчих ідей, всі його задуми можуть вдало реалізуватися саме в цьому союзі. Бізнес Лева і Водолія принесе обом фінансову стабільність і навіть популярність.