Жінка-Риби: все про знак зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про жінку за знаком зодіаку Риби. Ви дізнаєтеся, з яким чоловіком у неї максимальна сумісність, плюси та мінуси її характеру, які подарунки вона любить, сильне у неї здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, якою вона буде дружиною і мамою.

Про жінку знака Риби в трьох словах

Мрійливі, ніжні і артистичні – ці слова відображають всю суть жінки за знаком зодіаку Риби. У неї багатий внутрішній світ, але мінливий настрій, що пов’язано зі стихією Води, яка управляє цим знаком. Потрібно знати, що такі дівчата сором’язливі і ранимі, вразливі й емоційні, ставляться до людей з обережністю. Висловити свої почуття у них не завжди виходить, тому що їм більше до вподоби самотність.

У багатьох дівчат цього знака зодіаку приваблива зовнішність, ніжний голос і м’які риси обличчя. Жінки-Риби інтелігентні і виховані, завжди справляють гарне враження на оточуючих.

Чим відрізняються жінки-Риби між собою

За датою народження жінок-Риб ділять на три групи. До першої належать з’явилися на світ з 20 по 29 лютого. Вони трохи агресивні і цілеспрямовані. Легко розташовують до себе людей. Володіють здатністю вгадувати думки і бажання співрозмовника. Добре виглядають майже завжди молодше своїх років. Люблять робити добрі справи і приносити користь оточуючим. Можуть відмовитися від власних бажань, щоб допомогти іншим.

Друга група дівчат під знаком зодіаку Риби – народжені в період з 1 по 10 березня. У них відмінне почуття гумору та великий творчий потенціал. Романтичні та пристрасні. Володіють вражаючою схожістю з матір’ю або батьком. Люблять читати і знаходиться в самоті. Їх мета – створити сім’ю і народити дітей.

До третьої групи відносять дівчат, які відзначають День Народження з 11 по 20 березня. Вони більше за інших здатні до співчуття. Завжди вислухають і допоможуть розібратися в серйозній життєвої ситуації. Прагнуть виконувати свої мрії, якими б незвичайними вони не були.

Опис плюсів і мінусів характеру жінок-Риб

В описі цього знака важливо виділити тактовність і толерантність по відношенню як близьким, так і до сторонніх людей. Характер Риб передбачає такі якості, як стійкість до будь-яких проблем і оптимістичний погляд на світ. Плюси і мінуси цих жінок ми зібрали в таблиці:

Переваги Недоліки
Жіночність і чарівність, може закохати в себе кого завгодно Суперечлива, сьогодні думає так, а завтра інакше
Володіють витонченим смаком не тільки в одязі, але і в їжі Занадто сентиментальна, може розплакатися через грубого вчинку
Дипломатична, легко виходить з будь-якого конфлікту Драматизує будь-яке, навіть саме звичайне подія
Володіє хорошою інтуїцією, рідко помиляється в людях Поведінка залежить від настрою, непередбачувана

Зрозуміти таку леді від А до Я буде непросто. Для жінок-Риб основним життєвим кредо є душевний спокій. Вони не терплять суєти і нервування. “Рибка” обожнює веселитися і жартувати. Але її завжди нешкідливі жарти, їй притаманні грубість і ворожість.

Як Риби-жінки проявляють себе у відносинах

У відносинах з чоловіком жінка знака зодіаку Риби романтична і того ж чекає від свого обранця. Навіть якщо партнер не ідеальний, в її очах він буде неповторним. Дівчата люблять вигадувати своєму чоловікові якості, яких у нього немає. Тому поряд з Рибою хлопець відчуває себе лицарем, принцом чи суперменом. Правда, закохуються ці жінки рідко. Можуть все життя любити одного чоловіка.

Риби – ревнивий знак. Дівчина буде переглядати листування свого обранця, підозрюючи його у зраді. Не потерпить, якщо чоловік щось приховає. Самі ж Риби відкриті і завжди вірні. Намагаються бачити в людях хороше, тому часто розчаровуються. Дбайливі і підтримають свого хлопця в скрутну хвилину. Щедрі на компліменти та похвалу. Риби уникають конфліктів, тому якщо чоловік підвищує голос, можуть перервати розмову і образитися.

Дівчата-Риби шукають сильного чоловіка, який буде лідером і опорою в сім’ї. Люблять, коли чоловік красиво доглядає і проявляє турботу. Представниці цього знака у відносинах більше думають про партнера, ніж про себе.

Сумісність жінок-Риб з чоловіками інших знаків

У жінок-Риб відмінна сумісність в любові з Раком, Скорпіоном, Дівою і Тельцем. Згідно класичної астрології, при побудові відносин з іншими знаками зодіаку їх чекає розчарування або дружба.

Сильний і владний чоловік-Скорпіон зачарує “Рибку” своєю мужністю і рішучістю. Якщо Скорпіон візьме на себе обов’язки добувача, жінка-Риби стане ідеальною дружиною і берегинею вогнища. Їх взаємна вірність допоможе зберегти стосунки гармонійними на довгі роки.

Турботливим принцом для Риби стане чоловік-Діва. Його підкорить приємна зовнішність і добре серце цієї дівчини. Чоловік-Діва проявить свою господарність і працьовитість, буде намагатися в інтересах їх відносин і сім’ї. Жінка подарує обранцеві всю палітру почуттів і буде дивитися на нього з захопленням навіть через двадцять років спільного життя.

Рак забезпечить Рибам необхідний спокій. Він буде правильно і впевнено завойовувати серце своєї коханої, дарувати квіти і водити в ресторани. З ним дівчина стане безтурботним і умиротвореної. Пропозицію руки і серця не змусить себе довго чекати. Союз буде успішним для обох партнерів.

Спочатку з чоловіком-Тельцем у Риби може виникнути дружба або симпатія, яка з часом переросте в палку пристрасть і повноцінні стосунки. Цей хлопець наполегливий у своїх залицяннях. З ним Рибі буде весело і легко. З чоловіком-Тельцем за гороскопом дівчина пізнає справжню любов і турботу.

Як закохати в себе жінку зі знаком зодіаку Риби

Жінка зі знаком зодіаку Риби не кидається у вир з головою, вона обережно промацує грунт. Щоб закохати в себе таку леді, потрібно бути м’яким і чуттєвим. Занадто настирливі залицяння можуть налякати її або відштовхнути. Постарайтеся частіше цікавитися її думкою – тоді вона усвідомлює свою важливість для вас.

Здивуйте дівчину своїм незвичайним захопленням або неординарним вчинком. Вона точно оцінить серенаду під Місяцем, вірші власного твору і навіть спільний стрибок з парашутом. Їй потрібні нові емоції та враження. Тому частіше запрошуйте її на різні заходи, в кіно або театр, на виставки і музеї.

Дівчата цього знаку люблять тонкий гумор – вдалий жарт допоможе розташувати Рибу. Отримати любов такої жінки допоможуть красиві квіти: необов’язково купувати дорогі букети, буде достатньо ромашок, зібраних самостійно і подарованих з любов’ю.

Характеристика жінки-Риби як коханки

Повна характеристика Риб-жінок неможлива без опису їх переваг в інтимній сфері. Це ніжна і чарівна натура. Своєю чуттєвістю та еротичністю вона спокусить будь-якого чоловіка. Не буде претендувати на лідерські позиції, це надасть право чоловікові. Однак не стане терпіти грубості.

Рибі сподобається, якщо чоловік буде шепотіти їй на вушко компліменти, що вона єдина і неповторна. Вона неймовірно артистична і якщо закохана, то зіграє роль коханки бездоганно.

Який дружиною буде дівчина-Риби

Коли представниця цього знаку збирається заміж, вона керується виключно почуттями, а не розрахунками. Для багатьох рідних і близьких може стати шоком вибір обранця. Адже успішних і багатих чоловіків біля цієї жінки завжди повно. Проте їй важливо, щоб чоловік по-справжньому цінував і любив її.

Жінка за знаком зодіаку Риби – мудра дружина. Вона щиро переживає за обранця, завжди підтримує його і забезпечує надійний тил. Не стане змагатися з чоловіком за верховенство в сім’ї. Більшість дружин-Риб стають домогосподарками, які відмінно справляються з усіма клопотами, але при цьому залишаються жіночними і привабливими.

Дружина завжди віддана чоловікові, не влаштовує конфліктів і не скаржиться на долю. Вдома у Риб панує порядок, кожен день смачний обід для домочадців. Єдиний мінус – ревнощі. Якщо у коханого занадто багато секретів, їй буде неприємно, йому обов’язково буде влаштований допит з пристрастю.

Жінка-Риби в ролі мами

Мами цього знака завжди з трепетом ставляться до своїх дітей. Вони дбають не лише про фізичне здоров’я дитини, але і про його душевному рівновазі. Підтримають своє чадо в будь-якому починанні і дадуть мудру пораду, як потрібно вчинити в складній ситуації. Така мама ніколи не образить дитину, виявляючи велике терпіння. З малих років буде читати малюкам цікаві і повчальні книги, а також надасть дітям право вибору в плані хобі.

Діти у такої матері виростають самостійними і впевненими в собі. Вони з вдячністю відносяться до мами. З дорослими дітьми Риби підтримують хороші відносини, постараються дати їм хороший старт у життя: оплатити навчання й по можливості придбати житло.

Варто дружити з жінкою під знаком Риби

Дівчина за знаком зодіаку Риби – прекрасна подруга як для жінки, так і чоловіки. Вона з легкістю ділиться своїми секретами, завжди приходить на допомогу. Не залишить одного в складній ситуації, не пошкодує ні ресурсів, ні грошей для близьких. Від друзів чекає надійності і щирості. Однак, обидчива, тому друзям потрібно бути обережніше з жартами в її бік.

Така жінка уникає сварок. Іноді вона йде на компроміс, а якщо це неможливо, перериває спілкування. Якщо конфлікт стався між друзями, то намагається помирити їх. Може дати корисну пораду і направити на істинний шлях. Однак, вона мінлива в своїй думці: сьогодні підтримує одне твердження, а завтра інше.

Кар’єра жінки за знаком зодіаку Риби

Одноманітна робота, що вимагає великої відповідальності і зібраності, не для дівчат-Риб. Їм потрібно реалізувати свій творчий потенціал і використовувати фантазію. У противному випадку робота не буде ефективною, і підуть помилки. Представниці знака зодіаку Риби легко входять у новий колектив, знаходять спільну мову навіть з самими складними керівниками. Вони заряджають колег своїм оптимістичним настроєм та впевненістю. Не здатні підставити когось, не прагнуть зайняти найкраще місце, йдучи по головах. Просуваються по службі за рахунок свого ентузіазму. Начальство цінує їх за незвичайний підхід в роботі і дипломатичність.

Жінка-Риби здатна відкрити свій невеликий бізнес з творчим ухилом. Це може бути майстерня, ательє або приватна художня школа. Проте їй буде складно керувати людьми – недостатньо ділової хватки. Кращий варіант – сімейний бізнес, в якому чоловік візьме на себе всі паперові та фінансові питання, а жінка-Риби займеться втіленням креативних задумів.

Дівчата цього знака є великими шопоголиками і марнотратними. Можуть легко спустити половину зарплати на вбрання, парфуми і подарунки близьким. Найчастіше не вміють збирати і відкладати кошти на чорний день. Однак володіють відмінним чуттям на гроші. Всесвіт їм посилає сигнали про успішність проекту, які вони здатні розшифрувати. Ніколи не прагнуть до фінансового збагачення, але майже завжди щасливі в матеріальному плані.

Які професії підходять жінкам-Рибам

Жінка цього знаку зодіаку чудово ладнає з дітьми. Їй підійде робота педагогом у школі, дитячому розвиваючому центрі або вихователем в саду. Творче начало можна реалізувати в професії художника, дизайнера, фотографа або модельєра. Захоплюючись мистецтвом, можна зробити вибір на користь екскурсовода. Артистичність і любов до музики можуть привести цю дівчину в сферу кіно.

Інтерес до всього незвичайного може направити Риб в астрологію або нумерологію. А ще з представниць цього знака виходять відмінні медики.

Товариськість і відкритість Риби – це, можливо, шлях до волонтерства і благодійництва. Часто Риби знаходять своє місце в соціальній сфері, працюють в службі зайнятості чи органах опіки та піклування.

Здоров’я жінки-Риби

Жінки знака Риби часто схильні до стресів і переутомлениям. З-за цього їх імунітет ослаблений. Можуть страждати від простудних і вірусних захворювань, стають легкою мішенню для пневмонії та бронхіту. Уникнути таких проблем допоможе загартовування організму і прийом вітамінних комплексів.

Нервове напруження викликає поява страхів і фобій. Щоб цього не сталося, Рибам потрібно частіше відпочивати біля води, на морському узбережжі або біля озера. Якщо поблизу немає водойми, підійде басейн. Водні процедури розслаблять і піднімуть настрій. А також варто поменше звертати увагу на критику оточуючих і не приймати близько до серця думка людей.

Риби мало часу приділяють своєму здоров’ю, більше дбаючи про сім’ю і друзів. Їм треба полюбити себе, частіше відвідувати спортивний зал, правильно харчуватися, не зловживати алкогольними напоями і сигаретами.

Які подарунки любить дівчина зі знаком зодіаку Риби

Ці спокусниці не люблять практичних і формальних презентів. Але навіть якщо отримають те, що не сподобалося, ніколи не висловлять своє обурення. Їх порадують незвичайні подарунки, які здатні підняти настрій або показати любов дарувальника. Це може бути яскрава м’яка іграшка у вигляді плюшевого ведмедя або серця, мальовнича картина, антикварні статуетка, незвичайні годинники, дизайнерські прикраси та аксесуари.

вони Оцінять і подарунки з містичним підтекстом: обереги, талісмани, унікальні підвіски з натуральними каменями. Така леді буде в захваті від подарунка, зробленого своїми руками, чи то орігамі або вінок із живих квітів. Сподобається, якщо кохана людина присвятить їй пісню або напише вірш.

По-справжньому здивує Рибу витончене ювелірна прикраса, подарований коханим на річницю знайомства або весілля. З задоволенням прийме і букет красивих троянд з романтичним посланням у листівці. Захопитися модною сумочкою або подарунком, пов’язаних із захопленням. Вона завжди звертає увагу на упаковку. Однак вважає головним, щоб подарунок відбивав почуття того, хто дарує.