Жінка-Терези й Козеріг: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Терезами і чоловіком-Козерогом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Козеріг-чоловік і жінка-Терези в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Терези й Козеріг як пара

Незважаючи на відмінності в характері і суперечності в життєвих поглядах, чоловік-Козеріг і Ваги-жінка сумісні більш, ніж на 80 відсотків. Чарівна, тактовна і ніжна дівчина є еталоном жіночності.

Оточуючим може здаватися, що консервативний, стриманий і занудний Козеріг – це не найкращий вибір для неї. Але жінка-Терези цінує в обранцеві такі якості, як відповідальність, вірність, чесність і працьовитість. Кожен з них робить свій внесок у відносини: він відповідає за матеріальну стабільність, а вона – за різноманітність в спільному житті. Сумісність знаків зодіаку знижується лише через брак романтики і пристрасті між партнерами.

Плюси відносин

Дипломатична Ваги-дівчина знає правильний підхід до принципового і суворому Козерогові. Вона може здаватися безтурботним і легковажною, але в реальності є розумним і раціональним людиною, тому бачить потенціал чоловіки і закриває очі на його недоліки.

Перерахуємо основні достоїнства цього астрологічного поєднання:

 • Жінка-Терези й Козеріг мають стабільне фінансове становище. Вона хоче жити в комфорті і не економити на собі, тому мотивує наполегливого і працьовитого партнера на високий заробіток.
 • Вони вміють зберігати самовладання і вирішувати розбіжності спокійно і конструктивно. У цієї пари не буває скандалів з криками і биттям посуду.
 • Непрактична і нерішуча дівчина може покластися на свого відповідального обранця. Він здатний розібратися з будь-яким питанням, тому позбавляє її від необхідності займатися побутовими або матеріальними проблемами.
 • У партнерів є інтелектуальна сумісність. Дівчина-Терези – одна з небагатьох, у кого Козеріг-чоловік бачить гідного співрозмовника.
 • Обидва насилу погоджуються на кардинальні зміни – Козеріг через консерватизму, а Ваги з-за нерішучості і сумнівів.

Мінуси відносин

В парі Терезів і Козерога швидко зникає романтика, пристрасть і душевна близькість. Чоловік не схильний проявляти ніжність і ласку, так і жінка зазвичай тримає емоції під контролем, хоча потребує уваги.

У такого поєднання знаків є кілька недоліків:

 • Чоловік-Козеріг педантичний у побуті, тому дівчина-Терези, яка не любить займатися прибиранням, здається йому ледачою і неакуратною.
 • Представниці стихії Повітря потрібно особистий простір. Вона стримано, але жорстко відстоює свою свободу і не дозволяє партнеру контролювати або обмежувати себе.
 • Козеріг-чоловік і жінка-Терези по-різному ставляться до фінансів. Вона із задоволенням витрачає гроші, а він економить, навіть якщо має високий дохід.
 • Дипломатичною дівчині складно зрозуміти, чому обранець веде себе надмірно вперто і принципово. Він не вміє проявляти гнучкість і швидко підлаштовуватися під нові умови.
 • Правдоруб-Козеріг любить критикувати оточуючих і часто не вибирає вирази. Його зауваження можуть зачіпати жіноче самолюбство.

Сумісність Ваг-жінки і Козерога-чоловіки в дружбі

знаків зодіаку стихій Повітря й Землі рідко буває хороша дружня сумісність, тому дружба Ваг з Козерогом – велика рідкість. Вона воліє спілкуватися з більш оптимістичними, активними і відкритими людьми, а він допускає свого оточення тільки таких же консервативних інтелектуалів.

Жінка-Терези й Козеріг можуть мати приятельські стосунки, якщо отримують від них особисту вигоду. Наприклад, дівчині, якщо вона вільна, такий друг надає чоловічу допомогу або погоджується стати її парою на заході. Зазвичай Козеріг-чоловік не може відмовити милою і чарівної подруги-Ваг.

Сумісність Козерога-хлопця і Ваг-дівчата в любові

Сумісність цих знаків зодіаку в любові складно назвати високою, хоча їх почуття закоханості може бути взаємним і сильним. Козеріг не є тим чоловіком, з яким може статися запаморочливий роман. Але заради витонченою і ніжною дівчата-Ваг він стає галантним, щедрим і уважним.

На той час він занурюється в атмосферу легкості, радості та позитиву. Але як людина приземлений і неромантичний швидко повертається у звичний стан. Жінці не варто розрахувати на щоденні квіти, компліменти і сюрпризи від чоловіка-Козерога, але вона може бути впевнена в щирості його почуттів і вірності.

Сумісність пари в ліжку

Чоловік і жінка не відразу розкривають свій потенціал і досягають взаєморозуміння в ліжку. Козеріг володіє високим темпераментом, але з працею виражає емоції. Чуттєва дівчина, з одного боку, потребує ласки, ніжності і турботі, з іншого – хоче, щоб її партнер був більш імпульсивним і пристрасним.

згодом вони дізнаються переваги один одного і починають розслаблятися, проявляти свою сексуальність і навіть експериментувати. У цій парі чоловік-Козеріг є безсумнівним лідером, і жінці-Терезам не залишається нічого, окрім як підкоритися його волі, що вона з задоволенням і робить.

Дівчина-Терези й Козеріг у шлюбі

Ваги-дівчина і Козеріг-чоловік вважають, що в шлюбі має бути не лише любов, але й тверезий розрахунок, тому у них є всі можливості створити стабільну і успішну сімейну пару. Їх життєві цілі збігаються. Обидва хочуть мати міцну, щасливу сім’ю, виховувати дітей, жити спокійно, у довірі та порозумінні.

Дівчина цінує чоловіка-Козерога за те, що він створює комфортні умови життя. Чоловік в свою чергу вдячний дружині-Терезам за те, що вона не ставить кар’єру вище інтересів близьких.

У пари бувають взаємні претензії і конфлікти. Наприклад, їй не подобається його скупість і занудство, а йому – її марнотратство і небажання займатися побутом. Але в цілому вони задоволені один одним. Особливо якщо Козеріг не намагається контролювати свою дружину, обмежувати її свободу і читати нотації, а жінка не дає приводів для ревнощів і хоча б іноді радує чоловіка смачною вечерею в затишній домашній обстановці.

Ці знаки зодіаку вміють вирішувати проблеми конструктивно, тому їм ще на початку відносин варто обговорити важливі питання, наприклад, про домробітниці, сімейному бюджеті, дозвіллі та особистих кордонах.

Якими батьками будуть жінка-Терези й Козеріг

Сумісність знаків може стати гірше після народження дитини, тому що Козеріг-чоловік і Ваги-дівчина абсолютно не збігаються у поглядах на виховання. Вона хоче, щоб діти зростали в любові, ніжності і турботі, він – щоб вони стали розумними, самостійними, порядними і успішними людьми.

Відповідальний, але суворий тато-Козеріг вимагає від дітей дотримання дисципліни, порядку і гарних оцінок у школі, а добра і безвідмовна мама-Ваги дозволяє робити те, що подобається, порушувати правила і балуватися. Ці батьки нерідко сперечаються один з одним замість того, щоб домовлятися між собою і знайти баланс.

Ділова сумісність Козерога-чоловіки і Ваг-жінки

Цим знакам зодіаку не варто працювати разом, хоча кожен з них має корисні ділові якості і може бути цінним працівником. Козеріг відрізняється працьовитістю, наполегливістю і практичністю, а креативні Терези наділені багатою фантазією і вміють знаходити рішення в нестандартних ситуаціях.

Але робочі відносини псуються через те, що чоловік-Козеріг любить всіх контролювати, критикувати і вважає власну думку єдиним вірним, а дівчина-Терези не дозволяє будь-кому втручатися у свої справи. Особливо напружене спілкування складається в начальниці-Ваг і підлеглого-Козерога, тому що він часто не визнає авторитет жінки-керівника.

Як чоловікові-Козерогові завоювати жінку-Ваги

Володар знака зодіаку Козеріг зовсім не схожий на образ ідеального чоловіка жінки-Ваг. Але якщо він відчуває до неї сильні почуття, то може постаратися викликати в неї інтерес.

Для цього потрібно знати деякі особливості її характеру:

 • Дівчина любить красу і розкіш – це має проявлятися і в зовнішності шанувальника, і в його залицяннях. Їй важливо, щоб чоловік виглядав презентабельно, мала гарні манери і запрошував її в кращі заклади.
 • Їй не подобається дріб’язковість і скнарість. Козерогові доведеться проявити щедрість при виборі квітів, подарунків і ресторанів, якщо він хоче домогтися взаємності жінки знака зодіаку Терези.
 • Представниця стихії Повітря є ніжною, чутливою і вразливою натурою. Вона не спілкується з людьми, які висловлюють критику або докори.

Як Терезам-дівчині закохати в себе чоловіка-Козерога

Сумісність Козерога-чоловіки з Вагами-жінкою заснована на тому, що його приваблює її ніжність, жіночність і тактовність. Але він ретельно оцінює дівчат, тому потрібно відповідати суворим вимогам, щоб домогтися його розташування.

Коротко розповімо, що треба знати про Козерога:

 • Його відштовхують примхливі, інфантильні, вульгарні, грубі і легкодоступні особи, але він з повагою ставиться до жінок, які ведуть себе стримано, ввічливо, гідно, стежать за своєю мовою і одягаються зі смаком.
 • Йому хочеться, щоб його обраниця була гарною господинею. Дівчині-Терезам доведеться проявити фантазію, щоб її небажання займатися побутом не відлякало чоловіка-Козерога.
 • У парі він може бути тільки лідером. Чоловік не стане спілкуватися з жінкою, яка не визнає його авторитет, намагається забрати в нього ініціативу, або розмовляють командним тоном.

Як дівчина-Терези і хлопець-Козеріг ведуть себе при розставанні

Ситуації, коли розходяться хлопець-Козеріг і дівчина-Терези, відбуваються досить рідко, тому що він намагається зберегти відносини, а вона не любить приймати кардинальних рішень. Обидва можуть довго закривати очі на недоліки один одного, особливо якщо мають спільних дітей. Єдиною вагомою причиною для розлучення є тільки невірність партнера.

І чоловік, і дівчина болісно переживають розрив відносин. Козеріг навіть може робити спроби перемир’я, якщо розставання відбулося не через зраду, а, наприклад, із-за тривалого конфлікту. Жінка ж воліє взагалі не спілкуватися з колишнім коханим.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Терези і хлопець-Козеріг не мають найвищу сумісність, але деякі зміни в їх поведінці можуть позитивно вплинути на стосунки. Основні переживання жінки пов’язані з тим, що її партнер поводиться замкнуто і воліє приховувати емоції. Вона приймає його стриманість за байдужість. Йому необхідно частіше говорити коханій компліменти, освідчуватися в коханні, проявляти турботу і увагу.

Дівчині ж слід пам’ятати про те, що Козеріг доводить свої почуття не словами, а вчинками. Їй також потрібно вчиняти певні дії заради коханого чоловіка. Наприклад, поділяти його інтереси, навіть якщо вони здаються їй нудними, або радувати його улюбленими стравами.