Сумісність Овна і Діви в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Діва, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Дівою і дівчиною-Овном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Діва

Розібратися в сумісності знаків Овен і Діва допомагає порівняння характеристик кожного з них. Ці знаки мають багато відмінностей. Але в чомусь вони доповнюють один одного.

Овен Діва
Вогненний знак зодіаку Земний знак зодіаку
Імпульсивність, запальність, емоційність. Часто не може стриматися і висловлює все безпосередньо. Аналітичний склад розуму, розсудливість, дипломатичність.
Впертість, бажання наполягти на своєму, у що б то не стало. Схильність критикувати оточуючих, знаходити в них найменші вади.
Не любить умовностей. Буває прямолінійним і напористий. Не звик пасувати перед першою невдачею. Любить романтику, особливо в період залицяння. Їй необхідні подарунки, знаки уваги, красиві вчинки.
Лідер по своїй натурі. Займає чільне положення в будь-якому союзі. Задовольняється другими ролями, звідки може вміло і непомітно керувати партнером.
Любить лестощі і потребує компліментів. Відчуває незручність, коли їй говорять компліменти, розпізнає і не приймає лестощі.
Прагнення до ризику і необдуманих вчинків. Не любить планувати, діє відразу і рішуче. Намагається прорахувати всі можливі варіанти. Будує короткострокові та довгострокові плани.
Любить галасливі компанії, де можна блиснути. Віддає перевагу усамітнення і спокійні заняття.
Любить жити на широку ногу, витрачає гроші на предмети розкоші. Заповзятлива і дбайлива, іноді це доходить до скупості.
Не дотримується порядок, як навколо себе, так і в думках. Має схильність до чистоти і порядку. Думки повинні бути організовані.
Оптиміст Раціоналіст

Ступінь сумісності Овна з Дівою в різних сферах життя неоднакова. Кожен з них по-своєму виявляє себе в дружбі, любові або діловому співробітництві. В якихось відносинах між ними може панувати взаєморозуміння. В інших же різниця в темпераментах і життєвих установках заважають досягти гармонії.

Сумісність Діви-жінки і Овна-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Діва і Овен не можна назвати ідеальною. Для створення гармонійного союзу Овну-чоловікові і Діви-жінці потрібно докласти чимало зусиль. Причина розбіжностей полягає в різних характерах і відрізняються цінностях.

Щоб спілкування і спільне життя проходили безхмарно, повинно бути сприятливе зовнішнє оточення. Серйозні побутові негаразди можуть внести розлад у відносини. Ці знаки неоднаково реагують на проблеми, з-за чого виникають непорозуміння і конфлікти.

Однак жінка-Діва володіє якостями, які притягують Овна-чоловіка. Якщо Овен без емоцій оцінить їх союз з Дівою, то виявить, що відчуває себе комфортно і надійно. Діві ж, часом, необхідна емоційний струс, яку і дає Овен.

У дружбі

Хлопець або чоловік зі знаком Овна рідко стане дружити з дівчиною або жінкою під знаком Діви. Його поривчастий і невгамовний характер наказує прагнути вперед, не затримуючись близько розважливою і ґрунтовної особи жіночої статі. Однак, якщо дружба все ж виникла, то сумісність знаків зодіаку Овен і Діва може бути високою.

Овен водить подругу на різні вечірки, пропонує цікаві походи і поїздки. Діва вдячна йому, так як це урізноманітнює її вивірену, монотонне життя. Діва робить Овна більш врівноваженим, відмовляє від необдуманих вчинків і вчить мислити більш раціонально.

У любові

Якщо дівчина сподобалася, Овен проявляє себе самим активним чином. Діва ж з властивою їй обережністю вивчає і оцінює чоловіка. І лише переконавшись, що йому можна довіряти, кидається у вир почуттів.

Сумісність знаків зодіаку Діва і Овен в любові була б близька до чудовою, якби не занудство і прискіпливість Діви і не упертість, дратівливість Овна. В любовному союзі цих жінки і чоловіки панує повага і взаєморозуміння, поки Діва не стане переробляти Овна під себе. В таких обставинах Овен гарячкує і сипле докорами, не бажаючи коритися. Утримати цих людей разом можуть лише щирі почуття.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі між Овном-чоловіком і Дівою-жінкою не можна назвати ідеальною. Їм складно ужитися разом. Діва вередлива, вона у всьому шукає вади і заявляє про своє невдоволення прямо, не шкодуючи Овна. Самолюбство чоловіка страждає, він відчуває себе ображеним і відповідає спалахами дратівливості.

В такій атмосфері довіру сходить на ні, жінка і чоловік поступово відмежовуються один від одного. Розлучення між Дівою і Овном — нерідке явище. Однак Діва буде всіляко намагатися зберегти шлюб, так як їй необхідна енергія Овна. Скріпити шлюб можуть спільні діти, а також уміння йти на компроміси.

У ліжку

Овен-чоловік ініціативний і винахідливий у ліжку, ніж часом бентежить більше ступеневу Діву. Якщо ж партнерка зуміє розслабитися і довіритися Овна, то отримає масу нових відчуттів і запам’ятає близькість надовго. Саме довіра Діви і прояв нею чуттєвості здатні зробити інтимні стосунки з Овном більш гармонійними. Овен ж з захопленням приймає будь-які експерименти.

Хороша сумісність у ліжку не є підставою для укладення шлюбу між представниками цих знаків. Вони можуть створити сім’ї з іншими людьми, які краще підходять їм, наприклад, у побутовому плані.

У роботі та бізнесі

Відносини між Овном-чоловіком і Дівою-жінкою в робочій сфері будуть будуватися проблематично. Їм протипоказано зав’язувати ділові партнерські відносини. Між ними немає розуміння, як вести спільний бізнес. У кожного з них свої погляди і принципи.

Напористість Овна, відсутність чітких планів і нерозуміння перспектив розвитку бізнесу дратують Діву. Чоловік-Овен самовпевнений і розраховує лише на себе. Він не стане підкорятися вказівкам Діви. Жінка ж в діловому партнерстві буде наполягати на обережності, ретельного планування дій і зведенні ризиків до мінімуму.

Плюси і мінуси відносин

Якщо підвести підсумок сумісності Овна-чоловіки і Діви-жінки різного роду відносинах, то можна виділити як плюси, так і мінуси.

Плюси Мінуси
Під впливом Діви чоловік-Овен стане більш розважливим, врівноваженим і практичним. А Діва зможе позбутися від комплексів. Часто відносини можна охарактеризувати як «знайшла коса на камінь». Впертий характер Овна стикається з критичністю Діви.
Зможуть доповнити один одного: Діва буде будувати плани і вміло направляти, а Овен привнесе енергію. Діва — прагматик і раціоналіст, Овен — спонтанна особистість. Вони мають різне уявлення про життєві цінності.
За умови компромісів шлюб буде міцним, так як Діва візьме на себе побутову сторону, а Овен простежить, щоб відносини не охололи. Ревнощі запального Овна може затьмарити любовні та шлюбні відносини
Овен у шлюбі з Дівою може не переживати про фортеці своїх тилів. Дружина зберігає вірність і підтримує чоловіка до кінця. При слабкому характер чоловік-Овен буде страждати в союзі з жінкою-Дівою, у якої все життя розписане по хвилинах, і всі речі в будинку розкладені по поличках.
Гармонійні стосунки в інтимній сфері дадуть обом партнерам багато приємних відчуттів. Діва буде відчувати брак уваги з боку невловимого Овна, що спровокує потік невдоволення і критики з її сторони

Сумісність чоловіка-Діви і жінки-Овна

Вогняна і блискуча жінка-Овен і раціональний, поважний чоловік-Діва — як складаються між ними стосунки? Овен і Діва можуть створити міцні дружні, любовні або ділові союзи, але сумісність між цими знаками зодіаку не настільки сильна, щоб відносини можна було назвати ідеальними.

У дружбі

Хлопець-Діва воліє проводити час на самоті за улюбленими книгами або комп’ютерними іграми, а дівчина-Овен прагне на вечірки, де можна блищати і веселитися. Однак дружба між ними — нерідке явище, є взаємне душевний потяг. Незважаючи на відмінність знаків зодіаку, сумісність в дружбі оцінюється як висока.

Ініціатором усіх розваг буде Овен. Вона зможе заразити хлопця своєю енергією та цікавими ідеями. Діва ж стане вчити подругу практичності і стримувати її неприборканість. Ця дружба корисна для обох. Діва і Овен можуть зберегти взаємну прихильність на довгі роки.

У любові

Навряд чи між жінкою-Овном і чоловіком-Дівою можлива любов з першого погляду. І якщо дівчина-Овен, володіючи поривчастим і прямодушною характером, здатна одразу спалахнути почуття до обранця, то Діва буде обережним. Цілком ймовірно, що любов може перерости їх дружба.

Сумісність знаків зодіаку Овен і Діва в любові – трохи вище середнього. Закохана жінка-Овен стає більш м’якою і поступливою. Вона контролює негативні емоції і намагається уникнути сварок. Діва-чоловік здатний на поблажливість до обраниці. Під владою почуттів він не так критично оцінює вчинки Овна і не намагається змінити кохану.

У шлюбі

Жінці-Овну і чоловікові-Діві, побажали створити сім’ю, треба бути готовими до стриманості і компромісів. Хоча сумісність в любові і шлюбі між ними вище середнього показника, але імпульсивність Овна і прискіпливість Діви можуть зруйнувати будь-який, самий міцний союз.

У шлюбі чоловік і жінка розподіляють обов’язки порівну. Жінка-Овен з самого початку намагається взяти на себе роль глави сім’ї, але їй не вистачає практичності. Без мудрого розпорядження господарством з боку чоловіка їй не обійтися.

Діва і Овен стають хорошими батьками. Вони багато вкладають в дітей, і ті виростають освіченими і вихованими.

У ліжку

Сумісність Овна-жінки і Діви-чоловіки в ліжку можна назвати середньої. Емоційна дівчина-Овен прагне задовольнити, в першу чергу, плотські бажання. Вона заявляє про свої пристрасті прямо, не соромлячись і не лицемеря. Своєю прямотою часом бентежить більш стриманого партнера-Діву. Чоловікові ж у цій парі необхідна ще і душевність відносин.

Овен і Діва будуть отримувати більше задоволення від інтимної близькості, якщо дослухаються один до одного і зможуть довіряти. Чоловікові потрібно розслабитися і прийняти пристрасність Овна, а партнерці не завадить більше делікатності і уваги до чоловіка.

У роботі та бізнесі

Ділові відносини цих двох знаків не можна назвати гармонійними. Вони мають сумісність в роботі та бізнесі нижче середнього рівня.

Діва не може працювати із запальною і категоричній жінкою-Овном. А Овна дратує надмірна серйозність, практичність і передбачливість Діви. Жінка сповнена блискучих ідей, має схильність до ризикованих підприємств. А її колега, перш ніж діяти, буде довго прораховувати всі можливі наслідки.

Якщо ж ділові партнери виявлять у спільній роботі свої найкращі якості, поважаючи один одного, то зможуть домогтися гарних результатів.

Плюси і мінуси відносин

При загальній оцінці сумісності знаків Овен і Діва рекомендуємо порівняти позитивні і негативні моменти в їх відносинах.

Плюси Мінуси
Жінка-Овен не дасть нудьгувати чоловікові-Діві, привнесе в його життя різноманітність і позитив. Можливі часті конфлікти з-за різних темпераментів і поглядів на життя.
Діва не допустить, щоб дівчина-Овен вчинила необдуманий вчинок, чоловік втримає її від багатьох помилок. Якщо у жінки-Овна слабкий характер, вона може загрузнути в занадто розміреного життя, нав’язаної їй Дівою.
Овен буде відчувати себе надійно і безпечно з вірним і відданим чоловіком-Дівою. Впертість Овна і небажання приймати чужу точку зору загрожують великими суперечностями в союзі з Дівою.
Об’єднавши зусилля, Овен і Діва зможуть досягти матеріального успіху. Овен категорично не сприймає критику на свою адресу, а Діва постійно вишукує, до чого б причепитися
Обидва знака націлені на довгострокові спільні плани і не стануть розмінюватися на короткі відносини. Боячись критики і запальності, партнери можуть стати взаємно скритними і перестати довіряти один одному.

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Діва

Діва-жінка і Овен-жінка зможуть непогано уживатися один з одним, якщо їх не пов’язують родинні стосунки. Для близьких родичів сумісність буде проблематичною.

Мати-Діва не зможе спокійно ставитися до вільнодумству дочки-Овна. Постійні нотації, стримування та заборони призводять до сімейних конфліктів. Дочка з нетерпінням буде чекати моменту, коли зможе залишити батьківський дім. Але і переїхавши від матері-Діви, доросла дівчина-Овен постійно буде відчувати її контроль.

Мати-Овен, часто маючи запальний характер, буде дорікати Діву зайвої повільності і зацикленості на дрібницях. Їй було б приємніше бачити у своєї дочки яскраву, сильну особистість, а не спокійну домоседку.

Між подругами – Овном і Дівою – немає суперництва з-за чоловіків. У представників сильної статі їх приваблюють зовсім різні якості. Їх обранцями, як правило, стають несхожі один на одного чоловіка.

Якщо між подругами встановляться довірчі відносини, вони будуть з задоволенням проводити багато часу разом. Спілкування допоможе обом подивитися на світ іншими очима. Діва спробує позбавити Овна від деяких ілюзій, спустити її з небес на землю, показавши справжній стан багатьох речей. Подруга-Овен стане менш емоційною і зможе тверезо дивитися на свої відносини з іншими людьми.

Овен, зі свого боку, зможе зробити Діву більш оптимістичною. Вона втягне подругу в цікаві заняття, познайомить з новими людьми, покаже, що до життя можна ставитися з великою довірою і оптимізмом.

Сумісність знаків зодіаку в ділових відносинах буде високою, якщо дівчина-Овен і дівчина-Діва націлені на один результат. Аналітичний розум Діви і її здатність до планування буде доповнено енергією Овна. В цьому робочому тандемі вони зможуть багато чого домогтися. Напруженість виникає, якщо жінки не зайняті спільною справою, а просто працюють в одному колективі. Швидше за все, вони будуть дратувати один одного. Особливо, якщо поруч немає інших колег, на яких можна було б перемкнути увагу.

Чоловік-Діва і чоловік-Овен як друзі і партнери

Чоловік-Овен і чоловік-Діва в якості друзів і партнерів по бізнесу мають сумісність вище середнього. Кожен з них здатний оцінити сильні сторони в характері іншого.

Дружба між цими двома знаками виникає, як правило, у дитинстві чи юності. З роками шанси на те, що чоловіки – Діва і Овен – стануть друзями, різко скорочуються. Вже дуже різні у них темпераменти і інтереси. Але якщо дружба відбулася, то вона принесе обом користь та радість спілкування.

Овен знає, що його друг-Діва йому вірним, не кине і не зрадить. На нього можна покластися і попросити пораду в будь-якій ситуації. Діва відрізняється пунктуальністю, практичністю, розсудливістю і критичним підходом до будь-якої ситуації. Такий чоловік допоможе розібратися в проблемах і робить позитивний вплив на імпульсивного Овна.

Овен здатний розворушити свого друга, підняти його з дивана і вивести «в світ». Завдяки непосидливому товаришеві Діва-чоловік відкриє для себе багато нового. Його життя стане більш різноманітною.

Сумісність знаків в діловому союзі може бути успішною. Незважаючи на різне ставлення до поточних справах і планування ця пара може об’єднати зусилля і, доповнюючи один одного, добитися належного фінансового результату. Щоб уникнути конфліктів, Діві варто поменше критикувати і більше ризикувати. Овну не завадить стати більш обережним і не поспішати з реалізацією ідей без належного аналізу.