Який знак зодіаку підходить жінці-Близнюкам: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Близнюки. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Близнюків-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Близнюкам

Безпосередня і легковажна жінка-Близнюки по життю йде легко, немов яскравий метелик. Вона весела, грайлива і не втрачає оптимізму навіть у зрілому віці. Поруч з нею затишно, вона цікава співрозмовниця. Жінка-Близнюки не буде запекло сперечатися і сваритися. Навіть якщо якась тема їй не зовсім приємна, вона просто відійде в сторону, обдарувавши всіх при цьому запаморочливої посмішкою.

Деякими Близнюкам важко знайти пару, хоча сумісність з іншими знаками зодіаку у них хороша. Причина полягає в надмірній любові до свободи. Не кожній людині сподобається, що його обраниця веде такий же спосіб життя, як і до вступу у відносини. Жінка-Близнюки не може належати кому-небудь без залишку. У неї має бути своя життя, захоплення, інтереси і друзі.

Який знак зодіаку підходить цій дівчині – багато в чому залежить від її цілей і віку. Їй потрібен чоловік діяльний, сильний і в міру приземлений, щоб компенсувати її височина. При цьому він повинен бути гнучким, щоб розуміти її маленькі слабкості, і неревнивым. З власником їй не по дорозі: відносини стануть щасливими, якщо чоловік не буде тиснути на свою обраницю, а направити її енергію в потрібне русло.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

При виборі супутника життя бажано враховувати сумісність знаків зодіаку в любові. Близнюкам-жінці підходять для відносин лише впевнені в собі чоловіки, які зможуть прийняти невеликі слабкості обраниці. У шлюбі з нею не завжди легко. Однак, і не з усіма знаками зодіаку у неї висока сумісність:

Знак зодіаку Сумісність
Овен Середня. У відносинах багато пристрасті, але все псує ревнощі і різні погляди на побут.
Телець Низька. Виникають сварки через гроші, чоловікові не подобається вітряний характер Близнюків.
Близнюки Середня. Обидва партнера яскраві, вибухові, люблять веселитися і не думати ні про що, але з цієї причини стикаються з матеріальними проблемами.
Рак Висока. Різні темпераменти, але чоловік-Рак приймає свою кохану такою, яка вона є.
Лев Середня. Чоловік вимагає дотримання її правил, а жінка-Близнюки не хоче підкорятися.
Діва Середня. Вона не терпить правил і обмежень, а він любить, щоб все було в порядку.
Ваги Висока. Обидва емоційні, але відхідливі, не тримають зла.
Скорпіон Висока. Пристрасний та романтичний союз, але чоловік не відразу сприймає жінку серйозно.
Стрілець Висока. Обидва цінують свободу і готові давати її один одному.
Козеріг Середня. Вона знаходить його нудним, часто порушує правила створені ним, а йому складно миритися з таким навіженим характером.
Водолій Висока. Відносини наповнені романтикою.
Риби Середня. Ніжний і романтичний чоловік захоплює активну жінку-Близнюки.

Сумісність жінки-Близнюків з чоловіками інших знаків

Жінка-Близнюки сумісна з чоловіком-Рак, Стрільцем, Скорпіоном або Водолієм. Всі знаки зодіаку різні, але у них є і загальні риси. Вони сприймають дівчину такою, яка вона є, не намагаються її переробити і підігнати під якісь стандарти.

Сумісність зі Скорпіоном дозволяє побудувати емоційну, але міцну і щасливу пару. Цей відповідний знак зодіаку досить приземлений і діяльний. А з точки зору фінансів та досягнення сімейного добробуту такий союз близький до ідеального.

Жінка-Близнюки і чоловік-Овен

На самому початку відносин може здатися, що Овен найбільше підходить жінці-Близнюкам. Роман спалахує миттєво, закручуючи у вир пристрастей. Кожен вважає, що знайшов для себе ідеального партнера. Він — мужній і непохитний, вона — яскрава і емоційна. Всього за кілька тижнів вдається досягти того ступеня близькості, до якої люди йдуть роками.

згодом стосунки починають псуватися. Жінка-Близнюки не хоче замикатися в собі. Її інтереси не обмежуються приготуванням їжі та дитячими пелюшками. Власник-Овен ревнує її до всіх і хоче змусити її грати за своїми правилами. Досягти компромісу можливо, якщо жінка почне захоплюватися чим-те, що сподобається її чоловікові. Це може бути рукоділля чи якесь чисто жіноче заняття.

Жінка-Близнюки і чоловік-Телець

З чоловіком за знаком зодіаку Телець відносини не складаються. Жінка-Близнюки здатна зачарувати спокійного і практичного людини, але сумісність знаків зодіаку низька. Це стає зрозуміло швидко. Тельцю-чоловікові потрібна зовсім інша супутниця — більш спокійна і любить затишок. Жінку-Близнюки дратують його консервативність, вона знаходить його нудним.

Якщо Близнюки і Телець все-таки дійшли до Загсу, їм доведеться складно. Жінка любить витрачати гроші і не звикла їх рахувати. Її практичного дружина це шокує. Він швидко встановлює контроль над усіма фінансами і видає гроші дружині тільки на потрібні покупки.

Жінка-Близнюки і чоловік-Близнюки

Дівчина і хлопець знаку Близнюки — два яскравих феєрверку. При цьому загоряється один від іншого. Обидва емоційні і пристрасні. Любов між ними спалахує миттєво. Двом Близнюкам комфортно разом, вони не обмежують один одного ні в чому, ведуть вільний спосіб життя і люблять веселощі. В парі часто виникають гучні скандали, але знаходяться і компроміси.

У таких легких і невимушених відносин тільки один мінус. Обидва партнера непрактичні. Їм ніколи займатися домом і сім’єю. Економити вони не звикли, тому часто стикаються з фінансовими труднощами. Проблема вирішувана, якщо є родичі, які наставляють на вірний шлях, або щось, що дисциплінує партнерів.

Жінка-Близнюки і чоловік-Рак

Багато астрологи вважають Раку самим відповідним знаком зодіаку для жінки-Близнюків. Їхні стосунки нагадують спокійне озеро і легкий вітерець, який час від часу провокує хвилі на воді. За темпераментом Рак і Близнюки абсолютно різні. Але одне для одного це кращі знаки зодіаку.

У такій парі люди доповнюють один одного. Рак — домосід, практичний і діяльний. Але у нього достатньо мудрості для того, щоб прийняти свою партнерку такою, яка вона є. Він захоплюється жінкою-Близнюками, йому подобається її легкість і безпосередність. Рак не ревнивий, тому спокійно відпускає свою кохану на різні заходи. В парі панує любов і гармонія.

Жінка-Близнюки і чоловік-Лев

Близнюки і Лев — сумісні знаки зодіаку. Їхні стосунки нагадують вогонь та вітер. Від жінки залежить те, наскільки сильно розгориться полум’я пристрасті. Лев-чоловік на початку спілкування красиво доглядає і демонструє інтерес. В особі Близнюків він знаходить вдячну прихильницю своїх талантів. Такі чоловіки люблять робити враження і викликати захоплення.

Але у стосунків є і мінуси. Жінка-Близнюки не бажає викреслювати зі свого життя все, що було до нового роману. Вона продовжує спілкуватися з подругами і друзями. Горделивому Леву така свобода його обраниці не по душі. На його думку, у дівчини він повинен бути на першому місці.

Лев і Близнюки можуть утворити стійку пару, якщо для неї цей вибір не випадковий, а усвідомлений. У такому випадку вона готова йти на поступки. Лев — чудова партія для неї, це відмінний чоловік, здатний забезпечити сім’ю, при цьому люблячий і турботливий.

Жінка-Близнюки і чоловік-Діва

Ідеальною парою Діву-чоловіка і Близнюки-жінку назвати складно. Вони різні за темпераментом і звичкам. Вона нестримна і хаотична, а він є втіленням строгих правил. Їх можна порівняти з дикими джунглями і французьким садом. Жінка в таких відносинах виявляється провідною. Вона діє спонтанно, а він виправляє за нею всі помилки. Чоловіка-Діву не влаштовує такий стан речей, але якщо він закохується, то готовий багато терпіти.

В парі часто виникають сварки з приводу фінансів та побутових питань. Жінка-Близнюки не прагне створити в будинку затишок і рідко готує. У неї є справи важливіші. Вона витрачає багато, що не подобається расчетливому і бережливого чоловікові-Діві.

У пари є шанси на щасливе майбутнє, але період притирання завжди болючий. Результат залежить від того, наскільки партнери люблять один одного.

Жінка-Близнюки і чоловік-Терези

Союз Близнюків і Терезів складно назвати стійким. Ці люди схожі, обидва емоційні і товариські. Близнюки і Терези помічають один одного вже з перших зустрічей, між ними виникає симпатія. Їм комфортно разом, але затьмарює спілкування обопільна схильність до емоційних гойдалок.

Близнюки і Терези — екстраверти. У їхньому будинку завжди багато людей. Самі партнери досить бурхливо виражають емоції і часто сваряться. З боку здається, що це не самий вдалий союз, але це не так. Вони можуть посваритися з ранку, а до вечора вже й не згадати про це.

Жінка-Близнюки і чоловік-Скорпіон

Для жінки-Близнюків Скорпіон — ідеальний знак зодіаку. Її приваблює в такому чоловікові яскравий характер і амбітність. Відразу виникає відчуття, що за ним, як за кам’яною стіною. Його притягують бурхливі емоції та пристрасть: відносини між ними зав’язуються швидко, але обидва партнери не поспішають переводити їх на інший рівень.

Скорпіону така жінка здається занадто вітряною, а Близнюки не готові жертвувати своєю свободою. Вони роками можуть зустрічатися або жити разом, але не доходять до Загсу.

Чоловік-Скорпіон нищить жінку-Близнюків своїми причіпками. Йому не подобається те, що вона недостатньо добре дбає про дім. Є й інші претензії. Найчастіше чоловік висловлює їх у формі жартів, але роздратування накопичується. Щоб зберегти союз, жінці потрібно навчитися адекватно сприймати критику і правильно на неї реагувати.

Жінка-Близнюки і чоловік-Стрілець

Дівчина знака зодіаку Близнюки і чоловік-Стрілець — дві вільні птахи. З самого початку стосунків вони не намагаються обмежувати один одного в чомусь. Кожен дає партнеру певну свободу, що іноді шокує оточуючих. Близнюкам і Стрільцеві добре разом. Вони вміють радіти і отримувати позитивні емоції від простих речей.

Проблеми в парі виникають у найвідповідальніші моменти. Це може бути народження дитини або зміна місця проживання. Їм складно подолати кризу. Близнюки і Стрілець звикли не розподіляти ролі між чоловіком і жінкою у родині. Кожен робить те, що у нього виходить і що подобається. Але не завжди така схема працює.

Жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг

Тремтяча на вітрі верба і незламний дуб несхожі, але разом утворюють цікавий пейзаж. Точно так само жінка-Близнюки і чоловік-Козеріг доповнюють один одного, хоча вони різні. Любов між ними рідко виникає з першого погляду. Його бентежить емоційність і непрактичність жінки, а вона знаходить Козерога занадто нудним.

Відносини часто зав’язуються, коли чоловік вже досягає якихось висот. Він твердо стоїть на ногах і може дозволити собі балувати вимогливу і примхливу жінку-Близнюки.

У спільного життя між подружжям постійно відбувається негласна боротьба. Він створює правила, а вона їх порушує. Волелюбної і навіженої жінці складно ужитися з таким спокійним і трохи нудним чоловіком. Чим старші партнери, тим вище шанси на успішний союз.

Жінка-Близнюки і чоловік-Водолій

Відносини жінки-Близнюків і чоловіка-Водолія нагадують романтичну казку. Дивлячись на цю пару, можна подумати, що у них кожен день – 14 лютого. Обидва люблять демонструвати свої почуття. Їх спілкування легке і позитивне. Багато хто вважає їх ідеальними закоханими. Але реальність така, що доводиться відволікатися і на побут, і на вирішення матеріальних питань. А з цим у парі Близнюків і Водоліїв не все добре.

Чоловік і жінка в такому союзі не думають про те, де заробити побільше грошей. Вони безтурботні і живуть сьогоднішнім днем. Близнюки і Водолій люблять зміни і часто міняють місце проживання. Рутина обтяжує їх. З цієї ж причини можливі і зради з обох сторін.

Жінка-Близнюки і чоловік-Риби

Обидва партнера в такому союзі не відрізняються практичністю і цілеспрямованістю. І все-таки вони різні. Вона — захоплена, метається з одного проекту на інший, діяльна і товариська. Він — задумливий і трохи флегматичний філософ. У такій парі ніхто не ставить перед собою мету досягти матеріального добробуту. Обидва занадто захоплені своїми ідеями.

Сімейне життя складається непогано, але жінці буває нудно зі своїм мрійливим партнером. Коли на горизонті з’являється яскравий і цікавий чоловік, вона може піддатися спокусі і закрутити роман на стороні, навіть розірвавши сімейні узи. З Рибами Близнюки відчувають себе гармонійно, але зрозуміти це не завжди вдається відразу.