Сумісність Ваг з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Ваг з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходить Терезам-чоловікові, з ким буде комфортно Терезам-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Ваг з усіма знаками зодіаку

Характеристика Ваг включає такі якості, як легкість, оптимізм, доброзичливість, тому за гороскопом їм підходять будь-які знаки своєї повітряної стихії. У Терезів також може бути висока сумісність з усіма знаками вогняної стихії, з якими вони гармонійно доповнюють один одного.

В список тих, з ким Ваги можуть спокійно і комфортно жити, входить і прагматичний Телець, але інші земні знаки не можна назвати сумісними з Вагами. Вони можуть здаватися для них занадто нудними і прискіпливими. Володарі знаків Рак, Скорпіон або Риби також не стане ідеальним партнером, оскільки, згідно астрології, з представниками стихії Води Ваги несумісні.

Ваги з Овнами

Терезам подобається цілеспрямованість, сміливість і харизма Овна, а він, у свою чергу, захоплюється позитивним настроєм та енергією Ваг. Із-за сильного потягу у представників цих знаків швидко виникають романтичні стосунки.

Добродушного і дипломатичного партнера-Ваги зовсім не лякає імпульсивність і запальний характер його вогняного обранця, тому спорів по дрібницях у них не буває. Овен і сам стає більш м’яким, поступливим і добрим в цій парі.

Ваги з Тільцями

Перспективи пари багато в чому залежать від Тельця – саме він візьме на себе ініціативу і буде домагатися розташування Ваг. У них можуть виникати невеликі розбіжності, коли пройде перший період закоханості і з’являться побутові питання.

Впертий партнер-Телець любить встановлювати свої правила і вимагати їх беззаперечного виконання. Якщо Терези зможуть підлаштуватися під непростий характер свого обранця, а Телець продемонструє лояльність і терпіння, то у них буде щаслива сім’я.

Ваги з Близнюками

Союз двох повітряних знаків – це легкі, позитивні, романтичні і безконфліктні стосунки. Вони можуть створити ідеальну, гармонійну пару, в якій у Близнюків буде роль генератора ідей, а у Терезів – творчого натхненника.

Їх життєві принципи, погляди, інтереси і цілі багато в чому збігаються, вони отримують справжнє задоволення і від спілкування, і від спільного життя. Вони легко знаходять спільну мову один з одним, вміють розмовляти конструктивно, без емоцій, а також йти на поступки.

Ваги з Раками

Вразливому і ранимому Раку сподобається доброзичливість і чуйність Ваг. Але їх складно назвати ідеальною парою з-за відмінностей в характері та темпераменті.

Партнер-Рак живе почуттями і покладається на інтуїцію, у той час як його обранець-Ваги вміє не піддаватися емоціям і в більшості життєвих ситуацій керується здоровим глуздом, оцінює наслідки і власну вигоду. Тому його можуть відлякати душевні терзання і песимістичний настрій Раку.

Ваги з Левами

Лев – це одна з кращих кандидатур на роль супутника життя для Ваг. Представник вогняної стихії, який звик бути в центрі уваги, не зможе встояти перед чарівністю Ваг.

Партнер-Ваги надає воістину магічний вплив на свого владного і самовпевненого обранця, який в цій парі стає м’яким, ніжним і поступливим. Лев оцінить всі переваги життя з Вагами, тому сам перший піде на компроміс у спірній ситуації, щоб уникнути конфлікту.

Ваги з Дівами

Ваги мають природжений талант знаходити спільну мову з будь-якою людиною. Представник цього знаку може підкорити серце навіть вимогливою Діви.

Партнер-Ваги практично позбавлений недоліків – він володіє бездоганним смаком, витонченими манерами, грамотною мовою, тому не залишає жодного шансу для Діви чіплятися по дрібницях. Більш того, Діва і сама прагне якомога швидше опинитися у відносинах з цією привабливою і творчою особистістю.

Ваги з Вагами

Незважаючи на повне взаєморозуміння і ідеальну фізичну сумісність, відносини двох Ваг рідко бувають серйозними. Обидва люблять насолоджуватися життям, отримувати задоволення, а не думати про вирішення побутових і матеріальних проблем. Тому гармонія в їх парі триватиме до тих пір, поки побут не стане причиною для конфлікту.

Два представника повітряної стихії можуть жити в згоді, але тільки якщо на самому початку спільного життя вони розподілять обов’язки, і кожен буде шукати компроміс.

Ваги зі Скорпіонами

З одного боку, Терезам подобається темпераментний Скорпіон, але з іншого – добродушному і спокійного знаку буде занадто складно жити з ним. Партнер-Скорпіон обожнює драматичні сцени, бурхливі сварки і пристрасне перемир’я.

Волелюбним Терезам складно зрозуміти, чому обранець намагається встановити свої правила і все контролювати. Його бентежить поведінка Скорпіона, який може бути чутливим, ранимим і ображеним, а потім стати різким, жорстким і підозрілим.

Ваги зі Стрільцями

Ваги і Стрілець залучають один одного з першого погляду. Їхнє спілкування може бути легким, цікавим, насиченим, але щоб воно призвело до серйозних стосунків, потрібно сильне бажання.

Володарі цих знаків цінують свободу і не поспішають зв’язувати себе узами шлюбу. Навіть якщо вони і приймуть рішення бути разом, то похід в РАГС відкладеться на невизначений термін: Ваги можуть довго сумніватися в правильності цього кроку, а Стрілець просто не розуміє, до чого ці умовності, якщо і так все добре.

Ваги з Козерогами

Впертий, наполегливий і практичний Козеріг може переглянути свої погляди і стати більш м’яким, поступливим заради Ваг. Але в цій парі розбіжностей буде більше, ніж спільних інтересів. Партнер-Козеріг вшановує традиційні цінності, стабільність і впевненість у завтрашньому дні, у той час як Терезам подобається легкість і життя в задоволення.

Крім різних поглядів на побут і сім’ю причиною для конфліктів стане і ставлення до грошей. Козеріг навряд чи змириться з марнотратством обранця-Ваги.

Ваги з Водоліями

Водолій і Терези – це ідеальні обранці, тому що вони мають схожі погляди, прагнуть до гармонії і на перше місце ставлять любов. Вони керуються розумом, не приймає поспішних рішень під впливом емоцій, воліють вести конструктивний діалог, а не обмінюватися докорами.

Обидва знака зацікавлені в створенні сім’ї, тому в рівній мірі йдуть на поступки і намагаються, щоб їхні стосунки були стабільними, довірчими і близькими.

Ваги з Рибами

Відношення Ваг і Риб будуються на взаємній повазі та довірі, тому в них можуть бути хороші дружні відносини. Але для створення сім’ї потрібно, щоб хоча б один з партнерів взяв на себе ініціативу і відповідальність.

Обом знаків складно приймати кардинальні рішення, і якщо Ваги можуть довго думати і сумніватися, то Риби воліють просто плисти за течією. Тому при такій комбінації рідко виникає міцний і гармонійний шлюб.

Таблиця сумісності Ваг з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми докладно розповіли, якими будуть любовні та сімейні стосунки Ваг з кожним з 12 астрологічних знаків. Але для наочності зробили зведену таблицю, в якій коротко описана сумісність в дружбі, любовних відносинах і шлюбі з усіма знаками зодіаку.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Сильний потяг і хороша сумісність Обопільний інтерес один до одного
Телець Складне поєднання з-за різних характерів Взаємовигідні відносини
Близнюки Легені, близькі, довірчі відносини Приятельское спілкування час від часу
Рак Занадто багато розбіжностей, образи з боку Раку Розбіжності у поглядах
Лев Протилежності, які можуть жити разом Спілкування, яке доставляє задоволення обом
Діва Часті суперечки або розставання з-за претензій Діви Конфлікти і непорозуміння
Ваги Романтичні стосунки без серйозних перспектив Повна гармонія, довіра, взаємодопомога
Скорпіон Відсутність взаєморозуміння Ваги швидко втомлюються від цього спілкування
Стрілець Гармонійна пара, доповнюють один одного Багаторічна міцна дружба
Козеріг Спори з матеріальних і фінансових питань Терезам нудно бути поруч з Козерогом
Водолій Самий відповідний знак зодіаку для створення сім’ї Цікаве спілкування з пригодами
Риби Небажання обох брати на себе відповідальність Риби здаються Терезам занадто похмурими, пасивними

Які знаки зодіаку підходить Терезам

Привітні і життєрадісні Ваги можуть створити стосунки або з таким же спокійним, неконфліктним партнером, або з більш практичним, цілеспрямованим і рішучим обранцем, який візьме на себе вирішення побутових проблем.

Для любовних стосунків Ваги можуть вибрати оптимістичного Близнюка або темпераментного Лева. Але краща сумісність у сімейних стосунках з іншими знаками. Наприклад, для спільного життя Терезам найбільше підходять Овен, Телець, Стрілець і особливо Водолій, з яким вони не тільки швидко приходять до взаєморозуміння, але й доповнюють один одного.

Ідеальна сумісність з Вагами-жінками

Кращою парою для жінок-Терезів можна назвати Овна. У них буде висока сумісність в любові і шлюбі, тому що сміливий і наполегливий чоловік готовий на будь-які подвиги заради своєю ласкавою і романтичною обраниці. Поруч з ним Ваги-дівчина зможе жити комфортно, оскільки він виконає всі її бажання.

Ідеальним знаком зодіаку може бути і Водолій, з яким вони інтуїтивно розуміють один одного. Обидва спокійно відносяться до побутових проблем і віддають перевагу активний спосіб життя, подорожі, нові враження, а не домашній затишок.

Кращі знаки для Терезів-чоловіків

Кращим поєднанням буде пара – Ваги-чоловік і жінка-Стрілець. Його приводить у захват її гострий розум, харизма, яскрава зовнішність і самовпевненість. Вона оцінить його спокій, дипломатичність і вміння йти на компроміс. У цієї пари буде насичене життя завдяки спільним інтересам, наприклад, вони обидва люблять подорожувати.

А також хороша сумісність може бути між чоловіком-Терезами і жінкою стихії Повітря. Наприклад, сприятливим знаком зодіаку є Близнюк. Він дозволить їй бути ініціатором і підтримає її будь-які сміливі ідеї.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Терезах у чоловіка

В любові, як і власне, в інших сферах життя, першорядну роль грає естетика. Його супутниця повинна бути витонченою, красивою, в якійсь мірі боязкою – ніякої брутальності, хамства, панібратства. Любов представляється, як спосіб досягти гармонії з вишуканим. Також йому важливо гарну освіту та виховання обраниці, її інтелект.

Місяць у Терезах у чоловіка

Такий чоловік буде радий жінці, здатної створити гарну, затишну і спокійну обстановку будинку. Не виносить конфліктів. У всіх питаннях, пов’язаних з побутом і дітьми, буде орієнтуватися на дружину і чекати її рішень.

Марс у Терезах у жінки

Для неї важливі хороші манери, чарівність, інтелігентність супутника. Чоловік їй потрібен творчий, гарний, з гарним смаком. Добре, якщо він належить до сфері мистецтва.