Жінка-Телець і чоловік-Скорпіон: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Скорпіоном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Скорпіон-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Скорпіон як пара

Телець-чоловік і жінка-Скорпіон є протилежностями, але можуть вдало доповнювати один одного. Відносини з наполегливим, харизматичним і емоційним чоловіком ніколи не бувають простими – вони наповнені цілою палітрою емоцій – від любові і пристрасті до ревнощів і образ.

Але стримана, мудра і терпляча дівчина вміє справлятися з непростим характером свого обранця. Вона спокійно ставиться до його перепадів настрою, тому що бачить у ньому свою опору і захисника, щиро захоплюється його силою і порядністю. Астрологи оцінюють сумісність цих знаків зодіаку приблизно в 90 відсотків.

Плюси відносин

Жінка-Телець і чоловік-Скорпіон інтуїтивно розуміють один одного. Скорпіон володіє емпатією, тому відчуває стан своєї обраниці, а вона вміє підлаштовуватися під запальний характер і не провокувати його, коли він не в настрої.

Перерахуємо інші причини хорошою сумісності:

 • Активний, рішучий і амбітний Скорпіон-чоловік здатний взяти відповідальність і за кохану, і за дітей. Вона може на нього покластися і не сумніватися, що він виконає свої чоловічі зобов’язання.
 • Турботлива Телець-жінка вміє створювати затишну домашню обстановку, в якій можна розслабитися, відпочити і набратися сил.
 • Завдяки багатій фантазії і високому темпераменту чоловіки в їх відносинах не зникає романтика, пристрасть, яскраві емоції та приємні сюрпризи.
 • Ніжна, жіночна дівчина-Телець повністю відповідає уявленням Скорпіона про те, якою повинна бути жінка. Вона вміє зберігати самоконтроль і вести себе з гідністю.
 • Для обох знаків характерні такі якості, як чесність, порядність і прямолінійність. Між ними не буває обману і лицемірства.

Мінуси відносин

Скорпіон-чоловік і жінка-Телець мають загальні риси, які негативно впливають на їх відносини – це впертість і самовпевненість. Їх конфлікти бувають затяжними з-за того, обидва не хочуть поступатися і визнавати свою ніправоту.

Інші недоліки союзу:

 • Дратівливий, прискіпливий і критичний чоловік не завжди вибирає слова і може ображати свою обраницю різкими висловлюваннями.
 • Темпераментний і харизматичний чоловік-Скорпіон оточений жіночою увагою, з-за чого у дівчини-Тельця виникають сумніви в його чесності. Він і сам нерідко викликає у неї ревнощі своєю поведінкою.
 • Телець-жінка є людиною приземленим і прагматичним. Скорпіону з його багатим внутрішнім світом вона може здаватися поверхневої або меркантильною.
 • Чоловік може вести себе як власник, намагатися контролювати свою жінку, але подібне порушення кордонів неприпустимо для Тільця.
 • Партнери по-різному проявляють емоції. Дівчина не завжди дає ніжність і ласку в тій кількості, в якому потребує Скорпіон-чоловік. Тому іноді вона може здаватися йому беземоційної і відстороненою.

Сумісність Тільця-жінки і Скорпіона-чоловіки в дружбі

Всупереч високій любовної сумісності знаків зодіаку жінка-Телець і чоловік-Скорпіон можуть бути друзями і мати теплі, довірчі відносини. В їх дружньому спілкуванні немає ревнощів і суперництва, але є повага і взаємний інтерес.

Вони бачать один в одному сильний характер, чесність, порядність, розум та широкий світогляд, тому з задоволенням спілкуються, діляться своїми переживаннями і просять поради. Скорпіону потрібен близька людина, яка може його “приземлити”, навчить бути більш стриманим і розважливим. Тельцю ж потрібно приятель, який внесе різноманітність і рух в його стабільну розмірене життя.

Сумісність Скорпіона-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Чоловіка-Скорпіона приваблює жіночна, спокійна та загадкова дівчина-Телець. Він, як справжній романтик і ловелас, акуратно і неквапливо зближується з нею і намагається домогтися розташування. Чоловік розуміє, що гучні слова і надмірно широкі жести можуть відштовхнути цю жінку, тому намагається вселити їй довіру, оточити турботою і ласкою.

Як тільки дівчина починає відкриватися, ставати більш емоційній і чутливій, сумісність знаків зодіаку в коханні підвищується. Вона навіть не помічає, як закохується в Скорпіона, вчиться у нього проявляти свої емоції і говорити про почуття.

Сумісність пари в ліжку

Інтимна сумісність Тільця і Скорпіона зростає по мірі їх зближення. Дівчина-Телець буває стриманою, замкнутої і навіть консервативною. Вона не здогадується, наскільки пристрасної і розкутою може бути, поки не зустрічає чоловіка-Скорпіона.

Він як досвідчений, уважний і ніжний коханець намагається поступово її розслабити, вчить отримувати задоволення. З часом вони досягають повної гармонії і взаєморозуміння, після чого у них настає період ігор і експериментів. Маючи сорому жінка починає сама говорити про свої бажання, ділитися ідеями і розповідати про те, як їй хочеться урізноманітнити інтимні відносини.

Дівчина-Телець і чоловік-Скорпіон у шлюбі

Телець-дівчина і Скорпіон-чоловік сходяться в поглядах на сімейні відносини. Він відповідальний, надійний глава сім’ї, вона – турботлива і вірна берегиня домашнього вогнища. Жінку-Тельця повністю влаштовує Скорпіон як чоловік, тому що ставиться до неї з повагою, забезпечує високий рівень життя, не змушує її чим-небудь потребувати або вкладатися в сімейний бюджет.

Їх взаємовідносини може зіпсувати тільки нестабільний характер чоловіка-Скорпіона. Він буває прискіпливим і підозрілим, хоча сам нерідко може провокувати і викликати сумніви у своїй вірності.

Тільця-жінку можна назвати зразковою дружиною. Їй подобається проводити час вдома з близькими, створювати затишок, піклуватися про чоловіка. Вона вміє поєднувати роботу і домашні обов’язки, тому що ніколи не ставить кар’єру на перше місце.

Телець має безцінні якості для життя зі Скорпіоном – терпіння і стриманість. Вона не відноситься до категорії надмірно вразливих і ранимих жінок, тому нейтрально реагує, коли він стає дратівливим або песимістичними. Вона і сама може чіплятися, бути педантичною, але добре відчуває, коли варто промовчати.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Скорпіон

Скорпіон-чоловік і Телець-дівчина солідарні в питаннях виховання дітей, завдяки чому сумісність цих знаків підвищується. Їх можна назвати турботливими, чуйними і люблячими батьками, які стають для своїх дітей авторитетами. Вони намагаються вибудувати з дитиною близькі, довірчі стосунки, при цьому вчать його бути самостійним, незалежним, наполегливим і чесним.

Тато-Скорпіон і мама-Телець надають особливе значення навчанню дітей, але не вимагають від них суворого дотримання дисципліни. Їм важливо, щоб у дітей було щасливе дитинство, а не ідеальне виховання та зразкову поведінку.

Ділова сумісність Скорпіона-чоловіки і Тельця-жінки

Ділові відносини знаків зодіаку залежать від того, є чи Скорпіон-чоловік і Телець-жінка напарниками або конкурентами. Телець і Скорпіон можуть успішно розвивати спільний бізнес або працювати над одним проектом, але тільки якщо у них немає конфлікту інтересів. Якщо як бізнес-партнери вони зацікавлені один в одному, то як колеги можуть претендувати на підвищення і заважати кар’єрному зростанню.

Найкраще їх відносини складаються, коли чоловік обіймає керівну посаду. Він цінує в Тельці-підлеглому відповідальність, розсудливість і прагматичність. Якщо ж начальником є жінка, то ситуація буває напруженою. Вона поважає цілеспрямованого та наполегливого Скорпіона, але він може не визнавати її авторитет.

Як чоловіка-Скорпіона завоювати жінку-Тельця

Яскравий, харизматичний чоловік знака зодіаку Скорпіон привертає увагу і викликає інтерес у дівчини-Тельця. Але вона не стане створювати відносини з людиною тільки через його приємної зовнішності і почуття гумору.

Коротко розповімо, що треба знати про цю жінку, щоб домогтися її розташування:

 • Телець є людиною прагматичною. Її не можна підкорити красивими словами та компліментами. Своїх шанувальників вона оцінює виключно за вчинками.
 • Дівчина зацікавлена у відносинах, які приведуть до шлюбу. Вона не стане спілкуватися зі Скорпіоном, якщо засумнівається в серйозності його намірів.
 • Жінка знака зодіаку Телець завжди звертає увагу на кар’єрне зростання і фінансовий статус потенційного партнера. Вона обере в супутники життя того чоловіка, в чиїй спроможності, надійності і чесності може бути впевнена.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Скорпіона

Високу сумісність Скорпіона-чоловіки з Тельцем-жінкою можна пояснити не тільки її природною чарівністю, але і почуттям власної гідності. Йому подобається, що вона на відміну від багатьох інших дівчат не бере на себе ініціативу, не влаштовує істерики і сцени ревнощів.

Перерахуємо, що ще цінує цей чоловік у жінок:

 • У відносинах йому потрібна беззастережна відданість. Він буває ревнивим і не виносить конкуренції, тому у нього викликають гнів розповіді про інших шанувальників або колишніх.
 • Він не терпить, коли з ним сперечаються або піддають сумніву його точку зору. Дівчині-Тельцю, яка буває впертою, слід більш акуратно відстоювати власну думку.
 • Йому подобаються активні, яскраві, самодостатні і неординарні жінки. Він швидко втратить інтерес до дівчини, яка веде пасивний спосіб життя або не стежить за собою.

Як дівчина-Телець і чоловік-Скорпіон ведуть себе при розставанні

Хлопець-Скорпіон і дівчина-Телець не належать до тієї категорії людей, які легко розривають відносини, наприклад, у розпал сварки. Жінка, навіть якщо і розлучається з власної ініціативи, то довго згадує про колишнього коханого. У її випадку єдиною причиною для розриву може стати тільки зрада, яку вона довго і болісно переживає.

Поведінка чоловіка-Скорпіона залежить від того, хто приймає рішення про розставання. Якщо він сам втрачає інтерес до дівчини, то поступово віддаляється, стає більш байдужим, відчуженим і холодним. Якщо ж він дізнається про невірність, то його гнів не буде межі. Скорпіон буває злопам’ятним, підступним і мстивим.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Телець і хлопець-Скорпіон псують свою сумісність образами, ревнощами, недовірою і взаємними докорами. У пари є потенціал створити щасливі сімейні відносини, тому що їх цінності і цілі багато в чому збігаються.

Але вони схильні до того, щоб виправляти недоліки один одного, робити зауваження й давати непрошені поради, що заважає їм досягти гармонії. Кожному варто частіше звертати увагу на достоїнства, говорити компліменти і дякувати коханої людини.