Жінка-Скорпіон і Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Скорпіоном і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Скорпіон в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Скорпіон і Стрілець як пара

Скорпіон-жінка і чоловік-Стрілець утворюють неординарну пару. На перший погляд здається, що ці люди погано підходять один одному, але сумісність знаків зодіаку становить майже 90 відсотків. Вона – загадкова, скритна, здатна плести інтриги і з вибуховим характером. Він – веселий, легкий на підйом, іноді позбавлений тактовності і відкритий.

Чоловік-Стрілець притягує оточуючих як магніт. Він справжній везунчик, улюбленець долі. Стрілець – багатогранна натура, його широкі інтереси. Такий чоловік постійно щось вигадує і винаходить. Яскрава і принадна жінка-Скорпіон здатна звести його з розуму. Стрільця приваблює її практичність і незрозуміла імпульсивність. У такій парі обидва партнери прагнуть до добробуту. Вони відчувають потяг до комфорту і до всього, що робить життя кращим.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Скорпіона і чоловіка-Стрільця дозволяє їм створити гармонійний союз, у якого багато плюсів:

 • тяжіння протилежностей (відкрита душа Стрільця і загадковість Скорпіона);
 • взаємне бажання досягти успіху;
 • незалежність партнерів;
 • постійне відчуття новизни;
 • обидва партнера зберігають вірність, якщо їх все влаштовує;
 • загострення пристрастей і відсутність нудьги.

Жінка-Скорпіон допомагає Стрільцеві розвиватися. Вона докладає максимум зусиль для реалізації його талантів. Дівчина і сама має непогані дані, але з-за ліні не завжди досягає високих результатів у якихось сферах. Відчуття нереалізованості допомагає стимулювати і направляти коханого чоловіка.

Мінуси відносин

Стрілець-чоловік і жінка-Скорпіон можуть відчувати і складності в спілкуванні. У спілки є і мінуси, про які краще знати заздалегідь:

 • запальність обох партнерів;
 • Скорпіон-жінка занадто вимоглива до свого чоловіка;
 • з часом невдоволення у відносинах накопичується;
 • обидва партнера мстиві, а найгірші їх якості виявляються в моменти непорозумінь;
 • Стрілець не терпить обмежень свободи, а Скорпіон любить тримати все під контролем;
 • жінка вимагає від свого чоловіка великих досягнень, ніж ті, на які він здатний.

Відносини в парі ніколи не будуть рівними і спокійними. У Скорпіона-жінки завищені вимоги. Щоб не було розчарувань, краще домовлятися про все на березі. Але й це навряд чи допоможе. Скорпіон все одно не упустить можливості дорікнути свого партнера в недостатній заробіток або в небажанні вирішувати глобальні проблеми.

Сумісність Скорпіона-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Жінка-Скорпіон і Стрілець рідко стають справжніми друзями. Сумісність знаків зодіаку в цьому напрямку нижче, ніж в любові. Люди дуже різні. Скорпіон-жінка шукає вигоду від приятельських стосунків. Вона не буде спілкуватися просто так з чоловіком, якщо його статус низький і він не може їй нічого дати. Крім цього вона не втрачає можливості підчепити і вколоти. Така завуальована критика не подобається Стрільцеві. Він відноситься до дружби простіше, не шукає ніяких плюсів для себе і слід покликом серця.

Приятельські відносини між Скорпіоном і Стрільцем виникають частіше у молодому віці або вже в більш зрілому, коли минули всі кризи, а жінка набралася мудрості. Таку дружбу може зміцнити загальну справу.

Сумісність Стрільця-хлопця і Скорпіона-дівчата в любові

В парі дівчата-Скорпіона і чоловіка-Стрільця майже відсутня період залицянь. Пристрасть накриває їх з головою. Вони швидко з’їжджаються і починають жити разом. І це одна з помилок. Період притирання краще переживати на етапі залицяння.

Сумісність знаків зодіаку в любові висока. Жінку-Скорпіона приваблює легкий і веселий характер Стрільця, а також його ставлення до життя. При цьому у чоловіка є внутрішній стрижень, за що така пристрасна і владна натура його поважає ще більше.

Стрільця в свою чергу притягує жінка-Скорпіон. Вона йому здається загадковою і привабливою, незважаючи на те, що демонструє свою сексуальність у відкриту. Відносини псує ревнощі. Вона здебільшого йде від жінки, яка бажає підпорядкувати собі коханого.

Сумісність пари в ліжку

Сексуальне життя у жінки-Скорпіона і чоловіка-Стрільця бурхлива та емоційна. Обидва партнера – пристрасні натури, які цінують різноманіття в ліжку. У інтимного життя у пари не буде проблем. Але навіть це не рятує союз від зрад.

У відносинах нерідко панує невизначеність. Скорпіон і Стрілець зустрічаються, але не зізнаються один одному і навіть самим собі, як насправді вони ставляться до партнера. В більшості випадків це просто зустрічі заради задоволення плотських бажань. І в підсумку вони закінчуються. Відносини розвиваються, тільки коли у обох партнерів є почуття. Але це стає зрозуміло трохи пізніше.

Дівчина-Скорпіон і Стрілець у шлюбі

Скорпіон-дівчина і Стрілець-чоловік не завжди створюють міцні і стійкі сім’ї. Навіть якщо шлюб вдається зберегти, до цього потрібно докласти багато зусиль. Партнери занадто різні. Коли вони на піку закоханості, зустрічаються або живуть разом, але без зобов’язань, Стрілець і Скорпіон ще не розуміють, наскільки вони різні.

Чоловік у такій парі не буде ставити сім’ю вище своїх особистих інтересів і друзів. Навіть після весілля він не обмежує себе у посиденьки в барі з приятелями і інші радощі. Він не прагне забезпечити дружині і дітям комфорт і матеріальне благополуччя, чим сильно дратує Скорпіона. Ця жінка хоче бачити поряд з собою сильного партнера. З часом їй вдається направити Стрільця в правильне русло. Але перехідний період ще потрібно пережити.

Якими батьками будуть жінка-Скорпіон і Стрілець

Стрілець-чоловік і Скорпіон-дівчина стають хорошими батьками. Сумісність знаків зодіаку в цій області висока. Жінка-Скорпіон з радістю береться за виховання. Це чудова мама, яка хоче дати дітям все найкраще. Вона вибирає гуртки та секції для кожної дитини, допомагає з навчанням і намагається забезпечити всім необхідним. Але трохи страждає емоційна сфера: у неї не виходить встановити з дітьми міцну духовну зв’язок.

Недоліки мами-Скорпіона компенсує тато-Стрілець. Ступінь його участі в житті дітей збільшуватиметься у міру їх дорослішання. Такого батькові цікавіше з підросли дочками і синами. Він із задоволенням проводить з ними час, жартує, грає, що доставляє йому радість. Однак, освітній процес його мало хвилює.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Скорпіона-жінки

Знаки зодіаку можуть продуктивно працювати разом, але це не найкраща комбінація. Якщо в ролі начальника виступає жінка-Скорпіон, вона тисне на підлеглого-Стрільця, навантажує його роботою і вимагає повного дотримання всіх вказівок. Творчому чоловікові це не подобається, і він чинить опір. У результаті найчастіше доводиться йти з такої роботи.

Коли в ролі начальника виступає Стрілець, це ще гірше. Він не справляється з обов’язками і не може тримати все під контролем. А Скорпіон-жінка не любить підкорятися. В результаті яких вона бере ініціативу в свої руки, або такий тандем не покаже ніякого результату.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Скорпіона

Чоловіка за знаком зодіаку Стрілець не так просто завоювати жінку-Скорпіона. Вона оригінальна, не любить стандартні залицяння і способи зваблювання. Щоб звернути на себе увагу, Стрільцю доведеться проявити себе, продемонструвати свою спроможність. Для жінки знака Скорпіон важливо, щоб супутник завжди міг підставити надійне плече.

Дівчину обрадує запрошення в дорогий ресторан або оригінальний подарунок. Вона не меркантильна, але чекає від чоловіка стабільності. Для неї важливо, щоб майбутній чоловік міг забезпечити сім’ю.

Як Скорпіону-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

Стрілець-чоловік має одну з найвищих сумісних зі Скорпіоном-жінкою. Але їй доведеться постаратися, щоб заманити такого хлопця у свої мережі. Привернути увагу не складе праці. Жінка-Скорпіон – яскрава, цікава і часом безрозсудна. Саме такі подобаються мрійливому і вибухового Стрільцеві. Він не пройде повз. Але подальший розвиток ситуації буде залежати від самої жінки.

Стрільці не люблять контролю. Як тільки дівчина-Скорпіон почне пред’являти претензії і намагатися нав’язати свою волю, він просто відійде в сторону. Чоловік-Стрілець велелюбний і не скупиться на компліменти. Якщо є бажання завоювати його, на такі маленькі слабкості не варто звертати увагу. Мова не про те, щоб прощати зради. Просто не треба загострювати увагу на кожному погляді, кинутому в бік красивої жінки.

Як дівчина-Скорпіон і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Стрілець і дівчина-Скорпіон важко розлучаються. Жінка сама довго не може зважитися на розрив, якщо кардинально щось не влаштовує. Вона довго думає, аналізує, зважує “за” і “проти”. Іноді вона повертається до колишнього коханого і намагається почати все заново. Але якщо кинутої виявляється вона, Стрільцю-чоловікові варто почати переживати за свою репутацію. Скорпіон-жінка мстива і перетворюється в розлючений фурію, коли її ображають.

Стрілець відноситься до розставання простіше. Його самолюбство виявляється задетым, якщо ініціатором розриву виступає жінка, але сильно він не переживає, а відправляється на пошуки інших відносин. Стрілець часто сам заявляє про розставання і приймає таке рішення. Причиною стає банальна нудьга. Якщо йому стає нудно, він починає шукати жінку заміну. Через деякий час може статися так, що він повернеться. Скорпіону не потрібно переживати через розрив, краще просто взяти паузу і повернутися до цього питання пізніше.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Скорпіон і хлопець-Стрілець мають хорошу сумісність. Але попрацювати над стосунками все-таки доведеться. Жінці потрібна безпека і відданість. Стрілець не завжди може їй це дати з-за особливостей характеру. Але через деякий час у нього є всі шанси вирости поруч з цілеспрямованою і практичною коханої. Жінці слід набратися терпіння і почекати.

Скорпіону також варто навчитися тримати емоції під контролем. Не можна тиснути на волелюбного Стрільця. Якщо самій важко впоратися з гнівом і постійним бажанням критикувати, можна звернутися до психолога і походити на тренінги. Це допоможе зберегти любов.