Жінка-Водолій і чоловік-Близнюки: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Водолієм і чоловіком-Близнюками. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Водолій-чоловік і жінка-Діва в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Водолій і чоловік-Близнюки, як пара

Водолій-чоловік і жінка-Близнюки належать до однієї повітряної стихії, між ними багато спільного. Вони легко знаходять спільну мову, їм добре разом. Сумісність знаків зодіаку в різних сферах життя тримається на рівні від 70 до 90 відсотків.

Водолій і Близнюки швидко сходяться, але їх спілки зазвичай існують недовгий час, так як обидва прагнуть до нових знайомств і вражень. Проте в період спілкування пара отримує багато позитивних емоцій і ніколи не вважає час, проведений разом, витраченим даремно. Зміцнити зв’язок можуть глибоку повагу і постійно підігріваються почуття.

Плюси відносин

У відносинах між жінкою-Водолієм і чоловіком-Близнюками є безліч позитивних моментів, які визначають високу сумісність знаків:

 • вони романтичні, швидко знаходять спільну мову і проникаються довірою один до одного;
 • у них високий інтелект, схожі погляди на життя і однакові цінності;
 • готові в будь-який момент підтримати один одного, не вимагаючи нічого взамін;
 • не схильні до конфліктів, їх відносини відрізняються легкістю і безоблачностью;
 • однаково безтурботно ставляться до грошей і з задоволенням разом витрачають їх;
 • дають один одному свободу і не обмежують партнера;
 • стають турботливими і розуміючими батьками;
 • не замикаються у чотирьох стінах, люблять спілкуватися з людьми, їх будинок повний друзів.

Мінуси відносин

Зворотна сторона відносин між Близнюками-чоловіком і жінкою-Водолієм має ряд мінусів:

 • обидва деколи виявляють упертість, що призводить до складнощів у відносинах;
 • в конфліктній ситуації можуть не надавати сенсу словами партнера, проявляючи егоїзм;
 • витрачають більше, ніж заробляють, не вміють робити заощадження;
 • захоплюючись спілкуванням з сторонніми людьми, можуть віддалитися одна від одної;
 • дуже легко ставляться до життя, не створюють міцний фундамент відносин;
 • відкладають народження дітей або зовсім не хочуть ставати батьками.

Сумісність Водолія-жінки і Близнюків-чоловіки в дружбі

Жінка-Водолій і чоловік-Близнюки відразу помічають один одного в натовпі. Ними керує якесь внутрішнє почуття, що дозволяє визначити свою людину. Між цими знаками швидко зав’язується дружба, яка триває роками. У Водоліїв і Близнюків однаково високий інтелектуальний рівень, їм завжди є про що поговорити. Їм не нудно разом. Кожен надає своєму другові право бути собою і не ставить ніяких меж.

Їх спілкування відрізняється легкістю і високим ступенем довіри. Сумісність знаків зодіаку в дружбі досягає високого рівня. А зруйнувати її може тільки легковажність Близнюків або категоричність Водолія.

Сумісність Близнюків-хлопця і Водолія-дівчата в любові

Період залицяння наповнений романтикою і ніжністю. Дівчина-Водолій не любить, коли її відкрито домагаються. З Близнюками все по-іншому. Любовні стосунки зав’язуються легко, самі собою. Сумісність знаків зодіаку в любові близька до ідеальної. Вони розуміють один одного, оскільки мають схожі життєві цінності. Близнюкам і Водоліям не потрібно переробляти ні себе, ні партнера для встановлення гармонії.

Про такий парі кажуть — вони створені один для одного. Вони не розчиняються один в одному, а складають дві половинки одного цілого. Кожен допомагає вдосконалюватися коханому, не прив’язуючи його до себе.

Сумісність пари в ліжку

Жінка-Водолій і чоловік-Близнюки добре сумісні в інтимній сфері. Вони ставляться до сексу як до можливості скинути напругу після важкого дня. Деяка холодність дівчата з лишком компенсується її фантазією і готовністю експериментувати в ліжку. Часто вона бере ініціативу в свої руки.

Чоловік-Близнюки, який прагне до всього нового, буде в захваті від такої партнерки. Парі слід остерігатися буденності і намагатися підтримувати пристрасть і захоплення один одним. Якщо тяжіння слабшає, варто відкрито обговорити сексуальні уподобання і стати більш чуттєвими.

Дівчина-Водолій і чоловік-Близнюки у шлюбі

Водолій-дівчина і Близнюки-чоловік відмінно поєднуються у ролі чоловіка і дружини – у них висока сумісність в шлюбі. Подружжя мають спільні інтереси, рідко сваряться і поблажливо ставляться до недоліків одне одного. Складності можуть виникнути в побутовій сфері. Обидва не люблять займатися господарськими і фінансовими питаннями. Тому в їхньому будинку рідко буває порядок, а грошей може не вистачати. Це не важливо, поки не з’являється дитина. З цього моменту можливі взаємні претензії та перекладання обов’язків на плечі чоловіка.

А також сімейного союзу загрожує непостійність чоловіка-Близнюків. Йому потрібні нові емоції та враження, тому він проявляє інтерес до інших жінок. Водолію може набриднути така поведінка чоловіка, і вона подасть на розлучення.

Якими батьками будуть жінка-Водолій і чоловік-Близнюки

Близнюки-чоловік і Водолій-дівчина стають для своїх дітей гарними батьками. Сумісність знаків в цій сфері вище середнього показника. Водолій приділяє велику увагу всебічному розвитку дитини, записує його в різні гуртки і займається з ним особисто. Але їй не дістає душевності і теплоти при спілкуванні з малюком.

Батько-Близнюки більш м’яко ставиться до дітей. З часом він стає для них близьким другом, якому вони довіряють свої таємниці. Однак Близнюкам треба бути більш послідовними при вихованні нащадків. Через подвійність натури батько може насварити дитину за провину, а на наступний день вирішити, що той не зробив нічого поганого. Така непослідовність погано відбивається на уявленні дитини про те, що добре, а що погано.

Ділова сумісність Близнюків-чоловіки і Водолія-жінки

У діловій сфері сумісність гірше, ніж в особистому. Ці знаки зодіаку прекрасно ладять один з одним, але при виконанні спільної роботи їм не дістає зібраності і націленості на результат. Якщо щось не виходить, обидва втрачають інтерес до заняття. Спільна діяльність принесе гарні плоди лише в галузях, пов’язаних зі збором і переробкою інформації, таких як журналістика, юриспруденція і педагогіка.

Жінка-Водолій не любить, коли нею керують. Вона погано сприйме начальника-Близнюків, вважаючи його занадто вимогливим і непослідовним. Якщо Водолій-жінка сама виступає у ролі начальника, то результат роботи буде краще. Вона зможе організувати і проконтролювати дуже вітряних Близнюків.

Як чоловікові-Близнюкам завоювати жінку-Водолія

Підкорити жінку-Водолія зможе той чоловік знака зодіаку Близнюки, який здивує і зацікавить її. Дівчина мало значення надає матеріальному становищу нового знайомого. Але високий інтелект, іскрометний гумор, легкість у спілкуванні і оригінальність обов’язково привернуть її. Чоловікові слід уникати банальностей. Водолію сподобається незвичайна прогулянка, кафе з оригінальним інтер’єром або цікаву розмову.

Жінка знака зодіаку Водолій не дозволить собою командувати, але і слабохарактерний чоловік їй не потрібен. Її приваблюють самостійні, мають особисту думку і чогось досягли чоловіки. Якщо мова йде про молодого хлопця, то дівчина оцінить його серйозні плани на навчання та професійний ріст. Водолій помічає і високо цінує дрібні знаки уваги, такі як подана рука, вчасно пододвинутый стілець до кафе та допомога при виході з авто.

Як Водолію-дівчині закохати в себе чоловіка-Близнюки

-Близнюки чоловік має високу сумісність з Водолієм-жінкою, тому дівчині буде нескладно завоювати його. Але, щоб не наробити помилок, треба більше знати про представників цього знака.

Чоловіки-Близнюки мають гострий розум. Вони звертають увагу на дівчат, з якими не нудно. Близнюки цінують нову інформацію. Дивуйте його обізнаністю про новини з різних сфер життя. Дівчина-Водолій зможе зацікавити хлопця неординарністю і незалежністю. Близнюки помітять виділяється з натовпу особистість. Йому сподобаються незвичайні ідеї про проведення вільного часу. Хлопець-Близнюки не сидить на місці, йому потрібні нові враження. Він оцінить дівчину, готову до спільних пригод.

Цей повітряний знак не любить, коли його контролюють і заганяють в жорсткі рамки. Проявляйте терпіння і прощайте Близнюкам запізнення на побачення або забудькуватість з приводу важливих дат. У спілкуванні з ним потрібно дотримуватися легкості і бути готовою до спонтанних поїздок. Дайте зрозуміти чоловікові-Близнюкам, що ви не обмежите його свободу, а доповніть і прикрасите його будні.

Як дівчина-Водолій і хлопець-Близнюки ведуть себе при розставанні

Хлопець-Близнюки і дівчина-Водолій по-різному ставляться до розриву відносин. Близнюки, маючи більш легкий норов, можуть раптово вирішити, що така зв’язок їх не влаштовує. Партнерка навіть не помітить, що в союзі назріли складності. Їй може здатися, що все гладко, але хлопець раптом піде і перестане відповідати на дзвінки. Якщо роман тривав недовго, деякі Близнюки навіть не пояснюють своє рішення піти. Цей знак зодіаку рідко довго переживає через розставання. Зазвичай він знаходить розраду в знайомстві з новими дівчатами, а про колишню навіть не згадує. Чоловік-Близнюки вважає, що угаснувшие почуття не воскресити, тому практично ніколи не повертається.

Дівчина-Водолій набагато довше виношує ідею розставання. Вона зважує всі плюси і мінуси, перш ніж оголосити про свій відхід. Вплинути на її рішення можуть зради Близнюків або нехтування її інтересами. Дізнатися про те, що Водолій більше не відчуває ніжних почуттів, можна по її зміненою поведінкою. Дівчина буде уникати близькості під різними приводами. Навіть якщо вона відчуває себе скривдженою стороною, Водолій не влаштовує скандали при розставанні, намагаючись бути стриманою і об’єктивною. Після розставання вона може тривалий час відчувати душевну порожнечу, перш ніж зважиться заповнити її новими почуттями.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Водолій і хлопець-Близнюки, маючи високу сумісність, все ж можуть відчувати труднощі у відносинах. Для того, щоб уникнути розриву, вони повинні навчитися домовлятися і довіряти один одному. Навіть якщо переповнюють емоції, не потрібно говорити все, що думаєш. І Водолій і Близнюки уважно ставляться до сказаного в їх адресу. Будь-яке образливе слово залишиться в пам’яті кожного з них. Пристрасті стихнуть емоції спадуть, але внутрішня образа ще довго буде роз’їдати душі партнерів.

Якщо пара відчує, що назрівають складності, бажано вибрати час і з’їздити удвох в цікаве романтичну подорож. Кожному не завадить розслабитися, звільнитися від повсякденних турбот і приділити час коханому.