Женщина-Скорпион: все про знак зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про жінку по знаку зодіаку Скорпіон. Ви дізнаєтеся, з яким чоловіком у неї максимальна сумісність, плюси та мінуси її характеру, які подарунки вона любить, сильне у неї здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, якою вона буде дружиною і мамою.

Про жінку знака Скорпіон в трьох словах

Все, що потрібно знати про жінку зі знаком зодіаку Скорпіон – це те, що вона є багатогранною, суперечливою і непередбачуваною особистістю. Скорпіон, який належить до стихії Води – це людина-загадка, в якому дивним чином поєднуються твердість характеру і вразливість, емоційність та вміння залишатися холоднокровною в потрібний момент.

У оточуючих вона може викликати різні почуття, у тому числі любов, захоплення, заздрість, ненависть, але тільки не байдужість. Далі ми дамо загальну характеристику типової представниці цього знаку і поділимося цікавими фактами.

Чим відрізняються жінки-Скорпіони між собою

Період Скорпіона триває з 24 жовтня по 22 листопада. Є загальні риси, які властиві всім представницям цього знаку. Але разом з тим помітні і відмінності між жовтневими і листопадовими Скорпіонами, оскільки на одних більшою мірою діє Плутон, на інших – Марс. Місяць складається приблизно з трьох часових відрізків (декад) по 9-11 днів. З цієї причини виділяють 3 групи жінок-Скорпіонів, кожна з яких має свої особливості.

Дівчата, народжені з 24 по 31 жовтня – особистості суперечливі. З одного боку – емоційні, чутливі, з іншого – прагматичні, винахідливі і надійні. Жінка-Скорпіон першої декади – це відданий друг, турботлива, ніжна і вірна дружина, яка готова закрити очі на слабкості близьких, але ніколи не пробачить зради або обману. Велике значення для неї має самореалізація. У кар’єрі вона зазвичай домагається успіху, оскільки проявляє завзятість, не здається, поки не досягає потрібного результату. Ще одна її особливість – інтерес до психології і езотерики.

Якщо дата народження випадає на період з 1 по 11 листопада, то таку жінку-Скорпіона можна назвати активною, сильною, ініціативної і навіть впертою. Вона готова йти проти думки більшості, відстоювати свої інтереси і ризикувати. У ній є дух змагальності, тому вона буває нетерплячою, імпульсивної і цікавою. Така наполегливість зазвичай триває до того моменту, поки вона не знайде своє покликання і не обзаведеться сім’єю. З роками жінка починає простіше дивитися на світ, стає більш лояльною, терпимою і приймає допомогу від оточуючих.

Представниці знака, які народилися з 12 по 22 листопада – це сильні, самовпевнені натури. Якщо дата народження дівчини потрапляє у зазначений період, то в житті вона буде прагнути до великим цілям, високому статусу і достатку. Як і будь-яка жінка за знаком Зодіаку Скорпіон, вона відразу позначає свої кордони. Може виглядати спокійною і навіть замкнутою, але не дозволить собі недостойного або несправедливого ставлення. А також вона не терпить критики на свою адресу, оскільки рідко сумнівається у своїй правоті.

Опис плюсів і мінусів характеру жінки-Скорпіона

Щоб ви мали уявлення про жінку-Скорпіона від А до Я, ми склали таблицю з описом різних рис характеру цього знака зодіаку. У ній зазначені основні плюси і мінуси.

Сильні сторони Слабкі сторони
 • целеустремленность;
 • сообразительность;
 • бажання самовдосконалюватися;
 • працьовитість;
 • тонка интуиция;
 • решительность;
 • упорство;
 • независимость;
 • искренность;
 • женственность;
 • соблазнительность;
 • високий темперамент;
 • відданість.
 • скрытность;
 • упрямство;
 • саркастичность;
 • схильність до агресії, жестокости;
 • злопамятность;
 • мстительность;
 • ревность;
 • любов до ризику, авантюр;
 • скептицизм;
 • невміння прощати помилки;
 • небажання робити крок до перемир’я;
 • депресивність, песимістичність;
 • відсутність гнучкості.

Як видно з таблиці, основна якість жінки-Скорпіона – це складний характер, який, з одного боку, допомагає їй досягати успіху, з іншої – створює проблеми в спілкуванні з оточуючими. Від її суперечливої натури страждають не тільки близькі, яких вона може боляче “вжалити” різким словом, але і вона сама.

Варто відзначити, що ця пристрасна дама завжди справляє враження на чоловіків. Але незважаючи на це, нерідко буває нещасна в любові, знову ж таки з-за свого непростого характеру.

Як Скорпіон проявляє себе у відносинах

Жінка за знаком зодіаку Скорпіон – яскрава, чарівна особистість, яка завжди оточена шанувальниками. В любовних відносинах з чоловіком вона займає лідерську позицію, тобто не намагається його підкорити, а всім своїм виглядом і діями показує, що її серце треба завоювати. Потенційному партнеру доведеться постаратися, щоб не тільки привернути її увагу, але і добитися взаємності. Незважаючи на зовнішній спокій, відчуженість і холодність, вона має потребу в турботі, ласці і підтримки. Але разом з тим їй потрібно і відчуття свободи, особистий простір.

Бути поруч зі Скорпіоном – це щастя і перевірка на міцність одночасно. Багато чоловіків мріють про таку цікавою і пристрасної супутниці, але не кожен може взяти її сильний і суперечливий характер. Крім того, для представниці цього знака характерна така риса, як ревнощі, яка буває патологічною. Її обранець завжди перебуває під пильною увагою. Вона не прощає зрад і зради. Навіть найменші підозри в невірності стануть причиною не тільки для розриву, але і для подальшої помсти. Жінка-Скорпіон важко переживає розставання і навіть може впасти в депресію.

Сумісність жінки-Скорпіона з чоловіками інших знаків

Для створення пари або сім’ї жінці-Скорпіону підходять такі представники гороскопу, як Рак, Терези, Козеріг, Риби і Овен. Відносини з іншими знаками зодіаку можуть бути складними, проблемними і конфліктними. Розповімо докладніше про сумісність в любові.

Скорпіон і Рак – вважаються однією з найкращих комбінацій, оскільки вони підходять один одному і для любовних відносин, і для створення сім’ї. Спокійний, стриманий Рак здатний не тільки витримувати емоційні пориви своєї обраниці, але навіть отримувати від них задоволення. Всі конфлікти пара воліє вирішувати в ліжку. У компанії сім’янина-Раку жінка-Скорпіон отримає увагу і турботу, яких так потребує.

Скорпіон і Козеріг – сильний і самодостатній чоловік не боїться йти на компроміси, робити поступки заради того, щоб порадувати свою кохану. Дама-Скорпіон, у свою чергу, оцінить такий жест, розслабиться, покаже йому свої справжні почуття, буде зберігати вірність і навіть зможе закрити очі не його невеликі недоліки і слабкості.

Скорпіон і Риби – стабільні, міцні, довгострокові відносини, в яких зацікавлені обидві. Жінкам подобаються мрійливі, поступливі чоловіки-Риби, з якими у них багато в чому збігаються інтереси. Але Скорпіонам, які схильні до язвительности, варто пам’ятати про чутливості, вразливості своїх обранців і уникати образливих висловлювань.

Скорпіон і Ваги – палка, пристрасна жінка-Скорпіон добре уживається з неконфліктним чоловіком-Терезами. Цей шлюб може бути вигідним для обох. Їх можна назвати активними, енергійними, цілеспрямованими особистостями, тому разом їм не буде нудно. Приводом для конфліктів може стати лише прагнення чоловіка до свободи і незалежності.

Скорпіон і Овен – в цьому союзі обидва партнери розуміють, чого чекають один від одного, тому розбіжності і спори у них не виникають. Крім того, представники цих знаків відрізняються високим темпераментом, тому романтика і пристрасть в їх парі не затихають.

Як закохати в себе жінку зі знаком зодіаку Скорпіон

У жінки зі знаком зодіаку Скорпіон є цілий список вимог до свого потенційного обранця. Їй подобаються чоловікові такі якості, як розум, інтелігентність, сміливість, заповзятливість, високі амбіції і самодостатність. Вона із задоволенням приймає компліменти і залицяння від шанувальників, любить романтичні побачення і красиві жести. Але не втрачає голову від квітів, подарунків, а вже тим більше – від гучних фраз про любов.

Представниця цього знаку вступає у відносини тільки у тому випадку, якщо впевнена у своєму поклоннике. Це означає, що чоловікові доведеться добиватися її довіри, здійснювати вчинки – щоб переконати свою кохану в серйозності своїх намірів.

протягом життя у неї можуть виникати несерйозні, швидкоплинні романи. Але до вибору чоловіка і створення сім’ї вона підходить відповідально. Тому заволодіти її серцем може тільки сильний і надійний партнер, який візьме її з усіма недоліками.

Характеристика жінки-Скорпіона як коханки

Характеристика жінки-Скорпіона не була б повною без згадки її високого темпераменту. Представниця цього знаку – спокуслива, пристрасна натура, яка надає велике значення питань фізичної близькості. При виборі чоловіка основним із критеріїв є сумісність в інтимній сфері. Вона не погодиться на серйозні стосунки, якщо чоловік не підходить їй за темпераментом.

Жінка-Скорпіон добре знає свої особливості, тому вміє отримувати максимум задоволення. Крім високого лібідо вона має багату фантазію, тому її особисте життя завжди активна і різноманітна. Ця дівчина любить експерименти, ігри, незвичайні місця. Але разом з тим вона не схильна до безладних зв’язків і воліє втілювати свої бажання з постійним партнером.

Який дружиною буде дівчина-Скорпіон

Жінка, яка за знаком зодіаку є Скорпіоном, скептично ставиться до заміжжя і довго не зважується на цей крок. Їй важливо бути впевненою, що чоловік зможе нести відповідальність і забезпечувати сім’ю. Але якщо вона виходить заміж, то в шлюбі кардинально змінюється. Сильна і незалежна особистість після весілля стає покірною, поступливою і відданою. Вона дозволяє чоловікові бути головним, із задоволенням займається домашніми клопотами, вміє підтримувати порядок і затишок.

Але варто пам’ятати, що благополуччя в родині триватиме до того моменту, поки чоловік з повагою ставиться до жінки-Скорпіона. В іншому випадку гучних сварок, конфліктів і гніву не уникнути. Вона не терпить докорів, брутальності в свою адресу, не прощає обману і, тим більше, зв’язків на стороні. У партнера, у чиїй вірності вона засумнівається, не буде другого шансу. Рішення про розлучення буде прийнято негайно, і переконати її вже навряд чи вдасться.

Жінка-Скорпіон в ролі мами

Жінка-Скорпіон хоч і не поспішає з народженням дітей, але стає прекрасною матір’ю. Вона сама займається вихованням дитини, не перекладає ці обов’язки на бабусь або няню. Із задоволенням проводить час з малюком, гуляє, грає, малює і т. д. Крім того, вона робить все, щоб він став щасливим і успішним людиною. Така мама не шкодує сил, часу і коштів на те, щоб її діти розвивалися, отримували освіту і розкривали свої таланти.

Мама-Скорпіон вміє слухати і домовлятися з дітьми, не підвищує голос, не наполягає на своїй думці, а шукає мирні шляхи для вирішення проблеми. Вона допомагає дитині пережити непростий підлітковий період, ділиться порадами, може відверто розповісти про власний досвід. Представниця цього знаку не завжди буває ніжною і лагідною, але в її доброту, відданість і готовність допомогти діти не сумніваються.

Варто дружити з дівчиною під знаком Скорпіон

Дівчина, народжена під знаком зодіаку Скорпіон – це надійна, вірна, чесна подруга, яка підтримує в скрутну хвилину, зберігає секрети і дорожить дружбою. З-за своєї замкнутості і скритності вона ретельно формує коло спілкування. Її другом може стати тільки сильна, гідна, самодостатня, успішна особистість, яка не викликає сумнівів у своїй чесності.

Варто відзначити, що жінка-Скорпіон більшою мірою зацікавлена в самореалізації, ніж у дружбі. Тому свої інтереси ставить на перший план. Її близьким не залишається нічого, крім як прийняти цю особливість.

Маючи дружні стосунки зі Скорпіоном, потрібно пам’ятати про його прямолінійності. Така подруга може не вибирати слова, якщо хоче сказати правду. Але в той же час вона болісно реагує на зауваження на свою адресу.

Жінка за гороскопом Скорпіон – яка вона в роботі?

Жінок, народжених під знаком Скорпіона, можна назвати кар’єристками. Їм притаманні такі якості, як рішучість, цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість, впевненість у своїх силах, тому при бажанні вони можуть швидко просуватися по кар’єрних сходах. Представниці цього знаку гороскопу важливо знайти своє покликання, спосіб самореалізації. Вона не належить до того типу жінок, які добре себе почувають в домашніх стінах.

Для Скорпіона характерно сильне логічне мислення в поєднанні з тонкою інтуїцією, тому підходять різні сфери. Жінка цього знаку може бути керівником, підприємцем, якщо навчиться тримати під контролем свої емоції. З-за жорсткого, принципового характеру їй не завжди вдається знайти спільну мову з колегами або підлеглими, але в її авторитет і професіоналізм ніхто не сумнівається.

Скорпіон серйозно і відповідально ставиться до фінансів. Вона вміє заробляти, знає, як і куди можна інвестувати гроші, грамотно веде бюджет. Але іноді буває непередбачуваною і марнотратною. Їй важливо бачити, заради чого вона працює і докладає зусиль. Тому любить красиві дорогі речі, комфортне житло. При цьому вона ніколи не хвалиться високими доходами і не виставляє напоказ свій достаток.

Які професії підходять жінці-Скорпіону

У роботі жінка-Скорпіон поводиться відповідально, з самовіддачею, здатна зберігати холоднокровність в стресових ситуаціях та екстремальних умовах. Вона володіє аналітичним складом розуму, бачить деталі і взаємозв’язку навіть в заплутаних справах. Але також вміє знаходити підхід до різних людей.

Вона може домогтися успіху, якщо вибере одну з перерахованих профессий:

 • преподаватель;
 • психолог;
 • следователь, криміналіст, прокурор, юрист;
 • фінансист, бухгалтер, аналітик, податковий інспектор;
 • фахівець служби порятунку;
 • лікар у будь-якій сфері медицини;
 • науковий співробітник, дослідник.

Здоров’я жінки-Скорпіона

Представники цього астрологічного знака зазвичай не мають проблем зі здоров’ям. Типовий Скорпіон володіє хорошою фізичною формою, приємною зовнішністю, міцним імунітетом. Найслабше місце в організмі – це нервова система. Жінка-Скорпіон, яка живе в умовах підвищеної навантаження, може довести себе до перевтоми, безсоння, неврозу і навіть депресії.

На тлі нестабільного емоційного стану у неї бувають психосоматичні або інфекційні хвороби: сезонні застуди, болі в горлі, порушення ШКТ або проблеми інтимної сфери.

Основна рекомендація для Скорпіона – це профілактика, вибір на користь правильного способу життя, відмова від згубних звичок. Важливо стежити за своїм самопочуттям, знаходити час для відпочинку і сну.

Захоплення Скорпіонів

Жінка, яка народилася під зодіакальним знаком Скорпіона, має широке коло інтересів. Вона може вибрати і спокійний вид діяльності, наприклад, читання, рукоділля, творчість, і активний: від туризму до екстриму. Із спорту віддає перевагу плавання, фітнес або інші види, які допомагають підтримувати хорошу фізичну форму.

Жінка-Скорпіон стежить за зовнішністю, тому цікавиться модою, любить красиві речі і прикраси.

Які подарунки любить дівчина зі знаком Зодіаку Скорпіон

Для Скорпіона важливо, щоб річ була оригінальною, обраної індивідуально під її смак, з душею. Важливе значення має вартість і навіть упаковка. Що стосується дружніх подарунків, то вона буде рада отримати що-небудь корисне, потрібне, наприклад, побутову техніку, сертифікат в парфумерний магазин або салон краси. Не відмовиться вона і від подарункового конверта.

Дівчина-Скорпіон вимоглива не лише до своїх шанувальників, але і до їх подарункам. Тому здивувати її можна шикарним букетом, ювелірною прикрасою з натуральними каменями, сучасним гаджетом або путівкою в романтичне місце. Якщо відносини вже стали близькими, то можна подарувати дорогий комплект нижньої білизни від відомого бренду.