Який знак зодіаку підходить жінці-Тельцю: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Телець. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Тільця-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Тельцю

Керована Венерою, жінка-Телець любить комфорт, романтику і задоволення. При цьому вона практична і діяльна. В любові у неї часто виникають проблеми з-за нездатності поринути з головою в почуття. Жінка-Телець тримає себе в руках і довго придивляється до чоловіків.

Представниці знаку люблять залицяння, з радістю приймають компліменти і подарунки, але не розкриваються до останнього, не дають себе розгадати. Багатьом це подобається, так як подібна поведінка підігріває інтерес. Жінка-Телець може бути ніжною, але при цьому вона наполеглива і вміє добиватися своїх цілей. Вона неймовірно вперта і не дозволить партнеру відкрито командувати собою.

Від відносин дівчина чекає стабільності, захищеності і вірності. Їй потрібен чоловік, з яким вона буде, як за кам’яною стіною. Жінка-Телець сама вірна і не допустить, щоб партнер дивився на бік. Сумісність з іншими знаками зодіаку різна, але в будь-якому випадку вона потребує сильного, привабливу і уважному чоловікові. Він повинен мати можливість забезпечити сім’ю, адже з перших днів знайомства стає зрозуміло, що ця жінка відноситься до стосунків і шлюбу серйозно. Нижче розповімо, який знак зодіаку підходить їй найбільше.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Жінка-Телець — однолюб по своїй натурі. Вона важко переживає розставання і мріє знайти кохання на все життя. Це можливо, якщо правильно підбирати партнера за гороскопом. Хороша сумісність знаків зодіаку в любові або в шлюбі — запорука щасливого особистого життя.

Тельцю-жінці ідеально підходить для відносин надійний і відданий чоловік. З ним має бути максимально комфортно. А цього не завжди вдається досягти, так як не з усіма знаками зодіаку хороша сумісність:

Знак зодіаку Сумісність
Овен Низька. Запальний характер чоловіка дає про себе знати, жінці доведеться його втихомирювати.
Телець Висока. Непідробний інтерес один до одного, щирість і взаємна підтримка.
Близнюки Середня. Для чоловіка такі відносини надто виснажливі.
Рак Середня. Часто виникають конфлікти інтересів, партнеру складно впоратися з характером жінки-Тельця.
Лев Низька. Взаємне роздратування з часом тільки зростає.
Діва Висока. Партнери доповнюють один одного, з часом почуття стають міцнішими.
Ваги Середня. Різні погляди на життя, на побут і матеріальні цінності.
Скорпіон Висока. Пристрасний та романтичний союз.
Стрілець Низька. Різне ставлення до матеріальних цінностей, філософ-Стрілець не розуміє прагматичного Тільця.
Козеріг Висока. Погляди на життя схожі на такого чоловіка можна покластися.
Водолій Середня. У відносинах мало взаєморозуміння, це люди з різних планет.
Риби Середня. Ніжний і романтичний чоловік захопить Тільця, але в підсумку жінка виявляється неготовою до його надмірної нерішучості.

Сумісність жінки-Тельця з чоловіками інших знаків

Жінка-Телець сумісна з чоловіками знаків зодіаку Телець, Козеріг і Діва. Такі відносини сповнені стабільності і взаєморозуміння. Можливо, в них не вистачає вогню, але союзи виходять міцними. Зі Скорпіоном відносини емоційні, але щасливі. Відповідні представники сильної статі не змушують Тільця нервувати і страждати, адже жінки не люблять такий стан.

З Овном, Стрільцем і Левом жінка-Телець погано сумісна. Відносини вибухові і завдають чимало болю. Тельці люблять комфорт. Будинок для них стає тихою гаванню, де можна відпочити і відновити сили. Якщо сумісність з партнером низька, жінка-Телець не відчуває задоволення і навіть може впасти в депресію.

Жінка-Телець і чоловік-Овен

Відносини в такій парі не можна назвати спокійними. Партнери стикаються з непримиренними протиріччями. В обох непростий характер. І чоловік, і жінка вперті, вперті. При цьому в Овна ще й вибухової, занадто емоційний характер. Якщо вчинки партнера здадуться жінці занадто емоційними або навіть неадекватними, вона не буде цього терпіти.

Відносини в парі завжди нестійкі та скандальні. З часом обом це набридає. Тельцю-жінці потрібен більш урівноважений партнер. Вона втомлюється від претензій і сварок. Незважаючи на те, що дівчина часто чекає до останнього і намагається налагодити спілкування, в якийсь момент її терпінню приходить кінець.

Жінка-Телець і чоловік-Телець

Представники знаку Телець здатні побудувати один з одним ідеальний союз. Обидва практичні, цілеспрямовані і цінують комфорт. Такі стабільні пари рідко розпадаються. Розлучення можливий, тільки якщо один із подружжя вчинив неприпустимий вчинок, який не можна пробачити. Але зазвичай Тельці звикли терпіти, прощати і давати ще один шанс.

– Партнери прагнуть до забезпечення сім’ї матеріальними благами. У ньому часто бувають гості. І чоловік, і жінка люблять готувати і демонструвати свої кулінарні навички.

Є у спілки та мінуси. Тельці легко поступаються один одному в дрібних питаннях, але коли справа стосується чогось серйозного, кожен стоїть на своєму і не бажає йти на компроміс. Другий ворог пари — це нудьга. З часом пристрасть проходить, партнерам хочеться чогось нового і незвичайного, але кожен боїться зробити перший крок. Інтимне життя двох Тельців влаштовує обох, але їм не вистачає різноманітності. Вони занадто консервативні та обережні, однак, ці якості оберігають їх від зрад.

Жінка-Телець і чоловік-Близнюки

Близнюки — один з кращих знаків зодіаку для Тельця. Така пара відразу привертає увагу. Вона яскрава і незвичайна. Близнюки-чоловік сповнений життєвої енергії, активний і захоплений, а жінка-Телець у багатьох питаннях є його протилежністю. Вона довго все обдумує, і тільки після цього приймає рішення почати відносини з ним.

Жінка врівноважує свого партнера, робить відносини більш стабільними. Якщо вона знаходить у собі сили не критикувати другу половинку без приводу, м’яко і ненав’язливо спрямовувати, із них може вийти міцна сім’я.

Жінка-Телець і чоловік-Рак

Телець-дівчина може створити міцну пару з чоловіком-Рак. Обидва партнера люблять комфорт, воліють жити легко і без з’ясування відносин, коли в цьому немає сенсу. Такі люди прагнуть жити маленькими радощами, знаходити позитивні сторони в тому, що мають, а не гнатися за уявними багатствами.

Їх роман з самого початку спокійний, без істерик і скандалів. З боку може навіть здатися, що це від недостатньо палких почуттів. Але Раку і Тельцю не так важливо чужу думку. Вони поступово йдуть до наміченої мети і досягають бажаних результатів.

Жінка-Телець і чоловік-Лев

Представники цих знаків погано підходять один одному. Відносини часто починаються з пристрасті, а з часом стає зрозуміло, що люди дуже різні. Величні Леви вважають економію і практичне ставлення до всього нижче своєї гідності. Але Тільця з часом це починає дратувати.

Чоловіка-Лева приваблює сталість і вірність жінки. У нього сильно розвинене самолюбство, зрад він не терпить. Такий чоловік може забезпечити хороший рівень життя, проте, у його партнерки все одно виникає відчуття емоційної несумісності. Жінку не влаштовує те, що Лев занадто вимогливий і має диктаторські замашки.

Жінка-Телець і чоловік-Діва

Багато астрологи вважають, що Діва найбільше підходить жінці-Тельцю. Сумісність знаків зодіаку одна з найвищих. Такий союз можна назвати ідеальним. Він побудований на взаємній повазі і любові. Обидва знака практичні, у них не виникає розбіжностей у фінансових питаннях.

Відносини Тільця і Діви часто викликають легку заздрість у оточуючих. В них панує гармонія і взаєморозуміння. Будинок і діти — головні цінності в житті пари. Дівчина знака зодіаку Телець любить увагу і подарунки, а чоловік-Діва готовий давати всі своєї коханої. З часом відносини в парі стають ще тепліше.

Жінка-Телець і чоловік-Терези

З чоловіком за знаком зодіаку Терези жінка-Телець може створити міцний союз. У партнерів різні погляди на життя, є розбіжності на побутовому грунті і в питаннях фінансів, але обидва позитивні і життєрадісні. У них завжди є спільні теми для розмов.

Життя з Тельцем для Ваг йде на користь. Чоловік цього знака в період шлюбу може досягти небувалих висот у бізнесі чи на роботі. Дружина в усьому допомагає, підтримує і направляє її поради завжди бувають до речі.

Партнери не мучать один одного амбіціями, вміють жити за коштами. Жінка-Телець не дорікає свого коханого в тому, що він не добився якихось цілей. У важкі моменти вона і сама може заробити непогані гроші, взяти ініціативу в свої руки.

Жінка-Телець і чоловік-Скорпіон

Скорпіон є одним з найбільш підходящих знаків зодіаку для жінки-Тельця. З пристрасним і вибуховим чоловіком водної стихії не доведеться нудьгувати. Така пара комусь може здатися дивною. Жінка-Телець занадто стримана і практична. А Скорпіон — її протилежність, вибуховий, емоційний і пристрасний. Але такі чоловіки цінують в жінках вірність і надійність. У стосунках вони хочуть знайти острівець безпеки, тиху гавань. Телець у цьому плані ідеальний знак зодіаку.

Між Тельцем і Скорпіоном можливий довгий роман, але відносини можна назвати спокійними – періоди затишшя чергуються емоційними сплесками. Лідером в цьому союзі стає чоловік. Жінка-Телець готова йти на поступки, вона неймовірно терпляча. І це один із секретів щасливого шлюбу. В інтимному житті у Тельця і Скорпіона все гармонійно, але жінка не завжди готова на сміливі експерименти, які пропонує її партнер.

Жінка-Телець і Стрілець

Чоловік за знаком зодіаку Стрілець не підходить практичною жінки-Тельця. Такі пари утворюються найчастіше в юності, коли люди керуються здебільшого почуттями, а не розумом. Чоловік в цій парі — замріяний філософ, любить все незвичайне і ексклюзивне, жінка — надзвичайно практичний. Він хоче жити гарно, а вона — комфортно. Суперечності виникають у фундаментальних питаннях, тому домовитися не так-то просто.

Жінки-Тельця потрібно з самого початку зрозуміти, що Стрільця цікавить в першу чергу її внутрішній світ, а не здатності налагодити побут і забезпечити комфорт. Але навіть якщо вона прислухається до порад, навряд чи їй вдасться прив’язати Стрільця до себе настільки, щоб він перестав дивитися по сторонам.

Жінка-Телець і чоловік-Козеріг

Телець, Козеріг — сумісні знаки зодіаку. З боку вони нагадують ідеальну пару відмінників, які вирішили закрутити роман. Цілі і погляди на життя збігаються, обидва партнера ставлять сім’ю на перше місце. Вони відразу помічають один одного, але відносини розвиваються поступово, з дотриманням всіх загальноприйнятих правил.

Партнери цінують стабільність. Чоловік у такій парі — зразок сили і надійності, а жінка вміє розвеселити депресивного Козерога і внести деяку емоційність у відносини. Але у пари є і мінуси. З часом партнерам може стати нудно один з одним, у зв’язку з чим захочеться спробувати чогось нового на стороні.

Жінка-Телець і чоловік-Водолій

Тілець і Водолій — люди з різних планет. Чоловікові подобається домовитість Тільця-жінки і її прагнення до затишку. Але він оцінює це лише з точки зору особистого комфорту. Йому приємно приходити в чистий будинок, куштувати смачні страви, проте в душі він хотів би, щоб його обраниця займалася чимось іншим, була більш цікавою, яскравою і позитивною.

Чоловік-Водолій – легкий, товариський, непрактичний і вітряний. Якщо любов між представниками знаку не спалахує в перші дні знайомства, потім ймовірність того, що зав’яжуться якісь почуття, сильно знижується. Люди розуміють, що вони різні, але відносини можливі лише завдяки терпінню Тільця.

Дівчина приймає Водолія таким, який він є. Спочатку їй навіть подобаються його безпосередність і жвавість характеру. Але ревнощі поступово вбиває любов. Тельцю доводиться миритися з тим, що її коханий дозволяє собі флірт на стороні. І це в кращому випадку, так як можливі зради.

Водолія не влаштовує холодність партнерки в інтимному житті і її неприйняття експериментів. Часто відносини виявляються недовговічними, але обидва партнери зберігають спогади про нього, як про захоплюючому пригоді.

Жінка-Телець і чоловік-Риби

Тільця-жінку захоплює чоловік-Риби своєю тонкою натурою і романтичністю. Він красиво доглядає і вміє зацікавити. Але незабаром стає зрозуміло, що чоловік цей непостійний і нерішучий. Якщо виникає проблема, він вважає за краще втекти від неї. Для чоловіка-Риб нормально забувати про своїх невдачах і відволікатися від справ насущних.

Щасливий шлюб можливий, але жінка повинна розуміти, що в такому союзі вона буде ведучою. Ніжний і чутливий чоловік-Риби з роллю лідера не впорається. Якщо жінка сама впевнено стоїть на ногах, можна спробувати створити сім’ю з представником такого романтичного знака. Але чоловіка не можна критикувати і лаяти. Це стосується і інтимного життя. Варто тільки висловити йому претензії в грубій формі, і жінка залишиться одна.