Жінка-Рак і чоловік-Водолій: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Водолієм. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Водолій-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Водолій як пара

Рак-жінка і чоловік-Водолій – це протилежності, які притягуються. Чуйна, ніжна, романтична дівчина і товариський, емоційний, енергійний чоловік хоч і не завжди розуміють один одного, але відчувають сильний взаємний потяг.

У них можуть бути складності з різного погляду на стосунки: вона впевнена, що закоханим потрібно якомога частіше бути разом, а він вважає, що кожен з пари повинен залишатися вільним і мати власний коло інтересів. Астрологи сходяться на думці, що незважаючи на відмінності в характерах, сумісність цих знаків зодіаку перевищує 80 відсотків.

Плюси відносин

У цих знаків гороскопа рідко відбуваються серйозні сварки, що підвищує їх сумісність. Вона вміє йти на поступки, а він і зовсім намагається уникати конфліктів.

У даного союзу є й інші переваги:

 • Жінка-Рак і чоловік-Водолій позитивно впливають один на одного. Вона стає більш активною, рішучою, сміливою, а він – менш імпульсивним і безвідповідальним.
 • Вони сумісні інтелектуально. Рак має широкий кругозір, а Водолій – безліч інтересів, тому в них завжди є теми для розмови.
 • Ні в чоловіка, ні у жінки немає таких якостей, як вимогливість, прискіпливість, уїдливість і критичність. Складаються легені, позитивні і приємні стосунки.
 • В цій парі зберігається особистий простір. Рак-дівчина отримує можливість побути на самоті, а товариський і волелюбний Водолій-чоловік не обмежує своє спілкування з друзями.
 • Їм не страшна рутина, нудьга і одноманітність завдяки багатій фантазії і активності Водолія, який вміє цікаво і насичено проводити вільний час.

Мінуси відносин

Водолій-чоловік і жінка-Рак мають відмінності в характерах, які негативно впливають на їх сумісність. Наприклад, він може бути занадто прямолінійним і нетактовним, а вона, навпаки, іноді зберігає мовчазну образу, замість того, щоб прямо сказати про свої почуття.

У цього поєднання знаків є й інші недоліки:

 • Сім’я є головним пріоритетом дівчини. У чоловіка ж є безліч інших інтересів, крім відносин, наприклад, кар’єра, хобі або спілкування з друзями. Раку може не вистачати тієї уваги, яку приділяє їй Водолій.
 • Всі матеріальні проблеми лягають на жіночі плечі, тому що її обранець погано справляється з побутовими та фінансовими труднощами.
 • Чоловік-Водолій не прагне зв’язувати себе узами шлюбу, в той час як дівчині-Раку важливо бути заміжня. Питання весілля може стати основною причиною конфліктів.
 • Жінка дбайливо і з любов’ю ставиться до свого дому, тому у неї викликає обурення і злість бажання партнера постійно запрошувати галасливі компанії друзів.
 • У цій парі нерідко відбуваються сварки на ґрунті ревнощів, яка не без підстав виникає у Раку. Водолій може дозволити собі флірт на стороні.

Сумісність Раку-жінки і Водолія-чоловіки в дружбі

Незважаючи на взаємну симпатію, ці знаки зодіаку рідко мають високу дружню сумісність. Жінка-Рак і чоловік-Водолій дуже по-різному ставляться до дружби. Рак вважає, що друзі повинні надавати один одному моральну підтримку і допомогу, ділитися радістю, але і переживаннями та проблемами.

Водолій ж прагне до позитивного, необтяжливої спілкування. Він любить бувати в різних компаніях, знайомитися з новими людьми, ні до кого не прив’язуватися. Дівчині подобається веселий, добродушний чоловік, але відштовхує його мінливість, тому вони можуть бути лише приятелями.

Сумісність Водолія-хлопця і Раку-дівчата в любові

Їх період знайомства і залицяння наповнений романтикою, закоханістю, яскравими і позитивними емоціями. Чоловікові подобається жіночна, мила, щира дівчина, яка з ентузіазмом підтримує його ідеї. Жінку-Раку приводить у захват вміння Водолія влаштовувати побачення і приємні сюрпризи.

У цих знаків зодіаку може бути висока сумісність в любові лише на початку відносин, коли все увагу чоловіка-Водолія зосереджена виключно на жінці. Але як тільки його ейфорія проходить, дівчина-Рак дізнається, що обранець любить часто проводити час з друзями і не прагне до тихого сімейного життя.

Сумісність пари в ліжку

Водолій і Рак можуть бути сумісні в інтимній сфері, якщо навчаться говорити про свої бажання і прислухатися один до одного. Чуттєва, темпераментна дівчина потребує емоційної близькості, романтики і ніжності, а чоловіка ж більше хвилює різноманіття в ліжку. Їй хочеться, щоб партнер був більш уважним, ніжним, а йому – щоб жінка частіше виявляла ініціативу.

В цій парі зазвичай саме дівчина-Рак підлаштовується під чоловіка-Водолія. Їй доводиться відмовлятися від своїх консервативних поглядів і боротися зі скромністю, щоб підтримувати чоловічий інтерес і не допускати думок про зради.

Дівчина-Рак і чоловік-Водолій у шлюбі

Рак-дівчина і Водолій-чоловік мають дуже різні погляди на сімейні відносини, тому тривалість їхнього шлюбу безпосередньо залежить від того, наскільки жінка готова йти на компроміс, миритися з недоліками чоловіка і брати на себе вирішення побутових проблем. Чоловік сподівається на те, що після весілля його спосіб життя не зміниться. Йому хочеться, щоб дівчина, як і він, займалася саморозвитком і кар’єрою, мала захоплення, хобі, широке коло інтересів, а не занурювалася в побут.

Жінка-Рак, на відміну від чоловіка, прагне до затишку, стабільності і самоти. На початку спільного життя вона намагається нав’язати Водолію домашні обов’язки, але з часом розуміє безглуздість своїх зусиль. Чоловік-Водолій хоч і має безліч переваг, але його не можна назвати зразковим сім’янином. Його дратують причіпки дружини, її вимоги, щоб він допомагав їй по дому, частіше проводив час з близькими та раціональніше розпоряджався грошима.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Водолій

Водолій-чоловік і Рак-дівчина зовсім по-різному ставляться до виховання дітей, що знижує сумісність цих знаків. Рак-жінка створена бути матір’ю. З появою в сім’ї малюка всі інші справи відходять на другий план, а вона повністю присвячує себе дитині.

Ця дівчина відповідально ставиться до материнства, читає спеціальну літературу, намагається дотримуватися правила і рекомендації. Її діти не відчувають нестачі в любові, ніжності, турботи, але іноді їм не вистачає волі. Вони люблять проводити час з татом-Водолієм, який не вимагає від них дисципліни і не обмежує їх у дитячих радощів.

Ділова сумісність Водолія-чоловіки і Раку-жінки

Цим знакам зодіаку складно працювати разом. Він – людина творча, енергійна та сміливий, вона – відповідальний, працьовитий і обережний. Водолій загоряється ідеєю, не боїться ризикувати, але швидко втрачає інтерес. Рак, навпаки, дотримується правил і серйозно ставиться до справи.

Чоловік-Водолій не терпить контролю і обмежень, тому він може працювати з дівчиною-Рак лише у двох випадках – коли вона є підлеглий, або коли обидва розвивають спільний бізнес, але кожен займається своїм напрямком. Наприклад, чоловікові вдається налагоджувати ділові зв’язки, а жінка добре справляється з роботою, яка вимагає відповідальності, наприклад, пов’язана з паперами чи фінансами.

Як чоловікові-Водолію завоювати жінку-Раку

Чоловік знака зодіаку Водолій може зачарувати практично будь-яку жінку. Але дівчина-Рак не поспішає зближуватися, навіть якщо відчуває сильну симпатію. Щоб домогтися її розташування, потрібно знати деякі особливості характеру Раку:

 • Вона є людиною чутливим і вразливим, тому її скривдять недоречні або саркастичные жарти чоловіка-Водолія.
 • Ця дівчина зацікавлена лише в серйозних і перспективних відносинах. Вона не прихильниця швидкоплинних романів, тому її прихильнику доведеться довго і красиво залицятися, перш ніж вона відповість взаємністю.
 • Жінка знака зодіаку Рак народжена, щоб бути дружиною і матір’ю. Їй подобається стабільність, домашній затишок, вечори в колі близьких, тому енергійний і авантюрний Водолій-чоловік може бути для неї не самим підходящим партнером. Цій дівчині потрібен відповідальний, надійний і самостійний обранець.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Водолія

Водолій-чоловік має високу сумісність з Раком-жінкою, тому що йому подобається її жіночність, м’якість, щирість і деяка недоступність. Але він буває вітряним, легковажним і влюбчивым, тому недостатньо лише привернути увагу Водолія – потрібно ще й утримати його.

Стисло розповімо, як серйозно зацікавити цього чоловіка:

 • Його свободу не можна обмежувати. Він сам вирішує, як жити, чим займатися у вільний час, з ким спілкуватися. Будь-які спроби вплинути на Водолія і нав’язати йому свою думку швидко приведуть до розставання.
 • Він не відчуває дефіциту в жіночій увазі, тому дівчині треба зберігати інтригу, щоб він не втратив інтерес. Це зовсім не означає, що їй треба бути холодною і недоступною. Навпаки, легкий флірт викличе в ньому азарт.
 • Йому подобаються люди, захоплені якоюсь справою або ідеєю. Він не стане будувати стосунки з жінкою, яку не цікавить нічого крім шлюбу, виховання дітей та побуту.

Як дівчина-Рак і хлопець-Водолій ведуть себе при розставанні

Хлопець-Водолій і дівчина-Рак абсолютно по-різному виявляють почуття, коли розлучаються. Водолій намагається уникати драм і душевних переживань, тому швидко перемикає увагу на свою роботу, захоплення, друзів або інших жінок. Дівчина ж вкрай хворобливо переживає розрив відносин.

Якщо ініціатором розлучення стає чоловік, то найгірше, що може зробити жінка-Рак, – це намагатись його повернути, умовляти, тиснути на жалість. Їй не варто демонструвати свої емоції. Якщо вона постарається забути про чоловіка-Водолія, перестане шукати з ним зустрічей, то він сам через деякий час дасть про себе знати.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Рак і хлопець-Водолій можуть мати хорошу сумісність, але тільки при серйозних взаємних компромісів. Жінці потрібно зрозуміти, що не варто намагатися зробити з цього чоловіка сім’янина. Він хоче бути вільним, незалежним і отримувати задоволення. Його можна тільки прийняти з усіма недоліками або спробувати його спосіб життя, перебудуватися під його ритм і стати такою ж активною.

Відносини цієї пари в чому залежать і від Водолія. Він не завжди усвідомлює, яка чесна, вірна і чуйна дівчина знаходяться поруч з ним. Дівчина-Рак готова самовіддано працювати на благо сім’ї, йти на поступки і закривати очі на мінуси партнера, але тільки якщо її зусилля цінуються по достоїнству. Чоловікові слід частіше проводити з нею час, влаштовувати романтичні побачення і дякувати за старання.