Мужчина-Телец: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про чоловіка за знаком Зодіаку Телець. Ви дізнаєтеся, з якою жінкою у нього максимальна сумісність, плюси і мінуси його характеру, які подарунки він любить, сильне у нього здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, яким він буде чоловіком і татом.

Про чоловіка знаку Телець в трьох словах

Знаку зодіаку Телець відповідають дати народження з 21 квітня по 21 травня. Даний зодіакальний знак відноситься до стихії Земля, тому загальна характеристика людини починається з опису таких якостей, як практичність, раціональність, самовпевненість і стабільність. Сильний, міцний, витривалий чоловік зі знаком зодіаку Телець отримує все, про що мріє, і не боїться перешкод. Далі ми дамо детальну розшифровку його поведінки в особистій і діловій сфері, але для початку поділимося цікавими фактами про чоловіка-Тельця:

 • Перше, що потрібно знати про цей знак – неймовірну впертість. Це означає, що марно вступати з ним у суперечки.
 • Він вміє виглядати спокійним і незворушний, навіть коли всередині вирують пристрасті, наприклад, інтерес до дівчини або гнів.
 • Йому потрібно, щоб вдома завжди було чисто, тому він може самостійно наводити порядок, щоб ніхто не перекладав його речі.
 • Любить доглядати за собою, носить красиву стильну одяг, може користуватися чоловічий косметикою.
 • Тільця можна назвати цінителем прекрасного, тому що він цікавиться сучасним і класичним мистецтвом, літературою або музикою.

Опис плюсів і мінусів характеру чоловіка-Тельця

Щоб зрозуміти характер цього знака зодіаку від А до Я, необхідно знати його сильні і слабкі сторони. У таблиці ми зібрали часто зустрічаються плюси і мінуси чоловіка-Тельця, які допоможуть розібратися в його особистості.

Переваги Недоліки
 • харизматичный;
 • мужественный;
 • ответственный;
 • надежный;
 • верный;
 • амбициозный;
 • трудолюбивый;
 • рассудительный;
 • прагматичный;
 • бережливый;
 • тактичный.
 • скупой;
 • настырный;
 • ревнивый;
 • подозрительный;
 • злопамятный;
 • обидчивый;
 • бескомпромиссный;
 • раздражительный;
 • вспыльчивый;
 • горделивый;
 • залежний від чужої думки.

Доповнити опис цього астрологічного знака можна такими якостями, як консерватизм, чесність і суворе дотримання своїм моральним принципам. Для нього також характерні цілеспрямованість, наполегливість, завзятість, які, втім, можуть переростати в впертість і небажання йти на поступки.

Він цінує стабільність і безпеку, тому поводиться обережно, не здійснює спонтанних і необдуманих дій. Ще одна риса – вміння зберігати самовладання в будь-яких умовах і не піддаватися паніці. Він швидко приймає рішення, але перед цим ретельно оцінює ситуацію і аналізує всі аспекти.

Телець-чоловік проявляє себе у відносинах

Чоловік, народжений під знаком зодіаку Телець, не розмінюється на швидкоплинні романи і випадкові зв’язки, а шукає дівчину, з якою може побудувати серйозні стосунки. Він не поспішає зближуватися з жінкою, навіть якщо відчуває до неї сильну симпатію. Йому важливо, щоб вона відповідала високим вимогам і підходила на роль не тільки коханої, а й дружини, тобто могла б стати гарною господинею і матір’ю.

Як тільки чоловік розуміє, що зустрів свій ідеал, то починає активно діяти. Закоханий Телець не відступить, поки не доб’ється взаємності. Його залицяння – це мрія будь-якої дівчини: компліменти, шикарні букети, подарунки, прикраси і т. д.

Перші місяці спілкування з представником цього знаку – це низка романтичних побачень. Він вміє доводити свої почуття не тільки гарними словами, але й діями. Наприклад, пропонувати чоловічу допомогу та брати участь у житті своєї обраниці.

В любовних відносинах з жінкою йому важливо зберігати домінуюче становище, тому їй не потрібно активно заперечувати його думку, особливо на очах у інших. Поряд з Тельцем дівчині варто бути м’якою, поступливою, жіночною. Найгірше, що вона може зробити – це спробувати показати свою перевагу, наприклад, інтелектуальне або фінансове. Щирі слова захоплення і подяку – найбільш ефективний спосіб бути оточена любов’ю, турботою і подарунками.

Сумісність чоловіка-Тельця з жінками інших знаків

Телець вимогливий до жіночої статі, тому поруч з ним може бути тільки краща з кращих – та, яка привертає увагу всіх чоловіків. Він може побудувати міцні відносини з Раками, Дівами, Вагами, Скорпіонами, Козерогами або Рибами. Хорошою сумісності в любові з іншими знаками зодіаку, згідно астрології, у нього немає, оскільки іншим жінкам складно підлаштуватися під його непростий характер.

Дамо коротку розшифровку найбільш вдалим комбінаціям:

 • Телець і Рак – перспективний союз, оскільки цих людей об’єднують спільні цілі і плани на життя. Обидва хочуть створити сім’ю, домогтися достатку, стабільності, процвітання. Їх відносини будуються не тільки на фізичному потязі, але і на дружбу, партнерство, а також схожих інтересах.
 • Телець і Діва – вони є раціональними і практичними особистостями, які вміють заробляти і прагнуть до фінансової незалежності. Чоловік-Телець цінує чуйність, поступливість і господарність жінки-Діви, її вміння ставитися до нього з розумінням і створювати спокійну, теплу атмосферу.
 • Тілець і Ваги – сміливий, рішучий чоловік і чуттєва, ніжна, ласкава жінка утворюють гармонійну пару. Він може забезпечити їй комфортний рівень життя, а вона – визнавати його авторитет, підтримувати, захоплюватися його розумом, силою і щиро дякувати.
 • Телець і Скорпіон – чоловік не залишиться байдужим до пристрасної і темпераментної жінці-Скорпіону, а вона, в свою чергу, зможе підігрівати градус у стосунках. Причинами розбіжностей зазвичай стають ревнощі Тельця або в’їдливі зауваження від Скорпіона. Тому дівчині варто бути більш стриманою і уважною.
 • Телець, Козеріг – ці знаки гороскопа схожі за темпераментом, тому можуть створити міцний союз. Вони обидва є працьовитими і відповідальними людьми, які вміють досягати кар’єрного зростання без шкоди для сім’ї. Але в обох виражено впертість, тому комусь із двох доведеться йти на компроміс.
 • Тілець і Риби – м’яка, поступлива жінка складе хорошу пару сильному і найнаполегливішого чоловіка-Тельця. Поруч з нею він зможе відчути себе захисником і годувальником, а також отримає в особі своєї обраниці вірну дружину і вмілу господиню.

Як закохати в себе чоловіка зі знаком зодіаку Телець

чоловіки зі знаком зодіаку Телець є цілий список якостей, які повинна мати його обраниця: приваблива, красива, доглянута, вихована, спокійна, уміє вести побут і готувати, освічена і ерудована. Це означає, що дівчині доведеться постаратися, щоб сподобатися представнику цього астрологічного знака.

Дамо 8 порад, як привернути увагу чоловіка-Тельця:

 1. Не проявляти ініціативу, але і не відштовхувати його, вести себе стримано, показувати зацікавленість, але не більше того.
 2. Не піддаватися на його провокації і не погоджуватися на близькість у перші дні знайомства, так як у нього пропаде інтерес.
 3. Уважно слухати, не перебивати, не додавати свої коментарі і ні в якому разі не заперечувати його точку зору.
 4. Бути жіночною і щирою. Його відлякає меркантильність, лукавство, грубість, нахабство, а також шкідливі звички.
 5. Розповідати про свої досягнення, але без пафосу. Йому важливо, щоб дівчина вміла заробляти і була незалежною.
 6. Показати йому свої найкращі якості, наприклад, вміння створювати в будинку комфортну обстановку або смачно готувати.
 7. Вести себе передбачувано і спокійно, не влаштовувати гучних сварок з ще більш бурхливими примиреннями, не провокувати.
 8. Не поспішати. У цього знака зодіаку любов не виникає спонтанно. Йому потрібен час, щоб розібратися в почуттях.

Характеристика чоловіка-Тельця як коханця

Щоб характеристика чоловіка-Тельця була повною, скажемо кілька слів про його уподобання в інтимній сфері. Його можна назвати пристрасним, темпераментним, палким, активним, але в той же час романтичною і чутливим. Для нього важливо, щоб атмосфера була приємною: красива обстановка, вишукана постільна білизна, фонова музика, квіти, свічки… Він готовий зробити все, щоб його обраниця могла відчувати себе розслаблено.

Телець сприймає інтим як акт любові, тому до жінки ставиться уважно, ніжно, ласкаво. Йому подобається, коли вона бере ініціативу в свої руки або пропонує різноманітність, наприклад, нову обстановку. Він із задоволенням погоджується на експерименти або гри, але для нього неприпустимі грубість. Представник цього знаку не буде схиляти свою жінку до тих видів близькості, які для нього неприйнятні.

Яким чоловіком буде Телець

У шлюбі для Тельця важливі сталість, довіра, гармонія, мир та взаєморозуміння. Йому хочеться, щоб вдома була комфортна обстановка, тепло, затишок, чистота і смачну вечерю, можливість спокійно провести вечір у колі близьких. Він намагається зробити все, щоб його сім’я була захищена і жила в достатку, любить радувати дружину, наприклад, дарувати квіти без приводу, купувати їй красиві і дорогі речі.

Телець може стати відповідальним, надійним, турботливим, чуйним чоловіком для тієї дівчини, яка знайде до нього правильний підхід. Цей чоловік ніколи не погодиться бути рівноправним партнером, оскільки у своїй родині він претендує на роль глави, з рішеннями якого близькі беззаперечно погоджуються. Тому жінці доведеться обходити гострі кути і знаходити компроміси, якщо вона хоче зберегти цей союз. Натомість чоловік-Телець готовий прощати їй невеликі капризи і слабкості.

У відносинах з представником цього астрологічного знака необхідно пам’ятати, що вплинути на його думку практично неможливо. Він є консерватором, який намагається будь-якими способами зберегти звичний порядок. Якщо у його дружини з’являється бажання що-небудь змінити, то їй краще почати “підготовку” заздалегідь, говорити про можливі зміни ненав’язливо, вибирати підходящий момент, ні в якому разі не наполягати і не маніпулювати чоловіком за допомогою погроз або сліз.

Якщо чоловік по знаку зодіаку Телець, будучи одруженим, він не заводить романів на стороні і такий же беззастережної вірності чекає від своєї дружини. Він не прощає зради і підлості, тому будь-які сумніви в її щирості стануть приводом для гучних сварок. У той же час він дорожить відносинами, і причиною для розлучення або розлучення може стати лише серйозний конфлікт або зрада.

Чоловік зодіаку Телець – це годувальник у родині?

Цілеспрямований і наполегливий чоловік-Телець не любить півзаходів, тому від своєї професії він хоче отримати все: високий соціальний статус, авторитет, рівень доходів, який дозволяє жити в достатку. Його не влаштує робота “для душі”, якщо з її допомогою можна досягти стабільного матеріального становища. Але заради можливості кар’єрного та фінансового росту він готовий працювати старанно і навіть займатися робочими питаннями у вихідні і свята, якщо виникає така необхідність.

Чоловік з цим астрологічним знаком не боїться труднощів, тому не звертає з наміченої мети, доводить почате до кінця, приймає рішення, спираючись на здоровий глузд, знання і досвід. Він любить порядок, ясність, чіткість, тому строго дотримується домовленостей і такого ж ставлення чекає від своїх ділових партнерів. Йому вдається зберігати холодний розум і незворушність у стресових ситуаціях, щоб прорахувати всі варіанти і не здійснювати необачних дій.

Телець – один з найкращих кандидатів на посаду керівника серед усіх знаків зодіаку. Його можна назвати суворим, але справедливим начальником, який лояльно ставиться до підлеглих, чітко формулює завдання, терпляче пояснює обов’язки, спокійно реагує на їхні помилки і виправляє їх роботу. Завдяки такому стилю управління він користується повагою в колективі і може бути впевненим у їхній відданості. Він вміє грамотно поводитися і з корпоративними, і з особистими фінансами, не любить марнотратства і дорогих необґрунтованих покупок.

, Яким батьком стане чоловік-Телець

Телець – це турботливий, уважний і люблячий тато. Нехай він не відноситься до категорії чоловіків, які готові щодня купати немовляти або вставати до нього ночами, але він може забезпечити дитині успішне майбутнє. Представник цього знаку постарається, щоб у сім’ї було все необхідне: іграшки, якісне харчування, красиві речі, зручні меблі, побутова техніка та ін. Він приділяє особливу увагу освіті, тому не шкодує коштів на секції, гуртки та заняття з репетиторами. Для підростаючого сина або дочки вибирає кращий навчальний заклад.

В сім’ї Тільця всі повинні дотримуватися дисципліни, але це не означає, що він вимагає ідеального поведінки або відмінних оцінок. Він з розумінням ставиться до того, що діти бувають повільними, розсіяними або недбалими, тому допомагає їм, вчить бути практичними і економними.

Тато-Телець щиро цікавиться захопленнями дітей і підтримує їх, намагається кожні вихідні проводити в колі сім’ї і бути прикладом. А також він любить балувати своїх коханих, наприклад, купувати дорогі іграшки та солодощі.

Як хлопець зі знаком Телець веде себе при розставанні

Якщо хлопець зі знаком зодіаку Телець заводить серйозні стосунки, то згодом намагається зберегти їх будь-якими способами. Він не любить змін, тому до останнього відкладає важливе рішення. Аналогічним чином він поводиться в разі розриву. Тобто якщо він вже вирішив розлучитися, то переконати його буде вкрай складно.

Поділимося 4 порадами, як повернути чоловіка-Тельця:

 • Визнати свою провину і вибачитися. Важливо бути щирою і не намагатися викликати в ньому почуття провини.
 • Підтримувати з ним зв’язок, але ненав’язливо. Питати про його настрої краще в месенджерах, без дзвінків.
 • Нагадати йому про своїх кращих якостях, наприклад, приготувати для нього смачна вечеря, створити затишну атмосферу.
 • Постаратися зробити так, щоб він заспокоївся, приборкав свій гнів, дати йому час на роздуми. Телець не схильний пускатися у всі тяжкі або вступати в нові відносини відразу після розставання.

Варто дружити з чоловіком під знаком Тельця

Чоловік-Телець – це вірний, відданий, надійний чоловік, який прагне зберегти відносини з друзями на протязі всього життя. Він може підтримувати дружнє спілкування з будь-яким підлогою. Зазвичай його близькими є люди, з якими він ріс в одному дворі або вчився в одному класі/вуз. Поруч з ним можуть бути тільки порядні і чесні особистості.

Телець лояльно ставиться до недоліків своїх друзів, але насилу приймає від них відмови. Він готовий безкорисливо допомагати і зазвичай першим серед всіх простягає руку допомоги. Представник цього знаку любить галасливі веселі компанії і завжди погоджується на зустріч.

Які професії підходять чоловікам-Тельцям

Телець має необхідні особистісні якості, щоб професійно розвиватися в багатьох сферах: розважливість, рішучість, розвинений аналітичний розум і здатність прогнозувати.

Перерахуємо професії, які підійдуть цьому чоловікові:

 • інженер, спеціаліст з благоустрою ландшафту, архітектор;
 • фінансист, аналітик, бізнес-консультант або керівник;
 • журналіст, письменник;
 • творчі професії в сфері дизайну, фотографії, музики;
 • різні галузі бізнесу, наприклад, індустрія розваг або ресторанний сервіс.

Здоров’я чоловіка-Тельця

Телець – власник міцного організму і стійкої нервової системи. Але він схильний до простудних захворювань, які можуть приймати хронічну форму. Тому найчастіше представники цього знака лікуються від затяжних ГРВІ, болю в горлі та інших симптомів застуди.

А також вони схильні до переїдання, тому швидко набирають зайву вагу або стикаються з такими проблемами, як болі в суглобах, підвищений артеріальний тиск або порушення травлення. Чоловікам-Тельцям слід ретельно стежити за своїм харчуванням, не “заїдати” проблеми і ввести в режим помірні, але регулярні фізичні навантаження.

Захоплення Тільця

Чоловік-Телець – це справжній інтелектуал, тому одним із його захоплень є читання. Він може читати як класичну або бізнес-літературу, так і тематичні журнали, наприклад, про авто або спорт.

З активних видів відпочинку віддає перевагу заміські поїздки, риболовлю, полювання, туризм і навіть екстремальні або екзотичні експедиції. Його улюбленим видом спорту можна назвати футбол. Крім того, Телець любить готувати і запрошувати друзів на своє фірмове блюдо.

Які подарунки любить хлопець зі знаком зодіаку Телець

Представник цього астрологічного знаку любить практичні і якісні речі. Тому він не зрадіє, якщо отримає дрібничку або сувенір.

Поділимося ідеями подарунків для чоловіка-Тельця:

 • для домашнього затишку – зручний і стильний торшер, м’який плед або теплий халат;
 • для роботи – діловий щоденник, портмоне, ручка від відомого бренду, іншої ділової аксесуар;
 • для душі – нова книга улюбленого автора або видання з автографом;
 • враження – вечеря в ресторані, романтичне побачення, спільне відвідування СПА-салону або сеанс масажу;
 • безпрограшним дружнім подарунком може бути подарунковий конверт або сертификат.