Сумісність Овна і Стрільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Овен і Стрілець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Овном і дівчиною-Стрільцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Овен і Стрілець

Знак зодіаку Стрілець знаходиться під заступництвом планети Юпітер, а Овен – під впливом Марса, об’єднує їх загальна стихія – Вогонь. Сумісність Овна зі Стрільцем досить висока, але це не значить, що в стосунках завжди панує взаєморозуміння. Характеристики цих знаків схожі, наприклад, обидва люблять доводити свою правоту в суперечках.

Стрілець Овен
Харизматичний Вимогливий
Яскравий характер, талановитий знак зодіаку Вибуховий характер
Присутні лідерські якості Справжній лідер
Хоче зробити світ краще Цінує і любить свою другу половинку
Егоїст по своїй природі, образливий Цілеспрямований, працьовитий, впевнений у собі
Працьовитий Уміє сильно ображати, навіть не усвідомлюючи це

Астрологи характеризують союз, як відносини натхненника і виконавця. Стрілець виступає людиною, який може легко знайти в будь-якій справі родзинку, а Овен-за своєї упертости не завжди замечет прості речі. Завдяки поєднанню сили і енергії Овна, яскравого характеру і талановитому інтелекту Стрільця виходить сильна і вірна команда.

Сумісність Стрільця-жінки і Овна-чоловіки

Головне в парі – це вміння чути свого партнера. Овен і Стрілець – одні з найбільш сильних і яскравих персонажа у всьому гороскопі, тому немає сумнівів, що союз виходить цікавим.

знаків зодіаку Стрілець і Овен висока сумісність. І незважаючи на вибухові характери представників вогню, пара все одно отримує багато позитивних емоцій.

У дружбі

Якщо ви бачили міцну дружбу між чоловіком і жінкою, то це, однозначно, Стрілець і Овен. В юності дівчина-Стрілець і хлопчик-Овен будуть головними хуліганами у дворі та школі.

В молодості вони обов’язково вирушають в спільну подорож, причому досить екстремальне. А подорослішавши, зв’яжуть свої сім’ї і будуть дружити до самої старості. Сумісність знаків зодіаку Овен і Стрілець в дружбі найвища, більш надійних друзів не знайти у всьому світі.

У любові

В любові жінка-Стрілець шукає опору, але також їй важливі емоції, спільні інтереси та цілі. Овен-чоловік відповідає всім її вимогам.

Сцени ревнощів, егоїзм, лідерські замашки і агресивні суперечки ні краплі не зіпсують сумісність знаків зодіаку Стрілець і Овен. Настільки схожі за темпераментом люди будуть міцно триматися за руки, подорожувати, здійснювати мрії та прагнути до ідеальних сімейних відносин.

У шлюбі

Якщо палкий Овен-чоловік і уразлива жінка-Стрілець зможуть на початку стосунків знайти компроміс, то шлюб буде міцним і триватиме багато років. Безперечно, сварки, аж до загрози розлучення, у відносинах будуть завжди, але при істинних почуттях недоліки сильно не грають ролі.

Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі заснована на чуттєвості і довірі один до одного. Якщо в шлюбі вщухнуть пристрасті або почнуть все частіше виникати питання вірності партнера, то союз приречений. Овен і Стрілець ніколи не пробачать зраду.

У ліжку

Так як сумісність Овна і Стрільця у відносинах оцінюється як одна з найвищих, то і в інтимному плані у них все добре.

В ліжку Стрілець-жінка віддасть кермо правління активного Овну-чоловікові. За рахунок такого взаємного згоди їх сексуальне життя завжди буде наповнене яскравими фарбами.

У роботі та бізнесі

Овен і Стрілець схожі, але в плані роботи у них є значні відмінності. Чоловік прагне до влади, вирішує проблеми, практично не обдумуючи наслідки, і готовий до будь-якого ризику. Жінка розумна, може братися за монотонну роботу і завжди досягає поставлених цілей.

Союз цих двох знаків гарантує великі успіхи в бізнесі. Силу команді додає те, що Стрілець здатний врятувати занадто наполегливого Овна від непоправної помилки.

Плюси і мінуси відносин

Про сумісність Овна і Стрільця у відносинах можна судити по плюсів та мінусів союзу:

Сильні сторони Слабкі сторони
Романтичність, ласка, турбота Постійні сварки
Схожий темперамент Поділ влади
Побутові проблеми відходять на другий план Можливі інтрижки для підживлення ревнощів
Загальні інтереси Власництво з боку обох партнерів
Обидва знака харизматичні і вміють поставити позитивний тон відносин Прямолінійність Стрільця викликає сильну агресію в Овна

Сумісність чоловіка-Стрільця і жінки-Овна

Сумісність чоловіка-Стрільця і жінки-Овна може бути високою – багато що залежить від обставин, за яких ці знаки познайомилися. Але з віком ймовірність створити міцний союз знижується.

Овен і Стрілець мають схожі риси характеру, однак у стосунках часто виникають суперечки. Якщо Овен – жінка, значить, вона буде більш поблажливо ставитися до грайливого чоловіка-Стрільця, який схильний фліртувати на стороні.

У дружбі

У дитинстві Овен і Стрілець – кращі друзі. Природний темперамент допомагає дітям бачити один в одному опору і кращого друга, з яким весело проводити час. Дружба буде тривати довгий час, тільки зрада може назавжди розвести вогняних знаків зодіаку.

Сумісність в дружбі означає, що Стрілець-чоловік і Овен-жінка будуть один для одного надійними партнерами, які завжди готові прийти на допомогу. У дружньому союзі Стрілець і Овен мало сваряться, так як недоліки характерів легко затьмарюють добрі вчинки.

У любові

Овен-жінка безумовно оцінить велелюбність Стрільця-чоловіка, який стає центром уваги для всієї прекрасної половини людства. “Одомашнити” Стрільця мріють багато, але зробити це може тільки владний Овен в жіночому обличчі.

Сумісність знаків зодіаку Овен і Стрілець в любові – практично 100%. Жінка та чоловік закохаються з першого погляду, а пристрасть і загальні інтереси зміцнять цей союз ще більше.

У шлюбі

Стрілець і Овен часто сперечаються, іноді конфлікти виходять за межі можливого. Агресія з боку Овна сприймається Стрільцем-чоловіком як спосіб принизити його. Але, як не дивно, сумісність цих знаків у коханні та шлюбі вище середнього, а врятує вогняних партнерів іскрометний гумор і безмежна пристрасть.

Жінка та чоловік впевнені, що їх союз зможе встояти навіть у найсильніший шторм. Головне – це бажання кожного представника стихії Вогню миритися з особливостями свого партнера.

У ліжку

Овен-жінка з великим задоволенням дасть можливість Стрільцеві-чоловікові проявити себе в інтимному плані, але вона все одно залишиться лідером навіть у ліжку.

Будь-які пропозиції, які додадуть різноманітності в інтим, будуть виходити від Овна, а Стрілець з великим ентузіазмом втілить задумане. Пристрасть, емоції і взаємна підтримка гарантують, що спільне проведення часу в ліжку буде на найвищому рівні.

У роботі та бізнесі

Стрілець складе план, продуманий до дрібниць, і спрямувати в потрібне русло Овна, який готовий на будь-які ризики. Загальний союз в робочій сфері дозволить знакам зодіаку здійснити все задумане і отримати вигоду.

Овен – це справжній лідер, і Стрільцеві може бути важко підлаштуватися під його вимоги. Але якщо вони займуть одну позицію і визначать загальну мету, то справи підуть набагато швидше. Однак, важливо заздалегідь визначити коло обов’язків, що не буде в тягар Овну і Стрільцеві.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків Овен і Стрілець практично гарантує гармонійні стосунки, але не варто забувати, що конфлікти можуть сильно підірвати союз.

Плюси відносин Мінуси відносин
Нестримна пристрасть Лідерські якості Овна-жінки можуть набриднути чоловікові-Стрільцеві
Загальні теми для розмови та інтереси Обидва партнери можуть фліртувати з протилежною статтю
Цінують сім’ю Ревнощі призводить до гучних скандалів
Поважають цінності один одного Сварки буквально на порожньому місці
Легко ведуть спільний побут При всьому панічно бояться втратити один одного

Підходять один одному жінка-Овен і жінка-Стрілець

Як вже стало зрозуміло, сумісність цих знаків зодіаку у всіх сферах – одна з найвищих. Загальна стихія Вогню є провідником для двох ексцентричних і яскравих людей. Спілкування між ними завжди інтенсивний і емоційний, тому їх за визначенням тягне один до одного.

Стрілець-жінка і Овен-жінка бурхливо обговорюють нагальні теми, при цьому не проявляють агресію. Все мирно, але не зовсім тихо. У двох жінок можуть виникнути проблеми з чоловіками, так як у них схожі смаки і вимоги. Дівчина-Овен і дівчина-Стрілець легко подолають цю проблему, тому що дружбу і цікаве спілкування ставлять на перший план.

Вони з задоволенням подорожують разом, дізнаються нове і завжди готові до пригод. У їх житті буде багато цікавих подій, які вони не раз будуть згадувати з посмішкою.

Може здатися, що Стрілець і Овен – це копії один одного. Насправді все не так просто. Астрологи зазначають неймовірну витримку і навіть терпимість Стрільця по відношенню до буйної і гніву Овну. Саме це і робить відносини двох вогняних знаків по-справжньому міцними.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Овен як друзі і партнери

Овен і Стрілець – це відмінна команда. Але як би ні була висока сумісність знаків зодіаку, все одно відносин потрібен постійний допінг. Будь-який натяк на нудьгу або незадоволення від спілкування призведе до розриву і повного ігнорування друга і партнера.

Чоловік-Овен і Стрілець – це неоднозначний союз. В плані дружби вони легко знайдуть спільні інтереси, їм буде весело і цікаво проводити разом час. Овен буде ризикувати, а Стрілець – періодично стримувати його пориви. Ідейний чоловік-Стрілець урізноманітнює життя Овна, а той, у свою чергу, відкриє їх дружбу нові можливості.

В плані жінок смаки у Овна і Стрільця розходяться, і це лише зміцнює їх дружбу. Перший чекає ту, яка прийме його авторитет, а другий готовий прийняти у своє життя владну і впевнену в собі жінку. А також велелюбний Стрілець може довго шукати собі підходящу пару, блукаючи від однієї жінки до іншої. Овен ж більш серйозно ставиться до відносин.

В бізнесі у вогненних знаків все набагато складніше. Овен – лідер за своєю природою і не зможе підкоритися сильному Стрільцеві. Якщо і створювати щось загальне, то тільки на рівних умовах. Хоча Стрілець більш лояльно відноситься до факту, що перед ним владна і вимоглива особистість. Впевненість Стрільця дозволяє йому спокійно реагувати на випади невгамовного Овна, але така поведінка може розсердити останнього.

Щоб партнерство і дружба для чоловіка-Овна і чоловіка-Стрільця стали сприятливими і успішними, доведеться трохи змінити свої цінності і втихомирити вибухові характери. Зате цей союз протримається довгі роки.