Ваги: характеристика знака зодіаку, якості і особливості

Із статті ви дізнаєтесь, як виглядає символ знака зодіаку Терези, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні вересня і жовтня. Ми розповімо цікаві факти про Вагах, як вони проявляють себе в любові, відносинах і дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Символ знака Ваги і дати народження

Ваги – сьомий за рахунком знак в астрології, він охоплює чоловіків і жінок, які народилися в осінній період з 24 вересня по 23 жовтня. Народжені у вересні управляються не тільки Венерою, як інші Ваги, але і Меркурієм. Ваги – повітряний кардинальний знак. Це знак взаємодії з оточуючими. Для ваг важливі хороші манери, естетика. Вони прагнуть до справедливості і гармонії.

Цей знак виглядає як ваги з великими чашами і позначається двома лініями з півколом на верхній з них. Терези символізують рівновага добра і зла у світі. І це єдиний неживий знак в зодіакальному колі.

Люди по знаку зодіаку Терези – які вони?

Ваги – витончені люди, які у всьому бачать красу. Вони бувають романтичними і володіють великим інтелектом. Венера наділила своїх підопічних такими якостями, як дипломатичність, тактовність і приємними зовнішніми даними.

Терези не люблять скандали і сварки, а людей, що прагнуть спровокувати їх на конфлікт, обходять стороною. Не терплять обману, зради і самі не вміють брехати. Більшість Терезів чемні і виховані, не терплять грубощів, не користуються нецензурною лексикою. Володіють чудовим почуттям гумору.

Негативними рисами характеру можна назвати нерішучість і невпевненість в собі. Це означає, що вони довго вагаються, перш ніж щось зробити. Бояться, що наступний крок буде невірним. Багато представників цього знаку зодіаку шукають схвалення своїх дій у інших. Цим нерідко користуються недоброзичливці, то і справа підкидаючи шкідливі поради. Люди-Ваги схильні до частих змін настрою. Вони легко піддаються депресії і ностальгії. Часто живуть спогадами і сумують, що раніше було краще.

Терези вміють робити краще за інших?

Жінки і чоловіки-Терези за гороскопом вміють стежити за собою. Вони природжені модники. Легко підбирають гармонійні речі і створюють унікальні образи. Дівчата-Ваги відмінно справляються з професійним макіяжем, можуть правильно обрати аксесуари та прикраси, складаючи приголомшливі луки.

Ваги – добрі, завжди допомагають оточуючим. Вони можуть зайнятися волонтерською діяльністю, збирати благодійну допомогу нужденним. Мають здатність систематизувати інформацію.

Ці люди можуть спрогнозувати майбутні події на тлі наявних знань і життєвого досвіду. Володіють хорошою логікою і розважливістю, здатні аналізувати великі обсяги інформації.

Опис жінок-Терезів

В описі знака зодіаку у жінок помітні такі якості, як товариськість і товариськість. Дівчина-Терези представляє з себе ніжну й романтичну сміхотуха. Вона вміє себе подати, обожнює вбиратися і читати хвилюючі романи. Її енергетика притягує велику кількість людей. Леді-Ваги відкрита і турботлива, завжди переживає за своїх близьких і друзів.

У голові такої жінки багато думок. Іноді вона сама не встигає за своїми ідеями. Завжди шукає підтримки і думки про свої задуми у близьких друзів. Дівчина-Терези здатна швидко справити потрібне враження і підкорити вподобаного чоловіка.

Опис чоловіків-Терезів

Чоловік знаку Терези – це яскравий і харизматичний лідер. Владний і цілеспрямований. Він ніби за помахом чарівної палички закохує в себе дівчат. У загальній характеристиці хлопців-Ваг можна побачити вимогливість до оточуючих, їх дуже турбують зовнішні дані друзів і подруг. Вони завжди приймають виважені рішення, продумую кожен крок, намагаються розглянути ситуацію з різних ракурсів.

Чоловік-Терези егоїстичний, але не любить грубості. Завжди ставить на чолі кута власні інтереси і вигоду. У нього підвішений язик, він здатний вмовити будь-якого опонента. Думає про майбутнє, планує кожна подія і готується до нього.

Висхідний знак Терези

Висхідний знак настільки ж важливим, наскільки й сонячний, – адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка і перше враження, яке проводиться на оточуючих. Асцендент (куспид Першого Будинку) визначається по годині народження.

Висхідні терези – природжені дипломати, неймовірно харизматичні і приємні у спілкуванні. Взаємодіючи з оточуючими завжди виявляють чесність і чуйність. Інтерес до людей і природні соціальні навички залучають у їхнє життя багато друзів. Воліють діяти разом з кимось, ніж поодинці. Уникають конфліктів, часом намагаючись догодити іншим, діють на шкоду собі.

Володарі висхідній у Вагах успішні в юриспруденції, педагогіки, дипломатії, також це талановиті художники, фотографи, артисти.

Характер у дітей-Ваг

Діти-Терези – це спокійні і врівноважені хлопці. Володіють м’яким характером. Не вередують по дурницях, зосереджені на іграх. Часто міркують як дорослі. Гостро реагують на критику і агресію однолітків. Нерідко стають білими воронами в дитячих колективах, любить грати на самоті.

Батькам потрібно уникати жорстких методів виховання дітей-Ваг. Варто дотримуватися особисті кордону дитини і в жодному разі не пригнічувати дитину. В іншому випадку він виросте замкнутою і агресивним.

Діти володіють чудовими творчими здібностями. Багато Ваги – переможці конкурсів читців, музичних фестивалів та призери художніх виставок. А ось до спорту, що хлопчики, дівчатка, менш схильні. Але їх здатні залучити бойові мистецтва і гімнастика.

Ваги в дружбі

Люди, народжені під знаком Терезів, легко знаходять друзів і подруг. Здатні підтримати спілкування на будь-яку тему. Спираючись на свою чудову інтуїцію, відразу розуміють, варто довіряти людині чи ні. Легкі на підйом, завсідники гучних вечірок і вилазок на природу. З терпінням і розуміння відносяться до недоліків приятелів: не будуть критикувати, навіть якщо їм щось не подобається. Часто просять дружнього ради у вирішенні важливих питань – таким способом намагаються перенести відповідальність за прийняття неправильного рішення.

Всіма способами уникають сварок з друзями. Можуть піти на компроміс, аби не було суперечки. Якщо в компанії хтось посварився, намагаються помирити приятелів. Завжди нададуть підтримку і допоможуть, якщо друг опинився в біді. Позичають гроші й дають важливі поради. Цінують товаришів, з якими пройшли вогонь і воду.

Ваги в любові і відносинах

Представники цього знака зодіаку рідко бувають самотніми. Вони принаджують протилежну стать зовнішньою красою, а утримують своєю загадковістю і легким вдачею. Не вантажать другу половинку своїми проблемами, але завжди чекають компліментів і захоплення. Що потрібно знати про знак зодіаку Терези, так це, що вони влюбливі: легко втрачають голову від красивою актриси або брутального футболіста. Однак швидко повертаються в реальність.

Ваги терпимі до своїх партнерів. Не стануть критикувати, якщо улюблена поміняла зачіску на ту, яка їй явно не підходить. Однак не стануть зустрічатися з людиною, яка не стежить за собою або часто лається. Віддають перевагу вихованим і манірним представникам протилежної статі. Намагаються вибирати людей з м’яким характером, обходять десятою дорогою агресорів і істеричних особистостей. А якщо раптом нарвалися на такого, тут же припиняють спілкування.

Не люблять одноманітність у відносинах. Завжди намагаються здивувати партнера приємним сюрпризом. Якщо друга половинка не підтримує під час хвороби або депресії, можуть охолонути до людини. У цьому випадку будуть шукати підтримку і розуміння на стороні. Часто знаходять другу половинку в подорожах і серед спільних друзів.

Сім’я і шлюб для Ваг

До створення сім’ї Ваги відносяться серйозно і грунтовно, ретельно зважуючи всі плюси і мінуси майбутнього супутника життя. Саме тому багато представників цього зодіаку одружуються ближче до 30 років. Орієнтуються не на почуття, а на розрахунок. Вибирають більш зручних і надійних партнерів, які були поруч з ними у важкий період.

Відмітними особливостями такого сім’янина є поступливість і схильність до компромісів. Терези не будуть тиснути на чоловіка, навіть якщо не поділяють його поглядів. Незалежно від статі люблять займатися домашніми турботами. У вільний час приготують пиріг або пропилососять квартиру. Завжди пам’ятають важливі сімейні свята, готують сюрпризи, люблять дарувати подарунки.

Однак якщо не отримують бажаних емоцій від партнера, можуть зважитися на зраду. При певних обставинах готові пробачити флірт і зраду чоловіка або дружини. Що може відштовхнути від другої половинки – жорсткість і хамство. Рідко відновлюють зруйновану родину, навіть якщо є шанс все налагодити. Зазвичай відразу ж знаходять заміну і пускаються з головою в нові відносини. При цьому не шкодують про розставання.

Якими будуть батьками будуть Ваги

Ваги відповідальні і дбайливі батьки. Завжди ніжно і тепло ставляться до своїх дітей. Не дозволять нікому їх образити. Люблять обдаровувати їх подарунками, влаштовувати дитячі свята. З цікавістю спілкуються з дітьми на рівних. Підтримують у всіх починаннях і займаються їхнім творчим розвитком.

Характерні риси таких батьків – заступатися і турбуватися за дитину, навіть якщо він неправий. Мами-Терези не дозволяють своїм чоловікам карати дітей, а тата переконують, що дитина переросте свій складний характер. Для таких батьків діти завжди на першому місці. Вони залучені в їхнє життя, незважаючи на вік і самостійність дитини.

Захоплення Ваг

Для людей знаку Терези захоплення означають не просто інтерес до чогось, а справжню пристрасть. Багато Терези обожнюють мистецтво, вони не тільки споглядають картини і скульптури, але і самостійно можуть створити щось незвичайне. Їм подобаються колективні заняття, тому представників даного зодіаку часто можна зустріти на йогу або на груповий медитації.

В силу своєї аристократичності і витонченого смаку можуть зайнятися колекціонуванням антикваріату або вишуканих речей. Часто захоплюються читанням книг, обожнюють історичні романи, фантастику і детективи. Обов’язково беруть із сюжету якусь мудрість і намагаються використовувати її в реальному житті.

Кар’єра, професія і заробіток Ваг

Ці люди максимально працездатні і працьовиті. Можуть займатися фізичною діяльністю. Однак більшого успіху досягають в інтелектуальному працю і творчість. Важливе значення для цього знака зодіаку має інтерес до роботи. Їм потрібно вболівати за свою справу, дбати за колектив. Керівництво не повинно вимагати від них швидких ідей і поспішних рішень. У разі поспіху Ваги можуть наробити помилок. По кар’єрі просуваються повільно, але впевнено. Начальство цінує мудрість Ваг.

Кращими професіями для Ваг стануть інженер, проектувальник, журналіст, юрист, письменник, аналітик і дипломат. Завдяки відмінним ораторським навичкам люди цього знака можуть піти в політику чи зайнятися рекламою. У підприємництві Ваг може не вистачити впевненості в собі.

Ваги не зациклені на грошах. Можуть вибрати роботу, за яку мало платять. Але вони легко досягають великих заробітків завдяки своїм творчим ідеям. Часто отримують премії як кращі співробітники.

Здоров’я Терезів

Ваги схильні до стресів і емоційної розбалансування. З-за цього представники знаку зодіаку страждають від панічних атак і безсоння. У них часто бувають мігрені і загальна втома. Щоб ці недуги не здолали організм, потрібно частіше ходити пішки, бувати на свіжому повітрі і кидати шкідливі звички. Під ударом можуть опинитися суглоби і хребет. Рекомендується стежити за вагою і займатися фізкультурою.

Не менш уразливим місцем Ваг є нирки. Зберегти їх здоров’я допоможе правильне харчування. А також не варто допускати переохолодження та підвищених фізичних навантажень.

Характеристики знака зодіаку за східним календарем

Повна характеристика Ваг залежить від того, ким є людина за східним календарем:

Щур Прагматичні, завжди йдуть напролом, цілеспрямовані
Бик Винахідливі, гнучкі, організовані
Тигр Привабливі, творчі
Кролик Спокійні, доброзичливі
Дракон Волелюбні, товариські
Змія Чарівні, мудрі
Кінь Елегантні, граціозні
Вівця Артистичні, товариські
Мавпа Оптимістичні, ризикові
Півень Гонорові, амбіційні
Собака Наполегливі, суперечливі
Свиня Приємні в спілкуванні, люблять давати поради

Сильні і слабкі сторони Ваг по датах народження

У людей цього знака зодіаку є свої плюси і мінуси. В таблиці ми зібрали переваги і недоліки по днях народження Ваг:

Дати народження Сильні сторони Слабкі сторони
24.09 Активність, цілеспрямованість, послідовність Велелюбність, непостійність, занепокоєння
25.09 Товариськість, талановитість, напористість Нервозність, часті зміни настрою
26.09 Стриманість, тактовність, цілеспрямованість Байдужість, скритність, безкомпромісність
27.09 Доброзичливість, працьовитість, чесність Помисливість, низька самооцінка, невпевненість у собі
28.09 Доброзичливість, безстрашність, витончений смак Запальність, імпульсивність
29.09 Надійність, милосердя, спокій Сором’язливість, скутість, невпевненість у собі
30.09 Чесність, енергійність, уважність Насмішкуватість, скритність, відсутність терпіння
01.10 Доброзичливість, толерантність, допитливість Імпульсивність, безпорадність, непостійність
02.10 Вміння слухати, комунікабельність Нетерпіння до критики, конфліктність
03.10 Надійність, стійкість, комунікабельність Експресивність, нерішучість
04.10 Оптимізм, креативність, амбіційність Примхливість, меркантильність
05.10 Товариськість, життєлюбність Необхідність схвалення, жертовність
06.10 Вміння переконувати, чуйність, приязність Нетерплячість, зайва емоційність
07.10 Розвинений інтелект, проникливість Критичність, агресивність
08.10 Наполегливість, цілеспрямованість Прагнення до експериментів, депресивність
09.10 Дружелюбність, розвинена інтуїція Прямолінійність, нетерпимість
10.10 Активність, прагнення до правди Суперечливість, неуважність
11.10 Відмінне уяву, гострий розум Страх проблем, порочність
12.10 Щедрість, цілеспрямованість, активність Ранимість, безтурботність
13.10 Працьовитість, сміливість, винахідливість Замкнутість, меланхолійність
14.10 Любов до життя, чуйність, розвинений інтелект Нетерпіння до рамок, гордовитість
15.10 Артистизм, оптимістичність Марнославство, хвалькуватість
16.10 Креативність, наполегливість Імпульсивність, надмірна емоційність
17.10 Організаторські навички, кмітливість, активність Нерішучість, невпевненість у своїх силах
18.10 Самокритичність, працьовитість Необов’язковість, закритість
19.10 Вміння переконувати, амбітність Запальність, схильність до обману
20.10 Прагнення до досконалості, любов до правди Мінливість, непередбачуваність
21.10 Талановитість, товариськість Песимізм, дратівливість
22.10 Абстрактне мислення, цілеспрямованість Нестабільність в емоціях, тривожність
23.10 Наполегливість, активність Ревнощі, запальність

Цікаві факти про знак зодіаку Терези

Самі незвичайні факти про Вагах:

 • люблять поїдати солодощі;
 • залежать від кави;
 • не терплять важкої роботи.

Перші два пов’язані з бажанням отримати задоволення. І саме їжа – один з найшвидших способів заспокоїти організм. Другий факт обумовлений фізичної слабкістю Ваг, але частіше за все це відноситься тільки до дівчат.

Знаменитості-Ваги, народжені з 24 вересня по 23 жовтня

Популярні чоловіки, які народилися під знаком Терези:

 • Володимир Путін (07.10.1952);
 • Михайло Лермонтов (15.10.1814);
 • Сергій Єсенін (03.10.1895);
 • Валентин Юдашкін (14.10.1963);
 • Джон Леннон (09.10.1940).

Відомі дами, дати народження яких припадає на знак Терезів:

 • Марина Цвєтаєва (08.10.1892);
 • Чулпан Хаматова (01.10.1975);
 • Маргарет Тетчер (13.10.1925);
 • Бріжит Бардо (28.09.1934);
 • Кім Кардашьян (21.10.1980).