Стихія знака зодіаку Телець: характеристика, особливості, плюси і мінуси

У статті ви дізнаєтеся, з якою стихією пов’язаний знак зодіаку Тілець. Розберемося, як вона проявляється в характері чоловіка і жінки, як її відчути і на що вона впливає. А також розповімо, з якими стихіями сумісний знак зодіаку Телець.

До якої стихії ставиться знак зодіаку Телець

Телець за гороскопом — це знак стихії Земля. З земним елементом, як правило, асоціюється практичність, стабільність і раціональність. Тельці цінують комфорт, домашній затишок, вірних друзів і не в останню чергу – матеріальні блага.

Так як даний знак зодіаку пов’язаний зі стихією Землі, він не звик фантазувати і перебувати в ілюзіях. В першу чергу Телець відноситься до людей, які потребують твердої опори і чітко поставленої мети.

Як проявляється стихія Землі в знаку Тельця

Телець — знак Землі. Він тісно пов’язаний з фінансами, красою і творенням. Знак, який стихії відноситься до земного, володіє величезним творчим потенціалом і здатністю примножувати капітал.

Приземлені Тельці прекрасно розуміють, як важливо в житті мати грішми та нерухомістю, оскільки це — запорука комфорту. Вони вміють ставити мету і йти до неї. Енергія Тельців ніби є магнітом для грошей.

Вплив земної стихії на характер Тільця – плюси і мінуси

Так як Телець — земний знак, то йому притаманні такі риси характеру, як працьовитість, наполегливість і надійність. Стихія цього знака наділяє також людей, народжених у період з 21 квітня по 20 травня, бездоганним смаком і любов’ю до естетики.

Тельці володіють даром перетворювати навколишню обстановку в кращу сторону. У них є великий потенціал у садівництві, флористики, кулінарії всіх сферах мистецтва.

Жінка-Телець — приваблива і красива особа, впевнена в собі. Вона ретельно вибирає партнера і виходить заміж тільки за найдостойнішого. Телець-дівчина вперта і має досить внутрішньої сили для того, щоб досягати бажаного.

Чоловік-Телець володіє завидною завзятістю і завдяки цьому зазвичай стає успішним і забезпеченою людиною. Він спокійний і надійний, знає толк в предметах розкоші і вміє на них заробляти.

Плюси Тільця Мінуси Тільця
Практичність Скупість
Дружелюбність Впертість
Цілеспрямованість Закритість
Розсудливість Холодність
Вірність Егоїзм
Спокій Лінь
Тактовність Повільність

Сумісність з іншими стихіями

По земній стихії Тільця можна зробити висновок, з якими знаками зодіаку він ладнає. Кращим другом або романтичним партнером для стриманого Тільця стане представник водної стихії. Знаки зодіаку, що належать стихії Води, будуть пом’якшувати його і вчити виявляти почуття. Висока сумісність у нього спостерігається з Рибами і Раками, які тонко відчувають його настрій і вміють знайти потрібні слова.

Телець також може бути близький зі знаками вогняної стихії, якщо зможе поблажливо ставитися до їх запальності. Хороша сумісність з Левом: тільки треба уникати суперництва в діловій сфері.

Земля і Повітря можуть порозумітися в тому випадку, якщо представник земної стихії буде спокійно приймати суперечливий характер повітряних знаків. Телець може зійтися з Вагами – їх об’єднує любов до естетики і спокійний норов.

Як Тельцю відчути силу своєї стихії

Знак зодіаку Телець належить до стихії Землі, щедро наділяє своїх підопічних величезним потенціалом. Але потрібно знати, як його розкрити, щоб домогтися успіхів.

Якості, які необхідно розвивати Тельцю:

  • Впевненість у собі. Телець володіє неабиякими здібностями, але не завжди впевнений у собі. Він звик уникати конфліктів через вродженої м’якості і дружелюбності, але іноді це робити необхідно, щоб гідно постояти за себе. Впевненість в собі допоможе Тельцю домогтися великих успіхів у кар’єрі.
  • Продуктивність. Телець любить і вміє працювати, але повільність і лінь часто заважають йому швидко просуватися по кар’єрних сходах. Необхідно виробити самодисципліну, а також навчитися в потрібний момент виходити із зони комфорту. При належному старанні у Тельця є шанси зайняти посаду керівника.
  • Відповідальність. Телець — один з найнадійніших знаків. Він звик тримати своє слово і володіє загостреним почуттям справедливості. Однак Телець може піти від відповідальності, розгубившись у складній або новій для нього ситуації.